|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nedonošenčki 2009
7.2.2010 22:53:09   
špelin@
Že dolge mesece berem in spremljam tole temo... Nisem zmogla ničesar napisati. Ko je Zoja postala angelček, se mi je trgalo srce user posted image Jokala sem z vami. Ampak nisem zmogla tega napisati, preveč mi je bilo težko...

Skoraj ni dneva, da ne bi močno stiskala pestk za 3 G.-je. Gajo, Glorio in Gašperja. Veselim se vsake še tako majhne pozitivne spremembe, napredka pri teh Borcih z veliko začetnico. Tako majhni, a tako zelo pogumni.

In šele kako srčni in močni morate biti njihovi starši, vedite, da vas občudujem user posted image

Zdaj pa resnično MORAM nekaj napisati: Rubin., drži se user posted image user posted image user posted image Gaja, punčica mala, premagaj bolezen, da bo tvoja sestrica še verjela v dobro, prehudo je tole za njeno mlado srčece, da bosta vsi skupaj srečni. Naj se tokrat resnično zgodi čudež, ko tisoči pozitivnih misli in močne energije pomagajo!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: Nedonošenčki 2009
7.2.2010 23:22:30   
K_a_t_j_a
Rubin pošiljam vam neskončno veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Joj, kak me je ta novica šokirala... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem čist iz sebe in solze mi kar tečejo po licu.... Zakaj morajo takšni mali otročki in njihovi starši tako trpet????? ZAKAJ????

Gaja in Rubin držita se!!!! Seveda velja tudi za ostalo družinico.

GAja bodi močna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 10:35:27   
oka
Ni pravice na tem svetu, res je ni. Če bi bila, ne bi ta mala in pogumna bitjeca skupaj s starši prestajala take težke, pretežke preizkušnje. Rubin, ne vem kaj naj ti napišem, ker vem, da ga ni teksta, ki bi ti olajšal dneve polne skrbi. Upam pa, močno, da vam ta dan in vsi naslednji prinesejo ozdravitev in novo pot k zmagi in da bo Gaja spet iz te bitke prišla kot velika zmagovalka. Deklič je že sedem mesecev neverjetna borka in zmagovalka in tako naj ostane še naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 10:37:55   
tintin
Gaja!  Drži se.user posted image user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 11:00:20   
marta82
Rubin mislim na vas in močno stiskam pesti.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 11:48:30   
dadaegon
GAJA bo ZMAGOVALKA v to ne dvomim!!!!user posted image user posted image

RUBIN bodi močna daj vstran črne misli in veruj vanjo user posted image


(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 12:36:06   
koala
Ojoj user posted image user posted image user posted image user posted image  Rubin močno močno stiskam pesti tvoji Gaji pošiljam triljon pikapolonic in še vsaj tolikov puskov za srečo in veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiko moči za boj ki ga bije. Resnično ježe čas da se vse te preizkušnje končajo.

Rubin tebi pa veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiko energije, v mojih mislih ste vsi. Zoja prosim prosim čuvaj svojo sestrico, mamico in atija, pa tusi tvojo veliko sestrico.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu dadaegon)
Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 12:46:48   
Zvezdica
Rubin, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za malo gajo.

Verjamem v to, da se bo zlizala, saj je že dokazala da je močna punčkica. Držim pesti za vas.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 15:02:10   
natasaom
joj rubin,jaz sem pa mislila da se že cartateuser posted image user posted image user posted image
vse pozitivne misli k tebi in tvoji družini

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 15:59:59   
Rubin.
Hvala moje drage virtualne prijateljice user posted image . Resnično upam, da bo ta pozitivna energija, ki jo nam pošiljate, padla na plodna tla.

Gaja je danes stabilna, vendar je stanje še vedno zelo resno. Še vedno potrebuje 100% kisik.

V Gajo jaz sploh ne dvomim, deklica je trdno odločena, da ostane pri meni, vprašanje je samo, če bo telo zmoglo.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 16:00:44   
Rubin.
Pozdrav, tudi zdravniškemu osebju, ki bere te moje vrstice.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 16:01:12   
sonček33
Rubin, objem. Gaja je borka in pol. Držim pesti zanjo, za vse vas.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 16:26:34   
tažana
rubin mislim na vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 17:16:40   
christiana21

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Hvala moje drage virtualne prijateljice user posted image . Resnično upam, da bo ta pozitivna energija, ki jo nam pošiljate, padla na plodna tla.

Gaja je danes stabilna, vendar je stanje še vedno zelo resno. Še vedno potrebuje 100% kisik.

V Gajo jaz sploh ne dvomim, deklica je trdno odločena, da ostane pri meni, vprašanje je samo, če bo telo zmoglo.


Naj zmore in bo zmogla. Verjamemo vanjo, toliko je že prestala in tudi tej pljučnici se ne bo pustila. Drži se mala Gaja.
Mislimo nateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Mamici Rubin, atiju in mali miss pa veliko objemov in močiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 18:03:44   
Tanja55
Rubin, ze od zacetka spremljam vaso zgodbo in obcudujem to mocno voljo in pogum. Gaja bo zmogla, saj ima po mamici in ocku v sebi mocno voljo do zivljenja in je prava borka. Od dalec vam posiljam zvrhan kos energije in objemov. Mislim nate, Rubin in na malo Gajo.user posted image

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 19:42:53   
tasa_m
Draga moja Rubin. drži se!! Vsak dan sem z mislimi s teboj in Gajo!!

Mi vam pošiljamo na milijone pikapok in velik koš objemčkov!

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 20:03:20   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Draga moja Rubin. drži se!! Vsak dan sem z mislimi s teboj in Gajo!!

Mi vam pošiljamo na milijone pikapok in velik koš objemčkov!



se podpišemuser posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1392
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 20:09:17   
PERSIDA
Milijon pikapok za Gajo in vse pesti sveta. 

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 1393
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 20:12:27   
botrca
Christiana21 tudi tvojo zgodbo o operaciji sem prebrala...joj kar solze same tečejo...držite se kaj naj vam rečem...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image .

Dadaegon tudi zate in Gašperja nešteto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 1394
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 20:17:28   
arabela*
Za vse ,ki potrebujejo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 1395
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 20:32:42   
farfala
Rubin in Gaja mnogo oseb in njihovih  misli, želj za dober konec teh preiskusov in bolečin je z vama, verjamemo, da se bo vse dobro izteklo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pogumni sta!



(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1396
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 20:40:09   
Andromeda
Rubin & Gaja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 1397
   RE: Nedonošenčki 2009
8.2.2010 20:42:17   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Za vse ,ki potrebujejo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Se podpišemuser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1398
   RE: Nedonošenčki 2009
9.2.2010 6:33:29   
ek76
Gaja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ........

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 1399
   RE: Nedonošenčki 2009
9.2.2010 8:34:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

user posted image user posted image user posted image Rubin, dadegon, Ch.21 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kolikokrat sem že napisala in še mnogokrat bom, res ste mame z velikoooo začetnico... ne dajte se, borite se s svojimi sončki in verjamem da vam uspe se kaj kmalu crkljati v toplem domu v mehkem objemu najbljižjih.

Seveda ste posebne in special mame tudi tiste, ki ste vse to že dale skozi in vsa čast vam, kapo dol...

user posted image user posted image user posted image  z vami in upam, da vam bodo vsi objemi dali nove moči in vse pikapoke hitro pomagale pozdraviti vaše sončke...

Radi se imejte in velikoooo se crkljajte

Katja




si sposodim tele besede in dodajam moč pozitivnih misli!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 1400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?