|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 15:07:00   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Mark (CatJa)vse najboljše za dopolnjenih 13 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 16:13:11   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Mark (CatJa)vse najboljše za dopolnjenih 13 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image




Tudi od naju user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 16:14:29   
špelin@
Punce, eno vprašanje. A menite, da je tole mogoče peta bolezen? Izpuščaji na ličkih so rahlo nabuhli in topli na dotik.

user posted image


user posted image


user posted image

http://www.bambino.si/peta_bolezen


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 16:19:18   
nia5
Anitka super uvodni del user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem dala Nio še drugo rundo spat, ker ne bi zdržala od enih, pa do večera, taka tečka kot je bila, upam le da ne bo predolgo spala, aha ko pišem, že alarm user posted image

Nekaj me še zanima, ker sem pač butl glede računalnika: kako si lahko zaznamek izbrišem, saj sem si zdaj med priljubljene dala ta forum, onega pa bi rada izbrisala pa ne znam user posted image

Očitno je bil lažen alarm user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 16:22:27   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Punce, eno vprašanje. A menite, da je tole mogoče peta bolezen? Izpuščaji na ličkih so rahlo nabuhli in topli na dotik.

user posted image


user posted image


user posted image

http://www.bambino.si/peta_bolezen




To je težko ugotovit kar tako, kot ti v članku piše, najbolje da gresta do P, nikoli ne veš kaj je lahko.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 16:25:47   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Punce, eno vprašanje. A menite, da je tole mogoče peta bolezen? Izpuščaji na ličkih so rahlo nabuhli in topli na dotik.

user posted image


user posted image


user posted image

http://www.bambino.si/peta_bolezen




To je težko ugotovit kar tako, kot ti v članku piše, najbolje da gresta do P, nikoli ne veš kaj je lahko.


Saj bova šla, samo kaj, ko našo P spet nadomešča anesteziologinja, ki zadnjič niti noric ni prepoznala user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 16:27:04   
nia5
Jaz pa spet samevam doma, so mi vsi ušli user posted image . Malo bi se šla potepat, na kak sladoled ali kaj podobnega, namesto tega pa se smilim sama sebi user posted image

Kje pa je kaj ****, se že en čas ni nič javila?


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 16:28:57   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Punce, eno vprašanje. A menite, da je tole mogoče peta bolezen? Izpuščaji na ličkih so rahlo nabuhli in topli na dotik.

user posted image


user posted image


user posted image

http://www.bambino.si/peta_bolezen




To je težko ugotovit kar tako, kot ti v članku piše, najbolje da gresta do P, nikoli ne veš kaj je lahko.


Saj bova šla, samo kaj, ko našo P spet nadomešča anesteziologinja, ki zadnjič niti noric ni prepoznala user posted image




Pa kako to, da jo toliko nadomešča, meni je to ful čudno, a dela le ob določenih dnevih?


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 16:29:36   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Jaz pa spet samevam doma, so mi vsi ušli user posted image . Malo bi se šla potepat, na kak sladoled ali kaj podobnega, namesto tega pa se smilim sama sebi user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj bi bil že čas, da bi se dobile na kakšni ledeni kavi z najinima malčkoma, a ne?user posted image

Kje pa je kaj ****, se že en čas ni nič javila?

To bi zanimalo tudi mene. Upam, da so vsi ok.



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 16:30:17   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Punce, eno vprašanje. A menite, da je tole mogoče peta bolezen? Izpuščaji na ličkih so rahlo nabuhli in topli na dotik.

user posted image


user posted image


user posted image

http://www.bambino.si/peta_bolezen




To je težko ugotovit kar tako, kot ti v članku piše, najbolje da gresta do P, nikoli ne veš kaj je lahko.


Saj bova šla, samo kaj, ko našo P spet nadomešča anesteziologinja, ki zadnjič niti noric ni prepoznala user posted image



Upam, da bo tokrat bolj vešča svoje dela.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 16:30:56   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Punce, eno vprašanje. A menite, da je tole mogoče peta bolezen? Izpuščaji na ličkih so rahlo nabuhli in topli na dotik.

user posted image


user posted image


user posted image

http://www.bambino.si/peta_bolezen




To je težko ugotovit kar tako, kot ti v članku piše, najbolje da gresta do P, nikoli ne veš kaj je lahko.


Saj bova šla, samo kaj, ko našo P spet nadomešča anesteziologinja, ki zadnjič niti noric ni prepoznala user posted image




Pa kako to, da jo toliko nadomešča, meni je to ful čudno, a dela le ob določenih dnevih?


Hja, nadomešča jo vsake toliko. Ni enega pravila, tako da se ne ve za naprej user posted image V pon. je recimo delala naša P, v petek spet dela ona, danes pa jo nadomešča ta druga dr.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 16:31:39   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Anitka super uvodni del user posted image user posted image user posted image

Hvala


Jaz pa sem dala Nio še drugo rundo spat, ker ne bi zdržala od enih, pa do večera, taka tečka kot je bila, upam le da ne bo predolgo spala, aha ko pišem, že alarm user posted image

Midva bova šla verjetno tudi še eno kitico odspat, ker bo do devetih drugače predolgo. Upam, da nama rata.

Nekaj me še zanima, ker sem pač butl glede računalnika: kako si lahko zaznamek izbrišem, saj sem si zdaj med priljubljene dala ta forum, onega pa bi rada izbrisala pa ne znam user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Očitno je bil lažen alarm user posted image



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 16:32:00   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Jaz pa spet samevam doma, so mi vsi ušli user posted image . Malo bi se šla potepat, na kak sladoled ali kaj podobnega, namesto tega pa se smilim sama sebi user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj bi bil že čas, da bi se dobile na kakšni ledeni kavi z najinima malčkoma, a ne?user posted image

Kje pa je kaj ****, se že en čas ni nič javila?

To bi zanimalo tudi mene. Upam, da so vsi ok.





Sem si glih danes na sprehodu študirala na to user posted image . Ko bosta za to, mi javi, midve sva zdrave in doma user posted image , če je tvoj pikec ok za kofetkanje, mi sporoči user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 16:34:23   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Jaz pa spet samevam doma, so mi vsi ušli user posted image . Malo bi se šla potepat, na kak sladoled ali kaj podobnega, namesto tega pa se smilim sama sebi user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj bi bil že čas, da bi se dobile na kakšni ledeni kavi z najinima malčkoma, a ne?user posted image

Kje pa je kaj ****, se že en čas ni nič javila?

To bi zanimalo tudi mene. Upam, da so vsi ok.





Sem si glih danes na sprehodu študirala na to user posted image . Ko bosta za to, mi javi, midve sva zdrave in doma user posted image , če je tvoj pikec ok za kofetkanje, mi sporoči user posted image



Superuser posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 16:34:32   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Punce, eno vprašanje. A menite, da je tole mogoče peta bolezen? Izpuščaji na ličkih so rahlo nabuhli in topli na dotik.

user posted image


user posted image


user posted image

http://www.bambino.si/peta_bolezen




To je težko ugotovit kar tako, kot ti v članku piše, najbolje da gresta do P, nikoli ne veš kaj je lahko.


Saj bova šla, samo kaj, ko našo P spet nadomešča anesteziologinja, ki zadnjič niti noric ni prepoznala user posted image



Upam, da bo tokrat bolj vešča svoje dela.



Res ne razumem, kaj imajo taki ljudje tam sploh iskati, če so tako nesposobni, ti pa še k zdravniku ne moreš, ker veš da niso sposobni postaviti diagnoze user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 16:45:31   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Punce, eno vprašanje. A menite, da je tole mogoče peta bolezen? Izpuščaji na ličkih so rahlo nabuhli in topli na dotik.

user posted image


user posted image


user posted image

http://www.bambino.si/peta_bolezen




To je težko ugotovit kar tako, kot ti v članku piše, najbolje da gresta do P, nikoli ne veš kaj je lahko.


Saj bova šla, samo kaj, ko našo P spet nadomešča anesteziologinja, ki zadnjič niti noric ni prepoznala user posted image



Upam, da bo tokrat bolj vešča svoje dela.



Res ne razumem, kaj imajo taki ljudje tam sploh iskati, če so tako nesposobni, ti pa še k zdravniku ne moreš, ker veš da niso sposobni postaviti diagnoze user posted image


Temu se reče posledice kroničnega, da ne rečm katastrofalnega pomanjkanja pediatrov v naši regiji user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 17:25:06   
špelin@
Evo, imam odgovor pediatrinje Tanč: http://med.over.net/forum5/read.php?46,5503156

Bomo videli, kaj bo rekla "na(do)mestnica".

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 17:29:01   
hijenca
Dan dan!

Anitka super uvoduser posted image user posted image .

Najprej se pa moram izkašljat. Moj Videk ni dobil mesta v željenem vrtcu, je na 7 mestu, na čakalni listiuser posted image user posted image .

Pridem kasneje, moram šibat zdaj.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 18:34:12   
špelin@
PUNCEEEEEEEEEE, MOJ PAP BRIS JE PO VSEM SRA.NJU V PRETEKLIH 2 LETIH ZDAJ NEGATIVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja, derem se in to ZELOOOOOOOOOOOOOO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za vse, ki ne poznate moje štorije:
http://www.ringaraja.net/forum/Nose%C4%8Dnost_ob_slabem_PAP_brisu/m_2570086/tm.htm

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 18:35:13   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Najprej se pa moram izkašljat. Moj Videk ni dobil mesta v željenem vrtcu, je na 7 mestu, na čakalni listiuser posted image user posted image .

Pridem kasneje, moram šibat zdaj.

user posted image user posted image user posted image
A je taka gneča tudi pri vas? user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 18:53:13   
špelin@
Ej, kako hitro človeka spravijo v slabo voljo user posted image Ker sem morala čakati na določeno uro, da sem klicala k svoji gin., zraven me pa še migrena daje, sem pač ostala doma z malo piko in je šel z Gregijem k zdravniku moj user posted image
A veste, kaj je ta -vstavi-po-želji- "na(do)mestnica" naše P rekla Gregorjevemu očetu? Kje sem jaz? WTF?! A je res tako čudno če gre enkrat edinkrat z otrokom, starim 1 leto, k zdravniku njegov oče???
Nič, popokala bom malo piko in svojo bolečo glavo ter se odvlekla v zdr. dom, ker je moral Gregi spet v laboratorij user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 19:15:23   
tally
dannn
kje vas najdem user posted image , preseljne.

Anitka super uvodni del user posted image user posted image user posted image .

Za vse, ki rabite user posted image user posted image user posted image user posted image aliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pošiljam en kup.
Špelin@ user posted image user posted image user posted image za izvide.

Gaja vse naj naj za 1. svečko!!!


Ne gre več pisat ker me bo Emilija vrgla dol iz stola user posted image .
aja Nia jaz grem na zaznamek in z desnim gumbom kliknem na njega in ga izbrišem



_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 19:24:36   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Najprej se pa moram izkašljat. Moj Videk ni dobil mesta v željenem vrtcu, je na 7 mestu, na čakalni listiuser posted image user posted image .

Pridem kasneje, moram šibat zdaj.

user posted image user posted image user posted image
A je taka gneča tudi pri vas? user posted image



Na žalost tudi pri nas. Dobila sem eno mesto v centru mesta, ampak sem ga danes odpovedala, ker ga bom pustila v privat varstvu.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 19:26:33   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ej, kako hitro človeka spravijo v slabo voljo user posted image Ker sem morala čakati na določeno uro, da sem klicala k svoji gin., zraven me pa še migrena daje, sem pač ostala doma z malo piko in je šel z Gregijem k zdravniku moj user posted image
A veste, kaj je ta -vstavi-po-želji- "na(do)mestnica" naše P rekla Gregorjevemu očetu? Kje sem jaz? WTF?! A je res tako čudno če gre enkrat edinkrat z otrokom, starim 1 leto, k zdravniku njegov oče???
Nič, popokala bom malo piko in svojo bolečo glavo ter se odvlekla v zdr. dom, ker je moral Gregi spet v laboratorij user posted image


Pa saj ne morem verjet. Kura smotana. Moj user posted image je tudi v ponedeljek peljal Vida k P in je ona tudi neki stokala. Kot da smo mame res samo za otroke, služba pa itak lahko počaka, pa bolane tudi ne smemo bit, res so prave kure. user posted image user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 19:27:36   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

PUNCEEEEEEEEEE, MOJ PAP BRIS JE PO VSEM SRA.NJU V PRETEKLIH 2 LETIH ZDAJ NEGATIVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja, derem se in to ZELOOOOOOOOOOOOOO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za vse, ki ne poznate moje štorije:
http://www.ringaraja.net/forum/Nose%C4%8Dnost_ob_slabem_PAP_brisu/m_2570086/tm.htm


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?