|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 11:40:42   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: muška

imam občutek, da si mojega posta o Grčiji ni nobena prebrala


dej napisi kaj vec o konkretnih lokacijah. Imena krajev ipd...

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 13:35:08   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: muška

  Tak da mogoče malo razmišljajte za dopust v lastni režiji, pa ne se bat, da ne boste dobili prenočišča, dobili ga boste. Če pa vam ga bo nudil še kak domačin ( soba ali apartma), pa vam jutranja kavica in uzo iz njihove strani vsak dan ne uide!


sem prebrala, brez skrbi user posted image

ampak jaz na dopustu tega nimam rada...nobenih domačic, ki me vsako jutro pričakajo pred apartmajem....nič od tega, nobenih preveč domačih stikov.....glede na to, da vsakodnevno delam z ljudmi....nočem nobenega prevelikega kontakta na dopustu.....ne vem, če razumete...user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 13:37:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: muška

Tak da mogoče malo razmišljajte za dopust v lastni režiji, pa ne se bat, da ne boste dobili prenočišča, dobili ga boste. Če pa vam ga bo nudil še kak domačin ( soba ali apartma), pa vam jutranja kavica in uzo iz njihove strani vsak dan ne uide!


sem prebrala, brez skrbi user posted image

ampak jaz na dopustu tega nimam rada...nobenih domačic, ki me vsako jutro pričakajo pred apartmajem....nič od tega, nobenih preveč domačih stikov.....glede na to, da vsakodnevno delam z ljudmi....nočem nobenega prevelikega kontakta na dopustu.....ne vem, če razumete...user posted image




razumem user posted image  vsaj na dopustu bi si rada spočila od prisiljenega nasmeha user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 13:47:08   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

razumem user posted image  vsaj na dopustu bi si rada spočila od prisiljenega nasmeha user posted image


user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:01:45   
muška
kaj je prisiljeno? Da prideš iz apartmaja, pa te na skupni terasi čakata kava in uzo z ledom ? Skupaj smo pili samo prvi in zadnji dan, vse ostale dni je bila to jaz rečem pozornost, ki mi je bila všeč.

Glede krajev Mišek se bom vsedla malo pred album , ker niso to neki znani kraji. Pač vasice skoz katere sva se peljala. En dan nama je bil cilj recimo Mani, vmes sma se ustavila v ful čarobnih vasicah, katerih imena so bila v njihovi cirilici user posted image . Meni osebno svetovno no. 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:04:29   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: muška

kaj je prisiljeno? Da prideš iz apartmaja, pa te na skupni terasi čakata kava in uzo z ledom ? Skupaj smo pili samo prvi in zadnji dan, vse ostale dni je bila to jaz rečem pozornost, ki mi je bila všeč.



saj, to je tudi meni všeč. samo nikoli ne veš, na koga naletiš. in izkušnje, ki so me pripeljale do takega razmišljanja, so malenkost drugačneuser posted image

številka mojih spodnjih gat je pač moja stvar...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:16:35   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: muška

kaj je prisiljeno? Da prideš iz apartmaja, pa te na skupni terasi čakata kava in uzo z ledom ? Skupaj smo pili samo prvi in zadnji dan, vse ostale dni je bila to jaz rečem pozornost, ki mi je bila všeč.



saj, to je tudi meni všeč. samo nikoli ne veš, na koga naletiš. in izkušnje, ki so me pripeljale do takega razmišljanja, so malenkost drugačneuser posted image

številka mojih spodnjih gat je pač moja stvar...user posted image


Joj, zame je to vseeno prisiljeno, ne maram tega in pika. Če se mi zahoče domačinov, pač grem in jih nagovorim, drugače pa so zame jutra sveta, mir,tišina, kofe si lahk sama skuham ali pa grem v kafič. Men se enostavno ne ljubi pogovarjat zjutraj in bi mi bil tist kofe prisila. Že ko bi vstala, bi si rekla,a zdaj pa spet ti ljudje in kavauser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:17:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muška

kaj je prisiljeno? Da prideš iz apartmaja, pa te na skupni terasi čakata kava in uzo z ledom ? Skupaj smo pili samo prvi in zadnji dan, vse ostale dni je bila to jaz rečem pozornost, ki mi je bila všeč.



hja, napisala si vsak dan user posted image  to bi bilo tudi meni čist preveč user posted image  pa tisto, ko zapustiš apartma, pa se vsakič znova nasmihaš in rečeš kakšno besedo, pa kaj spiješ, pa, pa....
to je potem isto, kot da sem doma v bloku, kjer me sosede "slučajno srečajo" na hodniku user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:17:43   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


Joj, zame je to vseeno prisiljeno, ne maram tega in pika. Če se mi zahoče domačinov, pač grem in jih nagovorim, drugače pa so zame jutra sveta, mir,tišina, kofe si lahk sama skuham ali pa grem v kafič. Men se enostavno ne ljubi pogovarjat zjutraj in bi mi bil tist kofe prisila. Že ko bi vstala, bi si rekla,a zdaj pa spet ti ljudje in kavauser posted image


bingouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:18:54   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


Joj, zame je to vseeno prisiljeno, ne maram tega in pika. Če se mi zahoče domačinov, pač grem in jih nagovorim, drugače pa so zame jutra sveta, mir,tišina, kofe si lahk sama skuham ali pa grem v kafič. Men se enostavno ne ljubi pogovarjat zjutraj in bi mi bil tist kofe prisila. Že ko bi vstala, bi si rekla,a zdaj pa spet ti ljudje in kavauser posted image


bingouser posted image


Meni so na dopustu še včasih sobarice odveč.

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 2.7.2009 14:19:42 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:21:57   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: muška

kaj je prisiljeno? Da prideš iz apartmaja, pa te na skupni terasi čakata kava in uzo z ledom ? Skupaj smo pili samo prvi in zadnji dan, vse ostale dni je bila to jaz rečem pozornost, ki mi je bila všeč.



hja, napisala si vsak dan user posted image  to bi bilo tudi meni čist preveč user posted image  pa tisto, ko zapustiš apartma, pa se vsakič znova nasmihaš in rečeš kakšno besedo, pa kaj spiješ, pa, pa....
to je potem isto, kot da sem doma v bloku, kjer me sosede "slučajno srečajo" na hodniku user posted image


pa natasa, hope in rija...pa ve ste čist nesocializirane...user posted image ...zagotovo niste v vrtec hodile...user posted image


Ne , ne hec....samo to da imamo rade mir pač izhaja iz tega da pač delamo z žvalmi, mislim ljudmi...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:22:34   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**


Meni so na dopustu še včasih sobarice odveč.


Pa na vrata obesikš tisti listek Ne moti.....pa je ni.....oz. pride, ko je soba prazna.....

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:25:07   
liliana
Zakaj si pa potem tiste, ki tako zelo ljubite mir na dopustu, ne privoščite tistih robinzonskih počitnic, ko enkrat na teden ladja pripelje kruh in mleko in razen dostavljača nikogar ne vidite......user posted image

Ne pa da hodite v najbolj turistične kraje, sredi največje turistične sezone......


Kar tako me zanima.......

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:26:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: muška

kaj je prisiljeno? Da prideš iz apartmaja, pa te na skupni terasi čakata kava in uzo z ledom ? Skupaj smo pili samo prvi in zadnji dan, vse ostale dni je bila to jaz rečem pozornost, ki mi je bila všeč.



hja, napisala si vsak dan user posted image  to bi bilo tudi meni čist preveč user posted image  pa tisto, ko zapustiš apartma, pa se vsakič znova nasmihaš in rečeš kakšno besedo, pa kaj spiješ, pa, pa....
to je potem isto, kot da sem doma v bloku, kjer me sosede "slučajno srečajo" na hodniku user posted image


pa natasa, hope in rija...pa ve ste čist nesocializirane...user posted image ...zagotovo niste v vrtec hodile...user posted image


Ne , ne hec....samo to da imamo rade mir pač izhaja iz tega da pač delamo z žvalmi, mislim ljudmi...user posted image


1. se strinjam user posted image  (v vrtec pa sem hodila)
2. se strinjam user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:27:31   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**


Meni so na dopustu še včasih sobarice odveč.


Pa na vrata obesikš tisti listek Ne moti.....pa je ni.....oz. pride, ko je soba prazna.....



To itak prakticiramo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:29:05   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zakaj si pa potem tiste, ki tako zelo ljubite mir na dopustu, ne privoščite tistih robinzonskih počitnic, ko enkrat na teden ladja pripelje kruh in mleko in razen dostavljača nikogar ne vidite......user posted image

Ne pa da hodite v najbolj turistične kraje, sredi največje turistične sezone......


Kar tako me zanima.......



Sem preveč komot.
Na dopust hodimo izven sezone, ker na dopustu ne maram polnih plaž.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:29:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zakaj si pa potem tiste, ki tako zelo ljubite mir na dopustu, ne privoščite tistih robinzonskih počitnic, ko enkrat na teden ladja pripelje kruh in mleko in razen dostavljača nikogar ne vidite......user posted image

Ne pa da hodite v najbolj turistične kraje, sredi največje turistične sezone......


Kar tako me zanima.......



ne hodimo. zadnja 4 leta smo bili itak skoz doma, ker smo imeli nepokretnega tasta. lani smo šli pa zadnji teden v avgustu v Dajlo, kjer je ena trgovina s hrano, ena z revijami in en bife. apartma je bil tko obrnjen, da ostalih nismo srečali, veliko smo se sprehajali in vozili s kolesi. nobenega šundra. pa še ful poceni- 230€ za en teden. majka, ti rečem.user posted image  in letos gremo tudi.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:31:47   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: muška

kaj je prisiljeno? Da prideš iz apartmaja, pa te na skupni terasi čakata kava in uzo z ledom ? Skupaj smo pili samo prvi in zadnji dan, vse ostale dni je bila to jaz rečem pozornost, ki mi je bila všeč.



hja, napisala si vsak dan user posted image  to bi bilo tudi meni čist preveč user posted image  pa tisto, ko zapustiš apartma, pa se vsakič znova nasmihaš in rečeš kakšno besedo, pa kaj spiješ, pa, pa....
to je potem isto, kot da sem doma v bloku, kjer me sosede "slučajno srečajo" na hodniku user posted image


pa natasa, hope in rija...pa ve ste čist nesocializirane...user posted image ...zagotovo niste v vrtec hodile...user posted image


Ne , ne hec....samo to da imamo rade mir pač izhaja iz tega da pač delamo z žvalmi, mislim ljudmi...user posted image


Res nisem hodila v vrtecuser posted image user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:32:37   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zakaj si pa potem tiste, ki tako zelo ljubite mir na dopustu, ne privoščite tistih robinzonskih počitnic, ko enkrat na teden ladja pripelje kruh in mleko in razen dostavljača nikogar ne vidite......user posted image

Ne pa da hodite v najbolj turistične kraje, sredi največje turistične sezone......


Kar tako me zanima.......



Mah, to je poklicna deformacija...cel dan govoriš , se prisiljeno smehljaš, ljudem dajaš prav v sebi si pa misliš ...mater...Zato mi ni pač do tega , da se vsak , ki ima minutko časa vtakne vame in začenja neke debate..Dopust pač imam , da se z mojima fantoma user posted image  in da energijo trošim na njih. Enemu dobesedno.
Sicer pa sama ne hodim v najbolj turistične kraje , še manj sredi največje turistične sezone.. Nekaj mojih dopustov (samo da se pohvalim user posted image )... dva meseca , no trije po avstraliji , takrat še brez malega...bili so dnevi, ko razen moža, kengerjev in vombatov nisem videla nikogar . Po siciliji 10 dni - ampak ne agrigento, tombe palermitane- ne  user posted image  nas je nesel v cefalu in okoliše vasice...noro...
Pač , kot smo že ugotovile..vsak si kroji dopust po sebi. Meni se zdi nekako logično, da če si ti npr. frizerka, kelnerca in svojo službo preživiš na nogah , da ti potem paše izležavanje...in jaz ,ki sedim, sedim user posted image  mi potem paše lajdrat okoli.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:33:38   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zakaj si pa potem tiste, ki tako zelo ljubite mir na dopustu, ne privoščite tistih robinzonskih počitnic, ko enkrat na teden ladja pripelje kruh in mleko in razen dostavljača nikogar ne vidite......user posted image

Ne pa da hodite v najbolj turistične kraje, sredi največje turistične sezone......


Kar tako me zanima.......



ne hodimo. zadnja 4 leta smo bili itak skoz doma, ker smo imeli nepokretnega tasta. lani smo šli pa zadnji teden v avgustu v Dajlo, kjer je ena trgovina s hrano, ena z revijami in en bife. apartma je bil tko obrnjen, da ostalih nismo srečali, veliko smo se sprehajali in vozili s kolesi. nobenega šundra. pa še ful poceni- 230€ za en teden. majka, ti rečem.user posted image  in letos gremo tudi.


Dajla user posted image ...daj me pošlji v p.m...mogoče nam bo tokrat usojeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:37:25   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zakaj si pa potem tiste, ki tako zelo ljubite mir na dopustu, ne privoščite tistih robinzonskih počitnic, ko enkrat na teden ladja pripelje kruh in mleko in razen dostavljača nikogar ne vidite......user posted image

Ne pa da hodite v najbolj turistične kraje, sredi največje turistične sezone......


Kar tako me zanima.......



Sem že bila na robinzonu in je bilo fajn, nimam besed. Še elektrike in vode ni bilo, pa tudi ladje s kruhom ne.

Si pa zgrešila vseeno point. Lahk je milijon ljudi in jaz med njimi in me ne moti, saj sem lahk tiho in se ne rabim prisiljeno z nekom pogovarjat samo zato, da me bo čakal kofe na miziuser posted image , in lahk je en sam človk na dopustu, ki mi bo najedal živce in moj mir s tem, da mi bo kuhal kofe in čakal, da mu povem par besed. Ni poanta v številu ljudi, v turističnih krajih, temveč v temu kolk ti ljudje pustijo miru, da se ne vtikajo v tebe, če ti tega nočeš, da ko tebi zapaše, se že vklopiš v pogovor


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 2.7.2009 14:40:01 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:40:29   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zakaj si pa potem tiste, ki tako zelo ljubite mir na dopustu, ne privoščite tistih robinzonskih počitnic, ko enkrat na teden ladja pripelje kruh in mleko in razen dostavljača nikogar ne vidite......user posted image

Ne pa da hodite v najbolj turistične kraje, sredi največje turistične sezone......


Kar tako me zanima.......



Ja sej zato hodimo na Pašman. Sicer ne, na robinzonsko stran proti Kornatom, ampak na poseljeno stran. Naša hiška je na pravem mestu, za božji mir. Fajn nam je ker poznamo domačine in je prijetno.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:45:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Si pa zgrešila vseeno point. Lahk je milijon ljudi in jaz med njimi in me ne moti, saj sem lahk tiho in se ne rabim prisiljeno z nekom pogovarjat samo zato, da me bo čakal kofe na miziuser posted image , in lahk je en sam človk na dopustu, ki mi bo najedal živce in moj mir s tem, da mi bo kuhal kofe in čakal, da mu povem par besed. Ni poanta v številu ljudi, v turističnih krajih, temveč v temu kolk ti ljudje pustijo miru, da se ne vtikajo v tebe, če ti tega nočeš, da ko tebi zapaše, se že vklopiš v pogovor



IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Pač , kot smo že ugotovile..vsak si kroji dopust po sebi. Meni se zdi nekako logično, da če si ti npr. frizerka, kelnerca in svojo službo preživiš na nogah , da ti potem paše izležavanje...in jaz ,ki sedim, sedim user posted image  mi potem paše lajdrat okoli.


Z obema se strinjam.  user posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 14:48:59   
liliana
Spraševala sem zato, ker imam tudi jaz rada mir na dopustu.....zato gremo izven sezone, na kakšen otok, sicer običajno v hotel, kjer se izogneš tudi temu, da bi te kdo s kavo čakal pred vrati in te "prisilil" v pogovor......če pa kelnar kakšno reče poleg dober dan, me pa spet tako blazno ne moti in če mi je do pogovora le tega nadaljujem ali ga pa celo sama začnem, če pa ne pa pač ne......

nikoli pa nisem imela občutka, da bi se kdo pretirano vtikal vame, tudi v privat apartmajih ne......mi je pa bilo celo všeč, če mi je kaka gospa prinesla kako domače pecivo ali sadje in sem ji potem jaz skuhala kavo....



(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 15:03:34   
mika
liliana, men dopust predstavlja ravno mir...ok, mi smo na svojem, ampak prej ko smo hodili v hotele, mi ni bil všeč urnik kosila, zajtrka, večerje...da sploh obstaja, kar pa je normalno, da mora bit.
Vstanem vedno prva, če zaspim do osme , sem adio, ker sem že prepoznauser posted image . V glavnem ob 6 30 pijem kavo in gledam proti morju ...sama tišinaaaaaaaaaaaa. Pol ko pa moja dva vstaneta, je seveda pestro in se imamo fajn. Ne maramo pa gužve in kričečih italianov. Eno sezono jih je ful prišlo tja v kemp, pol pa nisi mogel it ne v miru na kavo ne na kosilo....pa ne mislim zdaj na tisti jutranji mir...to je bilo drenje...mater, kot da bi prišla na kako tekmo

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?