|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:16:14   
špelin@
Srčekgirlluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:17:08   
Srčekgirll
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mogoče že nekaj slišanih oz. prebranih, a vseenouser posted image user posted image user posted image user posted image

Mladoporočenca živita v isti hiši kot tašča. Nevesta je bila vajena malce
dlje spati, počasi popiti kavo...
Nekega jutra začne tašča: "A veš da vse punce tvojih let vstajajo zgodaj.
Ob
tej uri imajo že kosilo skuhano in vse pospravljeno. Ne vem kaj je s tabo."
Pa reče nevesta vsa zaspana: "Ja draga tašča, tudi gospe vaših let so že
vse
pod zemljo, pa vam tega nikoli ne očitam."


Pride pogrebnik domov, vse zmučen.
Pa ga vpraša žena: Zakaj si pa tako zmucen? Ste imeli dosti pogrebov?
Pa pravi pogrebnik: Ne, samo enega.
Ga žena vpraša: Zakaj si pa potem tako zmučen?
Ker smo pokapali neko tečno tašco, pa so ostali ploskali, tako, smo mogli
desetkrat ponavljati!




Avtobus tašče pelje na izlet, zgodi se nesreca in vse umrejo. Zeti nato
naredijo veselico. Le en tam v kotu celi vecer žalosten sedi in joce.
Le kaj te muci, ga vprašajo, ko jim je vsega dovolj. A ti nisi vesel ?
Ne, jim odvrne, moja je odpovedala izlet.



"Zakaj si tako žalosten? Kaj se je zgodilo?" vpraša Lojze prijatelja Marka.
"Oh, moja tašča je umrla!"
"Moje iskreno sožalje," reče Lojze. "Hvala. Veš, mene je govor župnika tako
pretresel. Rekel je, da bomo v nebesih spet skupaj."



Kaj je to hudobija? Da vržeš taščo po stopnicah v klet, potem pa za njo
zavpiješ: "Če si že spodaj, mi pa dva pira zraven prinesi!"



Gre tašča na obisk k hčerki, pa jo vmes ulovi en fajn naliv. Vsa mokra se
priplazi do hiše in pozvoni.
Odpre ji zet in reče: Ja, gospa, kaj pa vi v takem vremenu zunaj??? Pejte
hitro domov!! In zapre vrata...




Milan vstopi v pisarno in presenečeno pogleda kolega Emila, ki sedi za
pisalno mizo. " Kaj pa ti delaš v službi?" ga vpraša. "Kaj ni danes pogreb
tvoje tašče?"
"Je, ampak moje načelo je: najprej delo, nato zabava!"




"Pridite takoj k nam! Tašča hoče skočiti skozi okno."
"Napačno številko ste zavrteli, gospod. Mi smo mizarji in ne policisti."
"Je že prava številka. Problem je v tem, da ne more odpreti okna."



" Dobrodošla!" pozdravi Marko svojo taščo na vhodnih vratih. "Koliko časa
boste ostali pri nas?"
"Dokler vama ne bom šla na živce."
"A samo tako na kratko ste se oglasili?" :



Žena nervozno nekaj išče po stanovanju.
"Miha, si videl mojo knjigo?" končno vpraša moža.
"Katero?"
"Tisto z naslovom: Kako doživeti sto let."
"Vrgel sem jo v smeti, ker jo je hotela brati tvoja mama!"




Scena na balkonu desetega nadstropja. Ženska visi z balkona in se drži za
ograjo, moški na balkonu pa tolče po njenih rokah. Nekdo s ceste zagleda
kaj
se dogaja in zavpije moškemu na balkonu: "Kaj delate z rokami te ženske?"
"To ni ženska! To je moja tašča!"
"No, poglej, poglej, kako močno se drži za ograjo!"




"Izgubil sem 70 kilogramov odvečne teže."
"Aaaaa? To ni mogoče!"
"Kako da ne? Odselila se je tašča!"



Snaha obišče taščo v bolnici. Tašča ves čas pogovora stoka in joka: "Umrla
bom!"
Snahi je naenkrat dovolj in reče: "Če je bilo doslej vse po vaše, pa naj bo
še to!"



Zdravko se je oglasil v zakonski posvetovalnici in povedal zakonskemu
svetovalcu: "Ženo ljubim in resnično imava srečen zakon. Toda, velika
težava
je v tem, da pri naju živi moja tašča, ki je res ne morem več prenašati. V
vsako minuto najinega življenja se vmešava in mi gre že krepko na živce. Le
kaj naj storim?"
Zakonski svetovalec ga s tihim glasom vpraša: "Ste že poskusili s strupom?
"



Franc dobi telegram, da mu je umrla tasca. Brez besed vstane, vzame klesce
in kladivo ter zacne snemati Jezusa s kriza nad posteljo.
- Kaj vendar pocnes? je zaeudena zena.
- On je osvobodil mene in zdaj bom jaz njega.




Hiša gori. Hrabri mož steče v hišo in privleče sina ven.
Nato gre spet noter in prinese ženo.
Potem gre še enkrat in privleče psa.
Potem gre še enkrat in pride prazen ven, pa še enkrat tako.
Gasilec ga čudno gleda in vpraša kaj zaboga počne.
On pa : Taščo obračam! 


< Sporočilo je popravil Srčekgirll -- 4.6.2009 12:19:45 >


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:17:41   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Midva sva nazaj od P.

Estrella*, ti moram povedati, da gre pri Gregorju za izpuščaj, ki je posledica viroze - P ga je fajn pregledala, da ne bi bile slučajno ošpice (je iskala v ustih neke bele pike user posted image ) in temeljite preverila meningialne znake, na srečo je vse ok. Pravi, da izpuščaj ni videti alergijski. Torej: viroza, mali je pa pokasiral ta user posted image izpuščaj, ker je k temu nagnjen user posted image Terapija: po potrebi Claritine, če bi ga srbelo - kar ga trenutno ne. V ponedeljek imava kontrolo.





Da le ni hujšega user posted image , pa upam da ne bo potreboval Claritina.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:20:39   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Midva sva nazaj od P.

Estrella*, ti moram povedati, da gre pri Gregorju za izpuščaj, ki je posledica viroze - P ga je fajn pregledala, da ne bi bile slučajno ošpice (je iskala v ustih neke bele pike user posted image ) in temeljite preverila meningialne znake, na srečo je vse ok. Pravi, da izpuščaj ni videti alergijski. Torej: viroza, mali je pa pokasiral ta user posted image izpuščaj, ker je k temu nagnjen user posted image Terapija: po potrebi Claritine, če bi ga srbelo - kar ga trenutno ne. V ponedeljek imava kontrolo.




Samo, da ni kaj hujšegauser posted image
 
Nagnjen k čemu??????In kdaj naj bi ti izpuščaji zginli? A potem lahko pričakuješ ob še kaki virozi ponovni boom?
 
Me prav zanima kaj bo imem Caserman za povedat. Naši že izginjajo, edino po nogah jih ima še veliko, ker so se šele včeraj pojavile.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:22:26   
nia5
Srčekgirll, danes pa si vicevsko razpoložena user posted image user posted image

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:22:38   
Estrella*
Claritine je bolj blažev žegen. Andraž ga je spil že na litreuser posted image . ****al sirup jeuser posted image , samo se ga dobi samo na recept.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:23:40   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Srčekgirlluser posted image user posted image user posted image

Ma sm mogla mal neki na popat gor, da bo kljub slabemu vremenu vsaj neki za prebrat (smešnega). Pa tud da se bojo strani prej napolnile do 200tkeuser posted image , da bomo še tuki razturaleuser posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:24:18   
Estrella*
Fižolovka je kuhana, sedaj grem še palačinke spečt in imam kosilo fertiguser posted image user posted image Alja pa mora spat vsaj do 13.30huser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:24:57   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Srčekgirlluser posted image user posted image user posted image

Ma sm mogla mal neki na popat gor, da bo kljub slabemu vremenu vsaj neki za prebrat (smešnega). Pa tud da se bojo strani prej napolnile do 200tkeuser posted image , da bomo še tuki razturaleuser posted image user posted image



Tukaj bomo imele še več nasprotnicuser posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:27:02   
nia5
Nia je tudi pred pol ure zaspala in upam da bo spala vsaj še urco, drugače bo tečna in ne bo zdržala do večera. To je neverjetno, kako negativen vpliv ima tako vreme na mojega otroka, kr zaspana je, mlehava cela, sitna, isto kot na mene user posted image

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:28:35   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Srčekgirlluser posted image user posted image user posted image

Ma sm mogla mal neki na popat gor, da bo kljub slabemu vremenu vsaj neki za prebrat (smešnega). Pa tud da se bojo strani prej napolnile do 200tkeuser posted image , da bomo še tuki razturaleuser posted image user posted image



Tukaj bomo imele še več nasprotnicuser posted image


Vem, da so ljudje žleht, ampak kolikor je meni znano, nikomur nič ne delamo, ne vtikamo se v nobenega, zakaj hudiča se pol drugi v nas, naj se brigajo zase user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:28:46   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Midva sva nazaj od P.

Estrella*, ti moram povedati, da gre pri Gregorju za izpuščaj, ki je posledica viroze - P ga je fajn pregledala, da ne bi bile slučajno ošpice (je iskala v ustih neke bele pike user posted image ) in temeljite preverila meningialne znake, na srečo je vse ok. Pravi, da izpuščaj ni videti alergijski. Torej: viroza, mali je pa pokasiral ta user posted image izpuščaj, ker je k temu nagnjen user posted image Terapija: po potrebi Claritine, če bi ga srbelo - kar ga trenutno ne. V ponedeljek imava kontrolo.




Samo, da ni kaj hujšegauser posted image
 
Nagnjen k čemu??????In kdaj naj bi ti izpuščaji zginli? A potem lahko pričakuješ ob še kaki virozi ponovni boom?
 
Me prav zanima kaj bo imem Caserman za povedat. Naši že izginjajo, edino po nogah jih ima še veliko, ker so se šele včeraj pojavile.

Ej, tudi našemu drugje že bledijo (so se zlili v lise, ki so že manj očitne), po nogah jih ima pa ful, ker so se tam šele danes zjutraj bolj izrazito pojavili!!! user posted image user posted image user posted image

Nagnjen k izpuščajem ob virozah, ja user posted image Je P rekla, da lahko 100 otrok preboli isto virozo brez izpuščaja, ta stoprvi ga pa dobi user posted image


****al pozna moj user posted image , ker mu samo te tablete pomagajo ob alergijskih napadih user posted image Nisem vedela, da obstaja tudi sirup, hvala za info user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:30:07   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Fižolovka je kuhana, sedaj grem še palačinke spečt in imam kosilo fertiguser posted image user posted image Alja pa mora spat vsaj do 13.30huser posted image

O, njammmmmmmmmm, tole bi pa tudi jaz danes jedla user posted image - žal bo pri nas kar "miš-maš" enolončnica.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:32:32   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Srčekgirlluser posted image user posted image user posted image

Ma sm mogla mal neki na popat gor, da bo kljub slabemu vremenu vsaj neki za prebrat (smešnega). Pa tud da se bojo strani prej napolnile do 200tkeuser posted image , da bomo še tuki razturaleuser posted image user posted image



Tukaj bomo imele še več nasprotnicuser posted image


Vem, da so ljudje žleht, ampak kolikor je meni znano, nikomur nič ne delamo, ne vtikamo se v nobenega, zakaj hudiča se pol drugi v nas, naj se brigajo zase user posted image


Najbolj zanimivo pri vsem skupaj pa je, da take ljudi potem strašansko boli, če jim udarec vrneš in se sam vtakneš vanje user posted image

Jaz nimam nič proti, če nas ljudje berejo, se mi pa zdi bedno, da nas nekdo bere samo zato, da se potem "napaja" s stvarmi, ki se jim lahko privoščljivo posmehuje.


(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:35:47   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Midva sva nazaj od P.

Estrella*, ti moram povedati, da gre pri Gregorju za izpuščaj, ki je posledica viroze - P ga je fajn pregledala, da ne bi bile slučajno ošpice (je iskala v ustih neke bele pike user posted image ) in temeljite preverila meningialne znake, na srečo je vse ok. Pravi, da izpuščaj ni videti alergijski. Torej: viroza, mali je pa pokasiral ta user posted image izpuščaj, ker je k temu nagnjen user posted image Terapija: po potrebi Claritine, če bi ga srbelo - kar ga trenutno ne. V ponedeljek imava kontrolo.




Samo, da ni kaj hujšegauser posted image
 
Nagnjen k čemu??????In kdaj naj bi ti izpuščaji zginli? A potem lahko pričakuješ ob še kaki virozi ponovni boom?
 
Me prav zanima kaj bo imem Caserman za povedat. Naši že izginjajo, edino po nogah jih ima še veliko, ker so se šele včeraj pojavile.

Ej, tudi našemu drugje že bledijo (so se zlili v lise, ki so že manj očitne), po nogah jih ima pa ful, ker so se tam šele danes zjutraj bolj izrazito pojavili!!! user posted image user posted image user posted image

Nagnjen k izpuščajem ob virozah, ja user posted image Je P rekla, da lahko 100 otrok preboli isto virozo brez izpuščaja, ta stoprvi ga pa dobi user posted image


****al pozna moj user posted image , ker mu samo te tablete pomagajo ob alergijskih napadih user posted image Nisem vedela, da obstaja tudi sirup, hvala za info user posted image



Tudi pri Alji so se zlili v liseuser posted image  Torej enaka reakcija. Zgleda, da je tudi Alja nagnjena k temu, ker že ob rojstvu so mi v P rekli, da ima zelo občutljivo kožouser posted image

< Sporočilo je popravil Estrella* -- 4.6.2009 12:36:20 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:40:48   
suzy85
hej hej!
samo na hitro, da se malo javim. noč je še kar, spet se je vmes zbudla, ker je bla lačna, drugače pa je blo ok. sma jo pol kr pri sebi obdržala in sem jo proti jutru našla ravno kontra obrnjeno - glavo pri najinih nogah! user posted image user posted image

dajete malškom kaj za jest, ko gredo spat? eva gre navadno ravno tako uro spat, ko postane lačna, zato ji dam pred spanjem kar flaško mleka. pa mi je lepo spala celo noč, zdej pa se lačna zbuja ponoči in zato user posted image  pravi, da naj ji dam kaj vmes. jim vi daste kaj med mleko? sem ji dala parkrat keksolino v mleko, pa sem dobla občutek, da gre težko kakat user posted image  je možno, ne?

špelin@ naj gregiju hitru izginejo izpuščaji! user posted image user posted image user posted image  pa user posted image user posted image user posted image  za izvide!

estrella tudi za aljo user posted image user posted image user posted image . upam, da tudi pri vama P ugotovi, kaj je narobe!

anitka držim pesti, da bodo izvidi ok! user posted image user posted image user posted image

srčekgirll dobri vici! user posted image user posted image user posted image

nia user posted image user posted image user posted image  za spanje!

edinaos saj se boš navadla, da AT hodi v vrtec! user posted image user posted image user posted image meni je še zdaj včasih hudo, ko pustim evo v varstvu, še posebej, če začne jokati!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:44:40   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Midva sva nazaj od P.

Estrella*, ti moram povedati, da gre pri Gregorju za izpuščaj, ki je posledica viroze - P ga je fajn pregledala, da ne bi bile slučajno ošpice (je iskala v ustih neke bele pike user posted image ) in temeljite preverila meningialne znake, na srečo je vse ok. Pravi, da izpuščaj ni videti alergijski. Torej: viroza, mali je pa pokasiral ta user posted image izpuščaj, ker je k temu nagnjen user posted image Terapija: po potrebi Claritine, če bi ga srbelo - kar ga trenutno ne. V ponedeljek imava kontrolo.




Samo, da ni kaj hujšegauser posted image
 
Nagnjen k čemu??????In kdaj naj bi ti izpuščaji zginli? A potem lahko pričakuješ ob še kaki virozi ponovni boom?
 
Me prav zanima kaj bo imem Caserman za povedat. Naši že izginjajo, edino po nogah jih ima še veliko, ker so se šele včeraj pojavile.

Ej, tudi našemu drugje že bledijo (so se zlili v lise, ki so že manj očitne), po nogah jih ima pa ful, ker so se tam šele danes zjutraj bolj izrazito pojavili!!! user posted image user posted image user posted image

Nagnjen k izpuščajem ob virozah, ja user posted image Je P rekla, da lahko 100 otrok preboli isto virozo brez izpuščaja, ta stoprvi ga pa dobi user posted image


****al pozna moj user posted image , ker mu samo te tablete pomagajo ob alergijskih napadih user posted image Nisem vedela, da obstaja tudi sirup, hvala za info user posted image



Tudi pri Alji so se zlili v liseuser posted image  Torej enaka reakcija. Zgleda, da je tudi Alja nagnjena k temu, ker že ob rojstvu so mi v P rekli, da ima zelo občutljivo kožouser posted image



Estrella, Špelin@ a jej user posted image

Estrella a si ti bolniško vzela?

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:45:04   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Fižolovka je kuhana, sedaj grem še palačinke spečt in imam kosilo fertiguser posted image user posted image Alja pa mora spat vsaj do 13.30huser posted image

O, njammmmmmmmmm, tole bi pa tudi jaz danes jedla user posted image - žal bo pri nas kar "miš-maš" enolončnica.


jst bom kar na hitro skuhala zelje in krompir, zraven pa pečenico. boma mela bolj kmečko kosilo user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:49:38   
sesil
dan

se moram pofočkat na novem poglavjuuser posted image . anitka, super uvod.

še nove mere naše frače: 9540 g
                                       75 cm


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Claritine je bolj blažev žegen. Andraž ga je spil že na litreuser posted image . ****al sirup jeuser posted image , samo se ga dobi samo na recept.


****al imam jaz za alergijo na cvetni prah, sam tablete.

Alja in Gregi, hitro se pozdravta.

Edinaos, sej bo kmalu bolje in AT ne bo več jokala, ko jo boš puščala v vrtcu.

a se tilči kaj javi? kako je zadovoljna s stanovanjem. sem slišala ene kritike, sam upam da je z njihovim vse ok.

< Sporočilo je popravil sesil -- 4.6.2009 12:50:45 >

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:53:26   
Anonimen
Punce moja miška obožuje pržganko, upam da sem prav napisala, kao neke vrste juhauser posted image , plisss če mi lahko ena napiše kak se to narediuser posted image user posted image

drugače pa je bila baje še kar pridna v vrtcu, sem jaz prva prišla od starševuser posted image in ne boste verjela, niti eden otroček ni jokaluser posted image user posted image

Ju3 jo pa ati peljem, ker jaz grem delatuser posted image

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:54:07   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: sesil

dan

se moram pofočkat na novem poglavjuuser posted image . anitka, super uvod.

še nove mere naše frače: 9540 g
                                      75 cm


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Claritine je bolj blažev žegen. Andraž ga je spil že na litreuser posted image . ****al sirup jeuser posted image , samo se ga dobi samo na recept.


****al imam jaz za alergijo na cvetni prah, sam tablete.

Alja in Gregi, hitro se pozdravta.

Edinaos, sej bo kmalu bolje in AT ne bo več jokala, ko jo boš puščala v vrtcu.

a se tilči kaj javi? kako je zadovoljna s stanovanjem. sem slišala ene kritike, sam upam da je z njihovim vse ok.


opa miki, bravo za mereuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:55:31   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

DAN user posted image

fuj kako vremeuser posted image

mi smo spali bolj slabo, miška je nagajala do 2h, potem sem ji dala flaško mleka in ga je stankala in je spala do 7huser posted image , ko se bila na porodniški je bila vsak dan ob 6h že pokonc, zdaj jo moram pa budit za v vrtecuser posted image ,

drugače sem miško pustila v vrtcu od 9-11h bomo vidli, kak bo prenesla, mami zaenkrat bolj slabo prenašauser posted image , se mi zdi da kar težko dihamuser posted image , eh bo že....

Anitka: slikce že od nedelje poskušam dat gor, pa mi shrani.si skoz štekauser posted image , tako da obljubim čim začne delat jih vržem goruser posted image


dej slikce na FBuser posted image


tam pa sploh ne greuser posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 13:08:13   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Midva sva nazaj od P.

Estrella*, ti moram povedati, da gre pri Gregorju za izpuščaj, ki je posledica viroze - P ga je fajn pregledala, da ne bi bile slučajno ošpice (je iskala v ustih neke bele pike user posted image ) in temeljite preverila meningialne znake, na srečo je vse ok. Pravi, da izpuščaj ni videti alergijski. Torej: viroza, mali je pa pokasiral ta user posted image izpuščaj, ker je k temu nagnjen user posted image Terapija: po potrebi Claritine, če bi ga srbelo - kar ga trenutno ne. V ponedeljek imava kontrolo.




Samo, da ni kaj hujšegauser posted image
 
Nagnjen k čemu??????In kdaj naj bi ti izpuščaji zginli? A potem lahko pričakuješ ob še kaki virozi ponovni boom?
 
Me prav zanima kaj bo imem Caserman za povedat. Naši že izginjajo, edino po nogah jih ima še veliko, ker so se šele včeraj pojavile.

Ej, tudi našemu drugje že bledijo (so se zlili v lise, ki so že manj očitne), po nogah jih ima pa ful, ker so se tam šele danes zjutraj bolj izrazito pojavili!!! user posted image user posted image user posted image

Nagnjen k izpuščajem ob virozah, ja user posted image Je P rekla, da lahko 100 otrok preboli isto virozo brez izpuščaja, ta stoprvi ga pa dobi user posted image


****al pozna moj user posted image , ker mu samo te tablete pomagajo ob alergijskih napadih user posted image Nisem vedela, da obstaja tudi sirup, hvala za info user posted image



Tudi pri Alji so se zlili v liseuser posted image  Torej enaka reakcija. Zgleda, da je tudi Alja nagnjena k temu, ker že ob rojstvu so mi v P rekli, da ima zelo občutljivo kožouser posted image



Estrella, Špelin@ a jej user posted image

Estrella a si ti bolniško vzela?


Ne nisem,imam 2dni recesijskega dopustauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 13:14:22   
jana81
Pravkar sem dobila obvestilo iz vrtca, da je v našem kraju preveč otrok in bo o vključitvi odločala komisija..user posted image user posted image
Zdej bom napisala še dopolnitev k vlogi.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 13:16:34   
kasso

.


< Sporočilo je popravil kasso -- 4.6.2009 13:25:25 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?