|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček implast bolder 3?
29.10.2010 19:54:31   
ziva1
Tudi mene zanima športni del vozička in sicer kaj je s to strehico, ali jo jaz ne znam naštimati ali pa zadaj kar nekako štrli, nič ni napeto. Do zdaj smo bili v košari in je bilo vse super in lepo, zdaj pa mi športni del ni več tako všeč, vse zaradi te strehice, ki je kr neki.
Tudi jaz bi se priporočala za skupen nakup zimske vreče, če bo katera naročala, naj me kontaktira.

(odgovor članu tanja26)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Voziček implast bolder 3?
9.1.2011 12:35:02   
fluf
tale tema mal sameva... midva bova dobila tal vozičk za darilo iz poljske... ampak sej je evropska garancija in naj bi tudi slovenski uvoznik zagotavljala rezervne dele za to. Pri uvozniku se nisem še pozanimala kako je s tem... ampak saj mamo evropsko garancijo... mamo tud fotoaparat iz poljske.. pa ni blo panike z garancijo....

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Voziček implast bolder 3?
1.2.2011 12:48:49   
ana!
hej,...tudi mene zanima bolder sd!! včeraj smo si ga šlo ogledati in je res dober, skrbi me samo športni del!! smo dali našouser posted image  noter in je bila čisto stisnjena tam notri!! nekam utesnjeno, majhno, ozko se mi vse zdi!! glavico je imela čisto do strehice, nogice pa do konca tistega naslonjala za noge! ne vem no...pa je punčka čisto normalne postave!!user posted image   aja pa strehica je taaako škripala...je tako pri vseh bolderjih??? prej smo imeli baby booma in sem navajena na prostoren športni del nič škripanja! proooosim za kakšen odgovor...hvaaala user posted image

(odgovor članu polimoli)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Voziček implast bolder 3?
2.2.2011 19:32:02   
malecka_mateja
če katero zanima prodajam implast cliper črno bele kombinacije. športni del in košaro, dežno prevleko, zimsko prevleko za nogice, torbo za mamo...


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu ana!)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Voziček implast bolder 3?
9.2.2011 19:42:28   
Sasheen
uporabnice bolderja, danes sem si ga šla ogledat in nisem več navdušena nad njim tako kot sem bila...kako otroke dajete v voziček, če se ne odstrani tisti varnostni del pri športnem delu, recimo, če nimaš otroka pripetega s pasovi in se nagne naprej ne pade iz vozička, ker ga ustavi tista zaščita (ne vem kako naj drugače razložim)...

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Voziček implast bolder 3?
15.6.2011 23:09:26   
falotič
Mi uporablajmo voziček bolder šest mesecev in moram reč da smo zelo zadovoljni. Ima globoko košaro v katero gredo tudi malo večje rojeni dojenčki, prav tako ima napihljiva velika kolsa, s katerimi zlahka voziš po makedamu in gozdnih poteh. Dobro pa je tudi to da na ogrodje lahko namestiš košaro ali športni del v obe smeri vožnje, prav tako pa z lahkoto nanj pritrdiš tudi lupinico. Z eno besedo lahko rečem da je super voziček.

(odgovor članu Sasheen)
Neposredna povezava do sporočila: 231
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?