|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 10:57:29   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: ana**
Ajaa.... Poglejte kakšno posteljico za za Vala kupili tašča in moja mami user posted image
user posted image   
Sta se v stroške padli,a user posted image  user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  super... luštna je full.. pa še vedno je dobolj prostora, da gre še Gaja zraven user posted image

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 14:14:24   
indy0024
dannnn zabarke,cestitke za katrinkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in za njeno pupico!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako ste kaj v tej supari,jaz se sam tankam,ko ena zabarka!!!!!!!user posted image user posted image ZIVA25 cestitke da se je vse uredilo,da bo user posted image ostal pri tebi vse do konca!!!!!!!user posted image user posted image user posted image Jaz ne vem kam bi se dala,najraje kr v vodo,ker ta vrocina je hudauser posted image sam pride v postev sam banja!!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 14:17:54   
indy0024
ANA luskana pojstelcauser posted image se jaz bi se zrinila vanjo!!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 14:20:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

O žabarke, ste se malo razživele. user posted image

Anči user posted image Smo te pogrešale, upam da bo zdaj vse ok. Kako so tvoji šivi?

Jaz imam pa vprašanje za ljubljanske nosečke, ki so že mamice, in imajo prvega oziroma prve otročke že v vrtcu.

Kdaj je potrebno dat vlogo za vrtec? Recimo, naš Jure je junijski in ali čakam do marca 2010 ali kdaj bo že razpis, ali že sedaj pošljem kako vlogo na želeni vrtec? Sploh mi ni jasno kako je s tem... Ker vsi pravijo da je potrebno dat vlogo takoj ko se rodi user posted image



čakalna vrsta je za malčke do treh let dooooolga, zato priporočajo, da daš takoj po rojstvu vlogo, da si v prednosti pred tistimi, ki imajo isto točk pa so kasneje oddali vlogo.

BOOMER, ne, imam že skoraj štiri leta kredituser posted image  torej zame nič ugodnega.

ana** čuuuudovita posteljica!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 14:47:00   
bjondi
Evo da naute rekle da ga skrivamo našega Žigija
user posted image

user posted image  

Pa še iz sestrico Karin
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 14:55:14   
M1987
Jaz imam pa ful velko vprašanje za tiste, ki ste že in še boste rodile v Lj porodnišnici. Potrdilo od šole za očka že imamo, kako je sedaj z plačilom, da bo lahko pri porodu pristoten. Gre lahko plačati že sedaj, ker nekateri omenjajo, da tam kjer plačaš delajo samo do 4-ih pop in če prideš rodit zvečer, da očka ne more biti poleg? A je to možno? Ker drugače bi moj šel to kar plačat. Kje plačaš? LP

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 15:24:33   
Vixen
Saj si že plačala, ko si dvignila potrdilo, ne? Tisto je plačilo za prisotnost, ne plačilo za tečaj (ki je brezplačen). Vsaj tako so nam razložili na tečaju.

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 16:15:43   
ledenka
kaj nosečke, a bo kako srečanje, predno vse pobegnete rodit? drugač pa se bomo počas preselile na spodnji forum user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Vixen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 16:58:55   
M1987
Vixen ne do sedaj nisva nič plačala, dobila pa sva samo potrdilo, da je hodil v šolo za starše in da je lahko prisoten pri porodu. Je pa rekla, da moraš imeti s seboj to potrdilo ter da plačaš okoli 18 evrov za haljo pa to kar morajo dati očetu, ki je prisoten pri porodu.

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 17:03:45   
Anonimen
bjondi, kakšna cukrčka!

prisotnost je moj plačal pred porodom (res pa da delajo samo dopoldne),... mislim, da se reče leonišče.

(odgovor članu M1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 17:26:59   
majana79
Prisotnost se sedaj plača kar na recepciji porodnišnice. No, vsaj tako je bilo kak mesec nazaj. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 17:28:18   
Anonimen
bravo SinskaT in Nikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke še očku in Hani! lepo se cartajte!

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 18:06:04   
šivilja
Ena skuhana nosečka, utrujena od celodnevnega zabavnja otrok se javlja na raport.

Rodil še nismo - odprta naj bi ibla dva prsta, vsi moji lepi popadki od ponedeljka p aizginili v zrak. Oba z G upava, da bo čim prej, on bi mi že kar sprožil, če bi ibla več odprta.

Vrtec - pred rojstvom otroka nima smisla oddajat vloge, ker je ne bodo obravnavali. Datum oddaje vloge, pa postane relevanten šele na čisto zadnji stopnji, če je več otrok z enakim (mejnim) številom točk in so vsi rojeni na isti dan. Tako da dan ali dva ali tudi mesec gor ali dol ni ključnega pomena za sprejem otroka v vrtec. Je pa prednost, če zgodaj oddaš prijavo ta, da ti potem ni treba skrbeti ali boš ujel rok ali ne, ali pa mogoče še celo pozabil.

Boomer - če bova še obe v enem kosu se v sredo mogoče spet kaj vidiva. Sploh te nisem uspela vprašat kakšno doživetje imaš pa sedaj za sabo, a so te vsaj kaj pregledali. Meni je tako dol šaril, da sem še pol ure komaj hodila. Včasih imam občutek, da si G še bolj želi, da bi že rodila kot pa jaz.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 21:32:26   
Anonimen
Vixen, nič ne poveš, da imaš danes rojstni dan,...

vse najboljše ti želim!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vixen)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 22:04:30   
Vixen
O, hvala! user posted image  Sem upala na darilo, me je ponoči kar zvijalo, pa nič. Smo praznovali do zdajle, ko grem samo še spat; tako sem sita da me bo pobralo. user posted image  Pa še navsezgodaj zjutraj imam zadnji pregled pri moji G.

Lahko noč! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
16.7.2009 22:39:18   
Anonimen
Lahko noč tudi tebi!
Do polnoči je še dobra ura, mogoče pa darilo vseeno prideuser posted image

Danes se pa nikomur ne da klepetati, jaz pa imam polne prste tipkanja!


(odgovor članu Vixen)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
17.7.2009 13:23:05   
Anonimen
dan bejbe!
kako ste?
moj zdele glih zaključuje z rihtanjem sobice za Klaro,včeri smo bili na morju k je mel mali roj. dan in je bilo super sam letos je ful velik rakov bilouser posted image drugače so me pa popadki dajal ampak se je pol umiril  sam moj je bil rahlo napet me je skoz spraševal Izola-Postojna kam gremouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
17.7.2009 15:11:28   
vim
Hehhehe šivilja, boomer a se zmenimo za srečanje v porodnišnici pa bookiramo eno sobo.

Meni spet sladkorček nagaja in moram spet na OGTT test na polikliniko. jaz res ne vem zakaj me pri 38 tednih matrajo spet z glukozo in špikanjem. Očitno kvazi dieta ne pomaga. Zdaj imam dieto brez ogljokovih hidratov. Pa to si skoz lačen.



Drugače pa ne vem kok vam je kaj do srečanja ljubljanskih nosečk in mamic morda v torek 21 julija ob 12h pa naj bo kar park Tivoli in čolnarna.
 
 
A ste kaj za?

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
17.7.2009 16:15:48   
šivilja
ja načeloma bi vim, sam upam da bo kej hladneje, ker drugač nas bo ob 12-ih kap zadela.

Pravzaprav pa sploh ne vem zakaj se javljam, ker bi do takrat rada že rodila. Sicer so to računi brez krčmarja ampak, nedelja ne bi bila švoh - dobim svojega nedeljčka in še rakca. KUL

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
17.7.2009 16:49:05   
ana**
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: ana**
Ajaa.... Poglejte kakšno posteljico za za Vala kupili tašča in moja mami user posted image
user posted image   
Sta se v stroške padli,a user posted image  user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  super... luštna je full.. pa še vedno je dobolj prostora, da gre še Gaja zraven user posted image


Ja ja... komot nej se mu prištuli zravn user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
17.7.2009 16:49:55   
ana**
IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

Evo da naute rekle da ga skrivamo našega Žigija
user posted image

user posted image  

Pa še iz sestrico Karin
user posted image


Iiii... kako smo lepi user posted image user posted image  Ponosna setrca, ane?? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
17.7.2009 16:51:24   
ana**
IZVIRNO SPOROČILO: vim

Drugače pa ne vem kok vam je kaj do srečanja ljubljanskih nosečk in mamic morda v torek 21 julija ob 12h pa naj bo kar park Tivoli in čolnarna.
  
A ste kaj za?


Ja mogočee pa lahko pridem (KONČNO!) Sicer še ne vem.. ampak,če pridem bi mi bolj pasalo okoli 17ih, že zaradi Vala in vročine.

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
17.7.2009 16:58:59   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum


IZVIRNO SPOROČILO: vim

Meni se meša, vroče mi je, rodila še ne bom, premikam se kot račka in sama sebi grem na živce. Joj razprodaje so in kaj grem jaz lahko kupit NIČ še čevljev ne, ker imam noge kot slon.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tole je pa ena boljših šal zadnje dni! user posted image

he he... sva že 2.. tud jz mam k slon.. upam da Gaja ne bo mela po men, k bo mela sam probleme... jz mam 41, al pa kakšne št. 42 user posted image user posted image  k dec madona... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

Evo da naute rekle da ga skrivamo našega Žigija
user posted image

user posted image  

Pa še iz sestrico Karin
user posted image

kako sta luštna.. pa kok je temen.. a to že naravno al ste ga kej sončl??

IZVIRNO SPOROČILO: M1987
Jaz imam pa ful velko vprašanje za tiste, ki ste že in še boste rodile v Lj porodnišnici. Potrdilo od šole za očka že imamo, kako je sedaj z plačilom, da bo lahko pri porodu pristoten. Gre lahko plačati že sedaj, ker nekateri omenjajo, da tam kjer plačaš delajo samo do 4-ih pop in če prideš rodit zvečer, da očka ne more biti poleg? A je to možno? Ker drugače bi moj šel to kar plačat. Kje plačaš? LP

potrdilo more bit plačano do takrat k greš ti iz porodnišnice - drgač te ne spustijo vn user posted image  user posted image  moj je šel zadnji dan, preden je pršu pome plačat...

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
17.7.2009 17:00:34   
ana**
Smo pa danes že kr pestro imel...

Vala previjem, podojim.. Kr na joški neki na pol zaspi, ga hočm dat v posteljico jok na veliko in je takoj buden user posted image  In pol,če ga ne vzamem v naročje spett jok. Spet ga dam na joško, malo zaspi in pol spet vse ponovno user posted image  Danes mi je čist malo spal, kr neki jokca in sm še jst čist out kr ne vem kaj mu je in kko mu pomagat.
A mislite,da se hoče nonstop cartat? Kr mu je všeč samo če je na rokah user posted image  Pol ne joče.. In tut zaspi takoj. Sam ga nočeva preveč razvadit z tem,da zaspi na rokah.
Ga ma ravno moj na rokah in tamau spi kot ubit.. Ga bom probala dat v posteljico pa da vidim..

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
17.7.2009 17:01:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: larilu
drugače so me pa popadki dajal ampak se je pol umiril  sam moj je bil rahlo napet me je skoz spraševal Izola-Postojna kam gremouser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
bo kmalu, larilu?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?