|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
2.7.2009 8:15:58   
pety78
3 sobno stanovanje, 4 članska družina - 98 EUR! user posted image

_____________________________



(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
2.7.2009 12:00:52   
Peppa
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Hm... ponoči ni tok cenejši, cenejši je med vikendi...


To ni res! Za elektro Maribor to ne drži.

http://www.elektro-maribor.si/sl/inside.cp2?cid=DD9BD64C-A855-31EE-D9C6-82568AEF0E14&linkid=article#odgovor3

Tam ko sta vprašanji kaj pomeni VT in MT.

< Sporočilo je popravil Peppa -- 2.7.2009 12:01:22 >


_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
2.7.2009 12:03:47   
Peppa
Tu še enkrat VSE jasno piše

http://www.elektro-maribor.si/sl/inside.cp2?cid=98242BE3-C172-BB55-D3BF-56F0F0611BD5&linkid=article


Oz. kar kopiram:

VT Večja dnevna tarifa je tarifa, ki jo dvotarifni števec beleži vsak delavnik od 6. do 22. ure.
MT Manjša dnevna tarifa je tarifa, ki jo dvotarifni števec beleži vsak delavnik od 22. do 6. ure naslednjega dne ter vsako soboto, nedeljo in dela prost dan od 0. do 24. ure.
ET Enotna dnevna tarifa je tarifa, ki jo beleži enotarifni števec vsak dan od 0. do 24. ure.

_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu Peppa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
2.7.2009 12:14:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karamela

tudi mi smo dobili poračun elektrike dobrih 400,00 Eur. Plačevala pa sem mesečno 45,00 Eur in sicer smo 4 članska družina zgoraj v hiši  in spodaj je bila mami in sestra. Sestra je večinoma pri fantu, mami v penziji na vikendu spomladi in poleti.  Ker se mi zdi absolutno preveč, smo že izklopili fuul staro skrinjo, kar je bilo notri je šlo k meni v spodnji del hladilnika kjer je skrinja. Odklopili smo tudi in bomo kupili nov hladilnik (star je bil pomoje tolk kot jst). Varčne žarnice že imamo skoraj povsod. Peremo v pralnem stroju in pomivalnem (kupljena pred 10 leti takrat višje cenovno) striktno razen redkih izjem v poceni toku. Odklapljamo že tudi tv in ostalo da niso več na stand bayu. In še mesečno bom popisovala števec in pošiljala na elektro, da mi delajo točen izračun. Upam, da najdemo potratneža ker nas je poračun kar streznil.

Da ne odpiram nove teme me zanima koliko plačate odvoz smeti torej SNAGE. Mi imamo od nekdaj tisti ta velih zabojnik mislim, da 700 l, še s sosedi 4 člansko družino. Nikoli ni poln ponavadi samo pol polen.  odvoz je 1x na teden. Mi plačujemo 17 Eur. Znanka iz sosednje vasi  pa mi je rekla da za mali zabojnik plačuje 5,00Eur. user posted image To je več kot 10 eur prihranka na mesec. bom sicer takoj v ponedeljek klicala na snago če se da dobit manjši zabojnik???





SNAGA  za 240l kanto pride 18,69eur
za 120l pa dobrih 10eur s tem,da te nebioloske vozijo na 14dni -katastrofa res


Da ne bom predalec od teme, stanovanje cca 80m2 , 2racunalnika,susilec,pralni stroj,hladilnik,pecica,plosca tv zdaj poleti se klima skoraj vsak dan....40eur na mesec sproti javljam stanje tako,da placujemo dejansko porabo

(odgovor članu karamela)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
2.7.2009 12:17:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Peppa

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Hm... ponoči ni tok cenejši, cenejši je med vikendi...


To ni res! Za elektro Maribor to ne drži.

http://www.elektro-maribor.si/sl/inside.cp2?cid=DD9BD64C-A855-31EE-D9C6-82568AEF0E14&linkid=article#odgovor3

Tam ko sta vprašanji kaj pomeni VT in MT.
¸

sm tud jest šla brat za elektro ljubljana in drži da je ponoči cenejši tok

(odgovor članu Peppa)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
2.7.2009 13:02:33   
pomar*ANČA*
ja, elektro lj ima ponoči cenejši tok.

nas pa pride  55eur, dve odrasli osebi in dojenček.
1x tv, klima, pralni stroj, računalnik, bojler, pomivalni stroj. perem samo ponoč in med vikendom, tv je prikloplen max 2 uri zvečer, račnulnik pa skos, samo da je večino časa v fazi počitka, varčne žarnice,hladilnik.

kdaj pa pride poračun? pa kaj to sploh pomeni?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
2.7.2009 13:04:38   
ronja
21-25E

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
2.7.2009 14:27:31   
miapia
Ti plačuješ vsak mesec nek pavšal, ki je ponavadi povprečna mesečna poraba za gospodinjstvo. Kakšen mesec porabiš lahko manj, kakšen mesec več. Enkrat na leto se naredi poračun. To pomeni razmerje med dejansko letno porabo in letnim zneskom, ki si ga plačala. Če si v enem letu porabila več, kakor si plačala, ti bodo to razliko zaračunali, če si porabila manj, kakor si plačala, ti izstavijo dobropis za to razliko, ki je tebi v dobro.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
2.7.2009 14:30:16   
pomar*ANČA*
user posted image si mi super razložila, zdej štekam

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
2.7.2009 16:03:23   
miapia
Ni za kaj user posted image

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
5.7.2009 9:47:38   
KIKI****
JAz sem nazadnje full jamrala kolk preveč plačujemo-83 € za 4 odrasle osebe in dva otroka (dvoetažna hiša-zgoraj naša družina, spodaj tast  in tašč.) poleg tega ima pri nas na objektu še en sosed delavnico in ima odštevalni števec (pokuri pa čist odvisno kolk-enkrat več, drugič manj-plačuje po odštevalnem števcu-od cca 4-15 € na mesec).
no pa smo po poračunu v mesecu juniju imeli 130 € v dobrem, tako da bomo od zdaj napej plačevali 69 €, kar je kr nekaj dobrega.
Je pa res, da sem od lani do letos fulll malo uporabljala sušilni stroj, tud klimo redko zalaufamo, ko je res pasje vroče, drgač gremo pa raj mal ven v senčko.


Imamo pa vse h****** aparate, ki papcajo elektriko, itak, kaj pa drugega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
11.7.2009 23:36:23   
nančika
poka nista rekorderja. tut midva sva do predkratkim živela v enosobnem stanovanju (35m2) in sva imela elektrike 60e ali še več v hladnejših dneh. bojler še posebej če je star je zelo zelo velik porabnik - preverjeno!!!!!

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
11.7.2009 23:39:35   
nančika
a ve katera kako si izračunaš koliko naj plačuješ pavšala če se seliš v novo stanovanje in se od predhodnika ne moreš pozanimat. pa glede na to da je pozimi ogrevanje na električno peč (sicer svojo v stanovanju ne skupno).

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
13.7.2009 21:01:35   
karamela
Torej, maja smo dobili poračun dobrih 400,  Eur. 1.7.2009 sem popisala števec in smo porabili v 1 mesecu samo 32,00 Eur Elektrike.user posted image   Še 2x bom popisala oziroma vsak mesec elektro stanje števca  , in že iščemo potratneža pozimi, da je račun tako večji. Sumim bojleruser posted image

(odgovor članu nančika)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
20.7.2009 13:30:01   
x_srečka_x
V hiši od 50 do 70e, pa imava bojler,sušilca pa vse ostalo, no pa radio vedno prižgan...smo pa 4je občasno pa 6 user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
20.7.2009 13:41:04   
Tinky
Plačujemo mesčno po števcu, poleti cca 40 Eur, pozimi max 60 eur. Poceni toka nimamo oz. imamo enotarifni števec, tako da perem, likam, sušim.... čez cel dan.
Imamo pa vse aparate na elektriko.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Koliko plačujete mesečno za elektriko?
20.7.2009 13:43:41   
ledenaa
Zdaj plačujemo cca 60-65 e
Sproti javljamo-vsak mesec
Ukinil smo zdaj poleti sušilec,pralni stroj laufa ko je cenejša elektrika( tako vedno),likam ob vikendih itd.
Prej smo imeli elektriko  skoraj 200 e ,pa še poračun je hodil okrog 400-500 e

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 67
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?