|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 14:17:02   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Evo takle pa zgleda naš bibiuser posted image

user posted image


user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 14:18:25   
Čmrlika
Za vse bolančke!

user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 14:19:05   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Anitka user posted image user posted image za izvid




user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 14:20:08   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Evo takle pa zgleda naš bibiuser posted image

user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 14:23:59   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

hej hej!
samo na hitro, da se malo javim. noč je še kar, spet se je vmes zbudla, ker je bla lačna, drugače pa je blo ok. sma jo pol kr pri sebi obdržala in sem jo proti jutru našla ravno kontra obrnjeno - glavo pri najinih nogah! user posted image user posted image

dajete malškom kaj za jest, ko gredo spat? eva gre navadno ravno tako uro spat, ko postane lačna, zato ji dam pred spanjem kar flaško mleka. pa mi je lepo spala celo noč, zdej pa se lačna zbuja ponoči in zato user posted image  pravi, da naj ji dam kaj vmes. jim vi daste kaj med mleko? sem ji dala parkrat keksolino v mleko, pa sem dobla občutek, da gre težko kakat user posted image  je možno, ne?

špelin@ naj gregiju hitru izginejo izpuščaji! user posted image user posted image user posted image  pa user posted image user posted image user posted image  za izvide!

estrella tudi za aljo user posted image user posted image user posted image . upam, da tudi pri vama P ugotovi, kaj je narobe!

anitka držim pesti, da bodo izvidi ok! user posted image user posted image user posted image

srčekgirll dobri vici! user posted image user posted image user posted image

nia user posted image user posted image user posted image  za spanje!

edinaos saj se boš navadla, da AT hodi v vrtec! user posted image user posted image user posted image meni je še zdaj včasih hudo, ko pustim evo v varstvu, še posebej, če začne jokati!



Odvisno, ponavadi ja, potem tik pred spanjem pa še spije mleko, če je sita, ga spije le kak deci, ampak še vedno je enkrat ponoči, okoli druge, tretje in potem proti jutru.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 14:28:43   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce moja miška obožuje pržganko, upam da sem prav napisala, kao neke vrste juhauser posted image , plisss če mi lahko ena napiše kak se to narediuser posted image user posted image

drugače pa je bila baje še kar pridna v vrtcu, sem jaz prva prišla od starševuser posted image in ne boste verjela, niti eden otroček ni jokaluser posted image user posted image

Ju3 jo pa ati peljem, ker jaz grem delatuser posted image




No vidiš, pa vsak dan bo bolje user posted image . Prežganke še sicer nisem delala, ker je ne maram, ampak po moje ni neka umetnost, umešana jajca daš v juhico, katero vliješ preko "einprajna", ne vem kako se reče pravilno (olje in moko prepražiš)


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 14:29:45   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

dan

se moram pofočkat na novem poglavjuuser posted image . anitka, super uvod.

še nove mere naše frače: 9540 g
                                      75 cm


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Claritine je bolj blažev žegen. Andraž ga je spil že na litreuser posted image . ****al sirup jeuser posted image , samo se ga dobi samo na recept.


****al imam jaz za alergijo na cvetni prah, sam tablete.

Alja in Gregi, hitro se pozdravta.

Edinaos, sej bo kmalu bolje in AT ne bo več jokala, ko jo boš puščala v vrtcu.

a se tilči kaj javi? kako je zadovoljna s stanovanjem. sem slišala ene kritike, sam upam da je z njihovim vse ok.



user posted image user posted image user posted image za lepe merce, pol je tvoja tudi manekenka, kot moja user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 14:31:11   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

joj, sem user posted image user posted image user posted image . moj osebni zdravnik je danes delal samo do 13. ure, zato sem zdle klicala dežurnega, naj mi samo pove, katere tablete lahko vzamem pri bolečinah v hrbtenici. pa mi prijazna sestra vpraša, kateri je moj osebni zdravnik in pove, da se bom morala obrniti nanj!



Eh, brezveze komentirat user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 14:32:17   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Tako, kosilo kuhano, nakup opravljen, izvid brisa ok, Fantolin spi, mene pa čaka gora perila za likanje.

Edianos upam, da bodo fotke kmalu šle. In super za tvojo miško v vrtcuuser posted image user posted image user posted image user posted image Tista juha pa je prežgankauser posted image Eden izmed receptov pa je tole:

Sestavine:
2 žlici masla ali masti
3 žlice moke
1 l hladne vode
1 žlička kumine
poper po okusu
1 ali 2 jajci


V posodi stopi maslo ali mast in dodaj moko, da porjavi. Pazi, da se ne zažge. Dodaj kumino, sol in poper in postopoma prilivaj vodo. Mešaj in kuhaj, da postane mešanica gladka. Stepi jajca in jih vlivaj v juho. Kuhaj še 5 minut, nato postreži.

Sesil user posted image user posted image user posted image user posted image za mere.

Srčekgirll user posted image user posted image user posted image za vice.

Nia5 in Špelin@ vtikali se nekateri itak bodo pa če bomo klepetale na full ali ne. Ma boli me patakuser posted image user posted image user posted image






Super za izvid user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 14:34:28   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Edinaos, sem videla, da je potem Anitka napisala in sem moje zbrisala. Drugače pa je zelo enostaven recept, jaz zlijem kar toplo vodo gor in ne kuham 5 minut. Le toliko, da jajce zakrkne. Jo imamo pa sigurno vsak teden na jedilniku.

Varja je ok. Prava mala nagajivka. Se ji toliko narežiš, sploh ko te pogleda iza očal (padajo ji na nos) kot prava profesorica.user posted image Pa ko hodi in se reži, ker se ji zdi tako fajn, zdaj ko malo zna. Ko pride na cilj, pa si veselo ploska bravouser posted image . V varstvu pri tašči pa je zelo pridna.




user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 14:35:38   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Evo takle pa zgleda naš bibiuser posted image

user posted image



user posted image user posted image user posted image , a ima nohte nalakirane user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 14:37:21   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Naj gre vse nekam....... grrrrrr ,...par postov je šlo v we are sorry in zdaj splo nisem mogla gor user posted image user posted image
 
Nič, moram it dalje kuhat..mačica spi...
Aja dober dan!
 
mi ga tud to ne pokvari user posted image  danes moja starša praznujeta obletnico poroke in moja sestra ima roj dan...user posted image
Vse naj naj vsem!
 
Mi je ratalo zjutraj čisto brezveze presenečenje...na radiju net, vsako jutro izberejo naključno slavljenca dneva ...sem poslala sms tik preden so že klicali in glej...itak bla prepričana kot vedno..ma nisem jaz te sreče! user posted image  ampak probam...user posted image
 
In kliče v živo slavljenko dneva in se oglasi moja sestra! jeeej, uspelo...pa še enodnevni izlet v avgustu na blatno jezero so ji podarili! user posted image user posted image user posted image  je bla ful vesela in presenečena...Taja pa je bla ful hecna ko jo je po radiju slišala, pa se je smejčkala, pa vriskala kot da vse šteka! user posted image
 
upam da mi zdaj objavi...user posted image



Vse naj naj user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 14:37:42   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

zelo dobr in zelo resničen vic



ZA MOŠKE:

Mlad parček se pred prvo nočjo na medenih tednih slači za v posteljo.
Mož, velik in močan moški, vrže svoje hlače svoji mladi ženi in ji
reče: "Na, obleci jih."
 Ona uboga in vidi, da so ji okrog pasu dvakrat prevelike.
"Ne morem nositi tvojih hlač," ugotovi.
"Tako je," odvrne mož, "in tega nikar ne pozabi. Jaz sem moški, ki nosi
hlače v družini."



 A J.EB..I GA, ZDAJ PA ZA ŽENSKE:

Ob tem ona vrže njemu svoje hlačke in reče: "Pomeri jih."
On jih pomeri in spozna, da jih da lahko gor največ do kolen.
"K vragu," zakolne. "Ne morem zlesti v te tvoje hlačke!"
 Žena odvrne: "Tako je ... in tako bo ostalo, dokler ne boš spremenil
svojega odnosa.






user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 14:38:54   
nia5
No zdaj pa grem, ker samevam user posted image ...

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 14:59:13   
Čmrlika
Jaz sem tukaj...Kosilo čaka, Taja spi že 2 uri  20 min user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 15:16:47   
špelin@
odsoten
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Naj gre vse nekam....... grrrrrr ,...par postov je šlo v we are sorry in zdaj splo nisem mogla gor user posted image user posted image
 
Nič, moram it dalje kuhat..mačica spi...
Aja dober dan!
 
mi ga tud to ne pokvari user posted image  danes moja starša praznujeta obletnico poroke in moja sestra ima roj dan...user posted image
Vse naj naj vsem!
 
Mi je ratalo zjutraj čisto brezveze presenečenje...na radiju net, vsako jutro izberejo naključno slavljenca dneva ...sem poslala sms tik preden so že klicali in glej...itak bla prepričana kot vedno..ma nisem jaz te sreče! user posted image  ampak probam...user posted image
 
In kliče v živo slavljenko dneva in se oglasi moja sestra! jeeej, uspelo...pa še enodnevni izlet v avgustu na blatno jezero so ji podarili! user posted image user posted image user posted image  je bla ful vesela in presenečena...Taja pa je bla ful hecna ko jo je po radiju slišala, pa se je smejčkala, pa vriskala kot da vse šteka! user posted image
 
upam da mi zdaj objavi...user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako lepo user posted image
Iskrene čestitke vsem!!!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 15:17:36   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
Pravkar sem dobila obvestilo iz vrtca, da je v našem kraju preveč otrok in bo o vključitvi odločala komisija..user posted image user posted image
Zdej bom napisala še dopolnitev k vlogi.

Jana kaj to pomeni za vas?? Sej Nejček je že v vrtcuuser posted image

ja to,da če ne bo sprejet v naš vrtec, ga bom še naprej morala vozit v vrtec v drugo občino..user posted image

Kakšno sra.nje, res žalostno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 15:18:06   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Evo takle pa zgleda naš bibiuser posted image

user posted image

Lušten avtek z luštno voznico user posted image Hej, a ima mala nalakirane nohtke?? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 15:18:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Edinaos, sem videla, da je potem Anitka napisala in sem moje zbrisala. Drugače pa je zelo enostaven recept, jaz zlijem kar toplo vodo gor in ne kuham 5 minut. Le toliko, da jajce zakrkne. Jo imamo pa sigurno vsak teden na jedilniku.

Varja je ok. Prava mala nagajivka. Se ji toliko narežiš, sploh ko te pogleda iza očal (padajo ji na nos) kot prava profesorica.user posted image Pa ko hodi in se reži, ker se ji zdi tako fajn, zdaj ko malo zna. Ko pride na cilj, pa si veselo ploska bravouser posted image . V varstvu pri tašči pa je zelo pridna.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 15:18:46   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Tako, kosilo kuhano, nakup opravljen, izvid brisa ok, Fantolin spi, mene pa čaka gora perila za likanje.

Edianos upam, da bodo fotke kmalu šle. In super za tvojo miško v vrtcuuser posted image user posted image user posted image user posted image Tista juha pa je prežgankauser posted image Eden izmed receptov pa je tole:

Sestavine:
2 žlici masla ali masti
3 žlice moke
1 l hladne vode
1 žlička kumine
poper po okusu
1 ali 2 jajci


V posodi stopi maslo ali mast in dodaj moko, da porjavi. Pazi, da se ne zažge. Dodaj kumino, sol in poper in postopoma prilivaj vodo. Mešaj in kuhaj, da postane mešanica gladka. Stepi jajca in jih vlivaj v juho. Kuhaj še 5 minut, nato postreži.

Sesil user posted image user posted image user posted image user posted image za mere.

Srčekgirll user posted image user posted image user posted image za vice.

Nia5 in Špelin@ vtikali se nekateri itak bodo pa če bomo klepetale na full ali ne. Ma boli me patakuser posted image user posted image user posted image




BRAVOOOOOOOOOOO ZA BRIS user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 15:19:11   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

joj, sem user posted image user posted image user posted image . moj osebni zdravnik je danes delal samo do 13. ure, zato sem zdle klicala dežurnega, naj mi samo pove, katere tablete lahko vzamem pri bolečinah v hrbtenici. pa mi prijazna sestra vpraša, kateri je moj osebni zdravnik in pove, da se bom morala obrniti nanj!

A dej, no, tole je pa res user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 15:19:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Midva sva nazaj od P.

Estrella*, ti moram povedati, da gre pri Gregorju za izpuščaj, ki je posledica viroze - P ga je fajn pregledala, da ne bi bile slučajno ošpice (je iskala v ustih neke bele pike user posted image ) in temeljite preverila meningialne znake, na srečo je vse ok. Pravi, da izpuščaj ni videti alergijski. Torej: viroza, mali je pa pokasiral ta user posted image izpuščaj, ker je k temu nagnjen user posted image Terapija: po potrebi Claritine, če bi ga srbelo - kar ga trenutno ne. V ponedeljek imava kontrolo.




Samo, da ni kaj hujšegauser posted image
 
Nagnjen k čemu??????In kdaj naj bi ti izpuščaji zginli? A potem lahko pričakuješ ob še kaki virozi ponovni boom?
 
Me prav zanima kaj bo imem Caserman za povedat. Naši že izginjajo, edino po nogah jih ima še veliko, ker so se šele včeraj pojavile.

Ej, tudi našemu drugje že bledijo (so se zlili v lise, ki so že manj očitne), po nogah jih ima pa ful, ker so se tam šele danes zjutraj bolj izrazito pojavili!!! user posted image user posted image user posted image

Nagnjen k izpuščajem ob virozah, ja user posted image Je P rekla, da lahko 100 otrok preboli isto virozo brez izpuščaja, ta stoprvi ga pa dobi user posted image


****al pozna moj user posted image , ker mu samo te tablete pomagajo ob alergijskih napadih user posted image Nisem vedela, da obstaja tudi sirup, hvala za info user posted image



Tudi pri Alji so se zlili v liseuser posted image  Torej enaka reakcija. Zgleda, da je tudi Alja nagnjena k temu, ker že ob rojstvu so mi v P rekli, da ima zelo občutljivo kožouser posted image

Uf, me prav zanima, kaj bo rekel dr. C. user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 15:19:42   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

dan

se moram pofočkat na novem poglavjuuser posted image . anitka, super uvod.

še nove mere naše frače: 9540 g
                                      75 cm




user posted image user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 15:21:47   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

hej hej!
samo na hitro, da se malo javim. noč je še kar, spet se je vmes zbudla, ker je bla lačna, drugače pa je blo ok. sma jo pol kr pri sebi obdržala in sem jo proti jutru našla ravno kontra obrnjeno - glavo pri najinih nogah! user posted image user posted image

dajete malškom kaj za jest, ko gredo spat? eva gre navadno ravno tako uro spat, ko postane lačna, zato ji dam pred spanjem kar flaško mleka. pa mi je lepo spala celo noč, zdej pa se lačna zbuja ponoči in zato user posted image  pravi, da naj ji dam kaj vmes. jim vi daste kaj med mleko? sem ji dala parkrat keksolino v mleko, pa sem dobla občutek, da gre težko kakat user posted image  je možno, ne?


Saj ni nujno, da ji daš ravno keksolino, obstaja kopica drugih kašic, ki se mešajo z mlekom in ne zapirajo user posted image

Naš za večerjo poje skledico linota z mlekom.
Tegale ima najraje:

user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 16:01:25   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


Anitka: kakor vedno zlata siuser posted image user posted image

boš hodila še kaj k sosedom austrijcemuser posted image



Veš, da bom. A rabiš kaj? Kar z besedo na danuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?