|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 22:49:52   
tropical
Jaz komaj čakaam sneg, na našem koncu ga ni žal. Tolk bi ga bila vesela.
nincy zelo lep buši imaš.

dacy kaj še zmerom delaš nočno. Ko sem jaz mela nočno pri ta prvem sinu me niso pustili, samo zaradi nosečnosti. Čeprav sem rekla da upam , da mi nič ne fali. So me kar črtali z seznama.

getreal jaz sem padla zadnji teden tudi na sladice, čokoladaaaaaaaaaaauser posted image Kraljestvo živali so najboljše. user posted image

Malenaa čestitke za punčko. iiiiiii kako lepo.

Novo leto bomo doma dočakali, ker sem na bolniški ne morem nikamor.  No sej do zdaj smo bili vsa tri leta doma, tako bo tudi letos. Sam snegec manjka. Bolj bo popolno.

nejanejc jaz sem za mojga sinka dobila tud full stvari. Pa niso bile nevtralne. Za ponoči za spanje je imel tudi roza pižamice, ma sej ni noben videl. za doma pa tud rdeče ,  bordo,  pa tud bolj punčkaste pajacke.  MA sej jih je tak hiter prerasel da niti vedeli nismo da jih ima. Jaz glede tega se ne bi sekiurala. Č bom mela zdaj punčko bo pa nosila od ta velkega vse, ker mi je škoda kupovat nove stvari. Neka j malega bom nakupila, ampak moram sprva zvedet spol.

tanjaklemen
čestitke za fantka.

Jaz se počutim bolj slabo vse me tišči. Kot da bi me imelo za raznest.  Špika me v spodnjem delu trebuha, na ta veliko potrebo se prav bojim it, ker se bojim da se bo kaj zgodilo, ker me tam spodaj vse boli.
Brcike čutim zelo močno, kot da bi dete nosila odspredaj pa zelo nizko. No saj moja g. je rekla da nosim bolj nizko. Trebuh mi otrdeva zelo močno. Je rekla moja mama , da je kot kamen.
Drug teden mam preged in komaj čakam da grem da se prepričam da je vse OK.

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Aprilčice 2010
15.12.2009 23:53:11   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: tropical

dacy kaj še zmerom delaš nočno. Ko sem jaz mela nočno pri ta prvem sinu me niso pustili, samo zaradi nosečnosti. Čeprav sem rekla da upam , da mi nič ne fali. So me kar črtali z seznama.


tropical sej bi tud mene crtali iz seznama ampak imam cez dan tolk natrpano delo, da mi jee vseeno lazje ponoci delat ... ponoci samo sedim tam in ne delam nic, razen vsake tolko se malo sprehodim po parkiriscu ... cez dan pa je ogromno prometa in kamione treba vagat in papire urejat in preverjat preden kamion spustim iz objekta in si v bistvu 8-10 ur na nogah, kar pa zdaj za mene splooh ne pride v upostev, tak da sem sama prosla da me naj med tednom pisejo ponoci, vikende pa dnevne ... sej zdaj bom itak skoz mannj delala, so ze nasli zamenjavo za cas moje porodniske jaz bom pa pac vedno vec pocivala user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 8:05:22   
NATAŠA35
jutro vsem...vidim, da niste bile toliko pridne pri pisanju, niste veliko zapisale...

čestitke za preglede vsem, sploh pa za tiste, ki ste zvedele spol user posted image user posted image user posted image

getreal: uhhh če bi to bilo res...sem pa pri eni nosečnosti tudi padla na sladko predvsem na sladoled - ni čudno da je mahnjen na sladoled, pa je bil sinko...

sanje danes sem sanjala punčko user posted image user posted image user posted image user posted image , kak je bila lepa pa drobčkana...samo se je pokakala in potem kar naenkrat zrasla, da je že hodila in mi ta drek raznesla po celem kavčuuser posted image user posted image ...ta drek prinaša srečo in denar (ja, ja pričakujem božičnico, 13.plačo in dohodninouser posted image user posted image user posted image ), pa mogoče res nosim pupo - vsak dan molim za to....

sem zaspanauser posted image , ne vem kako naj se zbudim, pa tudi doma po kosilu padem samo v posteljo, pa že spim user posted image user posted image ...ja sej se moram naspat že zdaj in nadoknadit za potem, samo tole je pa že preveč...

meni tudi otrdeva trebuh, sploh če dobim orgazem, zato se user posted image izogibam...mi nekako ne paše preveč, pa tudi prej zaradi rizičnosti sem imela prepovedan, pa me je malo minilo...samo zgleda, da se je preselilo na mojega, ki je postal zelo potrebenuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 8:25:50   
mamika25
Jutro!

Nataša35 prav nasmejala sem se ko sem prebrala tvoj post. Še posebi tisto na koncu... so vsi isti, al kako. Tudi meni ni preveč do user posted image , nekdo pa trpi...user posted image  Bo bolje:)
Danes zjutraj, preden sem ustala, me je tolk krč v nogo zagrabil, da sem se komaj pobrala. Masirala, iztegovala nogo, nič bolje. Pol je končno popustilouser posted image . Včeraj sem bila pri zobarju, bolje bi rekla pri mesarju, bolelo me je še do zvečer. Vzela sem lekadolček, pa je bilo bolje.
Darila so pri nas kr velik problem, imamo veliko familijo, pa potem za vsakega je treba nekaj, ker tudi od vsakega  nekaj dobiš. Letos sva rekla, da bova res samo malenkosti, ker nama tudi finančno nebi zneslo.
Sanje tudi jaz sanjam v živo dojenčka, ne spol, ampak porod in dojenje (ki mi v prvo ni šlo dobro).
Dacy tudi jaz sem do 4 meseca delala nočne, mene so ubijale, bila sem slaba in nič ni bilo iz mene. Takoj so me črtali iz seznama. Pol sem delala le še zjutraj in popoldne, pol mal bolniške...zdaj imam dopust. Pač v redu je, če se ti počutiš v redu. Če lahko prenašaš, potem je to čist okej, da delaš nočne.
Čestitke za user posted image  in user posted image , mene bi šok, če bi rodila punco, zdaj ko mi je že 4krat rekla, da je fant. Sem čist prepričana že v podzavesti, da nosim fanta. user posted image  Pa tudi... si mislim, ker sem kar naprej  nekaj bolna - moški pač, ki ne zna nič prenašatuser posted image  user posted image . Glede tega pa kar nam paše jest in kje katera nosi, pa ni odvisno od spola. Na več spletnih str. se da lepo prebrat od česa so ti dejavniki odvisni.
Novo leto pa bomo mi preživeli v tujini, pri njegovih doma.

Če kaj nisem pokomentirala bom pa kasneje. Sem še mal zaspana user posted image ... Lep dan vsem...

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 9:17:09   
NATAŠA35
mamika ja moj je že ves nesrečen, pa mu rečem, da si lahko pomaga tud samuser posted image user posted image ...vsem govori, da je suša, pa koliko bo moral še čakati, ker ko rodim se ne sme user posted image vsaj do pregleda....samo zavija z očmiuser posted image user posted image ...bo že nekako preživel...sem mislila, da grem v sex shop pa mu kaj kupim,user posted image user posted image samo so cene kar visokeuser posted image

darila jaz bom samo za svojo družino kar veliko denarja vrgla, da ne govorim za ostale...vsi pričakujejo, da bodo dobili darila, saj jih samo od meneuser posted image , samo mi je že malo odveč, ker ne dobim nič nazajuser posted image ...nekateri sorodniki samo čakajo, kaj bodo dobili, da pa bi kaj dali od sebe, to pa neuser posted image

novo leto bom kar domauser posted image in že sedaj razmišljam kaj bom kuhala, pripravljala in kakšne igrice se bomo šliuser posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu mamika25)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 9:18:30   
nejanejc
hejla :)

jst se nisem sanjala otrocicka, od kar sem noseca. Je pa zanimivo brat vase sanje :) Upam,da se ta dobre uresnicijo.

user posted image še kar gre zaenkrat, sam tko malo casa je.... ko je tolko reci... ma se da. Ce ne bi blo kuhinje za sestavljat in odtokov za štimat, bi blo se boljse.


Vcerej sem pa tako zmatrana z vecerje prsla, da sem res misnla, da mi bo srce uslo... Ful me je tiscalo. Prov strah me je ratalo. Pa niti sladice nisem pocakala, sem prej sla. Zmatrana sem bla, zaspat pa nisem mogla... Zjutrej sem pol se eno uro skoraj potegnla... Uh ja...

Dete se pa ne pusti motit, veselo "brca" :)

lep dan

(odgovor članu mamika25)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 9:18:52   
nejanejc
aja, pa cestitke za preglede :)

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 9:29:34   
natasaxy
jutro,

nisem več tako aktivna s pisanjem,....mamo preveč drugega dela. Skratka drugače smo o.k. Naslednji teden v pon. me čaka pregled, da vidimo še enkrat pogleda srčka, ker se ni dobro videlo. No upam da je res samo to, da se ni dobro videlo. Drugače pa brcike čutimo,......samo se mi zdi da je tole moje dete bolj zaspano,.......vsake toliko časa malo pozgečka in to je to. No predvsem zvečer ko se uležem večkrat pobrca,......čez dan pa niti ne. Kaj pa vaši a ful tudi že čez dan brcajo. No zdej smo že v 22t se mi zdi da gre vse skupaj zadnje čase kar hitro.

Mene pa nekaj zanima v materinski imam napisano, da imam medenično vstavo, pri tamalemu sem gledala pa je bila glavična vstava. Kaj to pomeni? Da otrok leži prečno z nogicami dol,........no upam da ne bo še problem s tem da se ne bo hotel/la obrniti.

upam da si bom kaj več časa lahko vzela in vam kaj več napisala........samo čas mi zadnje čase tako hitro beži:)


(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 9:40:54   
nincy29
jutro čvekiceuser posted image
zadnje dni ne pišete tolk strani več auser posted image ...se sigurno kepate zunajuser posted image
na goriškem končno nimamo več burje,je lepo sonček zunaj.

drugače glede user posted image  zadnji teden me fuul nekam vleče da bi pa da bi pa da biuser posted image user posted image .do zdaj nisem imela nekih velikih želja odkar sem noseča.ampak tudi zadnji teden mal omejujem ker se bojim zaradi teh mojih bolečin.user posted image
me pa zdej dragi non stop heca..prej sem jaz njemu skos pravla..ah danes nič nebo zdaj pa on kao meni ko mu nakažem da pa lahko bi malo mi zabrusi z nasmeškom..nina danes nebo nič sem ful utrujen veš..user posted image user posted image

(odgovor članu natasaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 9:55:10   
Anonimen
Dobro jutro čveke. Preveč ste spet napisale, spet ne vem kaj vse moram komentirat.

Čestitke za pregledeuser posted image user posted image Pa tudi za spoluser posted image

Mene user posted image tudi brca spodaj, čeprav naj bi nosila visoko. Totalno se mu odpuli na vlaku, verjetno si misli, kako lepo ga gunca. No, sem mu že zdaj povedala, da ga potem ne mislim skos vlačit po rokah - lahko kar odmisli.

Darila: skoraj vse sem kupila v Lushu in seveda bankrotirala. Letos imam toliko ljudi, da jaz ne vem no... kot bi se množili heheuser posted image

Novo leto bova preživela na Bledu s še dvema prijateljema. Šibamo 29.12. in se vračamo 2.1. Vsako leto so bile pri nama žurke, letos pa mislim, da jih bo kar pobralo, ko bova povedala, da nič ne bo. Itak sem vedno jaz pospravljala. Dosti mam tega.

user posted image midva na veliko. Na začetku nisva, jaz nisem bila pripravljena, zdaj pa očitno želiva nadoknaditi vse za nazaj. Meni je celo boljše kot prejuser posted image

Včeraj sva imela materinsko. Predavala je o dojenju in zdravi prehrani (jaz pa se bašem s samimi čokoladami). Ni bilo zanimivo. Danes grem pa na eno telovadbo, pa kako delati vaje za nosečnice, ali nekaj takega.

Pridne bodite, pa pazite nase in user posted image

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 9:58:06   
nejanejc
eno vprasanje... meni ta "pregnology" racuna 3 dni v naprej kot ginekologinja.... a vam tudi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 10:05:28   
dacy
mamika25  res sem ze sita vsega in vse prevec utrujena ampak zdaj mam tak bolnisko ... pol se ene par sihtov oddelam... januar in februar bomo pa itak v vecini na dopustu in malo na bolniski ... ene par krat bom sla edino na  siht , cist tak za vzorec user posted image ... meni dnevne ne odgovarjajo zarad zatekanja nog in ker se vedno bruham 2-3x na teden sigurno ... in tega si pac v sluzbi ce je guzva ne morem privoscit ...

nejanejc meni je sestra pri G znala tud za dva tedna narobe napisat v materinsko ... jaz si sama racunam tedne in se nekak najbolj tega drzim user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 10:09:46   
živa
Sem hotela delat, pa sem si premislila user posted image . Bom še malo počvekala user posted image .

Podedovane stvari - jaz sem bila pa zelo vesela, da mi je svakinja odstopila vse za otroke. Njena najstarejša je bil takrat stara 9 let. Ampak stvari za dojenčka niso prav nič ponošene, ker jih tako hitro prerastejo, lupinica in vozički ... ok, če ni ravno varno, potem bi morda kupila - mogoče bi zdaj, če bi bila prvič noseča, kupila en manj okoren voziček. Postejica in previjalna sta mi prišli zelo prav, ne vem, zakaj bi kupovala novo za tisto leto-dve. Še vedno dobivam obleke in čevlje, če niso ravno strgani, predvsem od nečaka, ki ima 7 let. Na ta račun prihranim celo premoženje in dokupim le, kar mi manjka. Pa si raje potem kaj več privoščimo. Ker za cunje za take majhne se mi zdi totalno mimo dajat težke denarce, če pa se najbolje počutijo v trenirkah, in če so doma ali na vasi zunaj roza, mi dol visi. Itak bodo še prekmalu hoteli take in onake cunje ...

Nevtralne oblekice - meni pa se res zdi, da jih ni ne vem koliko, razen če daš 30 ali več evrov - in ker jih preraste v enem mesecu, ko si itak bolj ali manj doma in bolj za kratek čas zunaj (pozabljam, da bom za spremembo rodila pomladi), se mi zdi to spet brez veze kupovat. Sem huda Gorenjka, ne? user posted image Ampak še vedno je nevtralnih oblekic dovolj, da nočem vedeti za spol user posted image . Če so že, so v pastelnih barvah, recimo rumeni in zeleni, v katerih potem bejbi izgleda čisto zelen ali še bolj zlateničen ... Jaz iščem kaj živega, rdečega ali oranžnega, pa še nisem našla.

Zdaj grem pa res delat. Slaščičarna - sem takoj za.

Lp,

živa



< Sporočilo je popravil živa -- 16.12.2009 10:10:36 >

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 10:37:34   
nincy29
ja meni tut sestra zmeraj narobe zračuna tedne-zmeraj kakšn teden premalo.gin. pa zmeraj 1 dan premalo.tako da jaz mam pri gin. pdp 28.4,na nuhalni so mi rekli da imam točno po menstruaciji 27.4 in po izračunih imam tudi 27.4.
je pa sestra kar hecna..mi je zadnjič rekla aha tut vi ste v 16. tednu.jaz pa sem bila noseča 17 tednov in neki in ji rečem ne v 18. tednu sem..ona pa jaja sej je vseno..ma kako je vseno??user posted image  

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 10:45:37   
ela24
Ojla!

Včeraj sem bila  na 3D. In sem pričakovala kako bo fajn in se vse videlo. Pa se je zelo slabo videlo, ker ima otrok glavico čisto spodaj in v posteljico zamotano oz. skrito.
Ta ginekolog je bil precej zaskrbljen ker imam posteljico čisto spodaj, pokriva maternični vrat in za na vrh ima v tej gužvi otrok še glavico  stisnjeno..user posted image user posted image user posted image
Tako, da sm čisto paf in prestrašena. Skoraj zagotovo mi ne uide carski rez in po možnosti predčasn porod, ker je velika nevarnost krvavitev. In tega me je zelo strah, da bi se user posted image  dosti prej rodil.
Ne vem, kako se naj zamotim, da se ne bi sekirala...
Imam pa svetovano strogo mirovanje, nič pripogibanja, nič sklanjanja, čepenja, niti user posted image ...
Tako, da ne vem kako bom izbirala stvari za selitev, stvari za otroka. Da se ne menimo za božična darila.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   [Brisano sporočilo]
16.12.2009 10:49:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 10:49:57   
katy83
pozdravljene punce.

No, pa sem vas spet prišla malo počekirat. V ponedeljek sem itak šla malo delat (na mojo srečo), včeraj pa mi taaaaaaaaaaak ni blo. Pa še skrbi me malo dajejo, tak da. user posted image  Veste, dobila sem izvid od slikanja glave in nič kaj vzpodbudne stvari ne pišejo gor. Res da so sami medicinski izrazi, ampak kaj takega še ni nikoli pisalo, pa že 15 let hodim na ta slikanja. Moj user posted image  pravi, da naj se ne sekiram, da če se jaz dobro počutim, potem je to ok. saj vem, samo jaz vedno razmišljam, če je bil na slikanju, ko sem mogla 3 minute globoko dihat(tako poteka en del slikanja - hiperventilacija) slab rezultat, kako bom potem porod izvedla.
Ok, ne bom vas morila, februarja imam kontrolo, pa bo že dr. povedal kaj pa kako, ne?

Drugače pa sem bila včeraj v laboratoriju, sem dala kri, za toxo, pa še nekaj.

novo leto - mi2 bova letos skupaj z dvema kolegoma, en par še čakamo na potrditev. Bomo pa kr doma, nič kaj posebnega. Malo narezka, peciva, pijače in activity.

darila - letos se nem je uspelo zmenit v familiji, da bomo praznike preživeli brez daril. user posted image  Se mi itak že par let zdi, da je to vse skupaj prisiljeno, potem pa so sama taka neuporabna darila. Tak da letos imam samo par daril in je to to. user posted image

brcike - moj user posted image  je zadnje dni pravi razgrajač, se mi zdi, da non stop binca. user posted image  Pa full intenzivne so postale te brce oz. premiki. user posted image


(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   [Brisano sporočilo]
16.12.2009 10:52:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ela24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 10:58:20   
tanika1
Hej!
Se še jaz malo javim po dolgem času, sva zdej malo na Dolenjskem pri njemu doma zaradi snega, drugače pa živiva blizu Lj ampak v hribih, pa so ceste mal problematične kadar je sneg. Tko da mam mal lsabšo povezavo z netom-sej prebrala sem vas še, ampak pisat se mi pa ni dalo. Večino časa sem pa itak za knjigami, ker se učim za dva izpita, ki ju mam januarja in februarja, ampak pri nas so tako obsežni, da se je treba kart dost prej začet učit. Pa bo že menda nekak šlo, čeprav se mi še vedno ne da preveč.
Danes popoldne greva pa domov, moram jutri v lj, pa si uredit zdravstveno zavarovanje, ker bom stara 26. Upam, da pločniki niso reveč ledeni, da ne bom še kje padla. Včeraj je moj dragi tako pazil name, pa me opozarjal kot kakšnega majhnega otroka, je reku, da se tok boji zame in user posted image .

Ela res čimveč počivaj, sej mogoče se pa posteljica še dvigne do poroda.Drugače maš pa v materinski to napisano in bodo res pazli nate, ko se bo približeval porod.

Čestitke vsem za preglede, pa za user posted image in user posted image .
Tiste pa ki ste bolne, pa da se čimprej pozdravite, pa res počivajte.user posted image user posted image

Sej bi še kej pokomentirala, samo sem že pozabila, kaj vse ste pisale.
lp

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 11:01:08   
nejanejc
ela, drzim pesti, da bo vse ok. Moje dete se tudi slriva nekje spodaj, ma na sreco mi ginekologinja ni rekla, da je kaj narobe.

cojka, hude sanje... ne zavidam. Pa ne pretiravaj v soli ok :)

katy83 drzi se. Vse bo fajn se izteklo.

uh, glede pdp hvala za info, da prihaja tudi pr vas do odstopanj. Sam mi je blo cudno, pa sem vprasala.

spet naletava sneg v Ljubljani, pa Kranju tud :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 11:04:54   
ela24
Hvala vsem za lepe želje. Saj mi tudi moj pravi ne sekiraj se, samo ko si ne morem pomagat. Pol pa še to ležanje celo dnevno, pa skoraj skozi sem sama, ker ima moj tako delo.. Ni glih fajn.
Ma samo, da bo naš mali lulček, čim dlje zdržal v trebuščku.

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   [Brisano sporočilo]
16.12.2009 11:15:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ela24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 11:31:14   
katy83
evo, sem nazaj. sem se s kolegico pogovarjala, pa nisem mogla še nadaljevat posta. user posted image

aha, hotela sem komentirat še glede spola. Vsem, ki ste na novo izvedele, čestitke. Drugače pa glede pomot pri napovedovanju spola, imam jaz take izkušnje, da se v večini primerov zmotijo, ko rečejo, da bo punčka, pa se potem fantek rodi. Seveda pa se obratno tudi lahko zgodi, da ne bo pomote. Jaz sem zdaj že skoraj 100% da bo user posted image , ker se lulči tako lepo vidi na 2 slikah, da to vsekakor ne more biti popkovina. Če pa se slučajno zgodi, da bo user posted image , pa bo presenečenje aprila pač toliko večje. Bo pač Timotej postal Katarina. user posted image

Chi_pita - jeeeeeeeej za tebe in vrabčka. Si pa res dobra dušica. user posted image

rabljene stvari - fajn je če kaj dobiš, fajn pa je tudi, da kaj sam kupiš. za svojo dušo. user posted image

Levinjica - upam, da je vse ok s teboj in bebekom

Vse, ki vas kaj boli, muči, vam/nam želim, da bo minilo in da bo vse ok. Ja, pazit se moramo kaj hočemo.

Aja, še to se vam moram potožit:
Sem dobila od svoje ginekologinje napotnico za oftamologa (očesni zdravnik), ker se mi je vid poslabšal zdaj med nosečnostjo, pa grem včeraj v optiko vprašat, če lahko pregled pri njih naredim ali moram parv k specialist, pa baba začne nekaj mutit, da joj kak smo zadnje čase nosečnice občutljive, da kompliciramo, pa da je to normalno,...user posted image user posted image user posted image  Mater me je razpizdla. No, sem šla jezno kr ven in sem se pozanimala potem kam se moram to naročit, pa je 6 mesecev čakalne dobe. user posted image

Eh, lepo se imejte babike, še tale link gor prilepim, ker je res zanimivo in poučno:
http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-labor-and-birth_3658872.bc
 
 
uživajte, Katy
 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 11:33:57   
ela24
Cojka, hvala za idejo. Ma sem že tako okupirana. Vsak tedn preberem kake 3 ali 4.(veš za kako dobro, daj mi kako idejo) Pa prenosnik mam na postelji, ampak kaj ko je dan tako dolg. Ma boljše to, kot pa da sem v bolnici. Kar mi itak ne uide, čez čas. Upam, samo da bom čim dlje doma.

Je opazila katera, da kakih 10 min po tistem ko kaj poje user posted image  veselo brca?
Moj je očitno programiran na hranouser posted image  Je mi pa kar čudno, ker jaz sem bila prej ful sladkosneda, zdaj pa se mi res zelo redko kaj zalušta. Včeraj sem prvič v user posted image  popala košček torte iz treh vrst čokolade. Ma škoda, da nimamo kje bližje Rustike, tam imajo vse tako dobrooooouser posted image

Morala  bi se lotit diplome, pa ne vem kako se naj zravn spravim. To je pri meni ful problem, ker sem bolj za timsko delo, kar se takih zadev tiče. Ne vem koga bi nahecala, da bi mi pomagal začet, saj pol bi pa menda že zalaufalouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Aprilčice 2010
16.12.2009 11:38:10   
mamika25
Ste se kr razpisale... ja naši user posted image  doživljajo sušo, kakor vidim. user posted image  Nič dobro jim ne kaže, april... ups, maj, junij sta še dalečuser posted image . No, moj pravi, da obstajajo tudi druge varjante za počet user posted image , ja ja... včeraj sem mu rekla, da se mi more prej nos odmašit user posted image  user posted image , sva se pol še ene pol ure smejala.

 Natasaxy ti si spraševala nekaj o glavični in medenični vstavi... kolikor jaz vem, glavična vstava - kadar je z glavico obrnjen dol, medenična vstava - kadar je dol z ritko. Naj me katera popravi, če se motim.
Ela24 in Katy83 - user posted image  držim pesti, da bo vse v redu, da se vama stanje izboljša. Ela počivaj kakor ti je bilo naročeno, vsak teden je res pomemben, če je tako hudo, Katy tebi pa želim februarja čimboljši izvid, pa da bi bilo vse okej.

Evo tukajle spet sneži. A niso neki rekli, da ne bo?user posted image
Popoldne greva v Lj., mal po darila, pa še neke stvari gledat. Mam kr neki "bunusa" na Leklerk kartici, a katera ve do kdaj se more koristit (če je kaj omejeno?). Tamali morem it kupit mal za oblečt.
Na 3d pa jaz ne grem, tudi v prvo nisem bila. Se mi zdi čist predrago, čeprav je najbrž lepo bolje videt otročka, samo vseeno... jaz se za to nisem odločila.

Zasnežen pozdrav iz Notranjske:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?