|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010
5.8.2009 14:05:08   
Claire2010
Oooo ŽanaTaja, to je bilo pa hitro user posted image

Seveda čestitke iz vsega srca user posted image user posted image user posted image

In da bi ti lepo minilo teh 9 mesecev, seveda v naši družbi user posted image

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Aprilčice 2010
5.8.2009 14:06:53   
chloe
Cestitke Zana Taja!user posted image

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Aprilčice 2010
5.8.2009 15:05:45   
mausikaa
punce a ste vidle kolko nas že je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu chloe)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Aprilčice 2010
5.8.2009 15:31:39   
Chi_Pita



user posted image  APRILČKI 2010user posted image


user posted image  

PDP, NICK, STAROST, KRAJ, NOSEČNOST, NASLEDNJI PREGLED(NP)

2.4.2010
user posted image
jasna, 32, 2.user posted image , 1 user posted image ,
NP 01.10.2009
5.4.2010
user posted image
Chi_Pita, 24, obala, 1.user posted image , 0 user posted image , NP 25.08.2009
user posted image Clarie2010, 1.user posted image , 0 user posted image , NP 07.08.2009
6.4.2010
user posted image
Chloe, 29, Celje, 2.user posted image ,  NP 21.08.2009
7.4.2010
user posted image
mokca, 31, Lj, 2.user posted image , 1 user posted image ,

09.04.2010
user posted image  mausi, 40, Gorenjska,  5.user posted image , 2 user posted image
user posted image
azaleja, 40, Lj, 2.user posted image , 1 user posted image ,

23.04.2010
user posted image ŽanaTaja, 30, Lj, 3.user posted image , 1user posted image





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA


  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

     
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC


  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ 

     

  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka




    [/quote]

    _____________________________

    "Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

    (odgovor članu Chi_Pita)
  • Neposredna povezava do sporočila: 104
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 16:45:52   
    Majček28
    še ne, ki obuja spomine...

    jutri bo 2 leti, ko sem po letu in pol poskušanja, bila končno naročena na pregled. da bi pogledal zakaj ne morem zanosit in ko sem prišla tja je ultra zvok pokazal malo pikico..sicer še brez srčka, ampak bila jeuser posted image

    ....zdaj pa imam doma pobalinko Brino, ki bo tudi jutri napolnila 16 mesecev user posted image

    Želim vam tako lepo nosečnost kot je bila moja in punce, polagam vam na srce- poslušajte samo svoje telo, ne iščite po internetu preveč informacij, ker se ti lahko potem od skrbi zmeša, imejte ena drugo in pomagajte si same, predvsem pa ne komplicirajte, vse bo tko kot mora bit, veselite se in smejte se...

    Me Aprilčice 2008 smo postale prave prijateljice, med nosečnostjo še bolj pa med porodniško smo se vsaki teden dobivale, vozičkale, kofetkale, čvekale in postale prave prijateljice, ki se družijo še danes...želim vam, da to dosežete tudi ve.

    Srečno!

    Aprilčica 2008

    _____________________________

    BRINA JE POSTALA SESTRICA...WIIII
    DOBILA JE BRATCA JURETA
    ....zdaj imamo dva sončka....
    You are my sunshine, my only sunshine,
    you make me happy, you make me smile....

    (odgovor članu Chi_Pita)
    Neposredna povezava do sporočila: 105
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 19:51:44   
    ŽanaTaja
    Punce hvala vam za tako lepo dobrodošlico....user posted image

    OOOO Majček to si pa tako lepo napisala, da me je kar zmrazilouser posted image

    Tudi me bomo prave prijateljice, itak, sej imamo ena drugo in se bomo super vzpodbujale, navijale,jokale in se smejale.....

    Lep večer...

    (odgovor članu Majček28)
    Neposredna povezava do sporočila: 106
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 20:32:37   
    jasna
    ŽanaTaja čestitke user posted image user posted image  zdaj si uradno aprilčica.

    Vidim da si že veliko prestala v življenju pomembno je da so se stvari uredila in da gremo naprej user posted image .

    Chi_Pita sem šla gledat nosečniški koledar in sem sedaj v 6 tednu nosečnosti kar pomeni da bom1.9 v 10 tednu. Datum zadnje menstruacije je 26.6.2009 izračunan PDP pa 2.4.2009. Se bo vsaj lepo vidlo itak nimam kaj narediti smo pa kandidati za user posted image user posted image  pa me zanima user posted image  zato je kar bolje da je malce kasneje če sta dva se bo videlo.

    Na nuhalno se pa moram naročiti se bom verjetno kar k dr. Strahovi če bo imela prosti termin.

    Nas je pa res že kar nekaj user posted image user posted image , skupaj do konca ne punce.


    (odgovor članu Claire2010)
    Neposredna povezava do sporočila: 107
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 21:15:59   
    azeleja01
    Tudi jaz se spomnim naše skupine iz prve nosečnosti, kako smo si stale ob strani od začetka pa do konca porodniške. Pravi pomen čvekanja začutiš po rojstvu, ko ti na nešteto vprašanj, ki te begajo najbolje lahko odgovori ravno nekdo, ki ima isto starega otroka. Ti odgovori, nasveti in tolažba so boljša opora od vseh sorodnikov, znank ali drugih mamic. Zato tudi jaz upam, da se bomo dobro ujele in da bomo čez leto dve z veseljem prebirale naš čvek.....mogoče ga lahko na koncu natisnemo in otrokom podarimo kot knjigo??!!! user posted image ...ni slaba ideja.




    (odgovor članu jasna)
    Neposredna povezava do sporočila: 108
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 21:19:39   
    ŽanaTaja
    Se strinjam Azelejauser posted image
     
    Zdaj grem spit čajčka..jutri pa v službouser posted image  pa tako so vsi tečni kr neki bi imeli pa imeli, pa ni prilivov takšnih, niti kredibilnosti....

    Kaj hočmo tudi s takimi se je treba jezit.....ha ha ha..mi vsaj prej mine....

    (odgovor članu azeleja01)
    Neposredna povezava do sporočila: 109
       RE: Aprilčice 2010
    6.8.2009 6:21:41   
    mokca
    Dobro jutro,babike!

    Danes vam prva voščim lepo jutro.user posted image

    tudi jaz sem bila 2006 oktoberka in res se zdi neumno,ampak pravega prijatelja najdeš res tu med vrsticami.me smo talrat čvekale kot nore,hodile v živalski vrt,tudi ko smo že rodile.in ko prideš iz porodnišnice in vidiš kolilo čestitk je iz RR,te kr stisne!!!ah da ne bom začela jokat.

    zadnje čase sem strašno tečna.moj me samo gleda naš pobček tudi čuti to.user posted image ful mi niha razpoloženje.in nič se mi ne da.user posted image

    žana Taja čestitke!user posted image

    mi gremo zdaj za 3 dni na morje tu na Debeli Rtič,pa ko pridem pa poročam.do takrat pa navijam za vse nas in nove user posted image .

    _____________________________

    Upam,da se najinem sinčku aprila pridružijo še ene iskrive očke.

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 110
       RE: Aprilčice 2010
    6.8.2009 7:14:45   
    ŽanaTaja
    Hvala Mokca...ti si pa zgodnja...

    Vi kar lepo uživajte, fajn se zrelaksiraj...in čuvaj svojo pikicouser posted image

    Žal je tko, da nas bodo pač morali prenašat neki časa, kaj hočmo sej nismo same kriveuser posted image

    Ja drage pa spet novi delovni dan..tok se mi ne da...uh pa kaj moraš če moraš pač moraš....

    Men je bilo včeri tudi tok čudn, tok se mi je vrel, al je že to od nosečnosti in se bo začelo al pa mi je bilo kr neki...
    Ampak mi je moj možek skuhal čajčeka in sem šla z sončkom kar lepo ajčkat,danes pa sem kot novauser posted image

    Lepo jutro vsem, pa se še kaj tipkamo....

    (odgovor članu mokca)
    Neposredna povezava do sporočila: 111
       RE: Aprilčice 2010
    6.8.2009 7:35:44   
    mausikaa
    dobro jutro,

    ŽanaTaja jaz sem bila včeraj na poti domov tudi čisto kaput, ma komaj sem prehodila tisih 20 minut do avta, groza! in ko sem prišla domov samo pod tuš in počivat, moj user posted image  je pa prišel za mano in me poskušal spraviti v dobro voljo...ne vem ampak za user posted image  je pa res še prezgodaj ali pač?

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 112
       RE: Aprilčice 2010
    6.8.2009 8:37:08   
    Chi_Pita
    IZVIRNO SPOROČILO: jasna


    Chi_Pita sem šla gledat nosečniški koledar in sem sedaj v 6 tednu nosečnosti kar pomeni da bom1.9 v 10 tednu. Datum zadnje menstruacije je 26.6.2009 izračunan PDP pa 2.4.2009. Se bo vsaj lepo vidlo itak nimam kaj narediti smo pa kandidati za user posted image user posted image  pa me zanima user posted image  zato je kar bolje da je malce kasneje če sta dva se bo videlo.




    Dobro jutro ... aha, je prišlo do pomote veš - to se že boljše sliši ... na prvi post si napisala da imaš pregled 1.10 ... zdaj pa si popravila na 1.9 ... 1 mesec razlike je, zato se nam je zdelo full daleč user posted image ...

    Kako pa veš, da si kandidat za user posted image user posted image , po očetovi strani je bil dedek dvojček, pa dedkova babica mislim da tudi ... al se gleda sorodnike od partnerja? user posted image


    _____________________________

    "Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

    (odgovor članu jasna)
    Neposredna povezava do sporočila: 113
       RE: Aprilčice 2010
    6.8.2009 8:38:39   
    azeleja01
    Dobro jutro,

    po mojih izkušnjah iz prve nosečnosti, sem se najslabše počutila ravno v prvih treh mesecih, pa čeprav mi ni bilo slabo. Proti koncu gre samo še na bolje.
    Jaz se tokrat še vedno počutim izjemno dobro. Včeraj sem bila na jogi, danes pa grem popoldan tečt. Moja prvorojenka je na počitnicah. Tako da se trenutno lahko posvečam samo sebi. In seveda dragemu user posted image user posted image .
    Si katera že upa napovedati spol?!


    (odgovor članu mausikaa)
    Neposredna povezava do sporočila: 114
       RE: Aprilčice 2010
    6.8.2009 8:42:16   
    Chi_Pita
    Aja, se prebrala, da se vsaka drugače počuti ... a res mislite, da je za user posted image prehitro ... jaz sem pa bila vesela, da bom tista srečnica brez user posted image ... ker zaenkrat se počutim super, edino utrujena sem zvečer full, tako da hodim spat kar pred 22h user posted image

    mokca
    uživajte na morju ... user posted image user posted image


    _____________________________

    "Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

    (odgovor članu Chi_Pita)
    Neposredna povezava do sporočila: 115
       RE: Aprilčice 2010
    6.8.2009 9:03:32   
    Claire2010
    Dobro jutro punce!

    Jaz sem pa danes doma, prvi dan dopusta, uf kako paše user posted image  Čez 2 dni pa morje, tudi to komaj čakam... Aja pa še pregled imam vmes... joj, upam, da bo vse ok.

    Lepo je slišati, od tistih, ki ste že stare čveke tukaj na rr, da ste se tako spoprijateljile med nosečnostjo in porodniško in da ste skupaj hodile okoli, si dajale nasvete in tako dalje... To je super. Upam, da se bo tudi pri nas tako obneslo. Vidim iz seznamčka, da smo sicer kar razkropljene po celi Slo, ampak vseeno upam, da se nam bo uspelo tudi v živo dobiti. Aja glede seznamčka, lahko dodate še moje manjkajoče podatke - starost 27, Lj.

    No v glavnem, tudi jaz se malo zanašam, na vaše nasvete, ker vidim, da sva s Chi_Pito zaenkrat edine, kii pričakujeva prvega otročka... In meni se zdi, da niiiiiič ne vem o tej temi, čeprav zdaj kar nekaj berem na netu in se izobražujem user posted image  Ampak praksa je le praksa. Ostale najbrž stvar že obvladate in jaz se zanašam na vas za kakšen nasvet ha ha user posted image  

    Kdaj pa kaj potujete na morje? Ali ste že vse bile?

    (odgovor članu Chi_Pita)
    Neposredna povezava do sporočila: 116
       RE: Aprilčice 2010
    6.8.2009 9:25:02   
    ŽanaTaja
    Hej...

    Tudi jaz sem veliko brala ko sem bila prvič noseča, kupovala sem revijo nosečnica, tudi na netu sem veliko prebrala...ampak najboljši občutek za karkoli storit, si ti sama.

    Jaz tudi upam, da se nam bo kdaj uspelo dobit, al ko bomo še nosečke, al pa z vozički...iiiiiii kako bo to lepo...komaj čakam....

    Glede spola sem jaz prepričana, da bomo imeli fantka, ker meni punčke niso usojene, čeprav sem si jo pri Žan Tai-u nenormalno želela in to zaradi cunjic ki so tako cart...da vam pa zdaj povem, bi bila kar srečna, če bi mi rekli da je fantek, ker so taaakkkooo zlatiuser posted image

    Moj sonček je tak cartek, tok me preboža prelubčka, objema, resnično so fantki bolj mamičini kot punčke..no nekateri....moj je že...pa tudi zdaj se že za fantke dobijo super oblačila, tako da je moj pravi frajerček....mami ga pa obožujeuser posted image

    Men je v 1user posted image  bilo dokaj hitro slabo...jjjoooj kako sem bruhala in tega se ful bojim..preležala sem na wc-ju in sem mislila da bom umrla...bruhala in bruhala...groza...potem pa konc 3 mesca kot da bi odrezala...vse ok...kot nova.user posted image

    Edino na koncu sem si že želela, da bi že bilo končno 1x konc in moj princ me je presenetil 9 dni prejuser posted image user posted image user posted image user posted image

    Drug teden bom pa tudi jaz poklicala, da vidim, kdaj me bodo naročili na prvi pregled....

    Kaj pa NS...a boste vse šle...jaz bom šla tokrat v Domžale...sem bila pri Žan Tai-u v Dravljah in sva bila oba ful razočarana...user posted image

    (odgovor članu Claire2010)
    Neposredna povezava do sporočila: 117
       RE: Aprilčice 2010
    6.8.2009 9:46:21   
    Claire2010
    Ja, na NS bom tudi jaz šla. Ne vem še sicer kam, ker se še nisem preveč obremenjevala s tem. A se je to potrebno full prej naročiti? Bi bil zdaj že čas za nas, da se naročimo? Ali se lahko še kasneje?

    Glede spola pa.... hhhmmm.... nič si ne upam napovedat, meni se to zdi še tako zgoooodaj.. Saj mi še niti jasno ni, da sem dejansko noseča user posted image  Je pa tako, da imam nek občutek, bomo videli, če je pravi... Kdaj pa lahko to zveš? Na NS? Jaz upam, da čimprej, ker me bo razneslo od firbca user posted image

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 118
       RE: Aprilčice 2010
    6.8.2009 10:00:25   
    Chi_Pita
    hehe, jaz se tudi zanašam na vas "že mamice" user posted image ... seveda, si pa tudi želim, da bomo postale prijateljice user posted image in se bomo kdaj pa kdaj srečevale user posted image

    Claire2010 jaz se bom naročila na NS po prvem pregledu ... mislim, da je 1mesec prej čisto dovolj, če se naročiš ... NS je itak od 11.-14.tedna ...

    ŽanaTaja ... v katerem tednu, pa so se ti v 1. nosečnosti začele slabosti? Meni je vse skupaj full čudno, ko razmišljam o tem, da sem noseča, mi je full čudno v trebuhu, pa kar slabo mi rata (pa ne tako da bi user posted image ), ko pa odklopim, mi pa ni nič, kot da sploh nisem noseča ... a psiha vpliva toliko na počutje?

    spol ... jaz nekako čutim, da bo punčka ... ne vem zakaj, mogoče, ker si jo po tihem želim user posted image ... dragi je tudi reku, da bo punčka, pa kitajski horoskop tudi napoveduje punčko user posted image ... pustimo se presentit

    evo še seznamček popravim ...


    _____________________________

    "Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 119
       RE: Aprilčice 2010
    6.8.2009 10:04:25   
    Chi_Pita


    user posted image  APRILČKI 2010user posted image


    user posted image  

    PDP, NICK, STAROST, KRAJ, NOSEČNOST, NASLEDNJI PREGLED(NP)

    2.4.2010
    user posted image
    jasna, 32, 2.user posted image , 1 user posted image ,
    NP 01.09.2009
    5.4.2010
    user posted image Chi_Pita, 24, obala, 1.user posted image , 0 user posted image , NP 25.08.2009
    user posted image Clarie2010, 27, Lj, 1.user posted image , 0 user posted image , NP 07.08.2009
    6.4.2010
    user posted image Chloe, 29, Celje, 2.user posted image ,  NP 21.08.2009
    7.4.2010
    user posted image mokca, 31, Lj, 2.user posted image , 1 user posted image ,

    09.04.2010
    user posted image  mausi, 40, Gorenjska,  5.user posted image , 2 user posted image
    user posted image
    azaleja, 40, Lj, 2.user posted image , 1 user posted image ,

    23.04.2010
    user posted image ŽanaTaja, 30, Lj, 3.user posted image , 1user posted image




    ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

    Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
     
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA


  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

     
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC


  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ 

     

  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka




    _____________________________

    "Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

    (odgovor članu Chi_Pita)
  • Neposredna povezava do sporočila: 120
       RE: Aprilčice 2010
    6.8.2009 10:50:22   
    chloe
    Juhuhu, vedno vec nas je!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

    Bostinauser posted image user posted image ! Drzim pesti za naslednjiuser posted image user posted image !user posted image

    Evo, jaz sem kot novauser posted image Slabosti so, pa niso, drugace pa se pocutim SUPER! Ko bi le bilo tako do konca nosecnosti! Drzim pesti za vse nas! Malcek me daje, kako bo potem, ko bo Iza se tako majhna, mami pa z dojenckom, ampak verjamem, da se bomo hitro zorganizirali.

    En nasvet od ostalih mamic (Jasna, Mokca, Zana Taja,..), a imajo vasi user posted image se dudico? Jaz sem vedno govorila, da moj user posted image nikoli ne bo imel dude, ampak lazje govoriti, kot pa storitiuser posted image user posted image . Ne vem, pravijo, da je okrog enega leta fajn dudo proc vzet (sicer jo ima le ponoci pa za njene dnevne dremeze), ampak ne vem, kako bo potem s spanjem? Flaske nimamo vec, mleko pijemo iz loncka, tako da tu smo kar pridni.

    Chi Pita in Claire, nic skrbet! Jaz sem v 1. user posted image prebrala tudi vso mozno litearturo, poslusale zgodbe vseh prijateljic in sorodni, ki so ze mamice, na koncu koncev pa itak najdes svojo pot. Vsak user posted image je edinstven in vsaka mamica je edinstvena! Vcasih je treba znat pobrat kaksne dobre nasvete pa ignorirat kaksne druge! Vse bo ok, zato pa imaste tudi nasuser posted image

    Evo, jaz komaj cakam, da gremo na dopust 13.8., 21.8. pa pregled.

    A bo kaksna izmed pricakujocih avgustovk iz foruma zanositev pocasi 'zajadrala' k nam?

    (odgovor članu Chi_Pita)
    Neposredna povezava do sporočila: 121
       RE: Aprilčice 2010
    6.8.2009 10:56:19   
    jasna
    Dober dan user posted image .

    jaz imela težko noč zaspala ob 3, ob 2 sem šla likat user posted image , da sem se malo defokusirala.

    Chi_pita se opravičujem če sem narobe datum napisala. Kar se user posted image user posted image  tiče, od moža  babica (in njen brat) sta imela dvojčke. To pomeni da so bili sestriči dvojni dvojčki. Tako nekako.

    Baje je vsaka nosečnost drugačna in to je vrejtno res jaz sem že prvo težko prenašala ampak tale mi deluje še težja. Glede spola niti približno ne vem oz. nimam občutka. Fantek bi bil fajn da bi naš malček mel bratca. Punčka pa bi bila verjento zelo drugačna in bi bilo zanimivo. 

    Upam da čimprej preguramo to prvo 3 mesečje da se zadeve malo stabilizirajo.

    (odgovor članu Chi_Pita)
    Neposredna povezava do sporočila: 122
       RE: Aprilčice 2010
    6.8.2009 13:23:45   
    Nohtek10
    Zdravo, nosečke!

    Tukaj nova na forumu... tudi v pričakovanju user posted image . Prvič nosečka in zato toliko bolj neizkušena... zato sem se prijavila, da imam vsaj nekoga, s komer lahko klepetam, razen moža namreč še nihče ne ve... sva se določila, da počakava do prvega pregleda, če bo vse v redu, pa potem sporočiva...

    Po mojih izračunih naj bi imela rok okrog 4.4.2010, prvi pregled pa imam 2.9.2009... se mi zdi da je še tako daleč do takrat... pa bomo že preživeli, ane?

    Zanima me, če je kater od vas imela kakšne težave s ščitnico? Jaz sem bila pred parimi meseci na pregledu, kjer so odkrili, da mi ščitnica preveč deluje, vendar pa je njeno delovanje še znotraj meja in mi zato zdravil niso dali in niti niso odsvetovali nosečnosti... Tako da sva vseeno poskusila in nama je v prvo uspelo user posted image . Vseeno pa sem malo brala po forumih in v literaturi, da je ščitnica lahko dokaj nevarna za nosečnice, pogosto povzročitelj ss in pd. In zdaj me seveda skrbi in rabim tolažno? Ima mogoče katera kaj izkušenj s tem? Bi morala vztrajati pri g, da mi da prvi pregled na zgodnješnji datum?


    Aja, še glede podatkov za seznamček, stara sem 24 let, gorensjka.


    SE PIŠEMO user posted image !

    (odgovor članu jasna)
    Neposredna povezava do sporočila: 123
       RE: Aprilčice 2010
    6.8.2009 13:55:38   
    mausikaa
    Dobrodošla Nohtek10 user posted image   maš pa lep PDP user posted image

    joj, jaz danes po kosilu nisem za nikamor, vse me tišči, pa ajat bi šla...user posted image  
    sem pa dobila datum pregleda in sicer 08.09. bo kar dolga do takrat in glede na slabe izkušnje iz preteklosti ne vem kaj naj, ali bom preverjala stanje beta HCG ali pa se bom prej samoplačniško naročila na pregled...

    (odgovor članu Nohtek10)
    Neposredna povezava do sporočila: 124
       RE: Aprilčice 2010
    6.8.2009 15:42:03   
    Claire2010
    Nothek pozdravljena med nami user posted image

    Glede ščitnice ti pa žal ne znam pomagat... mogoče ima katera druga take izkušnje.

    Jaz pa danes že cel dan pospravljam, pakiram, likam, kuham... Hkrati pa čakam, da tale vročina malo mine, da lahko malo ven pobegnem user posted image

    (odgovor članu mausikaa)
    Neposredna povezava do sporočila: 125
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
    Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
    Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
    Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




    Nos.
    пеперутка16

    Kako majhnim otrokom čistite nos?