|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2009 2. del
10.8.2009 19:34:33   
cowgirl
Evo me punce! Domov sem prinesla eno noro luštkanga angelčka. user posted image Naša princeska Ivana je fuuuul pridna. Je in spi, midva  se učiva previjat, in se je ne moreva nagledat.... čist v nebesih...user posted image
Danes smo bili že malo z vozičkom pred hišo in naokol, amapk mene še malo rana boli in ne morem velik okol skakat. Vidim, da ste ene, za kere sem mislila, da bojo že rodile  še kar na forumu.. user posted image  druge pa po porodnišnicah...
vsem vam, ki ste še s trebuhi želim čim hitrejši porod in brez zapletov, tiste ki so pa že doma pa čim več crkljanja in lepih trenutkov.user posted image

Slikce pa tu gor ne znam prilepit... sem jih pa nekaj dala v album...

< Sporočilo je popravil cowgirl -- 10.8.2009 19:43:58 >


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   RE: Avgustovke 2009 2. del
10.8.2009 19:49:07   
kerala
Ojla, evo še mene na raport. No, danes sem pa tudi jaz imela en jasen popadek! Ma končno, čez 3 dni mora ven, še rajši pa čez 2, samo danes še ne, nočem na ta datum...
Tejči, čestitke za fantička! user posted image  
Živa, tebi pa čimhitrejši in čimlažji porod!
eee, fajn, da si pod kontrolo, upam, da bo šlo vse po maslu in boš čimprej tudi ti cartala!
Mateja, tvoj porod je bil ap res tik tak, super, edina škoda, da je tvoj dragi zamudil tisti trenutek. Moj je tudi prvič zamudil, ampak iz ravno nasprotnega razloga - je takoooo doooolgo trajalo, da je šel na kosilouser posted image

Opatija, pri tebi pa še kar nič? A pri Škofu ste bili včeraj, njami, mi tudi tam jemo, kadar smo v Ljubljani. Blagor tvojmu za slončkanje, a se zaveda kakšno srečo imauser posted image

Trilli, jaz sem tudi mislila rodit v Postojni, pa sem se zdaj, kaj pa vem zakaj, nekako premislila in grem kar v Izolo. Pa še s Primanovo (anestrziologinja) se ponzamo, pa bo še ona malo name pogledala.

Miška, glede dela... jaz bi bila z največjim užitkom doma celo leto, me prav nič ne vleče spet na delo, čeprav mi delat tle doma ni nič hudega. Bom pa mogoče morala prej začeti - malo zaradi financ, ki bodo v času porodniške močno okrnjene, pa tudi zaradi delovnega mesta, ki ga res ne bi rada izgubila. Največji problem pa je v tem, da se je treba o načinu izrabe porodniške odločiti pred potekom prvih 105 dni! Šit je pa pr nas tut to, da moj user posted image  ne more prevzeti porodniške, ker ni zaposlen in mu zato sploh ne pripada!!! Ma mislim! Najboljše bi bilo vsekakor biti na porodniškem pa zraven kake 4 urce oddelat, da vsaj malo finance popravim. Je pa tole ful kaznivo in mojo šefico je tako strah, da ne bi kaj ven prišlo, da verjetno ne bo za take fore...

sams, a tvoj pikec je pa spet bolan, ma bogi revček. Upam, da se čimprej pozdraviuser posted image  in da vam rata na tale dopustek! Super za frizurico, a je spet tako lepa kot zadnjič? Mene pride pa jutri frizerka domov porihtat. Je bila že prajšnji teden, sam jaz bi še malo spremenila frizuro... ma se zmišljujem...

anč, jaz sem bila tudi na brazilski depilaciji en slab mesec nazaj, pa bolj zato, da sem mirno lahko šla na plažo. Zdaj se pa kar nekako ne morem spravituser posted image , me bo verjetno kar moj pobril, ko bo prišel cajt za to...

Hel, super za pregled. Očitno tvoj user posted image  misli kar lapo počakat na vrstouser posted image .

Arwen, jaz pijem čajček vsak dan 3 šalce - upam, da bo kaj od tega!

Punce, ampak Lucy se pa po tistem ricinusu nič več ne javiuser posted image . Mogoče je pa le deloval! Miška, a probavauser posted image ?

Zdaj grem pa malo poležat. Se počutim prav fajn, joga dela čudeže!

Pa srečno, če (oz. ko) se katera odpravi v Rim!

_____________________________

Živa, 12.1.1995
Duna, 12.6.1996
Taras, 20.8.2009 (54cm, 3.980g)
1. mesec: 61cm, 4.945g
2. mesec: 66cm, 5.415g
3. mesec: 67cm, 6.245g
6. mesec: 76cm, 8.060g

(odgovor članu Arwen)
Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: Avgustovke 2009 2. del
10.8.2009 20:03:26   
aprilčica07
Ojla babnice,

smo imeli ludnico cel dan in nisem uspela pridet do računalnika.. pa bla sem brez gsm-a in ko pridem pol gor vidim, da mi je tejči poslala sms, da imajo fanta.. HB da je sams bolj pridna kot jst.. tako, da tejči čestitke za fantička...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

anč: brazilska? jst te moči ne zberem, še.. ampak bom sama poskrbela, da bom tam spodaj spet lepa:)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
miska: sem mislila, da si že kam šla...user posted image te malo hecam, veš...

Ah, pridem nazaj... nimam in nimam miru danes... pridem kasneje ko grejo moji dedci spatuser posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu kerala)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: Avgustovke 2009 2. del
10.8.2009 20:41:11   
aprilčica07
Evo sem nazaj, zaenkratuser posted image Smo imeli pestro danes, je bla tle žlahta iz Australije in je blo treba kuhat za več ljudi, pa bit z njimi, pa saj veste kako to gre.. In jst nosečka, in otečena in ful na volji za take zadeve. Ampak ok, je minilo, saj ni blo neke panike, samo po štengaht sem šla verjetno tisočkrat gor in dol...user posted image user posted image user posted image Imeli smo se pa vseeno lepo.

Pri nas trenutno kao neki dežuje, ampak nevem če bo kašna večja ohladitev. Nevem katera je napisala, mislim, da opatija, da se ji fuzla od vročine, evo mene se tudi..user posted image mogoče mi je malo lažje, ker nisem čez rok, ampak se mi vseeno kisa. prej smo bli v trgovini in sem vidla sodelavko od mojga in je rekla, da je bla ona 1 dni čez rok, me je kr na rit vrglo. Isto avgusta in v tej toploti.. sem računala, da bi pol imela septemberčka.. madona, saj grem v idrijo, če bo treba takoo dolgo čakat...user posted image user posted image
sams: za vašega pikeca  en kup pikapok za zdravje..user posted image user posted image a spet si bla pr frizerju? pridna, pridna...  boš šla lepa rodituser posted image
cowgirl: sem pogledala album, kašna lepotička je Ivanauser posted image user posted image user posted image user posted image
alisa: dobrodošla nazaj.. jst sem tudi še tle in bom še en cajt...
hel32: lepo, da je pregled za tabo in je vse ok... bomo še malo čvekale..
mateja: čestitke za deklico!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
živa: držim pesti, da porod čimprej mine!user posted image user posted image user posted image
romana: super, da ste spet doma, doma je le drugače in je drugo okolje, pa tudi  široko povijanje bi minilo.. jst sem 3 mesece povijala Jakoba, pa ni blo panike.. edino bogi je bil, ker so mu noge štrlele ful v luft in je bil včasih prav revček, jst pa itak neizušena in nerodna mama..user posted image
kerala: si šla še kaj plavat?  misliš, da čaj malinovih listvo pomaga?
simonalokar: še enrkat čestitke za Majouser posted image user posted image
arwen: a tudi ti piješ čajček od malinovih listov? jst razmišljam, da bi začela, pa se kr ne morem spravit.. zdaj pa envem ali me je strah poroda ali sem enostavno prelena za ga it kupit..

Še neki sem mislila napisat in povedat, pa sem pozabla.. neki sem hotla še pokomentirat... joj, emšo me j...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nič, to je za zdaj vse. Jst sem zdaj kr ok, noge edino težke in otečene, ampak bo bolše, takoj ko jih dam malo v luft. Jakob je nafutran in se crta pr tatiju. Še  malo in jih napodim spat. Jstm pa večer zase. Danes sem bla že parkrat pod tušem, pa mi ne pomaga. Švicam, da to res ni. Pa smrdim tudi grozno. A se tudi vam to dogaja? Vem, da po porodu sem en cajt res smrdela, verjetno hormnoni, da pa bi v nosečnosti že tako blo se pa ne spominm. V glavnem mi ne pomaga nič. Bolj kot se umivam in dišavim slabše je.. Oh ja..

Nič, pridem še kaj kasneje.


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: Avgustovke 2009 2. del
10.8.2009 20:54:38   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: Arwen

hel32 - super za pregled. Jaz imam filing, da bova midve zadnje.

Aja, kaj je potem z malinovim čajem?user posted image Me ignorirate ali ga nobena ne pije??? Ga pijete 2x na dan?



Si pozabila na mene. Niti lažnih popadkov nimam, niti trebuh mi več ne otrdeva. Tja do 31. tedna je non stop otrdeval, sedaj pa nič več user posted image . Pa boli me tudi nič ne spodaj, samo če kaj preveč delam, ampak to je od napora, ne zato, ker bi se user posted image kaj pripravljal. Edino včeraj me je 3krat piknilo tam nekje pri jajčnikih - wauu, se dogaja user posted image user posted image user posted image . V glavnem, kot da sploh ne grem ta mesec rodit (saj mogoče res ne user posted image user posted image user posted image ). Pa izcedek ni nič povečan, nič obarvan... CTG brez popadkov.... sem kandidatka za na konec. Se je pa user posted image malo spustil, ampak še vseeno ne toliko, da bi se povečali moji obiski wc-ja.

Čaj malinovih listov pijem 1krat dnevno, ga grem zdajle delat. Bi pozabla, če ne bo videla vprašanja. Bi ga večkrat, pa se ne spomnem.

< Sporočilo je popravil tulpek -- 10.8.2009 20:56:44 >

(odgovor članu Arwen)
Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: Avgustovke 2009 2. del
10.8.2009 20:58:56   
hel32
Ja arwen zgleda, da bova na koncu sami tuki ostaleuser posted image , še bolš, bova cel dan čvekale, saj se vsem nekqam mudi rodit
jaz imam še najmanj 14 zagotovljeno. Čaj pijem jaz vsak dan 1 l, sam imam neki extra čaj, ko ima še neke koruzne laske, pa meto pa plahtico,....
Kerala, mislim, da bo naš princ kr lepo počakal na vrsto, ja user posted image user posted image user posted image  Se pri tebi tudi počasi začenja kaj.
Cowgirl, lepo, da si se javila, povej malo, kako je z hranjenjem, dojiŠ? Lepo je prebrat, da uživate v materinstvu, joj, ko bi menio bilo prvič tako
lepo, da bi imela koga ob sebi da bi me pomiril in da bi lahko uživala, tak pa sem imela tega user posted image  z dvema glavama (taščo),
no, bom pa zdaj uživala za 2x.

Aprilčica, dobra si da prenašaš vso to gužvo, meni več ne znese, enostavno sem preutrujena,
jutri ima moja Tjaša 11. rojstni dan, pa ga pri očetu praznuje, ker ima večina prijateljic tam, torto sem ji kupila, po darilo pa bova šle enkrat septembra, ko
bo bratec malo zrastel, je velika, pa razume.

Lorian, za zaotečenost ti lahko povem, da sem bila v 1user posted image  zaradi tega v bolnici+visok pritisk je zelo nevarno za dete, pomaga stroga dieta brez soli, ampak res brez, tudi kruh, meso, solata, nobenih konzervansov, pice, hamburgeja, nič, sicer ti bo pa G povedal ko boš imela pregled, ker jaz sem 1x imela res hlode
2x velikost noge, užas je bil, sem dobila v bolnici 2 dozi glukoze v žilo in po 1 uri sem šla potem 10 x na wc, tolk polna vode sem bila, ker se nisem pazila, le pazi se gre za tvojga user posted image .

Takole to bi bilo vse jutri imam pregled sladkorja pri diabetologinji, in mi gre spet cel dopoldanuser posted image
lepo mi bodite!

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: Avgustovke 2009 2. del
10.8.2009 21:13:06   
Alisa
Arwen- jaz pijem ta malinov čaj ene 0,5 litra, zjuraj si skuham in potem preko dneva spijem. Ja na morju je bilo pa luštn, sm vroče k pr norcih. user posted image user posted image user posted image je pa tud pasal, verjemi.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: Avgustovke 2009 2. del
10.8.2009 21:43:22   
aprilčica07
alisa, arwen, tulpek, hel32: jst sem zagotovo še ena kadnidatka za bit tle do konca.... vsaj do mojga pdp-ja no.... nimam nobenih znakov, da bi se začelo kaj dogajat,  trebuh visoko, nobenih popadkov, bejba aktivna, očitno ji je dobro notri, nobenega izcedka, skratka niččččččččččč,   pa še  prvič sem rodila čez rok, en dan, ampak ok, je šlo čez...

kje pa  kupujete ta malinov čajček?

hel32: čestitke Tjaši za rojstni dan

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: Avgustovke 2009 2. del
10.8.2009 21:45:40   
tulpek
Aprilčica, js ga kupim v Biotopicu. 

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 3134
   RE: Avgustovke 2009 2. del
10.8.2009 21:49:29   
aprilčica07
tulpek: Biotopik?  ne poznam te trgovine.. očitno jih na našem koncu ni... še kje drugje? kašen sanalabor, dm, medigo? a se kateri kaj sanja?

Saj nevem če pomaga, ampak če ga vse pijete, ga bom pa tudi jst.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: Avgustovke 2009 2. del
10.8.2009 21:55:30   
aprilčica07
hel32: mah, saj meni tudi gužva ne lih paše, več.. ampak so bli napovedani za eni drugi datum, pa pol tašča takrat ni mogla in so pač prišli danes.. saj smo štimale, tašča, svakinja in jst, tako, da ni blo nevem kolko dela na meni, ampak me je bolj ubijala vročina in sopara kot vse ostalo.. je blo kljub vsemu lepo, tašča je bla res vesela, je vidla po tolkih letih teto in strica, pa bratrance.. tako, da je blo vredno truda in hoje po štengah..

Zvečer sva pa šibala še v Obi, da smo kupli žar za moje, ker jim je šel falit in rabijo drugega.. Pa je bla neka akcija v Obiju in sva dobila res dobrega za poceni..user posted image Nato sva dirkala še v Merkur, pogledat za neke skodelice in pol nazaj domov. Zdaj bi pa mogla it pod tuš, pa se mi en da. Ampak moram, ker smrdim na 200 metrov..user posted image user posted image user posted image

Nočko čvekice.


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: Avgustovke 2009 2. del
10.8.2009 22:13:50   
sasa84
Mateja4, čestitke ob rojstvu Taje! user posted image user posted image user posted image Mala je pravi cukerček! Si imela pa kar lep porod, samo škoda, da tvojega ni bilo ves čas zraven.
Tejči77, čestitke ob rojstvu Maja Eneja! user posted image user posted image user posted image  To je bilo pa res ekspresno!
Cowgirl, vaša pikica je pa tud tooook luštna, da je joj! Lepo se cartajte še naprej in veliko sreče s previjanjemuser posted image nas to še čakauser posted image
Arwen, sicer ne pijem prav malinovega čaja, ampak pregnancy tea od teekanne, ki med drugim vsebuje tudi malinove liste in je fajn za sproščanje, odvajanje vode,.... Moram priznat, da nisem ravno pridna, ker ga pijem samo vsake toliko.
Hel32, VSE NAJ NAJ za Tjašin rojstni dan!user posted image user posted image user posted image
Joj, kam se mi tamau rine!!!user posted image Prav boli me že...A se to tud kakšni drugi dogaja? Men nekam v rebra rine in je prav nadležno, ker na trenutke zaboli ko packa.
Ok, zdej pa eno trapasto vprašanje, ki ga lohk postavm sam jst...kako se prekuha, razkuži dudo? Jo potopiš za kratek čas v vrelo vodo ali...?user posted image  Al je čist odvisno od vrste? Zadnjič sem kupila silikon dudiko za v P, ker mi je kolegica svetovala, da je fajn, da ima prva 2,3 dni dudiko, ker če ne je za pop****.


_____________________________

Srečna mamica!

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 0:04:50   
Muca83
Tejči, čestitke za malega fantiča user posted image  user posted image

sasa84, jaz sem zraven ene dude dobila navodila kako se jo sterilizira. Piše, da se jo za 5 min potopi v vrelo vodo, potem jo ohladiš in iztisneš vodo ven. Enako naj bi bilo s flaškami. Meni pa ni jasno kako naj steriliziram škatlico za dudo, to se pa najbrž ne sme prevreti user posted image

Meni ni čisto jasno kaj dela moja user posted image v trebuhu. Včasih je tako nizko spuščen, drugič me pa spet ful v rebra tišči user posted image

Danes sem dobila tudi prvi izpisek za nakazilo porodniške. In mi ni nič jasno! Un informativni izračun na csd šiška mi čisto drugače izračuna neto iz bruta kot tole. In itak, da je tule kar konkretno manj user posted image

Pa še malo sem izgubila zaupanje v mojo G, ker sem se opogumila in Pušenjaka vprašala glede tega obsega glavice in cr in medenične lege, pa pravi, da mu ni jasno, zakaj se moja G toliko obremenjuje z obsegom glavice, ker je pomembna celotna teža in razmerje med obsegom glavice in trebuha, pa še rekel je, da posteljica na sprednji steni sploh ni ovira za zunanji obrat, mene pa prav zaradi tega ni poslala user posted image


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu sasa84)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 5:51:24   
hel32
Danes sem pa jaz prva, ha, ha
Saj nebi tako hitro vstala, pa imam pregled v bolnici, pa malo prej vstanem, da se poštimam.
Aprilčica, jaz sem enkrat kupila ta čaj v Hoferju, enih 13 škatlic, pa enkrat teekane v Šparu, v MB, mogoč ga imajo v lekarni,
poglej. Hvala v za čestitke v Tjašinem imenu.
Mah, sem mislila, da si vse sama popedenala, to bi pa bilo to much zate, meni so ti obiski vedno bilj nadležni!

Meni se pa kolca, mami pa cel trebuh skačeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sasa, rine ja, veš kak je moj zvit, sem včeri na UZ vidla, glavico ima čist nekje spodaj pri mojem križu, pa vidla sem očke so ble odprte, pa nosek, pa usta, in rokice, ritko ima pa čist pri mojih rebrah in potem, ko se razteguje, ne vprašaj, dela prave piramide, da me na trenutke res malo zaboli, pa
to je taka prijetna bolečina, me ne moti.
Glede dude jaz sem razmišljala, da jo vzamem zraven v P steriliziram tako, da jo pustim v vodi vret 4-5 min, vzamem ven posušum, to je to,
kako bi pa škatlico za dudo stelirizirala, hmuser posted image , kaj če jo daš v pomivalca, tam je 80 stopinj, ker kolk sem jaz gledla je to precej tanka plastika.
Muca, vedno majn prostora imajo, ti naši mali veliki škrati, zato se pa tako stiskajo sem in tja.
Glede izračuna porodniške, jaz še lep cajt nbom dobila, je una teta na dopustu do 17., tk, da ja to vem, da kr neki računajo, pa tak, da se ne morš spoznat, kaj !
In zdaj na koncu izveš, da pa bi le lahko imela zunanji obrat? NO comentuser posted image user posted image

Eee35, se pa ni nič javla, mogoče pa že carta?
Takole, jaz vas zaenkrat zapuščam, se javim po pregledu, popoldan,
lep dan
Helena 37t in 6dni

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 6:54:02   
Tanchy
Dobro jutro,

danes je pred mano pregled, ki ga komaj čakam in da vidimo, kolliko časa bomo še ostali v enem kosu.

Včeraj pa smo imeli z našim Leonom nezgodo, saj se je spotaknil in na robniku "razbil" bradico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Tako smo imeli zvečer še let na urgenco, pa moram rečt, da smo na srečo kar hitro (z vožnjo v eni uri user posted image user posted image user posted image ) opravili. Dobil je 3 šive + 3 nadomestne, da se rana lepše zaceli. Tako smo tudi ponoči bolj kot ne težko spali, Leon pa se je rabil tudi non stop stiskat user posted image user posted image . Zdajle je že pokonci in razturava user posted image .

Mateja4 ČESTITKE za Tajo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in superca za hiter porod, tejči77 ČESTITKE za Maj Eneja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hel32 sej nam ta zadnjim se itak nikamor ne mudi, ane user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa čestitke tvoji Tjaši za rojstni dan!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

*anč* ti si imela pa čisto pravo prenovo v kozmetičnem salonu - dobra si, da greš, jaz sem za take stvari sam svoj mojster user posted image

sams naš mali je bruhanje in drisko prinesel iz vrtca, driska je trajala kar teden (je bil doma), okužil pa je tudi najprej mene (po moje sem zato tudi dobila popadke), potem mojega, babi in dedija, skratka vse. Potem smo mu v lekarni kupili Probio Junior od Fidimeda, dodatek, ki pomaga uravnavati črevesno floro in je po dveh dneh vse ok user posted image user posted image user posted image .

Se javim po pregledu!



_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 6:55:27   
Anonimen
jutro!!!!
grem prebrat!user posted image

(odgovor članu Tanchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 6:58:17   
Alisa
Jutro,
danes sem bolj za en klinc spalauser posted image , najprej je en kreten zvečer ob 11h spuščal rakete, pol je moj začel smrčat, pol končno zaspim, začne dež padat sem mogla it cote pobrat, pol moj spet smrči, in na koncu se je še našem Anžetu nekaj sanjalo in je jokal. Uglavnem za znort no.
Zdaj že pijem kavo, ker moram pol Anžeta peljat k prijateljici, ker imam ob 8h pregled in ctg ( pa ne boste verjele) ginekologinja bo danes tam user posted image , sm danes ker je drugač še na dopustu in jo je sestra baje klicala, da mora priti en dan ker je taka štala.  Tako da upam da danes kaj zvem kako se kaj pripravlja tale naš user posted image in da vem če bomo čakali do 21.8 ali bo kaj prej. No vam bom poročala.

Muca- meni so rekli, ker so tok časa zašuštral s tem ZO, da po 37 tednu žal ni več priporočeno, no sicer se je pa naš otrok itak zasidral z ritko dol in res nebi jim uspelo, še meni ni pa sem 3x delala tiste vaje in plezala po kolenih in telovadla. Pač ji tako odgovarja.

Hel32- vse čestitke tvoji hčerki za 11. rojstni dan.user posted image user posted image

Saša84- tudi meni ni jasno glede tega gibanja user posted image po trebuh, ker me butne v mehur, pa v rebra pa v želodec, pa na ritki naj bi sedel. Sm ko se premika me boli ko sam user posted image .

Aprilčica- jaz sem malinove liste sama nabrala in posušila, najprej mi je dala ena soseda, ke je pred kratkim rodila in ji je ostalo, pol sem pa kar pri tašči nabrala in posušila.


Nič grem, zdaj hitro pod  tuš in hitro na pregled. Se slišmo pozneje.





_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 7:09:13   
Anonimen
ufa ste naklofale.....
keralapa res se luvy ne javiuser posted image user posted image user posted image ...mogoce je pa ricinus prijel...
jutri imam pregled, pa bom vidla kaj bo zdravnica rekla. komaaaaj cakam!!!
joj ne da se mi vsake posebejomntirat. sem se zaspana.bom pol, ko zakurblam!
aja edino cajcek:
ne pijem ga, ker se mi ga ne da kuhat.user posted image sem pa nabrala liste pri eni stari tetiki in jih posusila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3143
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 7:09:24   
aprilčica07
Jutro,

evo, jst sem tudi že na netu, pijem kafe in grizljam piškotke.. mali pa okoli laufa..

alisa: jst sem tudi slabo spala, sem mislila, da bom spala lepo, ker je padal dež, in je grmelo, pa sem spala za en k.... je pihalo, pa mali je jokal, ker ga je blo strah, v glavnemm spanje je blo bolj šwoh to noč.. fanj opravi danes na pregledu!
hel32: a bom malo čekirala, kaj imajo pr nas v dm-u, in v šparu, mogoče celo dobim kaj podobnega temu čajčjku...
saša: glede prekuhavanja dud, jst nardim kr na pribižno... par minutk v vreli vodi je čisto dovolj
.. za Jakoba sem enrkat zapretiravala z prekuhavanjem in mi je dudo stopilo, tako, da od takrat dalje, dam 2 do 3 minute v vrelo vodo in je čisto ok..
tanchy: za Leonauser posted image user posted image user posted image user posted image božec maliuser posted image user posted image
miska: dobro jutro, kako je stanje?

Naša beba tudi telovaddi na sto in en način, trenutno je še mir, ampak drgači je tudi še živahno vse skupaj. Zgleda, da ima še vedno zadoti placa in rogovili v trebuščku.

Nič, to ja za uvod. Pridem kasneje itak nazaj.


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3144
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 7:09:59   
aprilčica07
Jutro,

evo, jst sem tudi že na netu, pijem kafe in grizljam piškotke.. mali pa okoli laufa..

alisa: jst sem tudi slabo spala, sem mislila, da bom spala lepo, ker je padal dež, in je grmelo, pa sem spala za en k.... je pihalo, pa mali je jokal, ker ga je blo strah, v glavnemm spanje je blo bolj šwoh to noč.. fanj opravi danes na pregledu!
hel32: a bom malo čekirala, kaj imajo pr nas v dm-u, in v šparu, mogoče celo dobim kaj podobnega temu čajčjku...
saša: glede prekuhavanja dud, jst nardim kr na pribižno... par minutk v vreli vodi je čisto dovolj
.. za Jakoba sem enrkat zapretiravala z prekuhavanjem in mi je dudo stopilo, tako, da od takrat dalje, dam 2 do 3 minute v vrelo vodo in je čisto ok..
tanchy: za Leona božec mali
miska: dobro jutro, kako je stanje?

Naša beba tudi telovaddi na sto in en način, trenutno je še mir, ampak drgači je tudi še živahno vse skupaj. Zgleda, da ima še vedno zadoti placa in rogovili v trebuščku.

Nič, to ja za uvod. Pridem kasneje itak nazaj.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3145
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 7:15:10   
Anonimen
miska: dobro jutro, kako je stanje?

nespremenjeno! ocitno se beba cist ok pocuti v trebuhu. bo treba nek pogruntat, da ji ne bo vec tko fajn notr!

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 3146
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 8:37:09   
eee35
Helou...midva sva še tukaj, v tandemu, pa za zdaj ništa od ničesar, malemu se zgleda res ne mudi. Drugače pa sem spala bolj malo, ob 0.50 so mi cimro pripeljali, ki ji je voda odtekla, pa sva do 4 klepetali. Pa šele zdaj zgleda je šla roditi. jaz bi že rada popadke, ker brez popadkov nič ne bo pametnega tukaj...
Drugače, se bom še zredila pismo, ker nas futrajo kot pujse. Kdo je rodil? Tejči? Če sem dobro prebrala, čestitke!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3147
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 8:56:44   
*anč*
jutro!

se še jst javim, itak, da sm še tle user posted image . včeri bla na pregledu, je blo vse ok. trebušček po malo raste, glavica se je še bolj spustila, maternični vrat je baje "mehek ko puter", ampak ga čepek še zapira. ko pa se odlušči naj bi se odprla 1,2,3, pravi moja g, bomo vidli user posted image . vprašala me je, če bi rada, da mi nardi stripping(malo lušči ovoje, da se začnejo popadki, oz. se pol prej predre mehur- rodiš lahko isti dan al pa čez par dni) pa sm rekla, da še ni potrebe ... bova pomoje na rok kej tazga nardile. miška, ti pa vem, da misliš, da sem nora! user posted image
podatki za seznam : +15kg (prvič, da so kile iste kot na prejšnjem pregledu user posted image ), naslednji pregled 17.8.

aprilčica   jst tut  ne pijem čaja ... tako kot ni ne vem al gre za strah al lenobo user posted image . aja, svicat sm pa tut jst začela user posted image , po porodu sm pa itak smrdela že 5 minut po tistem, ko sm pršla izpod tuša user posted image .

opatija, kerala  jst škofa obožujem ... pa kak čokoladni mousse nardijo user posted image .

tanchy  bošček mali. je bil pa učeri očitno en tak dan. tristan se je doma spotaknu in prebil ustnico, ampak na srečo ni bilo treba nikamor šibat.  lepo opravi na pregledu!

hel32  vse najboljše, tjaša!! user posted image user posted image user posted image

alisa  jst tut spala za en drek. brez posebnega razloga ... to se mi zadnje čase kr dogaja. srečno na pregledu!


dans popoldne pa pičimo v ikeo user posted image , komi čakam user posted image .  čez kako uro pridejo pa moje 3 kolegice na obisk, morm še mal pospravit user posted image .




_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 3148
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 8:59:15   
*anč*

Draga Tejči!

Čestitke za tvojega pikca Eneja Maja! Upam, da je bil porod lažji in da si že zdrava!

user posted image


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 3149
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 9:34:08   
Anonimen
Alo alo!

No dejmo mal jamat. Jest tud spim za en drek, pravzaprav sem včerej zaspala šele po enem sendviču hahaha user posted image  
Kolki me bolijo, sam da dvakrat poberem žogico tamalmu mi trebuh otrdi, hemoroidi bojo lihkar ven udarl, še kar nimava novga avtomobila čeprav naj bi bil ta tedn, itd.
Edina dobra stvar je to, da je tamav končno zaspal in grem lahko v miru pod tuš user posted image

Sem šlampasta ne mi zamert, čestitam za nove bejbite sem pa tja, čeprav sem za vsako novo mamico iz srca vesela da sta oba z otročkom zdrava in zadovoljna user posted image

(odgovor članu *anč*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?