|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 15:06:20   
Anonimen
O kavaaaa.user posted image Naša je odspala po kosilu eno kitico, zdej pa noče več. no, sej lahko sam počivauser posted image sam da imam mal mira.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 15:07:44   
Anonimen
paše a neuser posted image
Ema je pa dopoldne samo 40 minut spala, sem mislila da bo zarad cepljenja kaj več pa ni hotela, upam, da mi bo sedaj vsaj do 4h.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 15:09:32   
Anonimen
Uf, pol pa še kar spite vi čez dan. Pri nas je zdej zadnji teden vsakič manj.user posted image Mogoče zarad zobuser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 15:13:31   
Anonimen
Ja včeraj mi je npr. dopoldne 1,5 urce pa popoldne 1,5 urce, ob 8 pa v posteljo in takoj zaspi. Meni se zdi, da mi še full veliko spi,ker ko se spomnim Maše mi je ona pri enem letu hodila samo še po kosilu spat. Ema si pa dopoldne že ful mane oči in jo dam kar spat, jaz pa ta čas skuham.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 15:14:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

Ja včeraj mi je npr. dopoldne 1,5 urce pa popoldne 1,5 urce, ob 8 pa v posteljo in takoj zaspi. Meni se zdi, da mi še full veliko spi,ker ko se spomnim Maše mi je ona pri enem letu hodila samo še po kosilu spat. Ema si pa dopoldne že ful mane oči in jo dam kar spat, jaz pa ta čas skuham.


O ti srečnica.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 15:15:36   
Anonimen
Ja, res se nič ne pritožujemuser posted image zato pa tako rasteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 15:25:30   
Anonimen
Jaja, bolš spanc k žgancuser posted image

Naša je pa zdej naredila 8 korakov sama, se je kar spustila. Sam kaj ko se mulček mali tolk smeje, da ji gre ravnotežje kar ke nekam po svojeuser posted image sploh ni resna,ko se je treba učit hodit.user posted image zdej kar sama poišče prst pa začne govort hoda hoda, pa mormo it šetat sem in tja. Drgač je pa sitna, če ne doseže svojga.user posted image Tu ji še popuščam.user posted image

Vašo kej daje sitnoba in izsiljevanje?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 19:48:47   
Anonimen
Majkumili, kje pa ste?

Naša malčica je uradno shodila.user posted image user posted image user posted image user posted image 24 samostojnih korakov sem nazadnje naštelauser posted image
Sva se celo popoldne šetale sem in tja, je bla kar pri volji. No, pa pobere stvari brez opore, da se česarkoli drži. To je šlo pa res ekspresno vse skupaj.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:07:24   
l.daisy
heeeej, enibodi hir???

Sofija, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , čestitke za uraden vstop v svet malčkov user posted image

Sara, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za korake....

Izabela, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za pridnost...

Kleo, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , za NS.... Meri je pa itak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


berem naprej................


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:19:47   
alea01
ola mamičkeuser posted image

Sara...............jeeeeeeeeeeeeeej zdaj pa hodimouser posted image user posted image user posted image

Pri nam je bilo tako, da je shodila. Pol par dni racala, dva dni nič....na njen RD popolnoma nič...pomoje mi noben ni verjel ,da hodiuser posted image  in pol zaštartala s tako paro, da joj......

Marisa............ ful imaš lepo frizurco. vidim, da si začela linijo držatuser posted image ....zelo šikana pupika

Sofija...........a tvoje slikice iz RD moramo pa še čakat?user posted image


Kar se tiče spanja....naša ta teden spi dve uri dopoldan, dve uri popoldan in 12,5 ur ponoči.

Danes je mož naredil iz kartonske škatle hišico in tamala ful uživa v njej. Končno ena igrača, kjer se mal zamotiuser posted image .
Ja, pridna je zelo. To je pa edino s čim se lahko mal tu pa tam pohvalim in zato samo o tem govorimuser posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil alea01 -- 3.7.2009 20:21:03 >

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:23:04   
Anonimen
A dej Alea, kaj ni lepo, da je pridna?user posted image Malo je takih, pa predvsem zaspancev.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Blagor vam.user posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:26:13   
Taanikaa
čeeer

najprej čestitke za hojo Lari in Sari,mi še vedno samo kobacamo,še nič na nogice ne gre,pa bo že,ko bo pripravljen,mal se trudi pa si ne upa,pa bolj malo čepi pa hitro nazaj na ritouser posted image

o trmi raje nebiuser posted image ,mislim da smo si vse kr na istem k je pač tako obdobje,no z izjemo Izabele k je tok pridkanauser posted image user posted image

kaj še-aja Daisy a si hočeš en mau uno zadevco vklopit????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:26:17   
l.daisy
tud pri nas so najbolj zanimive škatle, pa četudi samo tiste od plenic in od igrač....
odkar sta za rojstni dan dobila tale raziskovalni šotor, je pa večina starih igrač nezanimivih in samevajo v škatlah.....

user posted image

user posted image




_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:27:51   
Anonimen
U, kulska igrača.user posted image

tanikaa, bo že. user posted image Sej si vidla,kok te je Žan nazadnje šokiral.user posted image

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:28:11   
l.daisy
helou tanika, nisem na svojem računalniku, shodil.... user posted image

zadnjič je dvakrat zmanjkal elektrike, pa niti prikloplen ni bil, pa je šel po gobe... user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:32:40   
Taanikaa
ni panike daisy spljoh boma pa tu mal počvekale,ja ddli me je res šokiral nazadnje ja,sej jst mislim da se bo kmal kej začel dogajat kr je mali radoveden postal pa vse mi krade s kavčauser posted image ..dasiy kak fajni šotor prvič vidim kolk evrčkov?kej veš?

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:34:00   
l.daisy
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

U, kulska igrača.user posted image

tanikaa, bo že. user posted image Sej si vidla,kok te je Žan nazadnje šokiral.user posted image



a mi verjameš, da če bi jo jaz vidla v trgovini, da je ne bi kupila... sploh pa ne za 90 EUR user posted image user posted image user posted image user posted image
ampak kolk enih stvari ima... barve, številke, oblike, žogice..... glej, tuki je video...

http://www.tomy.co.uk/DisplayFlash.aspx?id=2769906


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:34:14   
Taanikaa
hm daisy kje imaš gsm?user posted image

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:36:11   
Anonimen
Ja, od Tomy-ja so na splošno zelo zelo drage igračeuser posted image

(odgovor članu Taanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:36:41   
l.daisy
IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

hm daisy kje imaš gsm?user posted image


aaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmm...

pojma nimam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:37:23   
Taanikaa
daisy ampak men je pa ful fajna tale zadevca,si me impresioniralauser posted image ..uh a kr 90e praviš?...bo treba mal pretuhtat šeuser posted image ..smo spraznili računuser posted image ..pa kok to da nisem tega nikjer zaseldila pa sem čist v te zadeve padla notuser posted image user posted image
kje pa v BC imajo to?

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:38:08   
Taanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: l.daisy

IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

hm daisy kje imaš gsm?user posted image


aaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmm...

pojma nimam user posted image user posted image user posted image





ja se mi je zdelouser posted image ..k jst sem ga zdej tud iskala tega 040user posted image user posted image
sam imaš klic vseen gor zdejuser posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:40:55   
l.daisy
ne vem, če majo v bcju... tele slikce so iz soncek.si...


me away... iščem telefon... user posted image

saj res... dons sta mela babi pa dedi celo štalo da je dediju eden ukradu telefon.... user posted image user posted image user posted image user posted image
trikrat lahko ugibate, kdo in kam ga je skril... user posted image user posted image user posted image

onadva sta šla pa ravno na pot za vikend, pa nikjer telefona, pa kličeta na simobil za preklic, pa nista imela kode za preklic, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil l.daisy -- 3.7.2009 20:42:10 >


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:41:47   
Taanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Ja, od Tomy-ja so na splošno zelo zelo drage igračeuser posted image


sam a niso kr vse en rang?..men se ne zdijo neki bolj drage od drugih a so?..sem šla zadnjič v direndaja v šparu tle v celju k je v BC tok nametan da igrače ponavad kr v direndaju kupim pa sploh nisem več vedla kaj malemu kupit,če ima pa polno rito nouser posted image ..sam mu niti niso tok zanimive igrače več,tud bolj kake škatleal ovitki,vse sam igrače ne,no so sam dost manj kot pa vse ostalo,zadnjič sem kuhala in sem mu dala lonec in kuhlo in se je igral celo uro sam s temuser posted image ...zgleda da ima domišljije tolk,kr vseh ograč se zlo hitro naveličauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 20:43:03   
Taanikaa
[
saj res... dons sta mela babi pa dedi celo štalo da je dediju eden ukradu telefon.... user posted image user posted image user posted image user posted image
trikrat lahko ugibate, kdo in kam ga je skril... user posted image user posted image user posted image

onadva sta šla pa ravno na pot za vikend, pa nikjer telefona, pa kličeta na simobil za preklic, pa nista imela kode za preklic, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

[/quote]



kdo?kam?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?