|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hrvaška da ali ne?!
19.7.2009 9:35:38   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: rija

[in malo se zamislite....doli sem govorila z mnogim strežnim osebjem, ki že na videz deluje utrujeno do amena....vsaj v našem hotelu so vsi bili čisto gotovi, prihajali zjutraj ob petih in ostajali pozno v noč, spali po 4 do 5 ur in zopet vse znova....

da vas/nas vidim Slovence, ki bi vse to prenašali iz dneva v dan z nasmehom od leve do desne uhe....user posted image  pa bili nič tečni vmes, ko nas kak v ueber tečen gost že stotič tisti dan zagnjavi za banalnostuser posted image

res. ala jim vera, da uspejo biti še vsaj toliko prijazni.


Ej to je res, samo oni delajo najvec šet mesecev na leto kolikor traja sezona.

Drugače pa, nikoli, ampak res nikoli, nisem doživela kakšne neprijetne stvari na hrvaški obali in nikjer drugje na Hrvaškem. Komaj čakam dopust.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Hrvaška da ali ne?!
19.7.2009 9:41:15   
tasa_m
pozdravljena!
Mi smo pred 3. dnevi prišli domov iz 10-dnevnega dopusta in ti rečem, da nismo imeli nobenih problemov ne z lastniki apartmaja, sosedi , strežnim osebjem.. z nobenim! Nobenih razlik niso delali med nami (slovenci) in drugimi gostji. Pa je bilo kar veliko slovencev doli..
Bili smo v Sv. Filip i Jakov.
Vemo, da bomo drugo leto zagotovo šli spet na Hrvaško.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Hrvaška da ali ne?!
19.7.2009 9:50:29   
netki
tudi mi smo se vrnili iz morja (biograd n/m)....super super super
vse govorice so ble samo antipropaganda

drugo leto spet

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Hrvaška da ali ne?!
19.7.2009 9:56:37   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: alička

Ej to je res, samo oni delajo najvec šet mesecev na leto kolikor traja sezona.



res. ampak na zalogo se ne moreš spočiti...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Hrvaška da ali ne?!
19.7.2009 11:10:35   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: alička

Ej to je res, samo oni delajo najvec šet mesecev na leto kolikor traja sezona.



res. ampak na zalogo se ne moreš spočiti...


ponavadi so to kontinentalci, ki niso vajeni sonca in takšne vročine.i Moja sestrična je delala na Pagu od jutra do sutra, na noč je spala mogoče 4 ure. Domov je prišla čist izmozgana. Sicer je ona taka nasmejana pozitivka in gostje tega niso čutili, koga drugega pa to hitro iztiri.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Hrvaška da ali ne?!
19.7.2009 11:19:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: alička

Ej to je res, samo oni delajo najvec šet mesecev na leto kolikor traja sezona.



res. ampak na zalogo se ne moreš spočiti...


ponavadi so to kontinentalci, ki niso vajeni sonca in takšne vročine


Tudi ce nisi kontinentalec, te dolgotrajna vrocina izcrpa, brez da bi kaj delal user posted image .
Zakaj mislis, da so juzni narodi znani kot "leni"? Ker enostavno ne mores delati na 120% kot pri nizjih temperaturah.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Hrvaška da ali ne?!
19.7.2009 12:54:47   
CatJa
Kdo jih pa sili, da delajo od jutra do večera?



_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Hrvaška da ali ne?!
19.7.2009 16:23:42   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Kdo jih pa sili, da delajo od jutra do večera?




situacija in delodajalec.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Hrvaška da ali ne?!
19.7.2009 19:16:49   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: mika



Tudi ce nisi kontinentalec, te dolgotrajna vrocina izcrpa, brez da bi kaj delal user posted image .
Zakaj mislis, da so juzni narodi znani kot "leni"? Ker enostavno ne mores delati na 120% kot pri nizjih temperaturah.


To  rečem vsakemu, ki pravi da so Dalmatinci leni. Madona, če pijem na vročini kavo, seveda sedim, potem nesem skodelico v kuhinjo in se uležem na kavč. Sedaj, ko je pri nas vroče, ne gremo iz hiše oz. s terase, ki jo imamo na severni strani. Da bi pa morala delat...ajajajuser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 19.7.2009 19:17:14 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Hrvaška da ali ne?!
19.7.2009 19:17:36   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Kdo jih pa sili, da delajo od jutra do večera?




situacija in delodajalec.user posted image


Tako jauser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Hrvaška da ali ne?!
20.7.2009 14:23:00   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

čRrno piko si je prislužila le kelnarca, ki nas je stregla v tem hotelu , saj je najbolj od vsega obvladala čik. Drugače pa res poštiman in lep hotel z ok ponudbo..user posted image
Mater jaz grem nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image



roko na srce...ampak natakarji so bili pa tudi nekoč neprijazni.....user posted image in moram rečt, da so vsako leto manj....letos nisem srečala nobebena neprijaznega btw.

in malo se zamislite....doli sem govorila z mnogim strežnim osebjem, ki že na videz deluje utrujeno do amena....vsaj v našem hotelu so vsi bili čisto gotovi, prihajali zjutraj ob petih in ostajali pozno v noč, spali po 4 do 5 ur in zopet vse znova....

da vas/nas vidim Slovence, ki bi vse to prenašali iz dneva v dan z nasmehom od leve do desne uhe....user posted image  pa bili nič tečni vmes, ko nas kak v ueber tečen gost že stotič tisti dan zagnjavi za banalnostuser posted image

res. ala jim vera, da uspejo biti še vsaj toliko prijazni.


rija....poznam to...sem sama tako delala,v slovenskem turizmu.Zvečer do polnoči,zjutraj ob pol osmih pa že bila nazaj....
In bila vedno dobre volje,nasmejana...je pa res,da sem enkrat padla v nezavest in mi je šef dovolil en (1) dan počitka...

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Hrvaška da ali ne?!
20.7.2009 14:31:48   
oka
Nikar, samo na Hrvaško nikar ne hodit! A niste slišali? Unega morskega psa, ki se trenutno kopa pri Braču so nahujskali, da grize samo Slovence...

Mislim vse lepo in prav ampak to je pa že ena miljonta debata na to temo in veeeedno eeeeno in iiiistooooouser posted image

< Sporočilo je popravil oka -- 20.7.2009 14:32:38 >

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Hrvaška da ali ne?!
20.7.2009 15:28:34   
Tonchka
Priznam, da mi letos zaradi vsemogočih govoric Hrvaška kot destinacija za dopust ni kaj preveč dišala, ampak ker radi potujemo z avtom in imamo gliser, smo se na koncu vseeno odločili, da gremo na HR. Vrnili smo se prejšnji teden in moram rečt, da v 14 dnevih nikjer niti malo nisem imela občutka, da nas ne bi marali, ker smo iz SLO. Vsepovsod ful prijazni v lokalih, pošta, bencinska, pri kartah za trajekt (no tu so mi še šenkali karte za froce), trgovinah, da ne govorim o naših domačinih, kar niso vedeli, s čim bi nas še počastili,...Skratka, zelo zelo pozitivno presenečena. Kar se tiče opraskanih avtomobilov, pa sem slišala, da se je na Pagu slov. avtomobilov "lotila" slovenska mularija, baje nek fajt med MB in LJ, tako dauser posted image . Uživajte na dopustu, kamo koli pač že greste.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Hrvaška da ali ne?!
20.7.2009 15:52:37   
metka_zone
Ravno smo se vrnili iz dolgega dopusta in ni bilo panike,temveč nasprotno.Tudi avto smo imeli cel dopust parkiran na takem mestu,kjer ti ga zahka ''obšlisajo'', ampak je isti.Bili smo na otoku Kaprije,domačini o.k, avto pa nam je cel dopust stal na kopnem v Vodicah...
Zdi se brezveze paničariti,ker se ti tukaj lahko zgodi isto in lahko imaš probleme z nekaj primitivci...

Lp

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Hrvaška da ali ne?!
21.7.2009 8:32:04   
lara larissa
oka : Nikar, samo na Hrvaško nikar ne hodit! A niste slišali? Unega morskega psa, ki se trenutno kopa pri Braču so nahujskali, da grize samo Slovence...

Mislim vse lepo in prav ampak to je pa že ena miljonta debata na to temo in veeeedno eeeeno in iiiistooooouser posted image






No oka če ti mal logika pokaže ti že naslov pove vse, oziroma o čem poteka debata.... in če se ti že to vse zdi tako zlajnano  in vedno eno in isto ne vem kaj pol sploh greš brat foruma....meni se to zdi totalno bedasto in pol tukaj nekaj pljuvaš. Mene če določena tema ne zanima je sploh ne berem in pika.

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Hrvaška da ali ne?!
21.7.2009 8:39:34   
Andromeda
Mi smo bili konec junija na Rabu in nisem nikjer zasledila, da je med nami in našimi sosedi kakršenkoli politični spor. Nikjer nobenih problemov, vsi so bili prijazni, ve eni trgovini z eko-izdelki je prodajalka slišala, da sva Slovenca in nama je ob odhodu še prijazno rekla "Nasvidenje!" Tudi na meji nobenih težav. Avto smo imeli parkiran pred apartmajem, tudi, če smo kam šli, nas ni skrbelo, "da zdaj nam ga bo pa en Purger opraskal".


(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Hrvaška da ali ne?!
21.7.2009 8:48:50   
oka
Glej LL, čisto mičkeno bi lahko uporabila iskalnik. Zamudila bi se ravno toliko, kot si se s pisanjem prvega posta. Teh tem je vsako leto gotovo več kot pet in vse so na isto vižo, z več ali manj istimi uporabniki, večina se suče okoli "rekla-kazala" podatkov in člankov o domnevno neprijaznih, škodoželjnih Hrvatih... In na vsaki temi so napisane pozitivne izkušnje, kot tudi negativne in vedno se pozablja, da čudake najdeš na obeh straneh meje in še čez.

Zato, če te že v štartu skrbi, da bo dopust na Hrvaškem ena slaba izušnja in se za dopust odločaš na podlagi rekla-kazala in tega kaj drugi menijo, potem je bolje, da si izbereš drugo destinacijo.

In še podatek zata: na Hrvaško sem hodila kot otrok, na Hrvaško že 10 let hodim s svojo družino in nikoli nisem imela slabe izkušnje.



(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Hrvaška da ali ne?!
21.7.2009 13:16:34   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: lara larissa

Pozdravljene

Upam da sem svoje vprašanje uvrstila v pravo rubriko....Skratka zanima me kakšne izkušnje imate z hrvati tisti ki se letos že bili tam na morju. Govori se namreč da so hrvati zaradi te politike full proti slovenskim turistom in da jim delajo razno razne preglavice, med drugim tudi uničujejo avte slovencev pa slišala sem celo da pred nekaterimi restavracijami piše da ne strežejo slovencev ( to me sicer ne skrbi)itd. Zanima me koliko od tega je sploh res, je res tako hudo ? ali je varno ali ne se odpraviti na počitnice k našim sosedom.
Mi imamo rezervirane počitnice šele drug mesec pa so me ob vsem tem kaj se govori nekak začeli obdajat dvomi ali bi sploh šli.

Se opravičujem če je na to temo že kaj napisano, ker imam zelo malo časa nisem imela časa iskati na foromu, če pa je na to temo že bilo kaj debate pa mi prosim napišite link. Najlepše hvala vsem že vnaprej


Mi smo bili sicer maja na Hrvaškem......nobene napetosti nisem opazila.......tako, da me ni strah še septembra enkrat iti.....

Smo pa bili pred dnevi po dolgem času nekaj dni na slovenski obali.....in sem se ob prijaznosti osebja v hotelu začela spraševati, zakaj neki ljudje toliko govorijo čez prijaznost osebja na Hrvaškem in potem dobiš občutek, da te pa pri nas sprejmejo z odprtimi rokami in z velikim nasmeškom......je zelo dobro sprobati stopnjo prijaznosti in gostoljubnosti nekaterih naših turističnih in gostinskih delavcev pa Hrvati ne bodo več takšen strah in trepet.....vendar mogoče slovenskemu turističnemu osebju mogoče delam krivico in ne upoštevam dejstva, da so v bistvu nekateri neprijazni mogoče zato, ker morajo preveč delati, ker ljudje iz strahu pred Hrvati množično drvijo na naših nekaj km obale....pa vročina, on pa mora delati, jaz pa lenarim in se brez veze razburjam, ker že 20 minut čakam na pivo in sok, čeprav je poleg nas zgolj 9 ljudi na terasi (od tega trije kelnarji)......



(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?