|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 20:12:25   
Anonimen
sam tolk se oglasim, da se pofočkam , anitka lepo user posted image user posted image user posted image , pa da se zahvalim za čestitke moji miški. Grem spat k me full glava boli pa slabo mi jeuser posted image

mirno nočko vsem

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 20:26:23   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Čer

A je to naš zadnji večerni čvek na Dojenčku? Kako čas beži

Nedolgo nazaj smo se veselile tega...

user posted image

.... dobile smo prvo slikico....

user posted image

..... buši je postal ogromen....

user posted image

..... nastala je prva slikica z novim družinskim članom

user posted image in

v zadnjih dneh smo že papači svojo prvo tortico

user posted image





Oh, ja, kako čas beži.

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 20:26:36   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

no, pa smo le dočakale našega zadnjega majskega hroščka!
GAJA (nina7)
VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN!
 
user posted image




_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 20:26:53   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

dobro jutro!
spali smo kar ok, le da je eva okrog 4ih pristala pri naju. in kaj je najboljše? da je spala počez v postelji!  je imel pri sebi glavo, jst pa noge
sem pa včeraj izvedela eno novico in sem kar . skoz sem mislila, da mam možnosti podaljšanja zaposlitve, včeraj pa sem izvedela, da mi ne bodo mogli podaljšat.



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 20:27:10   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Srčekgirll, povej, kdaj moramo začeti navijati 


A za oz. ? Ja pol k prideva z dopusta pol pa akcija, če ne bomo kej pršvercal z dopusta, bo pa prej

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 20:30:45   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

PUNCEEEEEEEEEE, MOJ PAP BRIS JE PO VSEM SRA.NJU V PRETEKLIH 2 LETIH ZDAJ NEGATIVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja, derem se in to ZELOOOOOOOOOOOOOO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za vse, ki ne poznate moje štorije:
http://www.ringaraja.net/forum/Nose%C4%8Dnost_ob_slabem_PAP_brisu/m_2570086/tm.htm



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 20:30:48   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Punce, eno vprašanje. A menite, da je tole mogoče peta bolezen? Izpuščaji na ličkih so rahlo nabuhli in topli na dotik.

user posted image


user posted image


user posted image

http://www.bambino.si/peta_bolezen




Špelin@; Alja je imela enako situacijo na obrazu, sedaj pa je že skoraj izginilo. 5,6 bolezenuser posted image user posted image Nimam pojma. Verjetno je res virusna zadeva, naša je tud topla, a vročine nimauser posted image user posted image user posted image
 
Tud naša je v nedeljo končala kuro hikoncilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 20:31:24   
Srčekgirll
Evo, jst sm kr sm poste na popala, kr verjetno ste že več al manj vse tukaj. Bo treba spet oreng čvekat, da bomo ble ta bulše. user posted image user posted image Pr nas je vse oky doky. Vid je dns spal sam eno rundo tko, da zdej že spi, sicer je biu že alarem, pa mogoče bo še ker.user posted image Dns sva bla pr šoli s sosedo in njenim tamalim, se je Vid po toboganu vozil in FUL užival.user posted image Tko, zdej grem pa še mal tv pogledat pol pa spat.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 21:35:09   
bobika
http://www.ringaraja.net/forum/Nose%C4%8Dnost_ob_slabem_PAP_brisu/m_2570086/tm.htm

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ej, kako hitro človeka spravijo v slabo voljo user posted image Ker sem morala čakati na določeno uro, da sem klicala k svoji gin., zraven me pa še migrena daje, sem pač ostala doma z malo piko in je šel z Gregijem k zdravniku moj user posted image
A veste, kaj je ta -vstavi-po-želji- "na(do)mestnica" naše P rekla Gregorjevemu očetu? Kje sem jaz? WTF?! A je res tako čudno če gre enkrat edinkrat z otrokom, starim 1 leto, k zdravniku njegov oče???
Nič, popokala bom malo piko in svojo bolečo glavo ter se odvlekla v zdr. dom, ker je moral Gregi spet v laboratorij user posted image


Pa res čudo od čuda ta namdomestnica. Moj skoraj vedno pelje Manco sam. Anžeta še res ni, se mi pa ne zdi to nič čudnega.
Kaj pa je rekla kaj mu je?
Meni zgleda kot 6 o.b. Samo ko sem pogledala jezik se mi zdi, kot pri škrlatinki user posted image .
Tako tudi "nadomestnica" od naše ni prepoznala med 6 in škrlatinko user posted image .
Super za izvide!!!!


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 21:36:23   
bobika
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Špelin@; Alja je imela enako situacijo na obrazu, sedaj pa je že skoraj izginilo. 5,6 bolezenuser posted image user posted image Nimam pojma. Verjetno je res virusna zadeva, naša je tud topla, a vročine nimauser posted image user posted image user posted image
 
Tud naša je v nedeljo končala kuro hikoncilauser posted image user posted image user posted image

Kaj sedaj je že vse virusna okužba, ko nevedo, kaj bi druga lahko bilo user posted image


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 21:39:36   
bobika
Anitka: super uvod!!!!
Tukaj bom sigurno več čvekala, kot sem pri dojenčku user posted image

user posted image Lp


(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 21:51:02   
Anonimen
ANITKA superca si zrihtalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bobika)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 22:06:32   
Estrella*
Kaj je sedaj to; pogrebšna??????? jana, ss...kje ste babnce?
 
Jaz sem zlikala celo goro perila, sedaj pa me začelo kljuvati v glaviuser posted image  user posted image Mularija spi in upam, da do jutra.
 
edinaos: kako je bIlo nadaljevanje v vrtcu???
 
Špelin@: kako ste opravili pri P??

Ju3 popoldan imave z Aljo ponovno kontrolo pri P. Upam, da se ji stanje vidno izboljša, ker ni ta prava ALČIuser posted image

< Sporočilo je popravil Estrella* -- 3.6.2009 22:07:50 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 22:48:20   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

PUNCEEEEEEEEEE, MOJ PAP BRIS JE PO VSEM SRA.NJU V PRETEKLIH 2 LETIH ZDAJ NEGATIVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja, derem se in to ZELOOOOOOOOOOOOOO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za vse, ki ne poznate moje štorije:
http://www.ringaraja.net/forum/Nose%C4%8Dnost_ob_slabem_PAP_brisu/m_2570086/tm.htm




Super user posted image user posted image user posted image , čeprav mi ne dela link


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 22:50:05   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Evo, imam odgovor pediatrinje Tanč: http://med.over.net/forum5/read.php?46,5503156

Bomo videli, kaj bo rekla "na(do)mestnica".




Sem hotela enkrat nekaj vprašat, sem se registrirala in prijavila na MON-u in nisem mogla, mi ni bilo dovoljeno user posted image , nimam pojma zakaj, ker bi večkrat to Tanč kaj vprašala user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 22:51:03   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: tally

dannn
kje vas najdem user posted image , preseljne.

Anitka super uvodni del user posted image user posted image user posted image .

Za vse, ki rabite user posted image user posted image user posted image user posted image aliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pošiljam en kup.
Špelin@ user posted image user posted image user posted image za izvide.

Gaja vse naj naj za 1. svečko!!!


Ne gre več pisat ker me bo Emilija vrgla dol iz stola user posted image .
aja Nia jaz grem na zaznamek in z desnim gumbom kliknem na njega in ga izbrišem




Hvala user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 22:51:54   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ej, kako hitro človeka spravijo v slabo voljo user posted image Ker sem morala čakati na določeno uro, da sem klicala k svoji gin., zraven me pa še migrena daje, sem pač ostala doma z malo piko in je šel z Gregijem k zdravniku moj user posted image
A veste, kaj je ta -vstavi-po-želji- "na(do)mestnica" naše P rekla Gregorjevemu očetu? Kje sem jaz? WTF?! A je res tako čudno če gre enkrat edinkrat z otrokom, starim 1 leto, k zdravniku njegov oče???
Nič, popokala bom malo piko in svojo bolečo glavo ter se odvlekla v zdr. dom, ker je moral Gregi spet v laboratorij user posted image


Pa saj ne morem verjet. Kura smotana. Moj user posted image je tudi v ponedeljek peljal Vida k P in je ona tudi neki stokala. Kot da smo mame res samo za otroke, služba pa itak lahko počaka, pa bolane tudi ne smemo bit, res so prave kure. user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 22:52:57   
nia5
Tako, moja frčafela končno spi, jaz pa se grem k user posted image stiskat.
Mirno nočko vsem user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 22:53:48   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Kaj je sedaj to; pogrebšna??????? jana, ss...kje ste babnce?
 
Jaz sem zlikala celo goro perila, sedaj pa me začelo kljuvati v glaviuser posted image  user posted image Mularija spi in upam, da do jutra.
 
edinaos: kako je bIlo nadaljevanje v vrtcu???
 
Špelin@: kako ste opravili pri P??

Ju3 popoldan imave z Aljo ponovno kontrolo pri P. Upam, da se ji stanje vidno izboljša, ker ni ta prava ALČIuser posted image


Še to, fajn opravita pri P user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 22:56:38   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Tako, moja frčafela končno spi, jaz pa se grem k user posted image stiskat.

O kako lepouser posted image
Mirno nočko vsem user posted image

Tudi vam



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 22:59:02   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Kaj je sedaj to; pogrebšna??????? jana, ss...kje ste babnce?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Jaz sem zlikala celo goro perila, sedaj pa me začelo kljuvati v glaviuser posted image  user posted image Mularija spi in upam, da do jutra.

Upam, da ne bo bujenja pred 7.45.
 

Ju3 popoldan imave z Aljo ponovno kontrolo pri P. Upam, da se ji stanje vidno izboljša, ker ni ta prava ALČIuser posted image

Dobro opravita in držim pestke, da bo že jutri spet "stara" Alja.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 23:01:43   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

PUNCEEEEEEEEEE, MOJ PAP BRIS JE PO VSEM SRA.NJU V PRETEKLIH 2 LETIH ZDAJ NEGATIVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja, derem se in to ZELOOOOOOOOOOOOOO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za vse, ki ne poznate moje štorije:
http://www.ringaraja.net/forum/Nose%C4%8Dnost_ob_slabem_PAP_brisu/m_2570086/tm.htm



Jeeeieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jutri moram tudi jaz izvedeti kaj je z mojim brisom (sem nesla odvzet bris v mikrobiološki lab. ) od prejšnjega tedna. Moram poklicati in že vidim kako bom dopoldne nervozna.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 23:03:11   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ej, kako hitro človeka spravijo v slabo voljo user posted image Ker sem morala čakati na določeno uro, da sem klicala k svoji gin., zraven me pa še migrena daje, sem pač ostala doma z malo piko in je šel z Gregijem k zdravniku moj user posted image
A veste, kaj je ta -vstavi-po-želji- "na(do)mestnica" naše P rekla Gregorjevemu očetu? Kje sem jaz? WTF?! A je res tako čudno če gre enkrat edinkrat z otrokom, starim 1 leto, k zdravniku njegov oče???
Nič, popokala bom malo piko in svojo bolečo glavo ter se odvlekla v zdr. dom, ker je moral Gregi spet v laboratorij user posted image



Lahko rečem samo SVAŠTAuser posted image user posted image user posted image Ja kaj pa je z enimi zdravniki. Škoda besed


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 23:03:51   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Najprej se pa moram izkašljat. Moj Videk ni dobil mesta v željenem vrtcu, je na 7 mestu, na čakalni listiuser posted image user posted image .

Pridem kasneje, moram šibat zdaj.

user posted image user posted image user posted image
A je taka gneča tudi pri vas? user posted image



Na žalost tudi pri nas. Dobila sem eno mesto v centru mesta, ampak sem ga danes odpovedala, ker ga bom pustila v privat varstvu.


Ojejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
3.6.2009 23:04:33   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

sam tolk se oglasim, da se pofočkam , anitka lepo user posted image user posted image user posted image , pa da se zahvalim za čestitke moji miški. Grem spat k me full glava boli pa slabo mi jeuser posted image

mirno nočko vsem


Upam, da bo jutri s tvojim počutjem veliko boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?