|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 13:50:03   
anajrim
Punce uživajte na polno v ponedeljek na večerji...user posted image

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 14:08:16   
krtkova
IZVIRNO SPOROČILO: anajrim

Punce uživajte na polno v ponedeljek na večerji...user posted image

zakaj ne greš z nami?

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 14:33:23   
lumpa6
jaz sem pa danes imela ac in je rekeu pušenjak da je premajhen in je ni naredil, pol je rekeu da naj bi jo imela 29.3 vendar glede na to da imam posteljico spredaj in sem močna beri debela in bi morau dogo iglo uporabit da je rizik precejšen ne vem kaj naj, ali naj sploh grem ali ne user posted image user posted image , možnost za splau je ful velika, pa še sladkorno imam

kaj bi naredile na mojem mestu

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 15:07:45   
bcljka

IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

jaz sem pa danes imela ac in je rekeu pušenjak da je premajhen in je ni naredil, pol je rekeu da naj bi jo imela 29.3 vendar glede na to da imam posteljico spredaj in sem močna beri debela in bi morau dogo iglo uporabit da je rizik precejšen ne vem kaj naj, ali naj sploh grem ali ne user posted image user posted image , možnost za splau je ful velika, pa še sladkorno imam

kaj bi naredile na mojem mestu



joj lumpa... to se boš mogla pa sama odločt... jst ti res ne znam svetovat... kar mislš da je boljže zate in za user posted image


krtkova user posted image user posted image user posted image jst sm že na internetu meni gledala, da se bom laži odločla v pondelk user posted image user posted image user posted image

neka_noč - grem pogledat v pikapolonco in če mi bodo všeč jih bom kupla (če že grem tja jih bom zihr kupla)... pa ti sporočim na kok se perejo, lahko pa jih seveda poslikam in ti pošljem MMS?! user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   [Brisano sporočilo]
12.3.2010 15:19:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bcljka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 15:40:31   
MaliMišek
Srake, kolk ste pa ve načvekale v tem času, ko me ni bilo.....user posted image .  Sem bila s Sašo1975 na kavici in sva se imeli prav lušno user posted image .

Krtkova user posted image super za rezervacijo, sigurno bomo glavna atrakcija v Azurju user posted image . Kako napreduje Evitina sobica? Če boš šla sučajno še kaj v Ikeo, dej pls povej, bi ti nekaj še aročila (ša ne bo omara user posted image , nič bat). No e boš imela, slučajno še kaj prostora v avtu user posted image .

Kera se je že zanimala za plenice s Pujem....neka_noč user posted image ...  no v glavnem, jaz sem kupila z bež poslikava, pa ni nalepka ampak je všito v pleničko. Lahko jo prinesem v ponedeljek,da boš še v živo videla kako zgleda.

Kaj lahko še pokomentiram, pojma nimam.....sem že pozabila user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 15:41:52   
MaliMišek
Aja še to.....bcljka jst že cel teden čekiram ponudbo v Azurju user posted image , da se bom lahko v ponedeljek lažje odločila user posted image .

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 15:47:03   
pupa*81
lumpa6 user posted image težka odločitev... mogoče ti bo pomagalo, jst sm pred nuhalno razmišljala v tej smeri: bi ga obdržala ob morebitni ''slabi novici'' user posted image

nax super! user posted image user posted image user posted image

MM ja le dobro poštudiraj da ti ne bo treba duple porcije jest user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 16:08:16   
krtkova
sobica prepleskana!!user posted image user posted image  III, kako je lepa!!!!

kosilo skuhano, fanta sta ga pohvalila in vse je pospravljeno...zdej bi šla pa spat.user posted image

MM - ti mi kr povej, kaj bi rada, še bolje, da mi pošlješ sms s točnim imenom izdelka, količino in ceno (da bom res vedla, da ta pravga iščem), da bom mela shranjeno. Ker nikol ne veš, kdaj mimogrede tja zavijem oz. me fotr pokliče in reče, dons gremo.user posted image user posted image

Azur - če bo katera razmišljala o pici, pa ve, da so prevelike za 1 osebo, se lahko tudi z mano dogovarja. Sam ne obljubim, da jo bom tud na koncu lahko delila, ker imam kr neki omejitev pri izbiri hrane.user posted image  Sam proba pa lahko.

Majo pa menda ful dobre čokoladne...matr, kako se jim že reče...uno, k je okol biskvit, notr pa še tekoča čokolada!!!

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 16:16:54   
candy24
Misliš mascarpone?

Je mogoče katera vegetarijanka? Jaz bi poskusila pico, pa bi jo bilo fajn delit, če so tako velike... user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 16:18:41   
krtkova
IZVIRNO SPOROČILO: candy24

Misliš mascarpone?



mascarpone je sir.user posted image user posted image  Ne ne, sufle sm mislila !!

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 16:19:07   
candy24
M**** sem smotana... user posted image Ne mascarpone! Verjetno si mislila profiterole... user posted image

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 16:22:25   
krtkova
IZVIRNO SPOROČILO: candy24

Verjetno si mislila profiterole... user posted image

mmmm, to sicer ne vem,če majo tam, sam mi je pa svetovno dobr!

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 16:27:13   
candy24
Evo jih, slastni profiterolčki... user posted image

user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 16:39:34   
krtkova
zadnjič sm jih jedla z belo in temno čokolado, bili so božanski!!

še dobr, da sm se glih fajn najedlauser posted image user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 16:49:17   
MaliMišek
IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

IZVIRNO SPOROČILO: candy24

Misliš mascarpone?



mascarpone je sir.user posted image user posted image  Ne ne, sufle sm mislila !!


Ja...čokoladni sufle...mnajmi...jst ga vedno jem tam, pa če sem še tako sita user posted image .

Ok, ti bom poslala sms, da boš imela vedno pripravljen moj seznamček user posted image . Hvala!

Jst bi tud delila pico.....lahko tudi vegeterjansko user posted image ... kera je že to omenila ... candy?? user posted image joj kolk sm jst dons pozabljiva user posted image

< Sporočilo je popravil MaliMišek -- 12.3.2010 16:55:18 >

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 16:51:50   
krtkova
jst bi delila carpacio pico - ampak samo s tisto, ki je tokso pozitivna (ker drugače ne smete tega jesti!!)

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 16:56:19   
MaliMišek
Jst sm tokso pozitivna!
Kakšna je že ta pica?' Opis prosim user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 17:07:02   
MaliMišek
Sm že najdla ... matr sm brihtna user posted image , jst sm misnla, da je kak sir user posted image

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 17:19:23   
krtkova
jst je še nisem jedla, sam je moj reku, da je zelo dobra. NO, sej, mogoče mi/nama bo pa kakšna druga pasala v ponedeljek.

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 18:19:23   
MaliMišek
IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

jst je še nisem jedla, sam je moj reku, da je zelo dobra. NO, sej, mogoče mi/nama bo pa kakšna druga pasala v ponedeljek.


Zgleda okusna ... jst sam vem, da bom jedla čokoladni sufle, pa če lezem po vseh štirih iz Azurja user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 18:21:19   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: candy24

Evo jih, slastni profiterolčki... user posted image

user posted image



Njaaam.. Jaz tudi bi!!! user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 18:33:30   
neka_noč
A BI ŽE NEHALE S TO HRANO user posted image !!!!  user posted image

Sicer bi pa jaz tudi delila - če bom jedla pizzo. (Imajo še kaj drugega?) Bi še kaj sladkega čez. user posted image

Drugače pa - jutri gremo v Portorož in nato na kosilo v Korte... Tam je njami! To se bomo mastili. Bom mislila na vas. user posted image Ob vsakem grižljaju. user posted image

Zdaj grem pod tuš - pred risanko - potem bo kopalnica zasedena.... se bosta mulca skupaj kopala... Jao že vidim poplavo.... Sem jima že ZELO zagrozila, da če/ko bo poplava - bo TAKOJ konec kopanja. user posted image Upam, da zaleže in ne bo sanja svinja o kukuruzu, a kukuruz nema. user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 19:16:07   
krtkova
IZVIRNO SPOROČILO: neka_noč
Drugače pa - jutri gremo v Portorož in nato na kosilo v Korte... Tam je njami! To se bomo mastili. Bom mislila na vas. user posted image Ob vsakem grižljaju. user posted image



V katero oštarijo na Kortah? V "Zadružnem domu" al una na drugi strani križišča? Ker Sonja, ki je bila včasih tam, je zdaj že nekaj let v Izoli.

Midva greva pa mogoče do Umaga, k eni prijateljici.

Me pa zdejle moj kliče iz parkirišča,da ne najde avta, da so nama ga očitno ukradli (ne novega). Me je skoraj kap, kr na jok mi je šlo. Se že oblečem, da pridem tja, nakar kliče, da ga je najdu. user posted image user posted image  Je šel 3x mimo, pa ga ni vidu, pol je bil pa že čist zmeden, kje ga je ponoč sploh pustil........ MAtr, še dobr, da se je tko dobr končal!!

Je pa prinesel film na CD-ju, tistega ki je dobil oskarja. Pa da vidimo.

NN še to; v Azurju imajo tudi rižote, pašto in ostalo dobro hrano. user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 19:41:55   
krtkova
razmišljam o tapisonu/itisonu al kako se že temu rečeuser posted image , za v otroško sobo. Mnenja? Kje prodajajo kaj pametnega? Ali ima katera to?

hvala srake mojeuser posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?