|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010
6.8.2009 16:13:02   
ŽanaTaja
Nohtek tudi iz moje strani iskrene čestitke in dobrodošlauser posted image user posted image user posted image

Men pa je prej moj možek klical, kako sem če je vse ok...mal ga skrbi..tok so zlati ti naši gospodjeuser posted image

A že imate v mislih kak voziček bost kupile al še nič...midva imava nagledanega kar nekaj časa in sva rekla, da ko bova imela otročka bo tale zagotovo najin...je pa Stokke...men je tok hud da dol padem ko ga vidim....

Še malo pa domov...user posted image

(odgovor članu Claire2010)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Aprilčice 2010
6.8.2009 18:56:18   
26AnejaA
Lep pozdrav!

Tudi jaz sem danes zjutraj zagledala user posted image  tako, da se vam pridružujem na forumu. Menstruacija mi je že nekaj dni  zamujala pa vndar se mi je zdelo nemogoče, da je že uspelo,no in danes je pokazalo da je to to(seveda če test ne laže).
Claire2010 in Chi_Pita se vama pridružujem pri datumu 5.4.2009user posted image (vsaj po mojih izračunih in po izračunih kolendarčka) in tudi zame je to prva user posted image tako, da upam da nam skupaj uspeuser posted image

Pa lep dan še naprej vsem skupaj!

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Aprilčice 2010
6.8.2009 19:12:24   
ŽanaTaja
26AnejaA - dobrodošla med nami in iskrene čestitke.user posted image user posted image user posted image user posted image

Želim ti vse dobro na tem čudežnem a hkrati lepem potovanju....user posted image

Lp

(odgovor članu 26AnejaA)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Aprilčice 2010
6.8.2009 20:54:38   
azeleja01
ŽanaTaja: jaz sem že malo pobrskala med vozički, pa se še nisem odločila, kaj bom izbrala. Pri prvem otroku sem imela Quinnya in kot zdaj gledam vozičke v zadnjih petih letih niso izumili nič novega. Veselim se, da imamo rok ravno na začetku pomladi, ko bo lepo vreme in bomo lahko takoj veliko zunaj.

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Aprilčice 2010
7.8.2009 8:10:16   
mausikaa
dobro jutro vsem skupaj...kaže da bo lep dan in lep vikend...


(odgovor članu azeleja01)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Aprilčice 2010
7.8.2009 10:07:18   
Chi_Pita


user posted image  APRILČKI 2010user posted image


user posted image  

PDP, NICK, STAROST, KRAJ, NOSEČNOST, NASLEDNJI PREGLED(NP)

2.4.2010
user posted image
jasna, 32, 2.user posted image , 1 user posted image ,
NP 01.09.2009
4.4.2010
user posted image Nohtek10, 24, gorenjska, 1.user posted image , 0 user posted image , NP 02.09.2009
5.4.2010
user posted image 26AnejaA, 1.user posted image , 0 user posted image
user posted image Chi_Pita, 24, obala, 1.user posted image , 0 user posted image , NP 25.08.2009
user posted image Clarie2010, 27, Lj, 1.user posted image , 0 user posted image , NP 07.08.2009
6.4.2010
user posted image Chloe, 29, Celje, 2.user posted image ,  NP 21.08.2009
7.4.2010
user posted image mokca, 31, Lj, 2.user posted image , 1 user posted image ,

09.04.2010
user posted image  mausi, 40, Gorenjska,  5.user posted image , 2 user posted image , NP 08.09.2009
user posted image azaleja, 40, Lj, 2.user posted image , 1 user posted image ,

23.04.2010
user posted image ŽanaTaja, 30, Lj, 3.user posted image , 1user posted image




ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA


  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

     
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC


  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ 

     

  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka



    O danes pa ima pregled Clarie2010 user posted image user posted image user posted image
    user posted image user posted image user posted image da bo vse v najlepšem redu


    _____________________________

    "Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

    (odgovor članu Chi_Pita)
  • Neposredna povezava do sporočila: 131
       RE: Aprilčice 2010
    7.8.2009 10:32:09   
    roža03
    zdravo.tudi jaz sem danes naredila tes.+ je viden ampak še bolj slabo zato bom čez kak dan naredila test ponovno.če uspe bom tretjič mamica,saj imam doma že 5 in 3 letna sinka.rok poroda bi naj bil 14.4.2010.se vam kmalu javim ko bo vse bolj sigurno..

    (odgovor članu Chi_Pita)
    Neposredna povezava do sporočila: 132
       RE: Aprilčice 2010
    7.8.2009 11:04:42   
    chloe
    Bravo Roza!user posted image user posted image user posted image user posted image

    Lep pregled Claire! user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu roža03)
    Neposredna povezava do sporočila: 133
       RE: Aprilčice 2010
    7.8.2009 11:23:50   
    jasna
    Čestitke vsem novim user posted image .

    Jaz pridno v službi sem pa še vedno user posted image  preživljam dan po dan.

    Tako, da zaradi slabega počutja težko razmišljam kako naprej.

    Kar se vozičkov tiče mi smo chicota kupili pa bomo kar njega imeli je še v dobrem stanju.

    Morali bomo pa še en kinderbet kupit user posted image . Bomo pa generalno večino porabili od prvega.

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 134
       RE: Aprilčice 2010
    7.8.2009 11:37:25   
    ŽanaTaja
    Roža03 - čestitke.....tudi moj plusek še ni ne vem kako viden, pa sem noseča, ker so ugotovili na pregledu krvi...tko da držim pesti in navijam za tretjega sončkauser posted image user posted image user posted image

    Tudi jaz bi imela kar od sineka voziček, sam smo ga vstran vrgli ker je bil pa čist ponucan...resnično...edino kar bom bom vzela kinderpet...čeprav bi moj imel novega od Stokke...so pa taki ovalni...ampak jaz vztrajam pri ta starem ker je kot nov...Žan je sam do enega leta spal v njem pol pa več nič....

    Claire - želim ti uspešen pregled...pa čimprej poročaj kako in kajuser posted image


    Jasna - a tok se slabo počutiš???user posted image  Kaj a slabo ti je al te kaj boli al si tko brez volje do vsega????

    Jaz sem zaenkrat še ok prejšnjo večer me je nekaj dajalo....drugače pa še ni nič...sej pri meni še itak ni za kakršnekoli slabosti, ker je res še prehitr...tam okol petega tedna pa zna kaj bit...upam sam, da ne kot pri Žanuuser posted image

    Še malo pa dve uri pavze pol pa dalje...in domov na zaslužen vikend...

    Mi je reku moj če se greva kopat v čATEŽKE....pa si več ne upam...ali pač???

    (odgovor članu jasna)
    Neposredna povezava do sporočila: 135
       RE: Aprilčice 2010
    7.8.2009 12:02:10   
    Chi_Pita
    user posted image user posted image user posted image Roža03 dobrodošla ...
    ma ke lepo, že tretji sonček je na poti user posted image

    Jasna  user posted image user posted image user posted image da bo počutje kmalu boljše (pri meni se tudi nekaj pripravlja user posted image )

    ŽanaTaja ... jaz sem se do zdaj v morju normalno kopala ... zdaj si mi dala malo mislit? user posted image A res misliš, da ni priporočljivo oz. da je prezgodaj?

    Clarie kako je šlo na pregledu? user posted image si že videla user posted image ?

    vozički ... pri nas pa bo potrebno čisto vse na novo ... sva z dragim mislila, da bo njegova sestra kaj posodla od prvega user posted image , pa sva izvedela, da pričakuje 2. user posted image in to 1 mesec pred mano user posted image ... hm


    _____________________________

    "Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 136
       RE: Aprilčice 2010
    7.8.2009 12:33:31   
    ŽanaTaja
    Chi_Pita - baje se ni dobro v bazenih kopat....v morju lahko...ker v bazenu lahko pride do kakšne okužbe ali celo fašeš bakterijo in v najslabšem primeru pride do ss....

    Ti kar lepo plavaj v morju in uživajte, celo priporočajo..jaz sem se v 1user posted image  veliko kopalauser posted image

    OO pri vas bo pa drugo leto zelo pestro....to bodo babice veseleuser posted image

    Jaz pa si ful želim ta angelsounds...sam je ful drag...ampak je moje rekel, da bi ga kupi...ampak gledam po forumu, ga tudi dokaj poceni prodajajo.....

    lp

    (odgovor članu Chi_Pita)
    Neposredna povezava do sporočila: 137
       RE: Aprilčice 2010
    7.8.2009 16:41:02   
    jasna
    Chi_Pita, ŽanaTaja ja res se slabo počutim ves čas mi gor dviguje user posted image , na bruhanje pa glava me ful boli ne morem zaradi vseh teh težav spati pa še zaliva me pot. Pri prvem ni bilo tako hudo, po naravi nisem zjamrana ampak ta je res huda. Upam da čimprej mine user posted image . Še dobro da sem v bolniški ker bi zdaj res težko hodila v službo čeprav danes sem. Ampak načrtujem do konca avgusta skoraj nič več dela. Septembra pa me že čaka službena pot pa upam da se malo uredi do tedaj.

    Bi pa jaz tudi mela novi voziček ampak kaj ko je stari v lepem stanju novi pa so dragi vsaj tak ko bi ga jaz mela.


    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 138
       RE: Aprilčice 2010
    7.8.2009 17:50:49   
    Claire2010
    Punce nimam dobrih novic  user posted image

    Danes na pregledu je ginekolog rekel, da je plod premajhen za 6 t. Srčka še ni bilo videti. Je pa opazil tudi neko pregrado in rekel, da je to najbrž razlog, ker če se plod vgnezdi zraven te pregrade, ne dobiva hrane preko sluznice (upam, da sem si pravilno zapomnila). Dopušča pa tudi možnost (sicer minimalno), da je do zanositve prišlo kasneje in je zato plod (oz. vrečka) tako majhen - res je bila samo taka črna pikica, sem videla na uz. Tako, da bomo počakali še 1 teden in videli kaj bo - ali se bo razvijal ali ne. Čez 1 teden imam zopet pregled.

    V glavnem nič kaj prijetno, morje mi sedaj odpade, sledi pa čakanje, sem na bolniški in nimam pojma, kaj bom cel naslednji teden delala doma - najbrž gledala "v luft" in čakala, da se "kaj zgodi". user posted image

    Ali je slučajno katera že imela podoben "problem"? Najhujše je, ker zdaj sploh ne vem kaj pričakovati - ali nastopi kakšna krvavitev, ali je potrebno kakšno čiščenje (seveda, če se plod ne razvija)...

    Upam, da ste ostale v redu, pošiljam vam vsem pozdravčke..

    (odgovor članu jasna)
    Neposredna povezava do sporočila: 139
       RE: Aprilčice 2010
    7.8.2009 18:05:07   
    Nohtek10
    Jasna, glavo pokonci!!! Mogoče sploh ni nič resnega... eni moji kolegici so tud skozi celo nosečnost govorili, da je plod premajhen, pa vse to... pa je rodila zdravo deklico, tako da se ne sekiraj preveč, ker to še bolj škodi tebi in plodu!

    Tudi jaz sem še doma, na dopustu... pa mi prav paše... zjutraj malo poležeim, potem malo domačih opravil, kosilo za moža, popoldnaki počitek, zvečer pa malo na tek ali kolo... potem pa itak samo padem... sem tako utrujena, kot še nisem bila... v življenju sem po kosilu spala samo enkrat ali dvakrat, sedaj pa me kar zmanjka... sploh si ne predsetavljam, kako bo , ko grem nazaj v službo in bo spet delo po celi dan.


    NO, šibam zdaj malo na sonček, se še kaj pišemo!


    lp



    (odgovor članu Claire2010)
    Neposredna povezava do sporočila: 140
       RE: Aprilčice 2010
    7.8.2009 18:06:36   
    ŽanaTaja
    Oh Claire2010user posted image user posted image user posted image ...to pa ni bilo nič kaj lepo za prebrat....

    Preberi si kje na forumu, jaz sem zadnjič brala zdaj pa ne vem al pri februarkah al pri januarkah, ko je ena imela podoben problem, se tudi ni videlo ploda in srčka....kako pa se je ta zgoda končala pa nimam pojma....

    Jaz upam, da se bo zate končala lepo in da boš drug teden videla srčkauser posted image

    Točno danes teden imaš pregled???

    Ampak verjem, dobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha

    Pošiljma ti paruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo....

    Bit pozitivna in verjet, da bo vse ok, čeprav vem, da se ti zdaj po glavi podi še in še vprašanj.....

    (odgovor članu Claire2010)
    Neposredna povezava do sporočila: 141
       RE: Aprilčice 2010
    7.8.2009 18:06:49   
    Nohtek10
    Zmotila sem se: besedilo je bilo namenjeno Claire user posted image , Jasna tebi pa kdaj drugič kaj napišem user posted image !

    (odgovor članu Nohtek10)
    Neposredna povezava do sporočila: 142
       RE: Aprilčice 2010
    7.8.2009 19:12:45   
    chloe
    Claire2010, glavo pokonci a nic upanja izgubit!

    Jaz sem sla v 1. user posted image tudi tako zgodaj h G pa se ni nic videlo (ni bilo srcka, itd.) pa je G rekel, da gre najbrz za t.i. missed abortion (ne vem slovenske terminologije, ker sem pac v tujini in z mojim G komuniirava anglesko), kar pomeni, da je plod se prenehal razvijat ampak se ni prislo do spontanega splava (in simptomov, ki z njim pridejo, tj.krcev, krvavenja, itd). Mene je poslal na trikrat zaporeden (tri dni) odvsem krvi, kjer se potem opzauje narascanje hormona. Ker, ce hormon narasca je nosecnost obstojeca (viable) in je pac slo za kasnejso oploditev.

    Pri meni je bila zadeva taksna, da sem bla v bistvu manj noseca kot pa je G predvideval in je moj plodek zdaj trenutno pridno ajcka v svoji posteljiciuser posted image Tako da ne obupat.user posted image user posted image user posted image user posted image A te ni poslal na krvni pregled? Koliko natancno pa bi naj bila noseca? Koliko t in koliko d?

    Glede pregrad pa ti bo morala katera druga vec povedat. S tem nimam izkusenj. Drzim pesti zate na rokah in nogah!!

    Jasna, drzi se! Zelo zgodnje slabosti imas, bogica! Meni je v 1.user posted image pomagala limonada, sem jo srkala po slamici pa je nekako slo.

    No, jaz se pridruzujem klubu utrujenih Aprilcic 2010, se mi kar spi in spi. Vceraj sla spat ob 10h, danes spala z malo tudi popoldne 2 uri...

    Lep vecer vsem.

    (odgovor članu Nohtek10)
    Neposredna povezava do sporočila: 143
       RE: Aprilčice 2010
    7.8.2009 19:13:45   
    chloe
    Pozabila napisat: Nohtek10 DOBRODOSLA!!user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu chloe)
    Neposredna povezava do sporočila: 144
       RE: Aprilčice 2010
    8.8.2009 7:42:31   
    azeleja01
    Dobro jutro aprilčice,

    kako ste? Jaz se se vedno počutim odlično. Tudi apetit je zaenkrat v stanju normale. Naročila sem se na NS in dvojini hormonski test. Komaj čakam prvi pregled, ki ga imam 27.8. in UZ. Boste vzele svoje drage s seboj?

    Kaj pa ptičja gripa? Vas kaj skrbi? Jaz se trudim odmislit vse skupaj in pozitivno razmišljat. Ampak mi seveda misli uhajajo v jesensko obdobje prehladov, viroz in vsega skupaj kar malčki prinesejo iz vrtca. Se mi zdi, da bomo zimo preživeli bolj na vikendu. Pa bo vse ok.





    (odgovor članu chloe)
    Neposredna povezava do sporočila: 145
       RE: Aprilčice 2010
    8.8.2009 8:12:39   
    ŽanaTaja
    Jutro souser posted image

    Azeleja01 - ti si pa zgodnjauser posted image  tako kot jazuser posted image
    Moj sonček še pančkauser posted image je bil včeraj tok razigran, da je zvečer kar padel...revček..

    Jaz o tej zadevi še resničo nisem nič razmišljala...ampak je pa res, da nam iz vrtca prinesejo marsikaj...sam, a misliš, da bo tudi do otročkov pršlauser posted image

    Res je, da vse sorte prinesejo...sam tole pa ni kar tko..in kaj se lahko zgodi, če jo me user posted image  staknemo...

    Moj sonček je HB, letos junija teden pred najino poroko dobil norice, tako da to smo preboleli...moram pa prav pogledat, kakšne bolezno so še, ki niso fajn da jih nosečnica dobiuser posted image

    Jaz bom pa danes sama, sonček gre potem k babici do jutr, tako da bo mami lahko imela generalko v stanovanju.....user posted image

    Punce en lep sončen dan vam želiva jaz in moj pikec ki rasteuser posted image

    (odgovor članu azeleja01)
    Neposredna povezava do sporočila: 146
       RE: Aprilčice 2010
    8.8.2009 8:23:24   
    Claire2010
    Hvala za spodbudne besede.

    Počasi sem se že privadila na misel, da je to to - konec. Sicer obstaja še zeeelo majhna možnost, ampak se na njo ne zanašam, da ne bi bila potem še bolj razočarana. Sem tudi sama na uz videla tisto majhno pikico in se mi ni zdela podobna plodu (če primerjam slikice z neta). Če se pa slučajno zgodi "čudež", bom seveda vesela.

    chloe - na pregledu sem bila noseča 6 t in 1 dan. Poslal me je tudi na odvzem krvi (vključno z merjenjem nosečniškega hormona), ampak rezultate bom videla na nasl. pregledu - nasl. petek. Tudi pri meni ni nobenih znakov spontanega splava, nobenih krčev in ne krvavitev, to me malo bega. Ker če je plod nehal rasti npr. 2 tedna nazaj, se mi zdi, da nekaj bi se že moralo zgoditi (krvavitev ali kaj podobnega)... Ali se motim? Ali ostane notri in ti potem ginekologi to odstranijo? Ah toliko vprašanj...

    (odgovor članu azeleja01)
    Neposredna povezava do sporočila: 147
       RE: Aprilčice 2010
    8.8.2009 10:34:02   
    Chi_Pita
    Pozdravček ...

    user posted image Clarie ma daj ... sem kar žalostna postala, ko sem prebrala tvoj post user posted image
    Jaz ne bi obupala in bi še vedno čuvala pikico ... mogoče je pa res prehitro, da bi se kaj več videlo ... user posted image
    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo zate in tvojo pikico ...

    Drugače punce ... jaz sem nenormalno zaspana ... slabosti, pa zaenkrat nekih hudih HB ni user posted image

    Hmm, glede prašičje gripe se pa ne sekiram oz ne razmišljam niti malo ... sej če se spomnete lani, so tudi full strašli z neko gripo ... pa leta prej ptičja, pa ne vem kaj še vse ... vse bo v redu, boste videle ... jaz sem velčni optimist user posted image
    (oz. ko ti gre slabo, bodi vesel, da ti ne gre še slabše) user posted image

    Uživajte vikend!


    _____________________________

    "Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

    (odgovor članu Claire2010)
    Neposredna povezava do sporočila: 148
       RE: Aprilčice 2010
    8.8.2009 11:05:31   
    mausikaa
    Claire, razmišljaj optimistično in si ne riši črnih scenarije...
    je pa dejstvo da se zelo veliko zgodnjih nosečnosti konča z SS - na žalost - meni se je to zgodilo 2x in močno upam, da se mi tokrat ne bo!
    Ali mogoče veš kdaj si imela ovulacijo? kajti ta ni vedno na 14 dan ciklusa, tako da če tvoji ciklusi niso bili točno na 28 dni je povsem realno gledano možno da si zanosila kasneje. V mojem zadnjem ciklusu je bila ovulacija npr. šele 22 dan ciklusa...tko da če mi gre G računat PDP po sistemu 1 dan ZM + 7 potem je moja pikica tudi čisto premajhna, pa srčka tudi ni in bi bila cela panika...Torej, če imaš relativno enako dolge cikluse in če le-ti odstopajo od "šolskega" 28 dnevnega ciklusa se nikakor ne sekiraj. Veš ves ta stres tudi ni dober ne zate in ne za pikico! Pogumno, sicer pa: življenje nam naloži tolikor kolikor smo sposobni nositi!

    user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu Chi_Pita)
    Neposredna povezava do sporočila: 149
       RE: Aprilčice 2010
    8.8.2009 11:48:30   
    azeleja01

    IZVIRNO SPOROČILO: ŽanaTaja

    Jutro souser posted image

    Azeleja01 - ti si pa zgodnjauser posted image  tako kot jazuser posted image
    Moj sonček še pančkauser posted image je bil včeraj tok razigran, da je zvečer kar padel...revček..

    Jaz o tej zadevi še resničo nisem nič razmišljala...ampak je pa res, da nam iz vrtca prinesejo marsikaj...sam, a misliš, da bo tudi do otročkov pršlauser posted image

    Res je, da vse sorte prinesejo...sam tole pa ni kar tko..in kaj se lahko zgodi, če jo me user posted image  staknemo...

    Moj sonček je HB, letos junija teden pred najino poroko dobil norice, tako da to smo preboleli...moram pa prav pogledat, kakšne bolezno so še, ki niso fajn da jih nosečnica dobiuser posted image

    Jaz bom pa danes sama, sonček gre potem k babici do jutr, tako da bo mami lahko imela generalko v stanovanju.....user posted image

    Punce en lep sončen dan vam želiva jaz in moj pikec ki rasteuser posted image
    ptičja


    ŽanaTaja
    koliko pa je star tvoj prvorojenec, si želi bratca ali sestrico? Moja je stara 5 in pol in bo aprila 6, tako, da bomo imeli kar veliko razliko. Zaenkrat ji nisva še nič namignila, da sem v pričakovanju. Pred kratkim je prvič omenila, da bi ona imela bratca ali sestrico, prej nikoli. Hecno, kot da bi čutila....user posted image

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 150
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
    Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
    Čudni prvi znaki nosečnosti
    Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




    Nos.
    пеперутка16

    Kako majhnim otrokom čistite nos?