|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   res ne vem kako se naj odločim?
23.7.2009 19:40:16   
kajalin*
Sm v straaaašni dilemi,zato če ima katera kakšen dober predlog,lepo prosim....
Ma sploh ne vem kako naj začnem,hehehe.
Torej,sem lastnica zazidljive parcele,mama 4l hčerko s katero živiva "prisilno"že dve leti pri moji mami.Ni rožnato,komaj za zdržat,prej sva bili v najemu,ampak nisem bila zmožna "stran metat"keša za najemnino,mama je ponudila in sprejela sem.Parcelo prodajam,ampak za nek pameten denar,ne morem it pod ceno.Že lani sem iskala stanovanje za odkup in tip mi je ponudil ok ceno,nisem se odločila.Danes sem dobila ponudbo za parcelo in sicer dosti zbito,čeprav bi morala zagrabit varianto,ker opažam ,da v tej recesiji cene samo padajo...user posted image Pa nimam "jajc"!Stanovanje katerega imam nagledanega še ni prodano,prijatelj(skup sva dve leti)mi je predlagal naj lastnika še enkrat pokličem in povem koliko denarja imam,da če mi je prej spustil ceno mi bo zdaj na keš še kakega jurčka,pa ne vem...Ne upam.Naj povem,da mi moj veliko pomaga,vse je sam urejal tudi za stanovanje je klical,ampak njemu je povedal višjo ceno kot meni.Druge možnosti nimava,on si je začel zidati prizidek doma,jaz pa bi raje živela na svojem,ker so velika družina in si želim končno v življenju mir,pa tudi nikoli se ne ve kaj pride vmes in ostanem brez vsega.Parcelo sem podedovala po prababici je edino materialno premoženje kar ga imam.Še huje,trenutno sem brez službe tako da na kredit ne morem računati niti centa,moj pa ima s.p.,pa je ravn kupil neke zadeve in tudi ne greuser posted image Res ne vem kaj naj,pravijo da kdor ne reskira ne profitira,hm?Doma je nevzdržno,mama je živčni bolnik in je zelo slabo za hčerkico,da živi v istem okolju kot sem odraščala samauser posted image Zdaj lahko samo en očenaš zmolim in poskusim zbit stanovanje na ceno katero dobim za parcelo....
Se opravičujem,ker sem verjetn res nejasno pisalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: res ne vem kako se naj odločim?
23.7.2009 19:45:49   
Primoza
V bistvu ste si kar sami odgovorili. Se pravi prodat parcelo in ponuditi za stanovanje gotovino. PRepričan sem, da se kupcev za stanovanja zdaj ne tare. Vmes ap se kljub nizkim obrestnim meram v banki za kupnino od parcele vseeno nekaj nabere.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: res ne vem kako se naj odločim?
23.7.2009 19:51:48   
kajalin*
To mi moj že lani svetoval,ja.Ampak,ko sem doma to omenila sem dobla vse drugo kot podporo in so mi vcepili v glavo tist strah,da bom vse zgubilauser posted image Hvala za nasvet,nocoj bom prespala,jutri pa v akcijouser posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: res ne vem kako se naj odločim?
23.7.2009 19:53:52   
KatMat
kje pa imas parcelo...z mojmu namrec kupujeva

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: res ne vem kako se naj odločim?
23.7.2009 21:29:40   
ZmajTolovaj
Jaz bi šla v to - prodaj parcelo za nek OK denar, tudi če je mogoče malo manj, kot bi želela, glej le to, da za kupnino dobiš stanovanje, mogoče ne ravno ugledanega, ampak da vsaj obstajajo dostopna stanovanja za tak denar. Poleg tega si v prednosti, če imaš "keš na roke", ker je prodaja stanovanj fejst padla in so kupci zdaj v prednosti, tako da lahko tudi malo nižaš cene.
Sploh pa če je doma tako, kot praviš.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: res ne vem kako se naj odločim?
23.7.2009 22:19:51   
kajalin*
Če še ne zbijem cene stanovanja vsaj 3 jurje,mam premalo,pa bom vseen,drugo leto bom še manj dobla...

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: res ne vem kako se naj odločim?
23.7.2009 22:27:56   
rija
žal je trenutno zelo slab čas za prodajo nepremičnin.

jaz bi na tvojem mestu šla v najem skupaj s tvojim dragim, če je seveda on za to. pa počakala leto ali dve...saj najemnina v slabih razmerah doma, niti ni najbolj stran vržen denar, pač pa cena za mir.

vmes poiskala službo....in takoj je lažje.

samo se zdaj v paniki ne zaleteti.....če pa ti spusti ceno pa verjetno nimaš kaj razmišljati....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: res ne vem kako se naj odločim?
23.7.2009 22:41:46   
mika
kajalin, pozanimaj se še za stanovanja, ki jih prodaja stanovanjski sklad. ker niso vseh prodali, jih sedaj prodajajo brez kakršnihkoli pogojev. Mogoče najdeš ugodnejše stanovanje. Sicer ne vem iz katerega konca si.

Je pa res, da ti je lahko za parcelo kdaj zelo žal. Kaj pa veš kdaj dobiš službo. jaz sem jo dobila, ko sem najmanj pričakovala. takoj ko bomo prišli iz recesije ven, bodo cene parcel spet podivjale.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: res ne vem kako se naj odločim?
24.7.2009 11:31:07   
kajalin*
Rija,za 300eur mesečne najemnine res ne grem več v najem,bom raje malo stisnila doma,mi je to vseen proč vržen denaruser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: res ne vem kako se naj odločim?
1.8.2009 14:37:34   
lino

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

kje pa imas parcelo...z mojmu namrec kupujeva


sva že dve, ki naju zanima kje je parcela...tudi mi kopujemo....user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: res ne vem kako se naj odločim?
2.8.2009 16:33:52   
kajalin*
kontakt na zs
Parcela je v Savinjski dolini,cca 3min ac LJ-MB

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: res ne vem kako se naj odločim?
3.8.2009 11:14:58   
Martinčka
Jaz bi se na tvojem mestu res pozanimala kot je že ena omenila pri stanovanjskih skladih ali na splošno iskala garsonjerico kjer bi lahko dobila stanovanje za denar ki ga premorem...
glede zemljišča je pa tako... zgleda da ga imaš na odlični lokaciji.. vsak kupec vedno želi zbiti ceno.. nekaj zbije on, nekaj dodaš ti in se srečata na pol poti!
še vedno pa moraš malo razmisliti... če boš lahko v prihodnosti dobila takšno službo, da ti bo omogačala da boš lahko gradila hišo? malo si preračunaj kakšno plačo bi potrebovala za ta podvig in vidiš, če je to realno izvest v bližni prihodnosti!? potem tudi vidiš koliko se splača parcelo šparat zase...

jaz zraven mame ki bi slabo vplivala na otroka ne bi živela... zakaj pa ne greš za nekaj časa h svojmu dragemu? saj ne dolgoročno.. za kakšno leto da si najdeš kaj dobrega in ugodnega!? 

glede cen zemljišč in nepremičnin je pa moje mnenje takšno.. če imaš dobro zemljišče ali dobro nepremičnino, bo realna vrednost ostala vedno enaka! vrednost pada samo tistim prenapihnjenim cenam! ni se za zanašat na to da bo pa čez par let cena narasla... spet drugo vprašanje pa je, ali je parcela samo zazidljiva ali pa ima tudi urejene vse priključke ipd... torej dodana vrednost!? 

če bi bila jaz v krizi bi parcelo prodala ter si kupila stanovanje, poskusila priti na vmesno ceno medmenoj ter kupcem, ter poskusila še malo stisniti prodajalca stanovanja...

veliko sreče!

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: res ne vem kako se naj odločim?
3.8.2009 11:24:15   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Rija,za 300eur mesečne najemnine res ne grem več v najem,bom raje malo stisnila doma,mi je to vseen proč vržen denaruser posted image



mir je neprecenljiv

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: res ne vem kako se naj odločim?
3.8.2009 11:35:23   
Martinčka
ja mir je res neprecenlji ampak če ne gre, pa ne gre...
midva bova dobila hiško od njegovih staršev ker se oni selijo v sosednjo hiško.. na isti parceli so še njegovi stari starši ter brat z družino...
seveda bi si želela da bi bila sama nekje, ker imam bolj rada tišino in mir... vendar če ti je nekaj takšnega podarjeno ne moreš mimo tega... sloh ker če bi šla drugam bi imela goro stroškov, tukaj pa bi hiša stala prazna...
tako da vedno ne moremo narediti tako kot bi želeli... morda čez 20 let ko bomo lahko to hiško zapustili otrokom in bova šla za sebe zidati malo bolj stran:) user posted image ...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: res ne vem kako se naj odločim?
3.8.2009 11:45:32   
kajalin*
Danes dobim avans za parcelo,prodala sem jo za solidno ceno oz.jo bom,je zazidljiva,ni komunalno urejena,pa ni to velik strošek,gre baje po rajonu in tu pri nas ni to veliko,s kupcem sva prišla skup spustila sem samo 2000eur in sem zadovoljna.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: res ne vem kako se naj odločim?
3.8.2009 22:07:33   
zima07
Bravo, vesela sem zate... user posted image

Si se za stanovanje tudi zmenila?

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?