|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 10:34:32   
vim
Potem grem pa kupit najbolj kičastega, hehhehehhehe. Ker vse ostalo nimam nič kičastega.

Kdaj odhajaš domov Živa a po viziti?

No OK imam že roza copatke, kičaste za v P. Mož se samo križa.user posted image user posted image user posted image  In pravi a če bo punčka bo roza, pa mu rečem a slučajno vidiš kaj roza pri oblekca in odvrne ne še, ker ne veš kaj imamo. Uf še dober, če ne bi bilo pa res več ali manj roza.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 10:38:21   
Anonimen
So rekli da okoli 2.ure naj bi me spustili... Zdej bom počasi začela pakirat in pol po kosilu se bom še malo ulegla in probala malo podremat, ker je bla noč spet bolj švoh... user posted image

Kaj pa ti kej? Jaz sem Katrinki v imenu LJ nosečk nesla eno mehko NICI ovčko z vijolično ruto in roza copatki user posted image user posted image

(odgovor članu vim)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 10:41:53   
vim
Suprca Živa smo ti LJ nosečke in mamice dolžne pijačko.

Jaz brojim sitno 2/1 nič se mi ne dogaja razen da se mi vse nekam premika in hodim že na OOOOOOOOO.

Ne vem kako ampak bom morala Katrinko vprašat za recept, da je šla v p in tako enostavno rodila. Pa še praviš, da se počuti OK.

Živa daj mi povej a v torbo z v P rabim kakšno majčko oz. kaj za oblečt. Razen modrčka in spodnjih hlač nisem nič pokola za oblečt?

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 10:47:29   
majana79
živa gre pa domov. Jupiiii user posted image user posted image Ej krasna si, da si našla našo katrinko in njeno pupo, te je bila sigurno vesela. Pa res smo ti dolžne kar si boš zaželela. user posted image

vim, preselit se moraš, tako kot katrinka pa migat in bo. user posted image



(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 11:09:50   
Anonimen
Torba zate za v P: Vložki, brisačka, spodnje hlače, natikači (copati), šlauf, moderc, kozmetika, mobitel in polnilec. Halje dobiš tukaj tudi 4 na dan če rabiš, brisače sicer tudi, ampak jaz sem mela eno svojo še vseeno s sabo pa eno ta mičkeno za zobe in obraz.
Za tamale: Plenice, tetra plenice, povijalna plenica, kompletek, bodi, copatki ali štumfki, dudice, dekica, lupinica, robčki ali krpice za rito, mazilo (če boste uporabljale). In to mislim da je to.

Katrinči je pa menda imela še obiske tisti dan, potem pa je kar naenkrat ugotovila, da ji nekaj kaplja med nogami... Je počakala še kaki dve uri in potem prišla sem. Menda je blo zelooo hitro vsega fertik.

Kje je pa Werner pa nevem... Itak mi je pa tooooook antipatičen, da me niti ne zanima user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 13:51:46   
vim
Živa ne da te ne zanima, ne gane (te) ups me, ne gane me,...........user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni se meša, vroče mi je, rodila še ne bom, premikam se kot račka in sama sebi grem na živce. Joj razprodaje so in kaj grem jaz lahko kupit NIČ še čevljev ne, ker imam noge kot slon.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Boomer kakšno spodbudnen moto bi prosila.


U ja danes dobila nakazilo za novorejenca še dober da se je spet malo usulo na moj TRR.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 16:25:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vim

Meni se meša, vroče mi je, rodila še ne bom, premikam se kot račka in sama sebi grem na živce. Joj razprodaje so in kaj grem jaz lahko kupit NIČ še čevljev ne, ker imam noge kot slon.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Za malčka kaj kupi, ko pride iz trebuščka bo gol,... user posted image user posted image user posted image  no, ja, saj bo še vroče poletje,...

(odgovor članu vim)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 16:30:26   
Anonimen
ana** user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate in malega Vala! Samo da se je uredilo!
So drugače prav luštni pod lučko, s "sončnimi očali" ne?user posted image  Čim večkrat na sonček (ampak pazi na očkice!).

(odgovor članu ana**)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 16:33:45   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: živa25
Jaz sem Katrinki v imenu LJ nosečk nesla eno mehko NICI ovčko z vijolično ruto in roza copatki user posted image user posted image

o ful fajn.. kok smo ti dolžne.. piš na ZS, da nau pol to katrinka brala user posted image

ste slišale kako je ime Wernerjevi prvorojenki??? Kanenas user posted image  user posted image  user posted image  pa kje zbirajo tko bedna imena???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 17:03:34   
ana**
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes
ste slišale kako je ime Wernerjevi prvorojenki??? Kanenas user posted image  user posted image  user posted image  pa kje zbirajo tko bedna imena???


Mah, no comment user posted image  Sej to sploh ni ime...
Canenas je naslov grški pesmi, varijanta Ne grem na kolena.. user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 17:07:06   
Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: vim

Meni se meša, vroče mi je, rodila še ne bom, premikam se kot račka in sama sebi grem na živce. Joj razprodaje so in kaj grem jaz lahko kupit NIČ še čevljev ne, ker imam noge kot slon.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tole je pa ena boljših šal zadnje dni! user posted image

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 17:29:50   
BOOMER
OJ BEJBE!

živa25 - thx da si našla, jest sem spregledala pol gun post, da prašam katrinko po sms, kje je. Pa seveda - na ZS za cenike javi. lepo - verjetno ji je blo lušna stvarca tale becika. Glavn da sta s tamalo ok, k se je tok bala...G pa UZ

vim - ne brini - tudi jaz sm v strahuuser posted image user posted image da bo predolgo trajal user posted image user posted image glede razprodaj - tud ne grem več v štacuno, k bom sam besna. Za dinarčke - 15. ga boš še porodniško dobla (kačin!) eh eh...jest grem pa preprogramirat kredituser posted image tok o s.p.user posted image no bo vsaj mala mela kaj več pa midva tud lažji živleneuser posted image

werner - medijski norci - eni Aria, tega pa sploh ne znam izgovort (vprašane kak naglas mauser posted image )..aja baje je Oto Pestner tud rodil zdele enkrat, sam ne vem imena...majo pa dvojčka.

ajd grem napast sadje, drugo mi v taki sopari itak ne sede.....

julijska nosečka - simptomi - isti ko pri michelinu s PMS-jem na vrelem asfaltu (samo jamranjeuser posted image )

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 18:12:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ana**

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes
ste slišale kako je ime Wernerjevi prvorojenki??? Kanenas user posted image  user posted image  user posted image  pa kje zbirajo tko bedna imena???


Mah, no comment user posted image  Sej to sploh ni ime...
Canenas je naslov grški pesmi, varijanta Ne grem na kolena.. user posted image


Verjetno si je to prepeval, ko sta jo spočelauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ana**)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 18:16:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BOOMER
jest grem pa preprogramirat kredituser posted image

..aja baje je Oto Pestner tud rodil zdele enkrat, sam ne vem imena...majo pa dvojčka.



kako pa izgleda preprogramiranje kredita? če je kaj ugodnega, bi tudi sama to storila.user posted image

drugače je Oto dvojčici dobil že pred novim letom,... je dobil še enkrat?
imena ima pa bolj normalna Ana in Eva, se mi zdi,...user posted image

(odgovor članu BOOMER)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 18:19:35   
ana**
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

IZVIRNO SPOROČILO: BOOMER
jest grem pa preprogramirat kredituser posted image

..aja baje je Oto Pestner tud rodil zdele enkrat, sam ne vem imena...majo pa dvojčka.


drugače je Oto dvojčici dobil že pred novim letom,... je dobil še enkrat?
imena ima pa bolj normalna Ana in Eva, se mi zdi,...user posted image


Ne samo dve ima user posted image  Sta pa Ana in Ela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 19:04:16   
majana79
O žabarke, ste se malo razživele. user posted image

Anči user posted image Smo te pogrešale, upam da bo zdaj vse ok. Kako so tvoji šivi?

Jaz imam pa vprašanje za ljubljanske nosečke, ki so že mamice, in imajo prvega oziroma prve otročke že v vrtcu.

Kdaj je potrebno dat vlogo za vrtec? Recimo, naš Jure je junijski in ali čakam do marca 2010 ali kdaj bo že razpis, ali že sedaj pošljem kako vlogo na želeni vrtec? Sploh mi ni jasno kako je s tem... Ker vsi pravijo da je potrebno dat vlogo takoj ko se rodi user posted image

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
14.7.2009 20:17:52   
vim
Majana to sicer tudi mene zanima. Namreč meni so v vrtcu kamor naj bi naš hodil rekli naj ga vpišem že junija, da bi bila kao 1x že zavrnjena in bi imela marca 2010 več pik in s tem več možnosti Zdaj mi pa ve povejte kako naj še nerojenega otroka, katerega niti spola ne vem, kaj šele imena prijavim v vrtec. Pa sem rekla, če ne bo dobil vrtca ker ga nisem vpisala v vrtec junija 2009 potem pa NIČ.


Boomer dober moto:


julijska nosečka - simptomi - isti ko pri michelinu s PMS-jem na vrelem asfaltu (samo jamranjeuser posted image )


_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
15.7.2009 14:23:48   
BOOMER
evo bejbe mene na hit!

Eko - pestner - ma ne vem moj je nekej razkladal, verjetno zaradi imen, ker naši naslednji bo ime Ela Ana - datumi pa kdaj - nimam pojma, verjetno sem jest to zbrčkala user posted image user posted image vročina mi škodje user posted image user posted image

werner- iz prve roke (no druge, od enga, k je z njim v znanstvu) - po grški boginji je to ime - o tem kok bo boga tamala v šoli (ata + ime), raj ne pomislimuser posted image

k.tja - mah sva čakala zdej ta zakon, pa je baje fora, da hočjo gradbeništvo rešit s osvežitvijo kreditov za mlade družine pa tko, midva pa že imava kredit pa si bova zmanjšala obrok. Tak da greva po klasični poti banke pa bova spušila 1500 čukcev, da nama bo pol mal lažiuser posted image tak da, če prvič kot mlada družina rešuješ stanovanjski kredo, počakaj do konca avgusta, ko vse uredbe spišejo.


vrtec - prej oddaš več točk imaš. Midva bova vložila koj ko rodimo. Prej je itak mal noro? Verjetnost da dobimo - zerouser posted image

ajd grem laufat po uradih

manj je več po bančniško (manjši obrok - več časa štrik za vratom )user posted image user posted image

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
15.7.2009 20:44:26   
vim
Kje ste čvekice, da nas spravim  spet na 1 stran.Meni je vroče, klime pa nimam ampak rezmišljam, da bi jo nabavili, ker ne vem kako bomo zdržali z bebico.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu BOOMER)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
15.7.2009 21:08:08   
Vixen
Oj!
Meni pa klima življenje rešuje. user posted image  Si ne predstavljam, kako bi šlo brez (stanovanje na jug). Čez vikend bo pa spet hladneje, obljubljajo.

Sobota, ko imam rok se kar približuje... Upam, da ne bom šla čez. user posted image  Dovolj imam čakanja. Najrajši bi šla pa rodit jutri, da bi z user posted image  delila rojstni dan. user posted image

No, kar bo pač bo... Ko bo pripravljen, bo že prišel ven, še noben ni noter ostal. user posted image

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 8:03:27   
ana**
Dobroo jutro user posted image  A sm jst prva??? user posted image

Mi smo se ravno previli in nahranili user posted image  Matr ga na vsake 3 ure previjam in je vedno pokakan user posted image  Hitro gre to pri njemu.

Drugače pa smo meli včeraj jok zvečer user posted image  Kot da bi ga že krčki mantrali, sploh ga nisem mogla potolažit. In pol sm še jst bila cela živčna zraven njega user posted image  Okoli 11ih pa se je umiril in gledal kot sova user posted image

Včeraj je bila še patronažna zadnjič pri nam, smo se kopali. Je Val fuuul užival user posted image  Zgleda,da mu je pasalo malo ohladitve. Popoldne pa smo še ven hoteli ampak sm jst bila preveč out in smo na danes prestavili.
Moram pa še preštudirat kaj naj mu oblečem,da mi ne bo preveč zašvical.


(odgovor članu Vixen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 8:04:19   
ana**
Ajaa.... Poglejte kakšno posteljico za za Vala kupili tašča in moja mami user posted image

user posted image  

Sta se v stroške padli,a user posted image  user posted image

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 8:05:02   
ana**

                                          Ljubljanske nosečke


=============================================================
        Nick(starost)                 PDP           Št.user posted image     Št.user posted image    Pregled       Spol
=============================================================
user posted image  sinskaT (27 let)             8.7.2009      2 user posted image    1 user posted image                          user posted image    
user posted image   tanatoraja (28 let)      15.7.2009      1 user posted image    0 user posted image             ?           user posted image  
user posted image    vixen (33 let)             18.7.2009     1 user posted image    0 user posted image        17.7.2009   user posted image  
user posted image   tina69 (24 let)             24.7.2009    2 user posted image    1 user posted image                            user posted image  
user posted image   andmoj (29 let)            25.7.2009    2 user posted image   1 user posted image         17.7.2009  user posted image    
user posted image   polgara (28 let)           26.7.2009    1 user posted image    0 user posted image            ?           user posted image
user posted image   BOOMER (29 let)         29.7.2009    1 user posted image    0 user posted image       15.7.2009    user posted image
user posted image  vim (29 let)                  30.7.2009    1 user posted image     0 user posted image             ?            user posted image
user posted image   Sisy                            1.8.2009     2 user posted image    1  user posted image            ?            user posted image
user posted image   šivilja (32 let)            1.8.2009     4 user posted image     2 user posted image             ?           user posted image
user posted image   M1987                      12.8.2009     1 user posted image    0 user posted image            ?             user posted image
user posted image   Zima07  (30 let)         13.8.2009     2 user posted image    1 user posted image             ?            user posted image
user posted image  živa25 (24 let)            20.8.2009     2 user posted image     0 user posted image             ?           user posted image
user posted image  anonimna                    26.8.2009     1 user posted image     0 user posted image             ?           user posted image        
user posted image   indy0024                  13.9.2009     1 user posted image     0 user posted image       20.7.2009   user posted image       
user posted image   majica (29 let)           16.9.2009     2  user posted image    1 user posted image             ?            user posted image       
user posted image    larilu (23 let)             20.9.2009     3 user posted image     1 user posted image       30.7.2009   user posted image   
user posted image   palegia30 (30 let)    17.10.2009     1 user posted image     0 user posted image             ?           user posted image        
user posted image   Gorenka (32 let)       25.10.2009     2 user posted image     0 user posted image      20.7.2009   user posted image   
user posted image   murkica (24 let)         1.11.2009     2  user posted image     0 user posted image            ?           user posted image     
user posted image    lupinca                      6.11.2009     2  user posted image     0 user posted image             ?          user posted image       
user posted image    LaMay (34 let)            3.3.2010     3  user posted image     2 user posted image             ?          user posted image      
============================================================

user posted image    8

user posted image    5

user posted image   9

============================================================
                           Pravkar povile svoje štručke     
 
 
======================================================
         NICK                 RODILA        SPOL       IME          VELIKOST      TEŽA
======================================================

user posted image  ronja                3.1.2009                    Lejla            
user posted image   naia               10.2.2009                    Lia
user posted image   grahec           26.2.2009                   Lucija            53 cm           3840 g
user posted image   yania               8.3.2009                   Timon            46 cm           2260 g
user posted image   UT_2008
user posted image   simonaa        24.3.2009                    Ana                                   2700 g
user posted image   Pupa7           27.3.2009                    Leonard        54 cm           4000 g
user posted image   pikatara        28.3.2009                    Karolina        46 cm           2090 g
user posted image   pikatara        28.3.2009                    Patrik            46 cm           2350 g
user posted image   wani              30.3.2009                   Vita Viktorija 52 cm           3750 g
user posted image   BrinaBA          3.4.2009                    Zala              50 cm           3030 g
user posted image   1hruška 
user posted image   nmag              7.4.2009                    Karolina         54 cm           4350 g
user posted image    april09                          
user posted image    angelito       14.4.2009                    Vita                52 cm          3400 g
user posted image   NinaMM         14.4.2009                   Zarja              51 cm          3020 g
user posted image
  Veronikab     27.4.2009                   Jakob              53 cm          3420 g 
user posted image   Blueeyes
        3.5.2009                    Gaja               51 cm          3260 g
user posted image    pat74            4.5.2009                    Andrej             54 cm         4050 g
user posted image   Ledenka         5.5.2009                     Maks              51 cm         3720 g
user posted image   petrazg           7.5.2009                    Luka               53 cm         4590 g
user posted image   k.tja              11.5.2009                   Urban              52 cm         3530 g 
user posted image   knutek           18.5.2009                   Nik                 47 cm          2690 g
user posted image   Tanja_           27.5.2009                  Hana              49 cm          3280 g
user posted image   Hindi              27.5.2009                Ian Patrik         50 cm          2840 g
user posted image   PapuaNG       28.5.2009                  Svit                  52 cm        3650 g
user posted image   Mony25           5.6.2009                 Aleks                49 cm        2810 g
user posted image   Majana79        5.6.2009                Jure                  50 cm        2920 g
 user posted image   Španka           5.6.2009                 Erik                   54 cm       3300 g
user posted image   Tej_a             15.6.2009                 Taj                    50 cm       3410 g
user posted image    Svet              18.6.2009                 Ana                  48 cm        2670 g
user posted image    linaema         25.6.2009                 Zoja                  51 cm       3080 g
user posted image   bjondi            27.6.2009                 Žiga                  51 cm        3140 g
user posted image   Lsica              29.6.2009                Maja                        
user posted image   nastja
user posted image    ana**            1.7.2009                   Val                   52 cm       3940 g
user posted image    anci banci       2.7.2009                 Svit                   51 cm       3150 g

user posted image   katrinka          13.7.2009           Suzana Vanesa     50 cm       2910 g


Prosim vas, da ko spremenite svoje podatke za starost, datum pregleda, spol... da to obarvate z rdečo barvo, da bom hitreje našla ko delam seznam.. HVALA!!!


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 8:05:39   
ana**
user posted image

user posted image ronja & Lejla
user posted image grahec & Lucija
user posted image yania & Timon
user posted image  Pupa7 & Leonard
user posted image pikatara & Karolina in Patrik
user posted image  BrinaBA & Zala
user posted image nmagk & Karolina
user posted image ninaMM & Zarja
user posted image   Blueeyes & Gaja
user posted image k.tja & Urban
user posted image Petrazg & Luka
user posted image  HINDI & Ian Patrik

user posted image Angelito & Vita
user posted image majana79 & Jure
user posted image  PapuaNg & Svit
user posted image   Tanja_ & Hana
user posted image  Pat74 & Andrej
user posted image Veronikab & Jakob
user posted image   Svet & Ana
user posted image Ledenka & Maks
user posted image  Ana & Val
user posted image Anci banci & Svit

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 8:59:28   
Anonimen
Jutro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz bom danes spet leteča, tko da nevem kok se bom lahko kej oglašala... Po moje pa lahko danes Katrinči našo pričakujemo doma user posted image user posted image user posted image user posted image   Samo vprašanje kolko časa bo kej imela, da bi se oglasila user posted image No ampak ko boste vidle pupiko Suzi, ji boste vse oprostile user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ana**)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?