|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 11:31:43   
Chi_Pita
Hallo user posted image

No pa se je malo ohladilo user posted image ... ma samo malo

Kako je lepo brati, da imate polne roke dela z vašimi otročki - imate kar pester dan ...  komaj čakam ta trenutek tudi jaz user posted image

he, izcedka ni več user posted image , na pregled pa se še nisem naročila user posted image ... verjetno je G podaljšala svoj dopust, ker se v ambulanti noben ne oglasi na tel. user posted image Bom probala še popoldne poklicati ... ali se po delu oglasit osebno - -mogoče je na vratih kakšno obvestilo.

anonimna 3
... pri današnjem postu, pa ti ni uspelo biti anonimna user posted image ... smo te razkrili ...

jasna kako pa ti je uspelo, da si na morju poškoduješ nogo ... razumela bi, da ste šli v hribe, ma na morju user posted image ... ne sej se hecam ... upam, da se čimprej znebiš gipsa

Se še javim user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu chloe)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 11:35:14   
Chi_Pita
aja sem pozabila ...
chloe ...
jaz sem pogledala ta kitajski horoskop in mi pride da bo punčka ... mislim, da so kar zadeli user posted image ... sva z dragim istega mnenja da bo punčka ... se pa pustimo presenetit ... na koncu pa bosta 2 in to fantka user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 12:24:05   
malajka84
Zdravo!

Se vam pridružujem še jaz. Po dolgem času mislim, da nama je le uspelo....4 dni že test kaže res zlo rahlo črto ma črta je....M ni...na wc sem vsake pol ure...mal omotična skoz cel dan..tk da mislim, da je le to to.:) Jupi...končno!!!:)
No, koker sem računala naj bi zibali:) 11.4.2010...
Bomo vidli kaj bo rekla G....grem 25. na pregled..ker je pač prej na dopustu.

Ja nič..tolk zaenkrt od mene..pa pridem še kej pogledat;)

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 12:41:24   
jasna
Chi_pita ja sem res umetnik,da si na morju nogo zlomim. V bistvu je šlo za brezvezen spodrsljaj po stopnicah bilo je mokro in jaz v japonkah in padla sem na rit ampak očitno sem čudno nogo zvila tako da mi je ena kostka  v stopalu počila.

Bostina pomje je to to in si nosečka user posted image user posted image user posted image , meni je tudi tri dni kazalo bledo črtico ampak potem pa je bil tak ornk plus user posted image .

Hmmm glede spola samo upam da ne bosta 2. user posted image   smo čisto neopredeljeni.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 12:58:56   
azeleja01
Zdravo aprilčice, ... sem včeraj obljubila, da napišem malo več, ko se naspim in umirim misli. Še vedno kar ne morem verjet, da sem res user posted image . Sem počasi že obupala, da bo moja prvorojenka dočakala bratca ali sestrico.

April je krasen mesec za rojstvo novega člana. Prvi mesec bomo večinoma doma, potem bo pa že toplo, maj, ptički in bomo lahko vozičkale po sončku :))) Zaenkrat torej razmišljam samo o lepih stvareh... Barvi vozička ipd.

Danes sem se naročila na pregled, ki ga imam 27.8. Takrat bom v 7. tednu. Se je katera že naročila tudi na NS? Je za NS dolga čakalna doba? Odločila sem, se, da bom zaradi svoje starosti opravila vse preglede.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 13:00:13   
Chi_Pita
Jasna upam, da nisi huda, ki sem ti tako napisala - malo hecam ... je pa res smotano hodit po mokrih ploščicah user posted image  
BOSTINA ... pa sej ne morem verjet ... jupppiii user posted image dobrodošla ... user posted image user posted image user posted image

Hja, kaj se bomo zdaj odločile in naredile ta naš seznamček ... se nas je že nekaj nabralo user posted image   Katera se javi ... user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 13:12:43   
malajka84
Sej tud js ne morm vrjet:) hehe...no sej sm sama seb rekla..dokler ne bo ornk črte....sm sam 90%...ma pa sm vseen pršla semle pokukat:) pa mal počvekat:)


(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 13:31:09   
mokca
čao user posted image !
danes sem pa jaz kri oddala.in mi bhcg kaže nekaj čez 1000 enotuser posted image .upam,da je to to!in da bo vse ok.sem se pa pr dr.Strahovi naročila za 1 UZ,ki ga imam v 7 tednu in par dni.ne morem  čakati na 8.9.09-ko bom 10 tednov noseča.mi služba ne dopušča da sem tiho.user posted image

drugače sem ok,brez kakih specialnih znakov.mal zmatrana in tudi že bolj spim.
pa vamp mi bo razgnal,bolj želodec.je to možno???user posted image

hm,seznam se pa kr fila!!!user posted image
se pišemo zvečer,se mi mudi delat!!!



_____________________________

Upam,da se najinem sinčku aprila pridružijo še ene iskrive očke.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 14:20:37   
Anonimen
še ena se vam pridružujeuser posted image
Jaz imam pregled drugi teden, takrat tudi povem svoj PDP.

sem neizmerno vesela.......pa razneslo me bo ker moram molčati ampak sva se določila, da ne bova nobenemu povedala pred NS. (Enako sva naredila že pri prvem)
Imava že enega otročka..kmalu bo star 3 leta......tako da je prisotno malo manj euforije kot pri prvem. Sva pa kar nekaj časa "delali "tegale.
Res upam da bo vse OK.

Danes je pa še moja frendica rodila punčko.......3 otročka sem vesela zanjo.

(odgovor članu mokca)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 14:35:01   
malajka84
O nas je pa kr nekaj!! Pa velik že drugič....je kera 1. sploh?:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 15:06:41   
Chi_Pita
user posted image user posted image user posted image Evo, pa sem končno dobila G na telefon ... jooj sam me je naročila na pregled šele 25.08. Kje je še to user posted image Je rekla, da me prej ne bi naročala, raje ko dopolnem 8.teden da se bo vse lepo videlo ... user posted image

Meni se zdi to full daleč ... kaj če bi pa šla sama na samoplačniški pregled, da sem sigurna, da poteka vse tako kot mora ... kam se moram obrnit oz. kje lahko to naredim ... sem pa iz obale

BOSTINA evo jaz sem prvič nosečka ... sej se vidi po mojih vprašanjih je res user posted image user posted image user posted image user posted image in po moji nevednosti ... se bom že naučila user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 15:14:21   
nejanejc
ojla, zame je to prvič. Prvic sem zanosila. Pa je blo veliko presenecenje in tudi veliko veselje hkrati!

Jst imam pregled pri svoji ginekologinji 31.8.2009 in takrat bom glede na menstrucijo v 10 tednu, vendar je ginekologinja, ki mi je prejsnji teden ugotovila nosecnost rekla, da je sigurno do opolditve prislo kasneje. In ob v resnici med 8 in 9 glede na velikost pikice.  Tako, da padem iz konca marca v april. Za nuhalno je pa najboljsi čas med 11 in 14 tednom. Sem klicala, pa so mi ze dali datum, ni blo take cakalne vrste. Samo so me opozorili, ce se spremeni datum PDP naj poklicem, da mi bojo prestavili. Torej je boljse kasneje,da bo kaj videt. Namest sreda septembra, konec septembra.

Lep dan :)

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 15:19:48   
nejanejc
jst sem emla sreco in sem prek znanke prisla do ultrazvoka mal prej. Se je meni tud zdelo,da je konec avgusta se dalec. Sam, da se kaj "vidi", je pa tudi ta ginekologinja rekla, da bo takrat ko mam pregled fajn, ker bo ginekologinja lahko lazje dolocila PDP in vse. Sam ze komaj cakam tudi jst, sem prov na trnih. Moja pikica je velika zdej 3mm. :)

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 16:22:46   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Sem odprla temo za svojo drago prijateljico, saj je danes zagledala user posted image user posted image in mislim, da se bo kr prešaltala na to temo, s tem, da nas ne zapustiuser posted image
Čestitke še enkratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa vsem ostalim puncam , ki se bojo pridružile v to temouser posted image





BEBIII hvala...mogoče pa res padem v april user posted image , če bo ta drugo kot tamali.....bo krepko v apriluuser posted image ...

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 17:12:00   
azeleja01
Sem šele zdaj opazila, da imam v svojem profilu označen moški spol...sem popravila, da ne bo pomote, da je prvi moški noseč in to med aprilčicami 2010.


(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 20:05:54   
malajka84
Jaz se poslavljam od vas:(....veselo nosečnost vsem želim.....malo prej opazla nek roza madež na wc papirju..tk da...:(......user posted image user posted image



(odgovor članu azeleja01)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 21:38:14   
azeleja01
BOSTINA...škoda, držim pesti, da boš v skupini majčic 2010. le pogumno.

Chi_Pita ni potrebe, da hitiš s samoplačniškem pregledom, saj ne moreš nič prehitet. Naročajo namreč takrat, ko se že kaj vidi na UZ. Bolje, da res temeljito poskrbiš sama zase - se začneš kvalitetno prehranjevat, se naučiš prisluhnit svojemu telesu, se giblješ in si na svežem zraku. Treba je čim bolj izkoristit poletje in jesen, ker potem sledi dolga zima in velik trebuhuser posted image

Jaz sem naročena dva dni za tabo, saj bo hitro minilo, če si bomo delale družbo.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Aprilčice 2010
3.8.2009 22:41:08   
Anonimen
hm, jaz se še nisem niti naročila.
saj je še precej časa.

:D

(odgovor članu azeleja01)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Aprilčice 2010
4.8.2009 8:05:40   
mausikaa
dobro jutro user posted image   kako ste kaj?

kolk je fajn ko se je malo ohladilo...mi prav paše...

Bostina upam, da to ni to in da se mogoče pa le še obrne na boljše...skoči do zdravnika po Prometrium mogoče pa tvoj bouc potrebuje malo pomoči

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Aprilčice 2010
4.8.2009 8:31:04   
Chi_Pita
Pozdravček vsem souser posted image ...  user posted image
user posted image lažje se diha po tej ohladitvi ... se strinjam mausikaa ... sem pa slišala, da je spet bilo neurje v prekmurju user posted image ... a je katera iz tistega konca? ... upam, da je bilo čim manj škode...

BOSTINA
pa kaj je zdaj to? A misliš, da je šlo za ss? user posted image Pa rahle črtice si imela ... kaj pa če je bilo vse v tvoji glavi, da so vidne črtice ... se čudno sliši, sam se je tudi meni že zgodilo, da sem jaz videla črtice, noben drugi pa jih ni videl user posted image To dela psiha in ta želja po user posted image ... Punca drži se, boš videla, da bo avgust uspešen tudi za tebe user posted image user posted image user posted image

azeleja01 ... hm, veš zakaj bi se rada prepričala, da poteka vse v redu z user posted image , zato ker sem športnica in ne bi rada pretiravala (so se začele priprave na novo sezono) ... trenerju pa nočem še povedati, dokler se ne prepričam, da je vse OK ... pa tudi delo imam tako, ko dvigujem težke stvari ... vse moram prilagoditi

Kam se gre ponavadi na samoplačniški pregled ... a kr v bolnico naj grem al kako ... punce res me zanima, ker s to negotovostjo lahko še kako škodim plodeku user posted image ... ali mislite da ne?

anonimna :D res imaš še precej časa ... jaz sem včeraj klicala in me je naročila šele, ko dopolnim 8. teden ... se prej kao ne splača (mislim, kako se ne splača, halo user posted image   Kaj pa ta negotovost )




_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Aprilčice 2010
4.8.2009 9:58:32   
malajka84
Ja možno tud, da je ss, ne bi blo prvič, kr so kr neki kosi. No ne bom vas tu morila s tem.....srečk nosečk!!!:)Črtice so pa vidl tud drugi, tk d ni to to:)

Lepo nosečnost vsem, mogoče pa pridem en mesec za vami.:)user posted image Vsaj upam!

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Aprilčice 2010
4.8.2009 11:03:40   
mausikaa
IZVIRNO SPOROČILO: BOSTINA

Ja možno tud, da je ss, ne bi blo prvič, kr so kr neki kosi. No ne bom vas tu morila s tem.....srečk nosečk!!!:)Črtice so pa vidl tud drugi, tk d ni to to:)

Lepo nosečnost vsem, mogoče pa pridem en mesec za vami.:)user posted image Vsaj upam!



Bostina ne glede na vse pojdi do ginekologa, če je res SS potem boš imela to vsaj zavedeno v kartoteki in bosta mogoče potem lahko ugotavljala kaj je bil razlog! Ne jemlji tega tako enostavno sploh če ni to bilo prvič, te SS v prvih tednih nosečosti kljub vsemu niso kar tako

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Aprilčice 2010
4.8.2009 11:17:00   
ŽanaTaja
Živjo nosečkeuser posted image

Kot prvo vsem aprilčicam čestitam in vem želim čim lepšo nosečnost...

Jaz tako močno upam, da se vam pridružim, da ne morem dočakat....user posted image user posted image ...strah in veselje hkrati...pa vendarle upam, da nama je uspelo in da bo drug teden test pokazal ta PLUSEKuser posted image

Občutek je in če je tapravi, sma genija ki nama je v prvo uspelo....user posted image

Lepo nosečnost vsem in čuvajte svoje pikice pod srčkomuser posted image

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Aprilčice 2010
4.8.2009 11:17:01   
nejanejc
user posted image  APRILČKI 2010user posted image


user posted image  

PDP, NICK, STAROST, KRAJ, NOSEČNOST, NASLEDNJI PREGLED(NP)

2.4.2010
user posted image
 jasna,  2.user posted image

5.4.2010
user posted image
 Chi_Pita, 24, obala, 1.user posted image
6.4.2010
user posted image
 Chloe, 29, Celje, 2.user posted image , NP 21.08.2009
7.4.2010
user posted image
 mokca
10.4.2010
user posted image
 azaleja

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Aprilčice 2010
4.8.2009 11:29:28   
mausikaa


user posted image  APRILČKI 2010user posted image


user posted image  

PDP, NICK, STAROST, KRAJ, NOSEČNOST, NASLEDNJI PREGLED(NP)

2.4.2010
user posted image
 jasna,  2.user posted image

5.4.2010
user posted image
 Chi_Pita, 24, obala, 1.user posted image
6.4.2010
user posted image
 Chloe, 29, Celje, 2.user posted image , NP 21.08.2009
7.4.2010
user posted image
 mokca

09.04.2010
user posted image  mausi, 40, Gorenjska,  5 user posted image , 2 user posted image

10.4.2010
user posted image
 azaleja


_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Igranjo vaši predšolskih otroci računalniške igrice?
darja72



sploh ne (41%)

občasno (1xtedensko) (24%)

vsak dan do 1 ure (10%)

dnevno več kot 1 uro (5%)

nikoli še niso poskusili (19%)


Število vseh glasov: 377

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!