|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 10:50:27   
Tanja_
Ja gotov bo zdej slabo uro spala. Ej, a boste mele vozičke, al kr v lupincah?

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 10:57:57   
lake
Jst bom oboje sabo vzela, no ja lupinco morm itak, pol bom pa vidla. Pomoje kr v lupinici, ker drgač ni zadovoljna, ker nič okol ne vidi.

Zoja
Nič ne moriš s prizidkom, ti lahko še kej pomagam, glede na to da sva midva podobno obnavljala, in da sm se s tem večalmanj sama ukvarjala, moj dec je mel bolj mal zraven.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 11:11:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lake)
  Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 11:32:58   
ledenka
uživajte na kavici user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 11:41:23   
Anonimen
eloou

da vas malo pozdravima. Živček spi, mami pa bluzi na RR, namesto, da bi spucala stanovanje. Samo najbrž ga bom res, kr semi lušta ena generalka.user posted image E da vidimo, če bo ratalo.user posted image Ampak čez kako minutko, da najprej pofirbcam, kaj je novega.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 12:24:26   
Leela
živjo,

Jutri v Postojni se lahko zmenmo če imate čas.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 12:42:49   
Anonimen
moja fanta spita,... tudi meni se spi,... je danes bolj takšen lenoben dan.

(odgovor članu Leela)
  Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 12:43:17   
Anonimen
ja, pa dober dan!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 12:55:42   
Tanja_
Hana pa še kar spi...Očitno noče,da se jim pridruživa v Zvezdi

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 12:57:57   
Anonimen
lake, hvala za sms! ampak Oskar je predčasno šel z igrišča v trgovino pa domov in ni hotel več ven,... zdaj vem zakaj: spalo se mu je. septembra se vam bom zagotovo večkrat pridružila, ker Urbana mi ni potrebno prepričevati (ga samo napravim in greva).
 
Dudica, upam, da uživaš!
FLASK_A saj po avtocesti do morja res potrebuješ samo kakšno urico,... uživaj!
še dober teden pa bomo šli tudi mi na morje. Oskar mi vsak dan reče, da bi šel v Atlantis,... tam, v kampu bomo pa imeli tudi bazen, tako da upam, da bo sonce, sonce, sonce!

danes je Urbanček dopolnil 3 mesece,... v četrtek bova imela pregled in končno mu bom začela dodajati AD3,...

grem kar počivat, ker potrebujem malo spanca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 13:53:24   
mama11
KatMat, 10 s kaj - predigra ali akcija... no, saj v vsakem primeru, se ti ne splača niti spodnjih gat dol potegnit.

IZVIRNO SPOROČILO: lake

Ne vem al sm tok blond, ampak a mi lahko kera pove kako dobiš nakazan otroški dodatek? Zraven porodniške al kako, jst nikjer ne vidm kej tazga napisan, ne na listku za porodniško, ne na izpisku iz banke. 


Potem ga nisi dobila, ker ga nakažejo ločeno. Kliči CSD!

Tvoj nečak je pa ful ješč. Jaz sem starejši uvajala gosto hrano po 6. mesecu, pa je takšne količine pomlatila šele nekaj mesecev kasneje.

Leela, si trenerko kupila v Hoferju? Jaz sem dve za starejšo. Dobra kvaliteta pa ful poceni, ampak so pa malo čudne - vzela sem velikost 86-92, pa so starejši zgornji deli že kar prav (malenkost veliki), spodnji pa ful preveliki - madona, hlače so ji kakšnih 5 cm predolge, pa je velika 86 cm user posted image

Mi gremo Julijo v sredo slikat za osebno kar v Tobačno, pa takoj delat. Koliko časa je pri vas trajalo, da ste jo dobile? Gremo ćez 14 dni na morje - upam, da bo dovolj časa.

IZVIRNO SPOROČILO: meduzica
mi smo pa dans bili pri privat nevrofiziatrinji.


Koliko pride en obisk?

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat
in sedaj se bo lepo odseliv k svoji mamici en stuk visje


Če bi jaz bila njegova mamica, bi ga veselo poslala nazaj. Pišuka, a se bomo me bolje odrezale kot starši, ali kaj?

IZVIRNO SPOROČILO: tubby
Joj kaj se je z mano dogajalo-kot nočna mora. še dobr da je mim. Mi je težko  sm mogla nehat dojit, ampak sem se na nek način osvobodila. res. Čudna zgodba. A zdaj se spet tudi kdaj smejim user posted image


user posted image  Si ne predstavljam, kako je moralo biti hudo. Ampak ima pa flaška svoje prednosti - veš, koliko poje, hitreje ti prespi noč, manj pogosti so krči in definitivno imaš več svobode - podnevi in ponoči, ker lahko user posted image  nahrani kdo drug.

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488
Aja vzela sem une carazette al neki podobnega za kontracepcijo. Pa se z likarjem menva glede opcij pa reče da če nebi možu za dušo enga fantka user posted image , da nima samih bab doma user posted image


Ja, kaj pa če bo še enkrat user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka


IZVIRNO SPOROČILO: lake

Zakaj pa daješ AD3, jst ji bom skoz dajala samo D3, pa še to pozabm vsake tok časa.

P jih priporoča bolj kot samo D3. pa ker dojim, ne dobi dovolj vitaminov z mlekom, v AM so že noter. sam bomo še malo počakali, danes se mi je cel dan ful drl, včeraj pa je tudi parkrat imel napad krčev.


Pa kaj, starejša je bila do 6. mesecev ves čas na D3 pa mojem mleku, pa ji ni bilo hudega. Ne pusti se strašiti, da ne bo user posted image  trpel krčev. Si sploh ne predstavljam, kako mora to boleti, ker če starejša Julijo kdaj žokne, še zastoka ne. Zaradi krčev je pa tulila kot zverina.

IZVIRNO SPOROČILO: petrazg
Težki smo, pazi to 8.500 g in dolgi 67 cm. Smo nad vsemi krivuljami user posted image , ampak rastemo v sorazmerju.


Uh, to pa je fant.

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

user posted image

tole sta pa moja sončka skupaj.


Sta pa res sončka. Jih bi kar rezervirala za moji pupi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_
a katera uporablja previjalne podloge za 1x uporabo?Katere mi priporočate?sem bla z DMovimi ful zadovoljna, pa jih spet nimajo. Ne vejo, kdaj bojo, jaz jih pa za na morje rabim.


Ja, imajo jih tudi v Mullerju pa Leclerc ima tudi svoje. So pa vse na isti princip, tako da sem z vsemi enako zadovoljna. Cen si pa nisem zapomnila.

Julija je spet začela kakat normalno - ampak izključno na povijalki. Svašta... Mogoče pa to pomeni, da bomo hitro na kahlici user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 14:37:17   
mani2
Dan

Punce a vam lahko malo potožim alme boste mele že poln kufer ker vedno ko neki napišem jamram.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3512
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 14:39:23   
mama11
Pa pojamraj malo Mani.

(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 14:45:43   
maja1488
Leela, jst planiram jutri v Ljubljano, če bo zarja pridna. Morm kej za oblečt kupit.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 14:46:47   
mani2
Dan moje poroke se neizbežno približuje danes pa izvem da moja priča ne ve ali bo lahko prišla ker ima tasta v bolnici in lahko pričakujejo tudi najslabše. Pravi da me bo sproti obveščala. Samo kaj naj naredim če mi ona dva dni pove da ne more priti?
a naj se grem pozanimat na matični urad kako je s tem če priča ne pride? saj vem da bi mi to naredila če bi se res zgodilo najhujše ampak jaz sem z živci že na takratki špagci ker se mi zdi da se vse skupaj podira. Pa še panika pred poroko me je zagrabla. sem mojmu rekla da se nebi poročila da ne vem kaj mi je blo da sem rekla JA, vglavnem trema me je zagrabla.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 14:55:43   
lara light
Z-majčice, lepotičke, kako ste?user posted image Vidim, da pridno čvekate in debatirate o vsem mogočim, lepo, lepo.

Blueočkica me je pocukala za rokav in končno se vam oglašam. user posted image
Po pravici povem, da je prostega časa malo ali nič in da se redko oglsim pri dvojčkih,pa še to ko jih rabim za kak nasvet. Ja taka sem, kaj čem, morda slabo organizirana, malo lena, malo ne vem kaj...no ja, tudi lepe dneve izkoriščam in  ogromno smo zunaj...pa par dni smno bili v hribih, hotel mama zapoje vsake tolko, skratka uživam v dvojno materinstvo!

Mala2 sta čudovita, vsak dan kaj novega, pridno se polno dojimo, vsak dan sta večja! Ja itak, saj vaši tudi, kok sem pametnauser posted image .
V petek nas čaka P in cepljenje, pa preverjanje železa v krvi (tega se bojim, ker kapjic ne dajem, saj sta se drla cele dneve) in kaj naj še povem, hitro gredo dnevi, tedni, meseci...bi ju še kar gledala mali štručki, pa že vem, da bosta kmalu velika tekala sama, brez pomoči mamice...

Sicer pa z dvema gre. Seveda je dvojno delo, to vsaj zame ni problem, težava edina in velikanska je, ko sem sama z njima in to je večino dneva in sploh ponoči, ko se mi jokata in me rabita celo, se zgodi nekajkrat na teden... jaz pa letam od enga do druzga in čutita mojo brzino in da se mi mudi drugam...in to je hudo, ker enostavno ne zmorem potolažit oba.user posted image user posted image  To je največja nadloga. Ko bi vsaj razumela, da ne morem, pa verjetno mislita, da nočem...saj vem, kot sem že rekla, prehitro bo dan, ko bosta vse razumela, do takrat pa srečno kekecuser posted image

Grem pogledat kaj dela dragi, mala2 ajata skupaj, tudi to se redko redko zgodi, da imamo tišinouser posted image

Objemčke in lubčke vašim škratkom od nas3!

p.s.: pridem še, se bom poboljšala blueeyesuser posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 14:59:24   
tubby
O lara light občudujem te res, da zmoreš 2 sama takole popedenat!

no lake ti si me spraševala iz kje sem? Šiška. če je katera tu blizu sem za da se kej dobimo.

danes nisem utegnila it u Btc, ker sem bla že 2 uri zunaj ko sm dobila sms, pol pa  sem mogla it gor kuhat in druge stvari delat. kako pogosto se pa dobivate?

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3517
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 15:05:58   
maja1488
Lara tudi jaz te občudujem! Super si! Le pridi nas še kej pogledat, pa mogoče na kakšno srečanje majčic tudi ane.

Mani, sej bo, boš vila. Vse se bo poštimalo. Držimo pestke zate.

(odgovor članu tubby)
Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 15:41:23   
dito
po dolgem času sem si vzela spet malo časa za RR. Zadnji čas sploh ne utegnem več, ker bi Gal jedel skoraj vsako uro. Čaja noče, samo"zizo". Sem že mislila, da nima dovolj vendar se mi je prejšnji mesec zredil za 1200 g, zrastil pa za 5 cm. Verjetno se rad carta.

V petek imamo UZ kolkov potem pa mahnemo na morje za 16 dni. Upam, da bom zmogla sama, ker moj ne dobi dopusta in bo hodil dol samo za vikende.

Sedaj pa spet lakota.



(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3519
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 15:53:49   
Leela
lara light dvojčki so posebni, mamice pa tudi. Jaz si doskrat rečem kaj kompliciraš, koko pa mame z dvojčki delajo. če bi pa imela taka dvojčka kot je bil moj taprvi bi me pa z rešilcem nekam odpeljali user posted image

mani2 ti kar pojamraj. Moraš pa obvezno izbrati rezervno pričo (prosi nekoga, ki bo razumel situacijo). Saj priče naj ne bi bile tako pomembne, glavno da je polnoletna oseba. Upam, da se bo dobro izšlo.

maja1488 lepo nakupuj. Lahko se pa dobimo v četrtek ali petek (zoja10 ???)oz. enkrat do konca avgusta, ker potem bomo pa mi na dopustu user posted image .

V Ljubljani se bom pa tudi kdaj pridružila. Je fino poklepetat z nekom, ki ima čisto isto situacijo.

Danes je res lenoben, brezvoljen dan. Če je še Oskar zaspal popoldne user posted image  (od k.tje). Tudi midva s Filipom sva spala.
k.tja lušna fotka.

katmat, ko sem bila jaz toliko stara kot ti sem bila isto brez denarja, broke, niti za kofe nisem imela. Nisem imela otroka ampak kilersko najemnino. Zdaj je malo boljše. Decu je pa treba dat vedeti, da to tko ne gre. Boljš kot, da v sebi držiš. Je meni isto naredil enkrat, ko je prišel fuuul kasno domov, mene pa skrbel kot pri norcih. Niti na GSM se ni javljal. Sem mu rekla, da če še enkrat tako naredi, da ga prebutam. ma bi ga res.

(odgovor članu tubby)
Neposredna povezava do sporočila: 3520
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 16:27:14   
lake
Smo s kavice, je blo super, tud tamali so bli pridni.

Mani
Tud jst ti predlagam da si najdeš nadometno pričo, to je ponavad najboljš kakšnega brata ali sestro če jih maš, oz. nekoga ki ga povabiš na poroko, in bo razumel da je samo zamenjava in da ne bo zamere.



(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3521
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 16:32:39   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: tubby

O lara light občudujem te res, da zmoreš 2 sama takole popedenat!

no lake ti si me spraševala iz kje sem? Šiška. če je katera tu blizu sem za da se kej dobimo.

danes nisem utegnila it u Btc, ker sem bla že 2 uri zunaj ko sm dobila sms, pol pa  sem mogla it gor kuhat in druge stvari delat. kako pogosto se pa dobivate?

jah kot nas piči....user posted image user posted image

(odgovor članu tubby)
Neposredna povezava do sporočila: 3522
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 16:33:52   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

lara light dvojčki so posebni, mamice pa tudi. Jaz si doskrat rečem kaj kompliciraš, koko pa mame z dvojčki delajo. če bi pa imela taka dvojčka kot je bil moj taprvi bi me pa z rešilcem nekam odpeljali user posted image

mani2 ti kar pojamraj. Moraš pa obvezno izbrati rezervno pričo (prosi nekoga, ki bo razumel situacijo). Saj priče naj ne bi bile tako pomembne, glavno da je polnoletna oseba. Upam, da se bo dobro izšlo.

maja1488 lepo nakupuj. Lahko se pa dobimo v četrtek ali petek (zoja10 ???)oz. enkrat do konca avgusta, ker potem bomo pa mi na dopustu user posted image .

V Ljubljani se bom pa tudi kdaj pridružila. Je fino poklepetat z nekom, ki ima čisto isto situacijo.

Danes je res lenoben, brezvoljen dan. Če je še Oskar zaspal popoldne user posted image  (od k.tje). Tudi midva s Filipom sva spala.
k.tja lušna fotka.

katmat, ko sem bila jaz toliko stara kot ti sem bila isto brez denarja, broke, niti za kofe nisem imela. Nisem imela otroka ampak kilersko najemnino. Zdaj je malo boljše. Decu je pa treba dat vedeti, da to tko ne gre. Boljš kot, da v sebi držiš. Je meni isto naredil enkrat, ko je prišel fuuul kasno domov, mene pa skrbel kot pri norcih. Niti na GSM se ni javljal. Sem mu rekla, da če še enkrat tako naredi, da ga prebutam. ma bi ga res.
jah z 400 euri ne mors dost razpolagat ce placujes poloznice in kredit

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3523
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 16:36:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mama11

Julija je spet začela kakat normalno - ampak izključno na povijalki. Svašta... Mogoče pa to pomeni, da bomo hitro na kahlici user posted image



user posted image  noče imeti umazane plenice na sebi!

Mani2, ti kar potoži,...user posted image  treme, se mi zdi, boš pa imela veliko,... dokler ne podpišeta!user posted image

lara light in dito, oglasita se še kaj,...

tubby, tudi jaz sem iz Šiške,... v bližini bivšega CSD.

IZVIRNO SPOROČILO: Leela
Danes je res lenoben, brezvoljen dan. Če je še Oskar zaspal popoldne user posted image  (od k.tje). Tudi midva s Filipom sva spala.


ja, in si moreš misliti, spal je tri ure in pol?!!! Urban tudi več ali manj (z vmesnimi dojenji in enkrat sva se malo poigrala) pridna oba!
samo ne vem, kako bomo zvečeruser posted image







(odgovor članu mama11)
  Neposredna povezava do sporočila: 3524
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
11.8.2009 16:37:48   
Anonimen
jem lisičke v golažu. kako bo to vplivalo na mleko??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?