|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko...
14.7.2009 10:37:25   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: water lily
Ampak tudi če to odbijem pa da mi ostane 300€ na mesec.....saj ni samo hrana strošek čez mesec. Kaj pa čevlji? Obleke? Darila? Zdravila? Kakšno popravilo če se kaj pokvari, registracija enkrat letno, kakšn dopust, zavarovanje stanovanja enkrat letno, gume vsake par let....
Za hrano bi bilo že dovolj 300€, ampak za vse ostalo....
Ne vem no, meni se zdi 300€ zelo malouser posted image

Nama ko poravnava vse kredite, račune(sem štejem tudi naložbena zavarovanja), in ostale izdatke vsak mesec ostane od 200-500€. Sam na letni ravni pa ničuser posted image Ker to gre pol vse v dve registraciji, zavarovanje, gume, kakšno popravilo, morje, če mamo dobr let smučanje....
Vsaka čast vsem res ki pregurate leto s 300€ po plačilu položnic vsak mesecuser posted image  

ja, samo za malico nama gre nekje 150eur na mesec, potem pa še fasunga doma... uf raj ne računam

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: koliko...
14.7.2009 10:39:19   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Včasih tudi z precej manj kot 300€
  kaj pa mate tok stroškov al kaj? ker če delajo trije v družini, ne plačujete najemnine... nevem najbrž ostane več. moji so trije, dva delata eden porablja user posted image  (brat) pa jim vseeno ostane. mata pa najnižje plače, tko da ne razumem...
midva mava cca 1000 eur položnic... z najemnino in brez hrane (z šparanjem)

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: koliko...
14.7.2009 12:26:50   
Korina1
Mladamamica od slabih 500€ plače se plača položnice, natoči gorivo in ostane slabih 300€ za hrano. O dopustu samo sanjamo, regresa pa tudi še ni bilo in vprašanje kdaj bo če bo. V 4 članski družini je zaposlen samo en.Tako da ne ostane nič, največkrat še zmanjka za osnovne stvari.


< Sporočilo je popravil Korina1 -- 14.7.2009 12:27:31 >

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: koliko...
14.7.2009 13:18:13   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
midva mava cca 1000 eur položnic... z najemnino in brez hrane

Me "veseli", da je še kdo v istem dreku, kakor jaz user posted image - stanovanje me stane 800€/mesec. Potem pa bodi pameten.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: koliko...
14.7.2009 21:29:16   
fionca
Kerensa, me pa zanima, kaj vse je všteto v teh 800 € najemnine- tudi kredit za pohištvo... ?
In kaj je všteto pri tebi mlada mamica, ki si napisala, da imaš 1000 € položnic, sem prav razumela, da neke vrste varčevanje?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: koliko...
15.7.2009 7:15:20   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Mladamamica od slabih 500€ plače se plača položnice, natoči gorivo in ostane slabih 300€ za hrano. O dopustu samo sanjamo, regresa pa tudi še ni bilo in vprašanje kdaj bo če bo. V 4 članski družini je zaposlen samo en.Tako da ne ostane nič, največkrat še zmanjka za osnovne stvari.

a tamale ne delata preko študenta? jaz delam preko študenta in se prav tako da veliko zaslužit. dela je pa ogromno za nas... vem, da je težko

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: koliko...
15.7.2009 7:16:12   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
midva mava cca 1000 eur položnic... z najemnino in brez hrane

Me "veseli", da je še kdo v istem dreku, kakor jaz user posted image - stanovanje me stane 800€/mesec. Potem pa bodi pameten.

me veseli, da sem ti polepšala dan user posted image  sej bo kerensa, bomo tut me kuple stanovanje, mogoče hišo... NEKOČ user posted image user posted image user posted image  (upam)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: koliko...
15.7.2009 7:20:36   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: fionca
In kaj je všteto pri tebi mlada mamica, ki si napisala, da imaš 1000 € položnic, sem prav razumela, da neke vrste varčevanje?

400 - stanovanje,
200 - položnice,
60 - registracija,
100 - kredit,
30 - zavarovanje,
20 - mesečna
150 varčevanje
----------------------------
vsak mesec še kaj in je 1000 eur po tamalem user posted image

(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: koliko...
15.7.2009 8:33:13   
Korina1
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Mladamamica od slabih 500€ plače se plača položnice, natoči gorivo in ostane slabih 300€ za hrano. O dopustu samo sanjamo, regresa pa tudi še ni bilo in vprašanje kdaj bo če bo. V 4 članski družini je zaposlen samo en.Tako da ne ostane nič, največkrat še zmanjka za osnovne stvari.

a tamale ne delata preko študenta? jaz delam preko študenta in se prav tako da veliko zaslužit. dela je pa ogromno za nas... vem, da je težko


Delata, samo enkrat je to 200€ drugič pa še 50 ne. Del za študente je čedalje manj, zadnje dni pospešeno spremljam študentski servis ker mlajše v avgustu ne rabijo več.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: koliko...
15.7.2009 9:20:02   
ssevin
Je bo te koje težke teme user posted image

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: koliko...
15.7.2009 12:53:14   
fionca
Če sta dva odrasla, vam torej ni hudega in vam zagotovo še precej ostane, glede na to da si v svoje stroške vštela tudi kredit in varčevanje- to pa je zame tisto kar ti resnično ostane vsak mesec in to ni malo denarja - za moje pojme.
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: fionca
In kaj je všteto pri tebi mlada mamica, ki si napisala, da imaš 1000 € položnic, sem prav razumela, da neke vrste varčevanje?

400 - stanovanje,
200 - položnice,
60 - registracija,
100 - kredit,
30 - zavarovanje,
20 - mesečna
150 varčevanje
----------------------------
vsak mesec še kaj in je 1000 eur po tamalem user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: koliko...
15.7.2009 13:58:34   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: fionca
Če sta dva odrasla, vam torej ni hudega in vam zagotovo še precej ostane, glede na to da si v svoje stroške vštela tudi kredit in varčevanje- to pa je zame tisto kar ti resnično ostane vsak mesec in to ni malo denarja - za moje pojme

Pa sej ni malo, ampak tut veliko ni...

(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: koliko...
15.7.2009 18:37:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: fionca
Kerensa, me pa zanima, kaj vse je všteto v teh 800 € najemnine- tudi kredit za pohištvo...

V teh 800€ je všteta najemnina in tekoči stroški (torej elektrika v stanovanju, voda v stanovanju, plinovod za kuhanje, ogrevanje in toplo vodo, smeti, skupna elektrika, upravnik, čistilka, Telekom, Siol in RTV). Čisto možno, da sem kakšno malenkost še pozabila. Kredita za pohištvo pa nobenega - stanovanje sem najela komplet opremljeno (s pohištvom in belo tehniko). Privat položnic pa sploh ne bom naštevala.
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
sej bo kerensa, bomo tut me kuple stanovanje, mogoče hišo... NEKOČ (upam)

Še "malo", pa ga bom res, ja. Upam, da ti tudi. Težka je tale najemniška, mater.

(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: koliko...
16.7.2009 18:04:32   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
sej bo kerensa, bomo tut me kuple stanovanje, mogoče hišo... NEKOČ (upam)

Še "malo", pa ga bom res, ja. Upam, da ti tudi. Težka je tale najemniška, mater.

če si kreditno sposoben je bolje kupit in plačevat kredit kot financirat nekomu za to, da prespis praktično, hkrati te pa lahko enostavno vrže vn... hudič je vzel šalo kerensa user posted image user posted image user posted image  no, mi še nismo kreditno sposobni user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: koliko...
16.7.2009 21:10:24   
lea23
moja plača: 640€ ( javna uprava.. )
njegova plača: 750€

stroški za stanovanje ( smo v bloku ): 260€
dva mobitela, zavarovanja - 180€
hrana, čistila, makeup,.. ( smo trije ): 300€
registracija, dva avtomobila: 110€ ( če razdelim po mesecih, ker si vsak mesec dajeva na stran za naslednjo registracijo )
varčevanje za tamalo: 50€ ( zase "uradno" ne varčujeva nič)
potem gre pa še za tamalo ene 100€ mesečno ( plenice, kej za oblečt, igrače)
vrtec: 180€
__________________________________
ostane še 210€ ( +/- par evrov ) 
vse kar ostane jih porabiva za stvari kot so kavice, zame cigareti, njegov (drag) šport, kakšno kosilo/večerja zunaj, darila za rojstne dneve za sorodnike in prijatelje, kej za oblečt za naju,poleti morje in pozimi smučanje nekajkrat po en dan )

živimo dobesedno iz meseca v mesec, ne ostane nama popolnoma nič. velikokrat se sama sebi zahvaliva da imava vsaj svoje stanovanje, drugač nevem kako bi živeli če bi še poleg vsega mogli plačevat še najemnine 500€ - smo v ljubljani ). skratka, nevem kje bi v tem primeru dobili denar za najemnino. 







400 - stanovanje,
200 - položnice,
60 - registracija,
100 - kredit,
30 - zavarovanje,
20 - mesečna
150 varčevanje

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: koliko...
16.7.2009 21:12:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jabi babi

...denarja vam ostane za čez mesec????


Toliko, da nisem lacna, da nisem zejna, da me ne zebe in da grem na dopust.
Vcasih grem kam pes in pijem vodo iz pipe.

Je pa ostanek prej posledica navad in potreb kot nekih stevilk...ista placa, zelo razlicni ostanki.

(odgovor članu jabi babi)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: koliko...
17.7.2009 8:49:56   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Je pa ostanek prej posledica navad in potreb kot nekih stevilk...ista placa, zelo razlicni ostanki.


S tem se pa strinjam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: koliko...
21.7.2009 11:14:28   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: fionca
Kerensa, me pa zanima, kaj vse je všteto v teh 800 € najemnine- tudi kredit za pohištvo...

V teh 800€ je všteta najemnina in tekoči stroški (torej elektrika v stanovanju, voda v stanovanju, plinovod za kuhanje, ogrevanje in toplo vodo, smeti, skupna elektrika, upravnik, čistilka, Telekom, Siol in RTV). Čisto možno, da sem kakšno malenkost še pozabila. Kredita za pohištvo pa nobenega - stanovanje sem najela komplet opremljeno (s pohištvom in belo tehniko). Privat položnic pa sploh ne bom naštevala.
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
sej bo kerensa, bomo tut me kuple stanovanje, mogoče hišo... NEKOČ (upam)

Še "malo", pa ga bom res, ja. Upam, da ti tudi. Težka je tale najemniška, mater.



A se hecaš? 800 EUR porabiš samo za stanovanje, pa ni tvoje?? No ne bom nobenmu solila pamet, da ga je boljše kupit - ker vemo kake so danes cene pa kako težko je enim dobit kredit. Sama bi se tudi najraje čim prej vselila v hišo, pa se ne moreva ker jaz ne morem dobit kredita, pa imava dohodke kar visoke.  No, zdaj se nekaj kaže - da ga bom dobila, ampak to je malo po vezah...

Ostane nama potem nič ne, ker res vse porabiva za hišo. Nisem sicer pristaš tega, da se vse zapravi - in tudi nameravam varčevat, ko bom imela s čim.

Iz izkušenj - vedno moraš imet na voljo gotovine vsaj za desetkratnik tvoje plače, za rezervo, za normalno življenje, če gre kaj narobe. Pri meni je že šlo - ena navadna majhna prometna nesreča je povzročila okoliščine, ki so za najo skoraj pomenile bankrot... Nisva prišla na plus dve leti...

Sem brala tudi eno, sicer zelo skomercializirano knjigo o tem, ampak je bilo nekaj resnice- sem se malo zamislila...


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: koliko...
22.7.2009 1:45:58   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Poka
A se hecaš? 800 EUR porabiš samo za stanovanje, pa ni tvoje??

Ne, nič se ne hecam. Najemnina in stroški, pa smo tam.  
No ne bom nobenmu solila pamet, da ga je boljše kupit

Saj tudi sama to vem, ampak nimam cca. 200.000€, kolikor je stanovanje vredno, poleg tega pa še nisem kreditno sposobna za takšen znesek. Da nimam nič našparanega, pa tako ali tako vsi vedo. user posted image
Iz izkušenj - vedno moraš imet na voljo gotovine vsaj za desetkratnik tvoje plače, za rezervo, za normalno življenje, če gre kaj narobe.

Moje izkušnje so obratne - tudi brez enega samega prihranjenega € se da preživeti, ne da bi bil lačen, žejen, bos ali na cesti.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: koliko...
22.7.2009 9:31:49   
Poka
200 000 EUR? Potem verjetno živiš v Ljubljani.

Če ti povem, midva sva začela s čiste 0... Zdelo bi se mi škoda, da bi metala denar stran z najemninami. Sva imela sicer to srečo, da sva kupila stanovanje, ko so bila še poceni. Takrat je bilo vredno nekje 20 000 EUR, danes je 40 000, kljub krizi. To je zaslužka 20 000 EUR. Ko sva ga odplačala, je moj kupil parcelo - z gotoviniskim kreditom, ko so bile parcele vredne najmanj 50 do 80 po m2. Vzela sva 1000 m2, ampak po bistveno nižji ceni. Komunalni je bil skoraj zastonj, pa plus tega, da je parcela veedna več - je spet zaslužek. Potem pa, ker hišo zidava sama - in se pogajava za materiale in delo, ponavadi zbijeva cene za 30 - 50%... - je spet zaslužek.  Vredna bo veliko več kot bova dejansko vložila. Potem jo na stara leta prodaš in si kupiš manjše stanovanje, plačaš si oskrbo, zdravljenje, negovalko...

Na otroke jaz v današnjih časih ne računam - je res odvisno od tega kako jih vzgojiš, ampak niti ne pričakujem od njih in nočem nikogar obremenjevat z neko odgovornostjo do oskrbe... Navsezadnje tudi dom ostarelih, če ti uspe dobit mesto, stane najmanj 800 EUR. Pokojnine pa ne bodo take. Raje pa dam plačo eni eni negovalki in sem doma. Tako da, denar se bo rabil... Če ga nimaš, bo to breme otrok, kjer pa ne veš v kakem položaju bodo še oni, pomojem pa ne v preveč zavidljivem...

No če ti povem - v 4 letih sem bila jaz vsega skupaj zaposlena 2 leti, pa ne vem če je vse skupaj toliko. Moj je bil en mesec vmes brez službe, leto in pol pred tem jim pa podjetje ni redno izplačevalo plač. Dejansko sva bila v nekem trenutku oba brezposelna in leto in pol z zelo nezanesljivimi dohodki - po cel mesec brez denarja, niti za hrano. S kreditom za stanovanje in hvala bogu, taščo, ki je kuhala in likala (ker si sploh nisva mogla kupit likalnika!!). Da  ne rečem, da sva v tem času dvakrat razbila avto, moj je pa dvakrat skoraj zgorel user posted image , to je tist, ko sem prej omenila.  Potem sva kupila novega za silo - in ko sem KONČNO dobila službo, je na tem avtu vse začel crkvat in sem dajala po 1000 EUR mesečno za popravila, pa je bil en navaden k*** skoraj 10 let star Bravo. Res fajn motivacija, če hočeš v bistvu privarčevat za parcelo, pa ti še za hrano ne ostane user posted image . Pol sva kupila parcelo, čez kako leto in zdaj stoji že hiša skoraj pod streho - 40 km do LJ... Naredila sva oba dva faksa, oziroma jaz še delam magisterij in odprla sva firmo (ki trenutno še ne kaže bistvenih rezultatov oz. tako - si ne izplačujemo dobičkov,  hiša je nastala od povprečnih plač, pa brez kakih sumljivih poslov vmes da bi prišla do denarja. Z enim malim bogim kreditom, ki si ga pa res vsak ne more vzet. Pa z velik sreče, odrekanja, izgubljenih živcev... ki pa res, da so tebi prikrajšani - ampak jaz računam na to še max. dve leti, potem UPAM,da bo končno mir, ampak v bogih 5 letih bom v hiši z dejansko vrednostjo najmanj 300 000 eur, ki bo moja.


Razmišljam sicer, kako je država obsodila ljudi na revščino, ker ni možno dobit kreditov, ker ni rednih zaposlitev in zanesljivih -čeprav ti povem, da bom jaz zdaj dobila kredit, pa ne hipotekarni, tudi če nisem zaposlena za nedoločen čas.  Z mojim se že pogajava in kaže zelo pozitivno... Malo gledajo na to, koliko so dejansko banke imele od naju vsa ta leta in imava neko premoženje. Enkrat sem ga v bistvu že dobila, manjšega, zdaj se jim tudi malo pozna kriza in imaš avtomatsko boljše izhodišče za pogajanja.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: koliko...
22.7.2009 9:37:18   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz sem ugotovila, da ne bom ničesar materialnega odnesla s sabo na drug svet, zato vse, kar imam, porabim. Nekaj za kaj pametnega, večinoma pa za neumnosti, ampak odločila sem se, da pač ne bom delala samo za osnovno preživetje, temveč tudi in predvsem za lastno uživancijo. Življenje je treba namreč uživati (saj verjamem v reinkarnacijo, ampak bom še malo počakala, da to preverim user posted image ), jaz pa ne vidim užitka v sedenju na denarju in v kopičenju le tega. Potrošim vse, kar imam in v vsem, kar si privoščim, uživam maksimalno. Ko me bo pobralo, mi bo tako ali tako vseeno, kaj bo potem.
Rezultat - ne ostane mi nič.




se lahko samo podpišem pod tole...user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: koliko...
22.7.2009 9:52:34   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Poka
200 000 EUR? Potem verjetno živiš v Ljubljani.

Ja. V Stari Ljubljani.
Razmišljam sicer, kako je država obsodila ljudi na revščino, ker ni možno dobit kreditov

Ni vsakdo, ki ne more dobiti kredita, reven.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: koliko...
22.7.2009 10:08:25   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Poka


Če ti povem, midva sva začela s čiste 0... Zdelo bi se mi škoda, da bi metala denar stran z najemninami. Sva imela sicer to srečo, da sva kupila stanovanje, ko so bila še poceni. Takrat je bilo vredno nekje 20 000 EUR, danes je 40 000, kljub krizi. To je zaslužka 20 000 EUR. Ko sva ga odplačala, je moj kupil parcelo - z gotoviniskim kreditom, ko so bile parcele vredne najmanj 50 do 80 po m2. Vzela sva 1000 m2, ampak po bistveno nižji ceni. Komunalni je bil skoraj zastonj, pa plus tega, da je parcela veedna več - je spet zaslužek. Potem pa, ker hišo zidava sama - in se pogajava za materiale in delo, ponavadi zbijeva cene za 30 - 50%... - je spet zaslužek.  Vredna bo veliko več kot bova dejansko vložila. Potem jo na stara leta prodaš in si kupiš manjše stanovanje, plačaš si oskrbo, zdravljenje, negovalko...




ja če si bila bresposelna, pa začela z 0, povej recept, kako odplačuješ kredit, študiraš in zraven zidaš hišo. se strinjam, da če vse sam delaš je dolgoročno gledano zaslužek, sam kako pa z 0 do tega prideš pa ne vem.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: koliko...
23.7.2009 15:20:29   
Poka
Ti povem, da še sama pravzaprav ne vem, kako je uspelo, ampak je - s sicer veliko odrekanja. In vse kar sem napisala ni nobeno pretiravanje. Veliko stvari smo naredili na hiši čisto sami, ampak še vseeno so nam gradile hišo firme oziroma neki posamezniki, ki jih nismo poznali, sva pa zanje izvedela prek vez in sva se pogajala za cene.
Imela sva pa na nek način srečo:
- da ko je moj kupil stanovanje, ko so bila poceni (v evrih je bilo to 20 000 5 let nazaj, danes pa x dva)
-je takrat dobil kredit, tud če s slabo plačo
- nisva zapravljala in sva vse odplačala v treh letih
- en avto sva kupila skoraj nov in ga prodala za tretjino več firmi in s tem pokrila ves kredit
-dobila poceni parcelo na dobri lokaciji še pravi čas z nizkim komunalnim
- hvala bogu, v nekem obdobju oba dobri službi z nadpovprečnimi dohodki, moj je imel za nedoločen čas itak vedno in je dobil dobre pogoje, službeni avto za lastno uporabo in še razne ugodnosti, jaz pa ne tako zanesljivo za določen čas
- ker sva vedela, da mogoče ne bodo dolgo take razmere, nisva na veliko zapravljala in sva šparala - s tem, da je moj del šel za magisterij, ker sem si pač tako zamislila...user posted image  zato še ni strehe na hiši...
- ampak vsega tega ne bi bilo z velik truda in tudi - še vseeno sem mnenja, da izobrazba prav pride, ker je bilo pri mojem odločilno, da je tako dobil večjo plačo BTW drugi faks naredil v dveh letih, poleg službe na vodilnem delovnem mestu tud po 12 ur na dan... (jaz sem mal manj, mi je bolj kot ne vseeno, imam srečo da če grem na izpit, če preberem, dobim ponavadi vsaj 8 user posted image , hudič je, ker se mi ne ljubi včasih niti prebrat - sem si vzela čas, ampak ko se lotim stvari, ponavadi preberem še kaj več od osnovnih stvari)

Pač, gre, nekak ampak moraš vedno iskat luknje, priložnosti, pa včasih komaj dihaš... Si cel izmučen, imaš vsega poln kufer... Ampak sem tudi jaz probala bit na izi, brez nekih ciljev - ampak žal sem tak tip, da se naveličam.

Pa še to - to, čemur jaz pravim SREČA npr. za parcelo, ker je bila poceni, ker je lepa... Ne bi mogoče rekla, da je sreča, ker sva jo ful dolgo iskala in sva vedela kaj iščeva in nisva hotela dat več, ker sva tudi vedela, da si je ne moreva privoščit. Lahko bi ša prvo se lotila firme in ko bi bil zaslužek, bi si kupila karkoli, ampak nisva hotela toliko čakat. Vedno sem pa vedela, da hočem to imet in vedno sem tudi to dobila. Ker sem pač pripravljena cilj naredit vse - se borit do smrti. In pol iščeš načine - jaz še včasih spat ne morem user posted image  ker tuhtam... In vedno je bilo tako - že v srednji šoli, ker nismo bili bogati in se spomnim, da sem imela prva motor, ki sem si ga sama kupila, novega, šparala točno eno leto, delala - vsi so pa mislili, da so mi ga starši kupili. Ni bil niti slučajno poceni.

Kredit - sem ga že enkrat dobila, kako bo sedaj, poročam ko bo mim user posted image  Imam nekak eno tako moč, da prepričam ljudi - enkrat mi je celo direktor ene banke povedal, kako naj goljufam, pa sva se prvič videla. Tega pol nisem izkoristila user posted image  Ne bi o tem, sicer je stvar, ki se je lahko vsak sam spomni.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: koliko...
23.7.2009 18:02:50   
sonček33
Lepo, ampak kdaj pa živita?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?