|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 11:44:12   
NATAŠA35
getreal še nismo sigurni, kaj bo...user posted image še vedno upamo na pupo...še vedno se odločamo za 3D - čakamo ali bomo dobili 13.plačo in božičnico

nincy uuuu kak lepi buši imašuser posted image user posted image user posted image user posted image , nekaj takega kot jaz....

novo leto bom kar doma, se mi ne da nikamor, že tako bom imela vse na kosilu za božičuser posted image user posted image user posted image user posted image , darilca pa bodo, samo čakam, da se šefi odločijo, kdaj bodo dali božičnico in 13. plačo, pa bom zelo vesela, če mi sede še dohodninauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 11:48:47   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89
In zvedli smo da bomo povili punčko! user posted image user posted image user posted image



Cestitam za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 11:57:22   
Chi_Pita
Evo mene iz pregleda ...user posted image hehe sem nafehtala g. da mi naredi UZ ... in ga je res. user posted image sem vidla malo kako je bila živahna. Nismo je merili ampak samo občudovali. Pa kako je to bitje že veliko. user posted image   Nisem mogla verjet kako je bila razporejena po trebuhu, v glavnem je z nogicami navzdol obrnjena in gleda proti desni strani, tako, da čutim gibe samo na desni, ker me z rokicami in nogicami non stop nekaj žgačka. user posted image Pa srček smo poslušali. Tako da tropical za seznamček: NP 19.1.2010,  +9,5kg ... ni me kregala, rekla je samo, da če bo šlo tako naprej, da jih do konca pridelam sigurno +20 user posted image user posted image user posted image malo več se moram gibat, al pa manj jest. user posted image

dacy in nejanejc in pupa*81 in Malenaa user posted image tudi vam za uspešen pregled in user posted image user posted image user posted image da se ti  dacy pritisk umiri, aja pa Malenaa čestitke za user posted image . user posted image

levinjica držim pesti tudi jaz user posted image user posted image user posted image pa da boš čimpraj doma

ela user posted image user posted image user posted image za pregled, pa poročaj kako je bilo

waaw nincy ... lepi buši user posted image

Aha, novo leto ... pojma nimam kje bomo ... mislim, da se bomo malo po mestu sprehajali, nič kaj pretirano ne bo. Glede daril pa user posted image ... moram še malo razmislit - mislim, da bom sama kaj ustvarila (je ceneje, pa še iz srca narejeno) user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 12:01:21   
ela24
Malena 89, kaj najprej so ti rekli, da bo user posted image , zdaj so pa ugotovili, da bo user posted image ?
Mene je tega danes kar malo strah, da si premislijouser posted image  Saj bi bla tudi user posted image  zelooo vesela, ampak zdaj sem se že tako navadila na spol. Ga že kar po imenu kličemuser posted image  A se dostikrat zmotijo?

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 12:25:12   
dacy
ela24 jaz sem ze kar nekaj krat slisala da so napovedali en spol 100%, potem se pa je otrok rodil cist drugega spola, tak da vedno je lahko najvec 99% , 100% si sele ko rodis user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 12:33:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Malena 89, kaj najprej so ti rekli, da bo user posted image , zdaj so pa ugotovili, da bo user posted image ?
Mene je tega danes kar malo strah, da si premislijouser posted image  Saj bi bla tudi user posted image  zelooo vesela, ampak zdaj sem se že tako navadila na spol. Ga že kar po imenu kličemuser posted image  A se dostikrat zmotijo?


Ja, najprej so rekli da bo user posted image , zdaj pa z zagotovostjo user posted image . Sam za user posted image so mi že na nuhalni rekli, da nekaj binglja, lahko da je bla samo popkovina. Jaz srčno upam, da ne bom aprila spet presenečena. user posted image

(odgovor članu ela24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 12:38:19   
Chi_Pita
Aja sem pozabila napisat ... včeraj je vrabček po eni uri z mano v trgovini odletel user posted image user posted image user posted image ... juppii, kako sem vesela, ker sem mu pomagala. upam pa, da ne bo spet kje obležal. Tle piha za znoret ... ne moreš niti vozit, ker te tako zanaša, da je prav nevarno. Hja, sam pa vsaj megle ni, ko je burja user posted image

_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 12:48:56   
Anonimen
Malenaa89 kaj so ti pa na morfologiji rekli za spol? Ker zdej si me pa pošteno prestrašila. Midva sva že sve za fantka kupila...joj da na konc pride punčka me bo kap. Čeprov bi je bla isto ful vesela.

nincy čim več dej počivat če te boli spodaj. Mene tud takoj začne bolet čim kej preveč naredim, tako da zares pomaga samo ležanje.

Novo leto- midva sva misnla prvo it za par dni v Kranjsko, samo glede na moje težave sva se zdej odločila, da bova kar doma uživala. Za darila pa sploh še ne veva kaj bova kupovala. Greva vsako leto šele zadnji trenutek v nabavo.

Chi_pita No lepo, da si pomagala vrabčkuuser posted image user posted image user posted image Pohvalno, res.

Aja pa čestitke vsem ostalim za pregledeuser posted image



< Sporočilo je popravil nax05 -- 15.12.2009 12:50:14 >

(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 13:11:08   
Wannabemommy
Ojla
Malenaa89 - yes čestitke zauser posted image user posted image user posted image user posted image , sem ful vesela zate, bo naš fant mel več na izbirouser posted image .

Kar pa se tiče novega leta in daril, jaz sem včeraj dobila prvo nakazilo porodniške in še božičnico,user posted image  pa se mi sam smeje, aja darila pa sem že vsa nakupla, ne morem preveč dolgo čakat na to. Za novo leto pa se še odločamo kak pa kje, radi bi najeli neko kočo ampak mislim da bomo na koncu kr v krogu družine pa pol mogoče mestni trguser posted image nevem no.
Nincy29 - ful lep bušiuser posted image
Levinjica - upam da boš čimprej doma in da se ti vse dobro urediuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 13:23:45   
BELA BUČA
Vsem čestitam za uspešne preglede.
Kar se pa določanja spola tiče, poznam kar nekaj primerov, ko na vsakem pregledu drugače slišijo. Na nuhalni fantek, na morfologiji punčka, na 3 D fantek ...
Midva nisva vprašala ravno zaradi tega, ker se lahko zgodi, da se zmotijo. Pač, se dogaja. Me pa kar muči radovednost, kaj bo, pa težko je nagovarjat to malo bitje, če ne veš spola, ampak ... Mnenja so deljena, tako da me itak kar naprej begajo -- nekateri me prepričujejo, da bo sigurno user posted image in da se še nikoli niso zmotili, drugi so 100 %, da bo user posted image .
Smešno in zanimivo. user posted image user posted image user posted image

Pazite nase, ker padci po tleh niso zaželeni, zunaj pa baje res drsi.

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 13:34:15   
nincy29
hvala za pohvaleuser posted image user posted image

nax05 se bom potrudla na do 28.12 se nebom dosti naprezala pa potem gin. povem da mi pove kaj je to..ker če bi bilo od širjenje maternice ali pa kaj takega bi me moralo boleti tudi ko sedim ležim itd.ne pa samo kadar se naprezam.kaj pravite??
drugače naša mala pikica je vsaki dan bolj poskočnauser posted image .zmiri več jo čez dan čutim.

pa glede spolov.pomojem na 3d pregledu nemorejo falit spola ker je tako podroben ultrazvok.kar se tiče navadnih..je možnost da se zmotijo.sosedi ki je rodila 3 tedne nazaj so ji rekla da ima punčko in oni so stvari za punčko kupovali,ven je pa fantič prilezel.pa moji mami so za sestro tut govorili da je najverjetneje fantič,potem 1x se ni videlo in na koncu je pupika ven prišla.

se pa počasi poslavljam mnenja da fantiča nosim.vsake sanje ki jih sanjam so da rodim punčko pa da doma punčko crkljam.pa z mojim se tut glede fantovskega imena nič sile ne daje..sploh nama ne vleče da bi še za fantiča kako ime poiskala.bomo videli  28.12 kaj nam g. porečeuser posted image user posted image

(odgovor članu BELA BUČA)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 13:35:55   
nejanejc
hejla! Cestitke za preglede se enkrat! Pa za vse puncke in fantke!

Chi:pita, sme vesela za vrabka poleg pregleda...

Darila..uh... letos sem bal prov brez idej, ce bom emla kaj casa bom se kaj ustvarjala. Ta zamisel s cokolado je super...

Ja kile, jst jih mam plus 4 od oktobra, od prvega pregleda pa +5,5.. pa se kako kilco od prej... Pa vs emi pase jest, vedno vec apetita mam.

Ninchy, lep trebuscek!

Moj se tudi siri, zdej noben vec ne rece, da se mi ne pozna, ko se ornk pozna. Sem vcerej zvedla,da nosim dete spredaj, pol res ni cudno :)

Kolegica in sodelavka me prepricujeta, d amorem za spol vprasat, ker so reci za fantke in puncke tako locene, da nevtralne reci kar zginjajo... ma upam,da ne :) 

Danes mamo zvecer festo s sodelavci, "silvestersko" vecerjo.... Uh, upam,da zdrzim...

Papa

(odgovor članu BELA BUČA)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 13:47:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

Malenaa89 kaj so ti pa na morfologiji rekli za spol? Ker zdej si me pa pošteno prestrašila. Midva sva že sve za fantka kupila...joj da na konc pride punčka me bo kap. Čeprov bi je bla isto ful vesela.



Na mf pa se ni hotlo nič videt, je nogice skupaj tiščalo dete. Zdaj samo upam da bo res tak kot so rekli, sicer sem pa tud sama vidla sramne usnice, ki jih je G. pokazal. user posted image user posted image user posted image

Wannabemommy hvala za čestitke. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 13:48:55   
pupa*81
ja super tudi ostalim za preglede user posted image pa user posted image in user posted image , ma sej ni pomembno!

joj nejanejc, dej pošlji ti te tvoje sodelavke nekam user posted image kaj te sploh prepričujejo babe firbčne... fuuul se dobi nevtralnega sam najt moraš... sm zadnjič po naključju v nkd (al kako že?) zavila in dobila tako lepe pajacke, nevtralne barve, pa poceni... sm mogla kr enga kupit user posted image pa tudi če se ne dobi nevtralno... kaj je pa narobe če nosi punčka modro, zeleno,... alpa fantek kej rdečega... sej ne bo mel psihičnih posledic zarad tega user posted image mislim da fuuul preveč komplicirajo/mo glede tega user posted image

no uživejte!

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 13:54:24   
nejanejc
No,upam, da se ne bojo spreminjale napovedi za vase dojencke :)

Ja Pupa_81 se strinjam, zato pa se ne dam :) Sej roza mi tko al tko ni vsec. Ce pa kupim kaj plavega je lahko za oba spola. Pa se veliko barv je :)

Sem smotana, za darila sem dala delat ene mini albumcke s slikami iz poroke, ker jih se nisva uspela razdelit. In bova napisala se eno cestitko zraven. Pa bo za vse kolege in soorodnike. Za domače pa še pojma nimam, to sem prej pisala, da nimam blage veze...

papa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 13:57:30   
neka_noč
Sem potrebovala dva dni da sem prebrala za nazaj...user posted image
Zdaj pa ne morem vsega pokomentirati... sem izredno pozabljiva...

Vsem user posted image za uspešne preglede, tiste pa, ki ste bolne oz. kaj ni ok user posted image user posted image user posted image !

Nincy lep buši user posted image .

Živa, Cojka, Tesh, ... in ostale  se dobimo, ko boste/bomo vse ok. Super. Edino predlagala bi slaščičarno Zvezda v BTC-ju - če vam ni predaleč/odveč. Imajo res odlične torte. Ko sem bila prvič noseča sem šla vedno tja in vzela 4 kose tort - en kos za mojega user posted image   in tri zame. user posted image Sem jih vzela za sabo, da me niso gledali pri najedanju.  user posted image
Ali pa v mestu. Je tudi ta slaščičarna - Zvezda tam. Le večji problem morda zaradi parkiranja. So pa lučke,...

Kje katera nosi itd.  - je bilo tudi meni vedno smešno, ko so na podlagi tega ali česa drugega določevali spol. Sem vsakemu povedala da (takrat) sem z eno istočasno noseča in ona nosi zadaj, jaz spredaj, pa obe (sva) pričakovali fantka... tako da... ta teorija kje katera nosi ne drži!
Poznam pa tudi primer - našo sosedo, ki so ji napovedali - po UZ , da ima punčko.... je nakupila vse roza, rodil pa se je fantek user posted image user posted image .

Sanje - v prvi nosečnosti sem sanjala bolj intenzivno kot sedaj. Se pa spomnim, da sem v sanjah izvedela ime, ki naj bi ga dala takrat svojemu sinu. Za spol smo takrat že vedeli... a ker si nisem takoj zapisala, sem pozabila... še danes me to jezi, ker mi je bil ime všeč.
Tokrat (šeuser posted image ) ne vemo spola, sem pa zadnjič zelo intenzivno sanjala, da smo delali UZ in se je g zelo trudila, da bi videli spol, ter je sondo premikala od glavice navzdol, prišli smo že do popkovine, še malo pa bi zagledali  - in me je zbudil sin, ker je moral na wc ... Sem bila tako jezna! No, sem zaspala nazaj, potem pa ponovno sanjala, da je prišel user posted image skozi majhno odprtinico v trebuhu ven (do svojega pasu), znal govoriti, me ogovarjal, sama pa sem poskušala skozi njegov  glas dojeti kaj je - fantek ali punčka. Pa nisem mogla čisto doreči. user posted image pa je bil oblečen v nežno zeleno in belo jopico - lahko bi bil tudi punčka....  Mislim, kakšne sanje! Neverjetno kaj vse lahko sanjamo - znanstveno fantastiko¨! Včasih prave neumnosti. user posted image

No, lepo vas vse pozdravljam!

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   [Brisano sporočilo]
15.12.2009 14:11:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pupa*81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 14:45:05   
NATAŠA35
nejanejc kakor so ti ostale povedale, nevtralnih cunjic je kar veliko, samo najdet jih je treba...so moji otroci - sinovi tudi nosili temno roza pajacke, ki so ostale od nečakinje, pa jih je sestra dobila od druge sestre iz tujine, samo so tak fletni, da so jih nosiliuser posted image user posted image user posted image ...pa da ne rečem, da sem jim oblačila tudi rdeče stvari, tako da ne skrbi

malena čestitke za pregled in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

spol uhhh če bi se meni zmotili, bi skakala od srečeuser posted image user posted image ....

sanje v prejšnjih user posted image sem vedno sanjala, da imam fantke, v tej pa sem na začetku sanjala, da imamo punčko ali pa sem sanjala samo punčke...prej sem imela samo imena za fantke in pupe, sedaj pa lih obratnouser posted image user posted image

getreal meni tudi pašejo sladice user posted image , mogoče pa je to znak za user posted image user posted image user posted image ....ni dneva, da ne bi kaj sladkega dala v ustauser posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 15:22:42   
Getreal
nataša ja jz mislim da to bo kar to user posted image cuker= punčka user posted image tokrat ti ne uide ena mala roza porednica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 15:46:54   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: nejanejc
Kolegica in sodelavka me prepricujeta, d amorem za spol vprasat, ker so reci za fantke in puncke tako locene, da nevtralne reci kar zginjajo... ma upam,da ne :)


nejanejc  to te prepricujejo ker so one bolj radovedne kaj bos imela kot ti in ne zarad oblacil user posted image ...Tak kot je pupa*81 napisala... ne bo nobenih psihicnih posledic ce bo fantek imell kaj rdecega ali puncka modrega ... edino cudno bi blo fantku roza oblect ... tako je pac moje mnenje user posted image

neka_noč  zanimive sanje ... sem se prav nasmejala zraven user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 18:01:28   
Venera
Pozdravljene čvekice!user posted image
Malo se vam javljam, da boste na tekočem. Danes sem imela morfologijo. Vse je BP, edino, spol so tudi meni spremenili! Sicer spet ni 100%, ampak zdaj je moja ging. videla user posted image user posted image . No, nam je tako vseeno kaj, je, ker punčko, ki sem si jo vedno želela, sem dobila že prvo, tako, da ne bi imeli nič proti fantu. Če pa je punčka, pa še toliko bolje, ker imamo doma vse rozauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Videla sem, da se nekaj pogovarjate o vozičkih. Jaz sem mojega prvage že prodala, tako, da bomo zdaj kupili novega. Se mi pa trenutno najbolj dopade PegPerego Skate. Sploh tista varianta, ko lahko iz športnega narediš z dvema premikoma spet v globokega. Tako, da ko je otrok malo večji, pa če zaspi, ga lahko daš v vodoravni položaj.

No tako, malo sem se javila. Časa pa nimam zdaj za kaj več, ker je moja princeska zakuhala in se moramo bolj cartat!

lepo se imejte, lepo cartajte svoje trebuščke!


(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 19:35:53   
neka_noč
nataša ja jz mislim da to bo kar to user posted image cuker= punčka user posted image tokrat ti ne uide ena mala roza porednica user posted image user posted image user posted image


Nataši želim punčko. Vsi navijamo zanjo, a s tem napisanim se ne strinjam - v prvi user posted image sem bila "priklopljena" na cuker, pa sem dobila fantka. Ne želim jemati upanja samo povem, da tovrstni "pokazatelji" ne držijo. Žal.

Aglaia kje si? Si že nazaj in si uživala? user posted image


Levinjica želim ti vse dobro! user posted image user posted image user posted image user posted image

Darila; za letos imam že kupljeno malo pozornost za svoje bližnje; iz trgovinice Cha (trgovina čajev, City park) različne dišeče čajčke (danes sem skuhala (prvič) odličen Jabolčni turški čaj jogurt limeta - njami!!! Morate poizkusiti! user posted image user posted image user posted image Odličen je tudi Babičin vrt, Indijansko poletje, da o Božičnem čaju ne izgubljam besed (- tega sem kupila za darila).. in še in še.... ) , dodala pa bom še bone in naj si sami kupujejo... Letos se izogibam trgovinam na veliko. user posted image Sicer najraje sama kupujem in nato zavijam darila - v tem neizmerno uživam,  a letos mi več kot to pomeni zdravje in user posted image . Po moje  bodo vsi nekoliko šokirani, ker vsako leto skrbno nakupujem, zavijam, postavim pod jelko/smrekico, vse opremim z nalepkami za koga je katero darilo, vse skupaj slikam - najlepše mi je smrekica, pod njo pa ogrooommmnnnoooo daril. user posted image

(odgovor članu Venera)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   [Brisano sporočilo]
15.12.2009 20:10:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neka_noč)
  Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 21:24:34   
tanjaklemen
pozdravljeneuser posted image
da se vam malo javim sem bila na pregledu in z nasim otrocicku je vse uredu.sam mal mi je tezila zarad kg sm jih pridobila 8 kg sam men se glih ne zdi da sem se tolk zredila sm pa v 24 tednu.. ja pa se to zde smo pa sigurni da bouser posted image



za na seznam np.18.1.2010 +8kg. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 22:11:17   
izgubljena_ovcka
Aja, še jaz končno lahko dam svoje podatke za senam, a ne tropical?user posted image

Kilogrami: +7
Naslednji pregled: 22. 12.
Spol bo pa ostal kar presenečenje!


Pa hvala!

(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?