|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Valeta
3.6.2009 9:09:40   
LERO
Nujno potrebujem pomoč.
Letos bodo šolanje zaključili moji prvi valetniki. Z njimi sem bila 2 leti. Pol leta sem že na bolniški, tako niti ne vem, če bom lahko na valeto sploh šla. Bi pa jim rada poslala kakšno voščilnico z lepimi mislimi in željami za vnaprej. Ker pa nisem ravno tip za pisanje, vas prosim, da mi pomagate sestaviti kako kratko besedilo, no, mogoče ima katera že kakšen vzorec. Malce se mi mudi, ker me je strah, da bom morala v bolnico.
Hvala že v naprej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Valeta
3.6.2009 15:44:30   
Anonimen
Sori no, ampak nisi ti učiteljica? 

(odgovor članu LERO)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Valeta
3.6.2009 16:27:22   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

Sori no, ampak nisi ti učiteljica? 


To mi je najprej na misel prišlo, pa nisem hotla bit nesramna.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Valeta
3.6.2009 17:02:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

Sori no, ampak nisi ti učiteljica? 


To mi je najprej na misel prišlo, pa nisem hotla bit nesramna.


A učiteljica ne bi smela vprašat za ideje?

LERO, predlagam ti, da po netu malo pobrskaš za mislimi, ki se nanašajo na "popotnico za življenje", lahko pa napišeš vse skupaj v bolj hudomušni obliki, to je otrokom vedno všeč user posted image Da ni preveč suhoparno in togo.

Pobrskaj in povprašaj npr. tule:
KLIK
Aha, popravljam: KLIK

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 3.6.2009 17:10:14 >

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Valeta
3.6.2009 20:40:47   
jakaracman
A učiteljica ne bi smela vprašat za ideje?


Ne ker je RR land of perfect ženskuser posted image , vse vejo, vse znajo in veselo gluposti pisarijo!
In Lero lepo je, da se želiš posloviti od tvojih šolarčkovuser posted image

< Sporočilo je popravil jakaracman -- 3.6.2009 20:41:58 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Valeta
3.6.2009 22:51:05   
Anonimen
Ne vem no, ampak jaz sem morala pri 15ih sama napisat govor za valeto in sicer za razrednika. Nisem prosla nobenga, sem vse sama zbrskala. Se opravičujem, če sem bila nesramna.

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Valeta
4.6.2009 7:05:20   
matejchy
Sorry sam tud meni se zdi čudno, da ena šolana učiteljica sprašuje za tak nasvet, a ne moreš malo sama pomislit pa jim zaželet kaj lepega?user posted image A je treba neke ogulene misli od nevem koga jim poslatuser posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Valeta
4.6.2009 8:26:30   
ALWAYS LARA
lohk pa uči matematiko al pa telovadbo??!! a more bit glih leposlovna pesnica če je učiteljica??!! halo? user posted image

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Valeta
4.6.2009 9:33:24   
tobajsi
Ja dajte noo nimajo vsi besednega zaklada ali pač mogoče nimajo talenta pa vprašajo za kakšno idejo. A že to je v današnjih časih narobe ali pačuser posted image user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Valeta
4.6.2009 10:34:30   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

Sorry sam tud meni se zdi čudno, da ena šolana učiteljica sprašuje za tak nasvet, a ne moreš malo sama pomislit pa jim zaželet kaj lepega?user posted image A je treba neke ogulene misli od nevem koga jim poslatuser posted image


Forumi so med drugim namenjeni tudi temu, da vpraša kdo za kako idejo, nasvet.....res je pa, da ob tem lahko naleti na ogromno moraliziranja in zgražanja......tudi šolanemu človeku se lahko namreč kdaj zgodi, da ostane brez ideje, še posebno, če je bolan......



(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Valeta
4.6.2009 10:42:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tobajsi

Ja dajte noo nimajo vsi besednega zaklada ali pač mogoče nimajo talenta pa vprašajo za kakšno idejo. A že to je v današnjih časih narobe ali pačuser posted image user posted image


Ja jaz razumem to, ampak zakaj hudiča tega niso nikol razumeli učitelji v šolah.

(odgovor članu tobajsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Valeta
4.6.2009 11:31:34   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

lohk pa uči matematiko al pa telovadbo??!! a more bit glih leposlovna pesnica če je učiteljica??!! halo? user posted image

Tud če je učiteljica matematike al pa telovadbe, je mogla met slovenščino... pa ne tist sam osnovno, verjetno je treba kr dosti znat...

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Forumi so med drugim namenjeni tudi temu, da vpraša kdo za kako idejo, nasvet.....res je pa, da ob tem lahko naleti na ogromno moraliziranja in zgražanja......tudi šolanemu človeku se lahko namreč kdaj zgodi, da ostane brez ideje, še posebno, če je bolan......



Vsak, ki postavi "tako" vprašanje na forum, more bit pripravljen tudi na negativne kritike, sploh tuke na RR, ko se včasih kr orng zabrede iz teme, ampak kaj češ tak je, koga pa to moti pa naj ne bere in piše.


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Valeta
4.6.2009 11:50:56   
Tonchka
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

lohk pa uči matematiko al pa telovadbo??!! a more bit glih leposlovna pesnica če je učiteljica??!! halo? user posted image




Se strinjam. Drugače pa čisto preprosto, napišeš v enem stavku, da jim želiš vse dobro, čisto po svojih besedah, tako kot čutiš,vsaj jaz sem najbolj alergična na pocukrane verze, ki jih folk pobira z interneta. Čisto neosebno.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Valeta
4.6.2009 12:53:23   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

lohk pa uči matematiko al pa telovadbo??!! a more bit glih leposlovna pesnica če je učiteljica??!! halo? user posted image

Tud če je učiteljica matematike al pa telovadbe, je mogla met slovenščino... pa ne tist sam osnovno, verjetno je treba kr dosti znat...

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Forumi so med drugim namenjeni tudi temu, da vpraša kdo za kako idejo, nasvet.....res je pa, da ob tem lahko naleti na ogromno moraliziranja in zgražanja......tudi šolanemu človeku se lahko namreč kdaj zgodi, da ostane brez ideje, še posebno, če je bolan......



Vsak, ki postavi "tako" vprašanje na forum, more bit pripravljen tudi na negativne kritike, sploh tuke na RR, ko se včasih kr orng zabrede iz teme, ampak kaj češ tak je, koga pa to moti pa naj ne bere in piše.



Kristus kak si ti pametna. A to fejst boli?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
4.6.2009 13:09:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Valeta
4.6.2009 14:00:35   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

lohk pa uči matematiko al pa telovadbo??!! a more bit glih leposlovna pesnica če je učiteljica??!! halo? user posted image

Tud če je učiteljica matematike al pa telovadbe, je mogla met slovenščino... pa ne tist sam osnovno, verjetno je treba kr dosti znat...

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Forumi so med drugim namenjeni tudi temu, da vpraša kdo za kako idejo, nasvet.....res je pa, da ob tem lahko naleti na ogromno moraliziranja in zgražanja......tudi šolanemu človeku se lahko namreč kdaj zgodi, da ostane brez ideje, še posebno, če je bolan......



Vsak, ki postavi "tako" vprašanje na forum, more bit pripravljen tudi na negativne kritike, sploh tuke na RR, ko se včasih kr orng zabrede iz teme, ampak kaj češ tak je, koga pa to moti pa naj ne bere in piše.



Kristus kak si ti pametna. A to fejst boli?


user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Valeta
4.6.2009 22:07:44   
ALWAYS LARA
hmm..se prav vsi drugi tuki gor razen učiteljic ste pa pola pismeni in niste nikol mel slovenščine v šoli in ste tako upravičeni do takih vprašanj.

ja če si hudo pametn vrjetn res ful boli in se je zarad tega gneva težko zadržat da ne bi takih komentarjev pisal user posted image

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Valeta
4.6.2009 22:33:34   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

Ne vem no, ampak jaz sem morala pri 15ih sama napisat govor za valeto in sicer za razrednika. Nisem prosla nobenga, sem vse sama zbrskala. Se opravičujem, če sem bila nesramna.


po internetu, knjigah ali si pogledala govore bolj nadarjenih???

Lero, lepo, da si se spomnila.
Jaz tudi nisem "nadarjena za pisanje". Imam pa sodelavko, ki nam vsem z veseljem priskoči na pomoč in punca res piše zelo izvirne verze.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Valeta
5.6.2009 10:15:24   
Anonimen
Jaz pa imam raje ljudi, ki naklamfajo skropucalo iz svoje glave, pa tudi če je oguljeno, kot pa ljudi, ki se kitijo s tujim perjem.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Valeta
5.6.2009 12:30:48   
Anonimen
Včasih pa je fajn kaj prebrat samo za navdih...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?