|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
6.8.2009 14:00:34   
A-N-J-A
Evo mal slikc z morja

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
6.8.2009 15:09:48   
tinaaja
Super slikice Anja user posted image
Zabika user posted image in uzivajte na dopustu user posted image

Me3 smo vceraj prisle z morje, smo malo potegnile user posted image Mislim, da imata mali dve podopustnisko depro, ker poslusamo arije doma user posted image Se bosta ze unesli user posted image Brina je totaln morski deklič - tok je uzivala, da nisem imela srca jo v nedeljo odpeljat domov.

Ana009, a s petrom se se dojita?

Encijan, jaz sem mislila, da se brina nikoli ne bo odstvila, pol se je pa cez noc. Dobesedno.

Skacica - babydoll oblekica user posted image

Sibam kuhat, dokler mala spi ...



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
6.8.2009 20:24:30   
tinaaja
No takole se pa pri nas po novem prevazamo user posted image
user posted image

user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
6.8.2009 21:36:31   
sezam
žabika - user posted image user posted image

anja - user posted image user posted image slikce in superca za nov avto user posted image

tinajaa - user posted image user posted image kwa sta dobre

Pri nas je bil Žiga spet 2 dni z vročino, a smo ugotovili vzrok. Zgoraj sta mu obe 5-ke ven pokukale user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
6.8.2009 22:06:14   
A-N-J-A
tinaaja-hudoooouser posted image user posted image user posted image

sezam-no sam da je mimouser posted image

Evo še mal slikic, jih je tok da jih moram še mal napopatuser posted image

naša manekenka
user posted image

ta mi je kar tako všeč
user posted image

moj, moj
user posted image

še en v sposojenih cunahuser posted image
user posted image

sami user posted image
user posted image

naša adrenalinka
user posted image

moj, moj na kvadrat
user posted image

podmornica
user posted image

pa poskusmo še z desko
user posted image

še z druzga kota
user posted image

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
7.8.2009 8:07:45   
draja
Jutro!

Žabika žal mi je za Lupusa in le predstavljam si lahko, kako hudo vam je. Meni je bilo grooozno že ko sem izgubila zajčka, ampak sem se tolažila, da mu je zdaj lepše, ker je bil pač bogi bolan. Drži se!

Anja huuuuuuuuudooooooo kako lepo ste se imeli na morju. Pa ne morem verjet kako skače Ela v vodo! Carica mala. Borči je pa itak cuker, tipičen primer otroka, ki bi ga vsak mal v lička vščipnil kot to rade počnejo kake stare tetkeuser posted image .

Tinaaja zakon!!! Čestitam za odličen nakup, mali dve sta pa itak carici.

Odvajanje mi smo se ta teden odvajali od spanja z dudo. V vrtcu je 2-krat bp zaspala, doma zvečer pa ni bilo šans, tko da smo ta projekt odložili za nedoločen čas. Je bilo kar prehudo in glede na to da se tko ali tko še vedno zbuja ponoči nam je tudi P v razvojni svetovala naj ji jo še pustimo ponoči. Smo pa vsi neprespeani in tečni ta teden zaradi tega odvajanjauser posted image .

Strahovi a imajo vaši malčki že kakšne konkretne strahove? Živa zadnje večere sploh noče oz. ne more mirno zaspati v svoji postelji. Včeraj recimo je skoz govorila, da je ogenj v njeni postelji in jokala in skoz ven hodilauser posted image user posted image . Najprej nismo čist dojeli, da gre res za tako resen strah in smo ji mal zagrozili, da bo brez dude, če bo ven hodila, pol jo pa dobim revico, kako sede spi v postelji, ko pa sem jo hotela poležt pa jok, da neeee, ker je ogenjuser posted image . Men se je tko grozno smilila in še zdaj mam slabo vestuser posted image . Pa smo poskusili vse, ji razlagali da ga ni, gasilci so ga prišli pogasit, ji kazali v knjigi da je ogenj daleč v vulkanih (ogenj pozna iz ene knjige o naravi, kjer so tudi vulkani), ampak ni pomagalo nič. Na koncu je zaspala ob meni na najini postelji, kar tud ne vem kdaj se je nazadnje, če sploh, zgodilouser posted image .

Včeraj pa smo tudi mi skočili še malo do morja in je bilo prav lepo. Sigurno pa zadnjič v moji nosečnosti, ker še zdaj čutim posledice sedenja na tleh na kamenčkihuser posted image .

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
7.8.2009 8:22:51   
tinaaja
Ja res hudo, kako ela skace v vodo

Draja, a kar potepate se se? Super user posted image  Strahov niti ne poznamo (še)...
Imamo pa manijo flajštranja vsake mala praske... sem ji dala enkrat flajster na zulj in zdaj je to ful in. Mi sama micropor prinese user posted image

Odlocam se za nakup poganjalcka - pa ne vem a izbrat 10 ali 12 colskega. Velika je 92cm. Izkusnje???
 
Jaz sem pa user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
7.8.2009 8:38:04   
tinaaja
aja se to - a gre katera v ikeo v kratkem?

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
7.8.2009 9:07:57   
urla
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Odlocam se za nakup poganjalcka - pa ne vem a izbrat 10 ali 12 colskega. Velika je 92cm. Izkusnje???
 


Katja je velika 96 cm in smo ji pred časom kupili 12 colskega - štala. Komaj doseže do tal in potem sploh lepo ne sedi na sedežu. Tako, da kupi 10 colskega.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
7.8.2009 9:37:22   
K_a_t_i
U, neki ste ožvele user posted image .

Anja, bomba slikce! Si predstavljam sebe, če bi Žiga mel žabo na lavi - no, DEFINITIVNO NE BI skočila po fotoaparat user posted image . Ker je zdaj večji - Bor al Ela? user posted image  Lepe cunje ste si sposodli (a ma to 2-3 al 3-4? - pa kok je velik?)!! user posted image  A zimsko kolekcijo že maš? Mi že mamo user posted image
Tinaaja - tamala je copy paste od Brine - men se zdita čist isti!!! user posted image  Poganjalc - če bi rada, da se tamala vozi, pol 10ko. Za okras bosta pa ob OK ;) Pa un od Kettlerja ma par tednov čakalno dobo (da se ne boš preveč napalila).
Draja - tile strahovi pa niso neč fajn slišat - najbrž nas še čaka user posted image  Komentar na otroke, ki se jih v lička ščipa - sem skor naredila mednarodni incident na morju - namreč ena oštarija, vsi ful simpatični, že 20 let se poznamo s kelnarji... No in en je vedno, ko je vidu Žiga, ga uščipnu za lička. In meni je blo po parih dneh dovolj in sem ga na hec obrnjeno prosila, naj a neha ščipat, ker mi to ni všeč. Ma kera surla... komi da je še pozdravt uspel user posted image
Urla, Katja je pa prava velikanka!

Pr nas pa nič pretresljivo novga - tamal je cukr in to je to. Čez vikend smo bli na morju in je noro užival. Zdej pa sem jst doma z angino user posted image , ma gre že na boljš. Mejte se!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
7.8.2009 9:48:07   
urla
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Urla, Katja je pa prava velikanka!



Ja res je velika. V vrtcu je v skupini letnik 2006 in ni nobenih razlik v velikosti. Pa tut 15 kg ima. No Tian jih ima ubogih 16,5. Pa kaj čmo.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
7.8.2009 10:26:24   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: urla

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Urla, Katja je pa prava velikanka!



Ja res je velika. V vrtcu je v skupini letnik 2006 in ni nobenih razlik v velikosti. Pa tut 15 kg ima. No Tian jih ima ubogih 16,5. Pa kaj čmo.



vsaj enakovredno se lahko zravsata. user posted image
ti brina gre tud v 2006 skupino - je po vasih izkusnjah to prednost ali slabost? user posted image  

Pa zdaj si ze boljs Kati a ne - je AB prijel? ma angine kar ornk razsajajo zdaj.

Moram preverit dobavljvost kettlerja, ker ga hocem zdaj. Ce ga dobim cez par tednov je vseeno, ce cakam, da bratranec dobi kolo in pol kao nam dajo poganjalca (kao ker ni nujno, da bo 3 letnik za stvar user posted image user posted image )

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
7.8.2009 10:27:50   
tinaaja
za dobavljivost pise tole
Dobavljivost: Da(Kaj to pomeni?) Večina artiklov je na zalogi in bodo odposlani v 1-2 delovnih dneh.
V kolikor artikla ni na zalogi Vas bomo o dobavnem roku obvestili.  A sad mastaj.. A ga katera prodaja?? user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
7.8.2009 11:22:06   
urla
Tinaaja - prednosti seveda so, ker ima vedno nekoga za zgled. Vsakič se trudi iti enakovredna in delati vse tisto kar delajo starejši otroci. Tako recimo sama obriše ritko, zapne zadrgo na jopici... Slabost, ki jo vidim jaz je samo v tem, da me vzgojiteljici vsake toliko opozorita na kako malenkost, ki pa je normalna za njeno starost. Tu ju pa jaz opozorim, da je le eno leto mlajša, ker to velikokrat pozabta (ravno zato, ker je tako velika in tako samostojna).

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
7.8.2009 12:55:12   
K_a_t_i
Tinaaja, mi smo ga rabli 14 dni nazaj za rojstni dan in niso mel na zalogi - zato sem rekla. Lahko pa da je zdej kej drugač - samo en klic te loči do tega, da zveš user posted image . Drgač pa hvala - ja - sem boljš (ni več visoke vročine - zdej so druge težave, ki pridejo z antibiotiki user posted image ).

Urla, a dons pa nimate glih gužve na šiht, a ne? user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
7.8.2009 13:06:40   
urla
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i
Urla, a dons pa nimate glih gužve na šiht, a ne? user posted image

Ravno nasprotno, meša se mi od dela. Ampak takrat, ko imam gužvo, mi je vse drugo bolj pomembno user posted image . Sicer si pa tako vzamem break in sem pol bolj skoncentrirana.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
7.8.2009 13:25:46   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: urla

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i
Urla, a dons pa nimate glih gužve na šiht, a ne? user posted image

Ravno nasprotno, meša se mi od dela. Ampak takrat, ko imam gužvo, mi je vse drugo bolj pomembno user posted image . Sicer si pa tako vzamem break in sem pol bolj skoncentrirana.

Hi, hi - le pazi - men so skenslal dostop do RRja na šiht user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
7.8.2009 15:10:53   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Tinaaja, mi smo ga rabli 14 dni nazaj za rojstni dan in niso mel na zalogi - zato sem rekla. Lahko pa da je zdej kej drugač - samo en klic te loči do tega, da zveš user posted image . Drgač pa hvala - ja - sem boljš (ni več visoke vročine - zdej so druge težave, ki pridejo z antibiotiki user posted image ).

pridejo 19.8. user posted image  svasta, sred poletja nimajo zaloge... ma dajj.. za une probleme svetujem prolife ali biogaia tabletke - oboje lekarna user posted image  

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
7.8.2009 15:21:23   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
pridejo 19.8. user posted image  svasta, sred poletja nimajo zaloge... ma dajj.. za une probleme svetujem prolife ali biogaia tabletke - oboje lekarna user posted image  

Ja kwa češ, če pa se jim je prodaja povečala za 1.100% (od 1 na 12) odkar smo ga mi kupli - valjda niso mogel predvidit tega sunkovitega skoka user posted image  Sam sej to je komi 10 dni - to pa res ni velik. Mater, nestrpne stranke user posted image  user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
7.8.2009 20:33:43   
A-N-J-A
Madona zdaj ste pa tok napisale, kot prej en mesec skup neuser posted image .

Mi smo bili danes tud mal na morčiju, smo se namakal do onemoglostiuser posted image .

tinaaja-jaz bi ti pa 12 colskega svetovala.Boš prišla z Brino po.... in bo probala če ji je ok.

kati-velikost ima 2-3(vsaj zdi semi), jesensko tud že mamo (3-4), naš mali je pa velik že 1muser posted image , pa še ni večji od Ele.Kil imata pa isto, ker je B skujšal, Ela je šla pa mal gor-16 kg.
Glede žabe-čakala nas je ko smo prišli v app na vratih in ko jo je E mal ruknla je skočila B na glavo.On tega sploh ni vedu in jo je full iskuuser posted image .

2006 skupina-naš Bor je tudi in meni je to superuser posted image

draja-se moramo še kaj videt preden greš v Rim, pa ti bom dovolila da ga boš mal v lička ušipnilauser posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
10.8.2009 8:26:29   
urla
Da se mal pohvalim - moje dva pikca sta na počitnicah do petka in midva z user posted image sva sama!!!!!user posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
10.8.2009 13:39:45   
Žabika
Hvala za tople besede. Še dobro da ni vsak dan mavrice n anebu, jih je pa v knjigah zelo veliko.Prej jih sploh nisem opazila, zdaj jih pa Hana povsod najde.

Anja: hude slikice, samo komaj čakam, da obrnemo stran, ker vedno tako dolgo nalaga vse skupaj

vrtec: tudi Hano bomo verjetno morali prestaviti v "ta veliko" skupino. Nekaj se je že tako govorilo, uradnega sestanka pa še nismo imeli. Bomo videli, kakšni so njihovi argumenti. Se mi pa zdi tudi bolje, da je s starejšimi, kot pa mlajšimi.

Urla: da se ne bosta skregala, ker bosta imela čist preveč časa ;). No, uživajta! Jaz pa še čakam te možnosti. Vsaj za kakšen vikend jo bo treba kam odpakirati.

kolo: jaz sicer ne vem za tele velikosti od Kettlerja, ampak jaz ne bi kupovala majhnega. Mi smo Hani dali sedež že na tretjo luknjo od štirih in res dobro se je začela voziti, ko se je komaj malo dotikala tal. Pomenijo pa tile coli tudi dolžino kolesa, tako da - probat je treba. Sem pa vidla zadnjič enega poganjalca z bremzo in tačko - takega za punčke. Aha ena varjanta je tale: http://www.igrarija.com/poganjalec-kettler-sprint-deskar.html Mi je všeč.

draja: tudi Hana se je zadnjič ponoči zbudila z jokom in ko sem jo vprašala, kaj je, je rekla, da ne mara pujsa in je kar vstajala. Pa sem jo potem hitro pomirila in je spala nazaj. Na polno sanjajo tile naši malčki.

Mi smo danes opravili prvi gorski izlet. Smo šli na Martuljške slapove in sicer v vsako stran 40 minut, kar je Hana vse sama prehodila. Gor so nas vlekle "kravice" ki jih je bilo na cilju polno, nazaj pa "Maček Muri", ki ga zdaj skoz posluša. Takole pa je pozirala na cilju.

user posted image




(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
10.8.2009 21:13:48   
K_a_t_i
Bravo, Hana!!!! Mi smo tud kupli Murija po priporočilu user posted image . Sam še ni čist not padu, smo bli preveč zunaj od nakupa.

Urla, go for it! user posted image

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 10.8.2009 21:14:45 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
10.8.2009 21:31:21   
sezam

IZVIRNO SPOROČILO: urla

Da se mal pohvalim - moje dva pikca sta na počitnicah do petka in midva z user posted image sva sama!!!!!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdej pa uživajtaaaaa

anja - slice so pa res superca user posted image

vrtec - ja, meni se tud zdi da so v skupini s starejšimi. Ana je pri nas ravno nekje na sredini in je tudi OK, Žiga bo pa na žalost med najstarejšimo. Bodo dobil v skupino enega 14-mesečnika. še vzgojiteljicam ni nič jasno, ker jih dajo drugače v ta vrtec šel z 2-leti

Hana - user posted image user posted image za prvi podvig

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
10.8.2009 22:53:32   
Žabika
ANJA: zdele sem se spet spomnila - kako je s prstkom oziroma nohtom?

Kati: knjigo ali muziko? Pri nas se res vidi, da je to mamina najljubša otroška zadevica. In ker jabolko ne pade daleč od ..... je tudi Hana nora na to. Je pa najboljša zjutraj, ko se spravi v svojo sobo in potem bere knjigo; Mačka Murija ali pa Muco copatarico. Tudi če bi hotela spati, ni šans, ker crkavava od smeha.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?