|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 11:40:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *monchy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 12:04:38   
*monchy*
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Monchy prvi del je med 10-12, drugi pa od 17-24. Mi smo bili 2 leti nazaj in mi je bilo ful všeč.



ooo super user posted image če bo lepo vreme ga pičimo ziher v ankaran


_____________________________

7.1.2008 nama je svet polepšal sonček Timon, ki ga imava najraje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 12:57:12   
petra *k
mamamajča, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu *monchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 13:05:43   
mamamajča
Petra, kak je pupika z alergijo?
Vidiš, nam pa je zginilo in od te nič več.

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 13:08:27   
mamamajča
Joj, kak je tresnilo, pa cel čas že tak grmi....
Kaj si naj počasi sklopim našo tehnikouser posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 14:15:47   
ada2
pri nas pa taka ubijalska vročina.... bi šla najrajši na bazenuser posted image

adama sem uspela naročit k zdravnici, zdaj si moram samo še en avto za petek dopoldan rezervirat....

me pa nekaj žre že od včeraj zvečer.... ena prijateljica me je klicala, da je začela krvavet, je pa v 8 tednu, potem sem jo eno uro kasneje klicala, pa je rekla, da se pelje k zdravniku, ker krvavi vedno bolj, pa da mi bo javila kako in kaj, od takrat pa se nisva več slišali.... klicala sem jo danes dopoldne, pa je prekinila.... zelo me skrbi...user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 14:19:36   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: gonzaa

pozdravljene mamice!

u fužinah smo odprli novo trgovino, ki se imenuje SRČEK nudimo vam marsikaj imamo veliko stvari za vaše malčke in to iz ekološko predelanega bombaža imamo pajacke, nogavičke sete za u avto darila igračke za dojenčka copatke in še marsikaj se najde seveda pa imamo tudi nekaj za vas mlade mamice naravno kozmetiko se pravi kreme, olja, masažna olja, masla za telo in še in še. pridite pogledat trgovinica deluje tudi preko spleta http://www.srcek.si/si

lp


tole pa meni čisto liči na reklamouser posted image  a niso neka pravila na RR glede tega?


mah, sem neka tečna, vem ja....

grem raje z deco v park v senco....

< Sporočilo je popravil ada2 -- 11.8.2009 14:20:36 >


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 14:32:01   
suncicica
mamajcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 14:52:48   
trezika
TATLY maš jutri dopoldan čas? Pa katera druga tudi vabljena... user posted image

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 15:10:59   
tatly
trezika ja mam,
ada kaj se razburjasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 15:20:58   
mamamajča
Joj, kak je danes en dolg dan!
Pa je ura šele 3user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 17:59:58   
ada2
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 18:12:07   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

trezika ja mam,
ada kaj se razburjasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ob pol desetih pred Tušom?

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 18:12:34   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image
je kaj novega s kolegico



(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 18:12:51   
Barbara111
ojla,da vas malo pozdravim
Jaz pa sem bla malo na izletu v Ljutomeru na zdravniškem pregledu za službouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pol pa sem mogla še it delat tak ,da nimam več nič od dnevov pa še flikat dopuste user posted image  sem že čisto hin od vsega
mamajča držim pestke za atija in ti pošiljamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 20:40:15   
mamamajča
Hvala!
No, lahko vam povem, da je danes za odtenek boljše.... samo stanje ne, še vedno spi, ampak njegovi gibi. Joj, koliko upanja nam da vsak gib posebej. In njegove reakcije ...
Upam, upam, da se počasi nekam premikamo in da bo čimprej v Mariboru.

Mamin današnji abraham ma bolj grenek priokus, na žalost, ampak z veliko volje nam bo vse uspelo!

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 20:47:38   
trezika
mamamajča še dalje stiskamo pesti in ti pošiljamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za praznovanje maminega abrahama pa boste imeli še več kot dovolj časa user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 20:55:09   
tatly
ada kaj si zalostna?
trezika velja,ob 9.30 bom tam
maja jaz tudi drzim pesti,pa le gre vsaj malo na bolse


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 21:05:44   
ada2
tatly in trezika jaz imam namen jutri dopoldne iti z otroci na bazen. imela bi čas prej, tam od 8 do 9. ob pol 10 smo pa zmenjeni na bazenu....




_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 21:35:09   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

tatly in trezika jaz imam namen jutri dopoldne iti z otroci na bazen. imela bi čas prej, tam od 8 do 9. ob pol 10 smo pa zmenjeni na bazenu....





to ti zdaj težko rečem ker je vse odvisno od Maruše in njenega vstajanja user posted image glede na to da mi ponavadi spi do kakšnih 8, pa da se najeva in spraviva...prej kot ob pol desetih ne gre....je pa bla dans izjemoma ( ne vem zakaj user posted image ) budnica ob 7... no, če bo jutri tako sva midve lahko prej v ormožu user posted image ampak nič ne obljubim...

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-3.del
11.8.2009 21:54:09   
katka37
dober večer

ada, kaj pa mene nisi vprašala za ponedeljek, sem preverila v nedeljo na tajnici kdaj dela, ampak sem potem v ponedeljek samo klicala in po znakih sodeč je slinavka, sem pa samo kupila neko tekočino za izpiranje v lekarni; vročine več nima danes, malo bolj je jedel končno in tudi spala sma končno boljše, prej tri noči sploh nič, je samo jokal in govoril as
danes je 6. dan in ima še pikice v ustih, tako da se vas bomo vsaj še za tri dni izogibali, potem pa pade kakšno pivce user posted image user posted image
kako kaže s kolegico??

mamamajča, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 22:51:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katka37)
  Neposredna povezava do sporočila: 797
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 22:52:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 798
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 23:11:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 799
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 23:11:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?