|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
24.7.2009 11:32:10   
tinaaja
encijan user posted image user posted image user posted image user posted image samo da se je vse uredilo z nosecnostjo :) jaz sem pri diti tud imela hematom in izcedke user posted image al konec dober vse dobro user posted image

zdaj cakamo drajo, da se losa busija user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Encijan)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
24.7.2009 15:07:06   
Pikca
Encijan čestitam!!! želim ti srečno nadaljevanje po stresnem začetku...

Tinaaja, me veseli, da je Brina bolje.

Rač. igric še ne igramo, Živa zdaj barva (z miško klikne na barvico in potem na določeno polje, da se pobarva) in včasih tipka črke, ali pa kaj skupaj pogledava na netu (ponavadi kakšno info. ali slikco o živalih, vulkanih... - kaj, kar Živa sprašuje). Jernej pa pri računalniku najraje puli tipke user posted image

Ana009 hvala za vse info, na Helgoland bomo šli skor sigurno, pa en otoček Wangerooge, tam sva že bila z mojim, pa tole sem našla http://www.seehundstation-norddeich.de/ je sicer malo stran, ampak sem se navdušila... za avtovlak se pa še nismo odločili, bomo videli, kako bo s to gripo... če se bo širilo, bo bolje it z avtom.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
24.7.2009 19:18:48   
tejčica
Encijan, čestitke!!!user posted image user posted image user posted image  

Veste kakšen mir je pri nas!!! Že cel teden sva z mojim sama! Mali je na Gorenjskem pri mojih, Taja pa je že od prejšnjega četrtka v koloniji na Rogli.
Skoraj brez slabe vesti rečem, da so kar pasali tile fraj dnevi. Sva z mojim izkoristila za čas malo zase, sedaj pa je že čas da pridejo mulčki domov. Po Vida grem danes, Taja pa pride domov v nedeljo. So pa to njene prve počitnice da ni z njo koga od domačih in se super drži. Sva 2x tudi govorile, pa je komaj imela čas zame. Je prava mala cigančica.user posted image

Lepo preživite vikend.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
24.7.2009 20:24:43   
tinaaja
Tejcica, fous sem ti!!! Meni bi tko sedel kaksen vikend off.. Ampak sanja svonja kokuruz.. se dolgo neeeeemaaa toga ... Uzivaj na polno user posted image Taji pa vse naj naj z malo zamude user posted image
No tole zgoaj je posledica zadnjih dveh dni-.. Moram pojamrat, ker se mi mesaaaa user posted image user posted image user posted image Brina je tako zoprna, tecna,... Vse kar čš.. Za vsako stvar tulit, ce jjo pogledas, ce je ne, ce kaj reces, ce ne reces, ce das, ce ne das.. Ma fak no... OK, prva stvar - pogresa druzbo. Slaba stran - se cel teden je ne bo imela, ker se res ne sme karkoli okuzit in ne sme v varstvo. Do srede jo bom imela sama doma, pol pa picimo an morje upam. Druga stvar - ugotovila sva, da je potrebna 3005 mamine pozornosti. Fotru pravi: bejž.. user posted image Po porodu sta bila z mojim ful navezana, ful sta se povezala, zdaj pa kar naenrat spet mama, mama,.. Tretje- punco je noro zdelala pljucnica, bolj kot sva si bmislila in bolj kot je najprej kazala. po prvem spancu je bila noro tecna.. jo po kosilu popokamo pa gremo z avtom uredit par zadev in v avtu kinka. In pridemo ob 4 domov, jo samo moj v pojstlo odpakira in zaspi drugic in spi dve uri!! Danes cez dan skoraj 4 ure skupaj. user posted image In zdaj zvecer spet brez problema sla spat..
Skratka ... kaj naredite, ko imajo vasi otroc take cmizdave dneve, ko jim a ma nic ni prav? In kaj ko imajo vec takih dni.. bog ne da, da bo to trajalo, ker .. saj ne vem kaj user posted image

No drugace pa .. zamenjali smo ji posteljo, ima zdaj 160x70 Ikea posteljo in gre sama not, ven in sprejela je vse skupaj fantasicno. Celo tok, da jo najdeva vsa presenecena sredi noci med nama user posted image Oz tud tok, da punca hoce spat v svoji postelji, kljub temu da jo vprasava, ce bi pri nama (ko je bila bolna).. tko da super nakup. user posted image

tok zaenkrat :)


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
27.7.2009 11:27:53   
draja
Encijan čestitke in srečno do koncauser posted image user posted image user posted image .

Ja, zdaj sem pa baje res že jaz na vrsti za rodit. Gulp, še 6 tednov,.... Pa še tooooook stvari za naredit prejuser posted image . Je pa tale druga nosečnost ultra težja od prve. Še vedno mi je skoraj vsako dopoldne obupno slabo, muči me kislina, zdaj pa so se pojavile še bolečine v hrbtu, ki jih pri Živi sploh ni bilo, da sploh ne govorim o tiščanju v želodec in "dušenju",... No, tko, sem mogla mal pojamratuser posted image , saj drugače pa komaj čakamo našo drugo pikico, da se nam pridruži.
 
Tinaaja ko pri nas pride tak dan, gremo samo ven. Kamorkoli. Ker sitnoba zunaj čudežno izgine. Pa tud če gremo po trgovinah, sam da nismo doma. Po mojem jim je dolgčas doma. No, vsaj Živi je. Pa čeprav je doma sam pol urce. Ma včasih tud sekundo ne zna bit samauser posted image . Pri nas sicer ni joka, je pa zadnje čase ful in cviiiiiiiiiilit za vsako malenkostuser posted image .

Tejčica super za oddih brez mulčkov. tudi jaz bi, sam pol, ko bom brez trebuha. Zdaj ko sem kot nasedel kit ne bi bilo kaj dosti od romantike v dvoje user posted image user posted image . Pa čestitke Taji, čeprav z zamudo!
 
Pikca super izlet boste tole imeli. Uživajte na polno!

Barve dosledno loči rdečo, rumeno, modro, zeleno, roza, rjavo, oranžno. Včasih tudi črno in belo.

Če niste vse na morju vas snubim kakšno popoldne v ZOO. Tam na tistem novem delu je zakon v vročih dneh. Mulčki se lepo v senci igrajo z mivko in vodo, mi pa na ležalnikih zravenuser posted image . Obvezno za preoblečt in preobut s sabo, pa kakšno lopatko! Zakon za mulce res takšno packanje!


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
27.7.2009 21:17:00   
thaiss

Pozdravljene,

Matia pije svoj deci melka pred spanjem, če 15minut pa gre v mižule. Se pozna da je na počitnicah, pa ima zvečer eno urco več fore, pa še na plaži se lahko zadržimo malo dlje.
Ta teden je tudi moj doma, pa hodita že zjutraj za 8. uro na plažo, eni pa v službouser posted image


Encijan
čestitke in mirno nosečnost ti želim, januarja pa lepega in zdravega bejbija..
...jaz bi tudi....

draja kaj samo še 6 tednov, kako gre hitro ta cajt

tinaaja
upam, da bo čimmanj takih tečnih dni. Matia je imel včeraj en grozen izpad trme, kej tazga še nismo okusliuser posted image , po prerekanju v nedogled sem ga streznila s kozarcem vode...v obraz....


barve-
roza, rumena, bela, zelena, rjava, rdeča

< Sporočilo je popravil thaiss -- 27.7.2009 21:18:39 >


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
27.7.2009 23:00:17   
sezam
Encijan - user posted image user posted image čestitke in srečno user posted image

tečnoba - ne bi o tem, ker pri nas je zadnje dni katastrofaaaaa user posted image Tok tečnega otroka še nismo mel user posted image . Ana je bil včasih trmasta, ampak daleč od tega kar zdaj počne Žiga. Upam, da ga hitro mine

draja -a tkole se teb bliža user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
28.7.2009 6:19:31   
tinaaja
rana ura, zlata ura :) se pomnite.. no pri nas se vedno drzi.. ce ze brina potegne do 6, pol je dita ob 5 pokonc.. ajme!
No brino smo spravili v red z zeloo veliko pozornosti in ukvarjanja user posted image  in tudi spanjem 2x cez dan. ocitno jo je bolezen fizicno res cisto unicila. Vceraj je spala samo 1x, a to 2,5 ure.. za primerjavo - doma spi v povprecju cca 1,5 ure.
Je bila B vceraj tak zaklad - smo punce doma, ker ni priporocljivo za B, da gre v varstvo. Valda ne more bit tok popolno - je imela pa dita svoj dan, ko ji nic ni bilo prav. Drugace pa mala obozuje sling in je prav fino za sprehode. ce smo punce same je tudi brina super pridna in hodi ob meni. ce smo pa vsi 4 ali 5, pol pa siba user posted image

sezam, upam, da vas tecka zapusti, napoti jo kam drugam

draja - tik tak, tik tak user posted image

thaiss .. kdor caka, docaka user posted image  navijamo itak! a taka kriza je bila, a je cist v afekt padu?

nic, dita se ze hudi..

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
28.7.2009 8:34:13   
skačica
jutro!

Še jst malo po dolgem času. Berem sicer sproti, ker ni veliko za brat, pišem pa pol ne.

Naša tamala je ok. Sicer ima včasih tudi kakšne izpade, ampak moram priznat, da ni hujšega. Zaenkrat. Me zanima kako bo potem, ko dobimo še eno.
Jo sicer pripravljava na to kolikor se da, se full veseli, ampak ne ve kaj bo to potem v resnici pomenilo. Bo že.

Sama se ok počutim, sem pa v 31. tednu. Danes imam pregled, komaj čakam.

Iza obožuje risanke, najbolj Nodija. Jo štopava kolikor se da, ampak zjutraj in zvečer je pa skoraj obvezno, da si pogleda kakšno. Mi gre prav na jetra.  O rač. igricah sploh ne razmišljam, ker bo potem stalno visela na rač.
Čez dan smo skoz zunaj, razen če je res prevroče.
Barve še ne razloči, vse je rumeno in roza. Pa včasih zeleno.
Se pa zelo rada igra z dojenčkom in vozičkom. Res skrbi za svojega Čučuja kot prava mamica. Previjanje, crkljanje, tolažba, uspavanje, vozičkanje sem in tja po stanovanju,...luštna je.

Na dopustu smo že bili, jaz bi seveda še, upam, da pade še kak podaljšan vikend v avgustu. Res je bilo hitro okol teh 10 dni, bli smo pa na Viru in je blo supeeeeeeeer. Zvečer mogoče kako fotko nalimam.

Mene ima, da se vpišem spet na faks, verjetno sem zmešana, kaj? Ampak res bi rada, da doštudiram nekaj kar bi mi kasneje tudi nekaj prineslo. Mož je seveda ZA, mi bo pomagal, jaz se moram še odločit. Mah, ne vem. Ampak od diplome dalje moji možgani ne delajo nič in so spet potrebni akcije.

V seprembru ima sestra poroko, sicer ne bo ohceti, ampak slavnostna večerja po obredih in sem že zdele čist zasekirana kako se oblečt, ker mislim, da bom 4 tedne pred PDP-jem ena velka žoga z zatečenimi nogami. kam naj grem v šoping, da najdem kaj res lepega?

Grem......se javim še kaj zvečer.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
28.7.2009 9:02:43   
draja
Jutro punce!

Lepo, da je spet mal oživela tale naša tema. Jaz vas včasih kar mal pogrešamuser posted image .

Thaiss mi tud navijamo zate!!!

Tečnoba ma mora bit nekaj v zraku. Tud tale zaspanost. Ker Žive zjutraj sploh zbudit ne morem za vrtec, pa včeraj so ob 14:50 v vrtcu še vsi spali!!!! Je rekla vzg. da jih že 15 minut neuspešno budi.
Pri nas pa na srečo zaenkrat še nimmao izpadov trme, imamo pa razne lumparije - zadnje dni npr. pri hrani, ko je sita ali ji ni všeč lepo obrne krožnik ali skodelicouser posted image . Aaaaaaaaa, če pa kaj ne prenesem pa je, da se otrok preserava in igra s hrano!

Tinaaja upam, da bosta danes obe pridkani in bo dan minil brez (večje) tečnobe.

Skačica hmmmmm težko ti svetujem, kje kaj ful lepega in svečanega za nosečnice dobit. HB jaz letos nisem nič tko lepega rabila. Pa super za sestro, da se poroči! Sam to še ni ta najmlajša ne al kako?

Nič grem delat za službo. Imam še ogromno za naredit pred porodom, pa tud pol ne bom čist prosta. To pa so slabosti, če delaš na svojemuser posted image .

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
28.7.2009 10:00:44   
skačica
jooj, draja, sej verjamem, da tud ni tko zlo fajn, ko si na svojem, ampak jaz ti kar zavidam. Boljš že kot pa v kakšni firmi, k ti dirigira vsak, k ima 5 minut časa.
Jaz mislim, da ne bom šla več v službo, no ali pa še čisto malo potem pa dopust in porodniška. Imam vsega dovolj pa čeprav delam samo po 4 ure. Bo treba nekaj novega si umislit po porodniški.

Ne, najmlajša je stara šele 18 let in je še dijakinja, poroči se ta tretja, ki je stara 25.5 let. Potem ji pa drugo leto menda sledi še  najstarejša, ki je pa že 30 in ima tudi že mulčka. Po moje bo kmalu 2. user posted image .
Ja, je kar pestro, ker nas je več, bad samo da ni še tamalga. Nanjga sem bila res zlo navezana in sva si bila full blizu.  Njega full pogrešam, upam, da bo s časom bolje. Bo zdele že celo leto od nesreče pa je še vedno vse kot bi bilo včeraj.

Za cunje je pa res klinc. Sploh, ker bom verjetno že prav luštno okrogla in nasedlauser posted image , bom šla v Kepico pogledat, čeprav men je tam full drago. Pa v Popka pol pa že ne vem kje bi lahko še kaj dobila.

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
28.7.2009 10:45:05   
draja
Skačica definitivno je zakon bit na svojem in si sam izbirat in razporejat delo!!! Če že samo vožnjo na delo in z dela v največjih prometnih konicah štejem se definitivno splača. Pa če pomislim, kako mi je bilo 4 mesece slabo, pa kolk je bila tamala bolana, pa kako fajn je, ko ti nihče ne teži,.... Ko je delo garaš, tudi ponoči, ko ga ni pa lahko tudi kaj drugega počneš. Nam se je zaenkrat ta odločitev obrestovala z vseh vidikov, tudi s finančnega. Res pa je, da je za vse zaslužen moj mož, ki je vse zrihtal, ustanovil podjetje, uredil vse zame in mi tudi pridno najde delo. Je res fajn, da sva oba pravnika.

Verjamem, da so spomini na brata in nesrečo še vedno živi kot bi se zgodilo včeraj. takšne stvari so nepredstavljive. Dobro je, da vas je veliko v družini, da ste močno povezani in da se vam sicer dogajajo lepe stvari - poroke, otročki,... Ob otrocih ni toliko časa razmišljati. Jaz se velikokrat spomnim na tvojo družino in vam želim v bodoče res SAMO LEPIH dogodkov!


(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
28.7.2009 14:13:23   
Dajadada
Skačica, ful je luštn brat kok ste povezani v vaši familiji. Se mi zdi, da je zmeraj manj tega. En razlog so majhne družine, drug pa, da se kar nekako razidemo in ne najdemo ne časa ne volje, da bi srečevali. Kako bodo šele vaši otročki užival z bratranci in sestričnami. Dolgčas vam zihr ne bouser posted image . Glede obleke za poroko pa, če nič ne najdeš, si jo še zmer lahko daš šivat. Kar se svečanih poročnih tiče, je res bolj tema v trgovinah.

Draja, to da si šla na svoje je bila reeees dobra odločitev...vidim, da se ti je obneslo iz vseh vidikov. Bravo puncauser posted image . Jooj, si bogica z noseč. težavami...ti kar pojamraj...tukaj smouser posted image .

Tinaaja, a ne kok zelo si želijo naše pozornosti. V bistvu vse težave, tečnoba ipd. izhajajo samo iz tega...vsaj pri nas je tako. Sam kaj, ko pa je treba v življenju še kaj drugega počet kot samo z otrokom se ukvarjat.

Nejc se ponavadi spravi na tima, kadar mu kej ne paše. Ker ve, da bo tako dobil najino pozornost, pa tudi če bo negativna in bo za kazen šibal v sobo. Na vse načine se trudi biti v središču pozornosti. Če ga npr. ne poslušamo, se začne dret. Pa to ne pomeni, da ga nočemo poslušat, ampak on govori kar naprej in hoče, da ga gledaš, mu kimaš, odgovarjaš... In to tudi, če vidi, da se midva pogovarjava med sabo, ali s kom drugim. Zdej mu poizkušava dopovedat, da mora počakat, da midva nehava govorit, potem pa naj on pove svoje, ne pa da kar čez govori, govori in govori. Nikoli si nisem mislila, da bom imela kdaj dovolj besede mami, ampak ko se zadere ene 10ič, zato, ker mu jaz rečem samo prosim, ali kaj je, zraven pa ga ne pogledam, ker npr. glih nekaj drugega delam, al pa sem v avtu in ne morem nazaj njega gledat, takrat je pa res že preveč.
Drugače sem pa navdušena nad njegovim govorom...kako se da zdaj zmenit z njim...luštn. Če pa kaj ne ve, si pa kar zmisli eno besedouser posted image . Pri timu pa spremljamo drugačen napredek...zdaj še veselo kobaca naokoli, razišče čisto vsako stvar, ki mu je na dosegu, tudi vsede se že sam iz položaja kobacanja, pa dvigovati se je začel na nogice, naučil se je ploskati in to je zdaj nejcu fajn, k zganja vragolije pred njim in mu ploskauser posted image . Si je najdu občinstvouser posted image . Ah, lahko bi še pisala in pisala o naših dveh škratkih...dogaja se nam veliko lepega, je pa tudi veliko dela z njima...včasih smo vsi v 7 nebesih, včasih je za znoret...vsega je polnouser posted image .

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
28.7.2009 21:14:55   
A-N-J-A
Encijan čestitke za ponovno nosečnostuser posted image user posted image user posted image !

Mi smo bili v sredo cepljeni, zvečer je bila že vročina, ki je 2 dni nismo mogli zbit(kvečemu na 37,6 za pol urce).V petek smo šli spet k dr., vzeli so mu vodo, kri in še bris žrela.Ko je pogledala v usta se je kar zgrozila, je rekla da ima vse razžrto in da je sigurno streptokok.No bris je bil neg. tako da je bila diagnoza viroza.Seveda cepljenje nima nič pri temuser posted image .Dobili smo Voltaren svečke, ji sem mu jih mola dajat 2 dni.V soboto sem opazila tudi da ima dlesni čisto zatečene in polno aft.V pon. sem spet govorila s P in je zdaj diagnoza po vsej verjetnosti slinavkauser posted image .
Mali je tak revež, ne more nič jest ,ker ga tok boli.Danes ima vse dlesni krvave.Pa sloz me prosi da bo jedu, pol pa ne moreuser posted image .Groza.
No tok z naše strani user posted image .

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
28.7.2009 22:05:32   
Dajadada
Anja, tole je zihr slinavka. Pri nas je bilo enako. Najprej vročina...smo mislili, da je viroza...ampak jest ni hotel in tretji dan je imel že ful otekle dlesni in miljon aft. Hotu jest, pa ni mogel...vse kar mu je šlo dol je bil puding, kakšna skutka...vse kar nima premočnega okusa pa da direkt pogoltne. Nejc je bil en teden tak bošček, pol je pa še vsaj 14 dni bolj previdno jedel,vedno vprašal, če bo bubalo oz. pol si je že sam odgovarjal "ne bo bubal ne", "nič buba lino"...
Drži se Boruser posted image user posted image user posted image user posted image .

Encijan, čestitkeuser posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
28.7.2009 23:40:10   
sezam

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
sezam, upam, da vas tecka zapusti, napoti jo kam drugam

Je blo dans že bolje user posted image

skačica - ja, res ste ful lepa družinia, ko takole skupja držite. Tudi jaz vam v bodoče želim čimveč sončnih dnevov in uživaj na poroki

Pa veli kup user posted image user posted image za Borčija, da se čimprej pozdravi

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
29.7.2009 8:27:22   
draja
Anja ooooo shit! Bogi Boruser posted image . Mene je tega tolk groza! Milijon pikapok, da se hitro pozdravi! Bošček maliuser posted image

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
30.7.2009 22:29:09   
A-N-J-A
Mi smo pa danes boljšiuser posted image .Je že jedel, samo ko sem mu zvečer zobke umila so mu začele mal dlesni krvavetuser posted image .
Jutri mam zadnji dan službe, moram še en velik most dokončatuser posted image , pol pa spet en teden dopusta.Upam da ga bomo dobr izkoristili.

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.8.2009 7:44:56   
Encijan
Anja, upam, da je Bor OK in da uživate na dopustu!

Barve: Špela tudi že nekaj časa loči kar precej barv (rdeča, modra, rumena, zelena, oranžna, rjava, vijolična, roza, bela, črna), najprej je bilo sicer vse rumeno, ali pa zeleno, potem je pa kar naenkrat prepoznala ful barv, nekaj časa je z največjim veseljem vzela moje sukance (tiste v plastični okrogli škatlici) in povedala, kakšne barve je kateri. Od tam sedaj le še sive ne prepozna.

Pa loči levo in desno, pri sebi brez napake, če pa govori za drugega, pa se včasih še zmoti, ampak ponavadi ne. Nisem pričakovala, da bo to tako hitro ločila.

No, saj na vseh področjih nam pa ne gre tako super, za kahlico ni nič kaj navdušena, tako da ne vem, če bomo uspeli izkoristi poletje za odvajanje. Mah, bo že. Dojiva se tudi še, med delavnikom sedaj sicer le 2-x na dan. Zvečer in ko pridem domov, je ponavadi ne uspeva zamotit s čim drugim. Če imamo kak obisk (recimo, da pride babi, ki jo vidi 2x na mesec in jo ima ful rada), pozabi na zize, ali pa se vsaj ne spomni v prve pol ure, enkrat je celo do večera trajalo... No, ponoči pa zdaj kar lepo spi, če je treba, pa jo ati malo nese ali pa samo poboža, pa hitro nazaj zaspi, tako da počasi upamo, da nam uspe...

Kar ne morem se odločiti, da bi potegnili črto, ampak čakam, da se sama odloči, da ne rabi več dojenja. Bi mi prav prišla kakšna vzpodbuda...

Moje počutje je v redu, sedaj spet delam po 8 ur, pa kar nekako preguramo. Hvala vsem za čestitke za user posted image  in lepe želje, občasno že čutim brcike in se vse bolj veselim še enega nagajivčka...

Drugače pa odštevamo dneve do našega dopusta, upam, da še kaj ostane od poletja do takrat.

L.p. Encijan

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
4.8.2009 23:16:01   
Ana009
Hoj se od nas..

kaksno zatisje je tukaj...
mi smo v redu... imamo mal pocitnic, pa smo si jih razdelili na urejanje stanovanja in pohajkovanje..
Danes smo dali Petra v nahrbtnik za v hribe in mu je bil cisto vsec.. no. na zacetku je mal jokal, ko smo ga dajali noter, pol se je pa cist razzivel in pokomentiral vse, kar je videl. user posted image

Smo sli vprasat za vrtec za L. in gremo jutri gledat, pa vpisni list dobimo. Sicer je cakalna vrsta, ampak vzeli nas bodo pa vseeno user posted image Sem ful vesela. L. sicer ni navdusena... bomo videli, kako bo jutri. Imajo pa tukaj vrtec samo od 7.30 do 12.30 (ali 13.30) s tem, da nimajo ne zajtrka, ne malice in ne kosila. Malico moras dat s sabo in tam pojedo.. kosilo pa poje, ko pride z vrtca... no, ce ne drugega, ima vsaj nekaj druzbe..

Encijan - joj se dobro, da se je tako izslo! Pa lepo nosecnost in zdravega dojencka!
Pri nas bi se L. tud se dojila, ce bi lahko... Mi smo ukinili tako, da sem obicajno rutino nadomestila s pravljico, ampak bo ze skoraj leto dni nazaj.. smo pa imeli v mislih tudi to varianto, da jo damo prespat in vidimo, ali bo sposobna "pozabit".. no, ampak verejtno ne bi delovalo... glede na to, da je bila prva stvar, ki jo je naredila, ko je prisla v porodnisnico in se nisva videli 3 dni, pokazala na zizo in rekla, da hoce pit user posted image .. Srecno! Mogoce jo pa mine, ko bos v porodnisnici!

Draja - super, da se vama tako lepo obnese na svojem. Prov fajn! Jaz sem tud premisljevala, da bi sla na svoje, ce bi ostali v SLO. Saj res, da veliko delas... imas pa na drugi strani toliko prednosti, da odtehta uno prvo. No, saj meni se tako zdi. Pa ce ne pretiravas in si vzames toliko za delat, da lahko prezivljas familijo, je pa se bolje.
Sem vesela za vas!

Bor - upam, da je ze minilo in da ne boli vec !! slisi se res grozno user posted image

Pikca - ce se niste sli.. javi se, ce boste kje blizu Frankfurta, da pridemo na kofe user posted image

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
5.8.2009 7:47:04   
Encijan
Ana009, lepo, da tudi malo uživate in ne samo delate, kar se za dopust tudi spodobi. Potem si še malo urejate gnezdece, lepo! Koliko je zdaj Peter že star? Špela je tudi zelo uživala v nahrbtniku, še zdaj nima nič proti, če jo damo noter (ga rabimo samo še za v hribe), zadnjič smo jo za foro dali noter tudi za na sprehod po mestu, pa ni imela nič proti, čeprav je potem rada tudi ven šla in sama šibala naokoli. Zdaj hodit skoraj ne zna več, ampak samo teka. Ravno predvčerajšnjim si je malo koleno odrgnila, ko je padla, ampak že celi...

Glede dojenja me nisi ravno potolažila, nouser posted image , se mi pa zdaj, ko smo ukinili nočno dojenje, dogaja, da mi vse pogosteje zmanjka mleka, preden ima Špela dosti, tako da bomo morda kaj prej zaključili, čeprav mi ta način ni nič všeč, saj tamala joka. Čez dan je sicer ni problem zamotit, ampak zvečer je pa problem zaspat. Smo res predolgo čakali, ampak ni kaj, zdaj smo tu. Večerni obred imamo tak lep, večerja, previjanje + umivanje, zobki, pravljica, dojenje. Če kaj pozabimo, naju sama spomni, tudi na zobke, čeprav ni eno njenih ljubših opravil. Zdaj moramo to zadnje nadomestit, med pravljico nama nikoli ni zaspala, tako da še iščemo ideje, smo že probali z božanjem, pa nam dosedaj ni ratalo, nošenje jo sicer uspava, ampak je ne bi radi nazaj na to navadili, pa mal velika je že za to...  Zadnjič sem šla spet brat Pantley-jevo in našla par uporabnih zadev, ki sem jih prvič spregledala, ampak ta prave rešitve še nismo našli. Morda bo pa enkrat sama od sebe zaspalauser posted image .

No, eno lepo novičko pa vendarle imam, včeraj je punca sama povedala, da gre kakat ("Kakat greš.") in se je lepo polulala in pokakala v kahlico. To sem bila vesela! Pa Špela tudi, se je tudi sama pohvalila ("Bravo, Špela!").

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
5.8.2009 8:16:12   
Ana009
encijan - mi smo se odvadli dojenja na koncu tako, da smo prebrali pravljico, pol sem se pa z njo ulegla na posteljo, jo objela in tako se je poskusala umirit in zaspat. Prvi vecer se je se mal zvijala k meni, drugi je zakapirala, kaj delam in se je zacela dret na vse registre, ampak sem jo poskusala zamotit z zvedicami in luno na nebu in ji govorit pravljico o Zvezdici zaspanki.. Jokala se je potem se ene 3 dni, pol se je pa sprijaznila s tem, da ne bo dojenja in ko sem se ulegla z njo v posteljo, me je stran odrinila. pri nas se ful dobro umiri na veliki zogi, ki jo se sedaj uporabljamo, ce se ne more umirit in zaspat. Upam, da tud zoge kmal ne bomo rabil vec.
na med.over.net je nekaj vec napisanega o odstavljanju:
http://med.over.net/forum5/read.php?94,1978884,1978888#msg-1978888

Super za kakanje na kahlico!!

lep dan

(odgovor članu Encijan)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
5.8.2009 21:39:57   
Žabika
Takole, po 5 dneh dopusta sem le našla nekaj energije, da se malo oglasim.
Najprej ta žalostna novica: naš zlati Lupus nas je dobrih 14 dni nazaj žal moral zapustiti. Še vedno je zelo hudo, ampak najina Hana je rešiteljica. Brez nje bi bilo še težje. Sicer ga tudi ona močno pogreša, ampak ker seveda ni dojela, kam je odšel, je kar lažje. Ni da bi jokala, ampak ga pa še kar čaka. Sploh se mi zdi, da zato, ker smo zdej v tem času, ko ljudje za nekaj časa odidejo na dopust, pa pridejo nazaj in tako tudi ona še kar čaka. Razložili smo ji, da je Lupus odšel v mavrico in zdaj vsak dan gledamo, če je kje mavrica, da mu pomahamo. In ravno včeraj smo jo prvič dočakali in mu mahali in mahali :(. Ona se ob tem zabava, naju pa stiska, ampak morava ostati trdna.

Drugače pa se imamo lepo. Hana je res pridna punca; nobenega teženja, pregovarjanja, izsiljevanja, ... Res vse se da zmenit z njo. Čez dan je suha in čista, ponoči ima še plenico. Sprehodi so idealni, saj se Hana zdaj zraven vozi s svojim LikeABike-om, tako da pridemo kamor želimo in včasih celo hitreje kot bi si želeli ;). Ravnotežje popolnoma obvladuje in naslednji korak je sigurno kolo brez koleščkov - ne prej kot naslednjo pomlad.

Trenutno preživljamo dopust na Gorenjskem, na morje pa gremo še malo septembra.

Čestitke novim nosečkam. Koliko nas pa še ni v drugo nosečih, če seveda izzvzamemo marčevke 07, ki so bile takrat v drugo noseče? Ne prav veliko, a ne?
Pozdravček vsem!


(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
6.8.2009 13:06:33   
Dajadada
Žabika, en velik user posted image za izgubo. Tale razlaga, kam je šel lupus, mi je ful všeč. Si sploh ne predstavljam, kako to razložit našim malčkomuser posted image .

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
6.8.2009 13:32:33   
A-N-J-A
Joj Žabika kolk sem se zdele zjokala, sem se spomnila na našga Lorda, ki zdaj živi pod mavrico.Jaz sem takrat našla uteho na eni tuji strani, ki je namenjena vsem ptičarjem,  ki so šli k mavriciuser posted image . Mogoče se najde tudi stran za doge in ti pomaga.

Drugač je pa naš dopust bolj klaveren, saj vidite kakšno vrteme je.No dobro da smo začeli že z soboto.Smo hotli it na Bled, se mal namočit, pa smo obrnili, ker so bili zastoji in pristali na Ježici.
V nedeljo smo šli v Dol.toplice, v ponedeljek je E. začela kašljat in jamrat da jo boli grlouser posted image , no pol je bil itak vreme za en k...Edino v Zoo smo šli v ponedeljek, me un stric na vlakcih še ni pozabil smo mel spet trampolin gratisuser posted image .

Aja pa končno sem dočakal avto s 5-imi vratiuser posted image .Ta maledva sta čist navdušena, ker imata zadi poličko, pa okna lahko sama odpirata in sta čist ponosnauser posted image .

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?