|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: spodnjeposavska
7.8.2009 10:30:15   
_melody_
Moja pupa je pa ponoč tolk divjala v trebuhu, da ni govora, da bi človek ob takem brcanju zaspal. Je kaj resnice na tem, da dojenček nakaže svoj ritem že v maternici - tako kot zdej, tako bo pol? Ker če je res, se lahko kar pripravim, da bom zamenjala noč za dan user posted image .

Nepoznana naša se tudi proti večeru pa ponoč razživi, čez dan je pa lenuhec user posted image . Upam, da bo pol kontra, ker njena mami je velik zaspanecuser posted image .


_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: spodnjeposavska
7.8.2009 10:40:57   
Andrejka9386
Tudi naš malček je telovadil zmeri ponoč. So mi vsi govorili, da bo potem ponoči spal. Sem si mislila ja vežda. In naj vam povem, da mi že od prve noči doma spi CELO noč. Zaspi nekje ob 23 in potem spimo tudi do 9 zjutraj :D 

(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: spodnjeposavska
7.8.2009 11:00:21   
Nepoznana
Takega angelčka maš? Pa praviš, da je tri mesece star? Blagor tebi...

Kako pa je s hranjenjem ponoč - eni zbujajo otročke, da ga nahranijo, pa previjejo...

Ampak po moje, če je otrok zdrav in normalno pridobiva na teži, ga ni treba zbudit...user posted image

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: spodnjeposavska
7.8.2009 18:18:46   
Andrejka9386
Jaz ga nikoline budim. Ko se zbudi, se zbudi. Ja, 3 mesece je star :D skoraj ne vemo, da ga imamo :D 

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: spodnjeposavska
7.8.2009 23:11:07   
TjasaJ
Se še javljam, čeprav že nestrpno čakam... Super, da nas je toliko, bomo lahko kak dodaten vrtec odprle ;).
niwci- čestitke za NS. Jaz sem vedno komaj čakala, da vidim detece na UZ. Je pa res, da ti pripadajo le 3 UZ in v P v Brežicah sem dobila le prvič slikco... Bo pa kmalu v živo. Malinov čaj že pijem, mi ni tako hitro prijel kot tebi, andrejkauser posted image

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: spodnjeposavska
8.8.2009 22:46:46   
Andrejka9386
Dober večer? Kako ste kaj? Vidim da niste bile nič zgovorne user posted image Kar ne morm verjet da je že sobote konec... Ti vikendi gredo kar prehitro mimo mene... Čez teden sva z malim večina sama (moj dela od 10-18) in se vleče, med vikendi ko pa smo vsi skupaj, pa tako... groza


(odgovor članu TjasaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: spodnjeposavska
9.8.2009 8:07:51   
smuki
Ne moreš mislit, je že nedelja user posted image ,  jooooooooj, se strinjam s teboj Andrejka, da gredo tile vikendi čist prehitr mim (bi bilo treba zamenjat - vikend od ponedeljka do petka user posted image
Nisem še povedala, da sem bila v petek pri G in da je vse super - dete skače sem in tja, da sva ga komaj lovila na UZ. Je pa tako fajn videt malo pikico... Komaj čakam še nuhalno v četrtek, da si mal bolj ogledam.


(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: spodnjeposavska
9.8.2009 11:56:32   
Andrejka9386
ooo, super da je vse ok. Včas prav pogrešam nosečniški trebuh :D je bilo manj skrbi user posted image
drugače se pa strinjam s teboj smuki, če bi se dalo, bi tudi jaz zamenjala :D ampak na žalost ne gre.
mi gremo sedaj k moji stari mami na kosilo ker se nam ne da doma kuhati. se javim kaj popoldan. Lepo nedeljo vam želim

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: spodnjeposavska
10.8.2009 9:32:55   
vanilla
Andrejka, sicer sem že pozdravila drage Posavke, čeprav sama to več nisem odkar sem se odselila, sem pa prebrala, da imaš ti tudi trimesečnega dojenčka... Jaz tudi - malo miško, rojeno 28.4. user posted image . Tudi naša spi celo noč - od cca. 20.30... zbudi pa se potem zjutraj nekje med peto in šesto, da jemo, pol pa spet zaspi do 8h ali 9h.

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: spodnjeposavska
10.8.2009 10:15:26   
pikica*
Pozdravček Posavkeuser posted image !

Sicer nisem noseča (imam pa že dva škratka, stara tri leta in pol in leto in pol), imam pa korenine v Posavjuuser posted image . Zdaj sicer že celih 13 let (hm, sem morala prav preračunat) živim v LJ, ampak še vedno ponosno povem, da sem drugače iz KK. In ko sem zagledala tole vašo temo, sem prav z veseljem kliknila nanjo, čeprav nisem noseča, niti nimam več v planu kakšne nosečnostiuser posted image .  Mogoče pa kakšno od vas celo poznam (glede na to, da imam par prijateljic, za katere bi že bil čas, da postanejo user posted image ). Uživajte s trebuščki!

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: spodnjeposavska
10.8.2009 10:19:59   
vanilla
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Pozdravček Posavkeuser posted image !

Sicer nisem noseča (imam pa že dva škratka, stara tri leta in pol in leto in pol), imam pa korenine v Posavjuuser posted image . Zdaj sicer že celih 13 let (hm, sem morala prav preračunat) živim v LJ, ampak še vedno ponosno povem, da sem drugače iz KK. In ko sem zagledala tole vašo temo, sem prav z veseljem kliknila nanjo, čeprav nisem noseča, niti nimam več v planu kakšne nosečnostiuser posted image .  Mogoče pa kakšno od vas celo poznam (glede na to, da imam par prijateljic, za katere bi že bil čas, da postanejo user posted image ). Uživajte s trebuščki!



No, pa sva že dve "auslenderki", hehe.... Ja, jaz sem tut ponosna Posavka in še vedno z veseljem pogledam za avtom, ki ima KK registracijo user posted image . Še sama sem hotla, ko sm lani avto kupla, da bi imela to srečo in imela registrsko MB, pa potem grb, pa potem KK črki in potem številke.... Ker sm vidla, da je bla ena taka serija, sam žal ne takrat, ko sm jaz hotla user posted image .

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: spodnjeposavska
10.8.2009 10:44:19   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: vanilla

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Pozdravček Posavkeuser posted image !

Sicer nisem noseča (imam pa že dva škratka, stara tri leta in pol in leto in pol), imam pa korenine v Posavjuuser posted image . Zdaj sicer že celih 13 let (hm, sem morala prav preračunat) živim v LJ, ampak še vedno ponosno povem, da sem drugače iz KK. In ko sem zagledala tole vašo temo, sem prav z veseljem kliknila nanjo, čeprav nisem noseča, niti nimam več v planu kakšne nosečnostiuser posted image .  Mogoče pa kakšno od vas celo poznam (glede na to, da imam par prijateljic, za katere bi že bil čas, da postanejo user posted image ). Uživajte s trebuščki!



No, pa sva že dve "auslenderki", hehe.... Ja, jaz sem tut ponosna Posavka in še vedno z veseljem pogledam za avtom, ki ima KK registracijo user posted image . Še sama sem hotla, ko sm lani avto kupla, da bi imela to srečo in imela registrsko MB, pa potem grb, pa potem KK črki in potem številke.... Ker sm vidla, da je bla ena taka serija, sam žal ne takrat, ko sm jaz hotla user posted image .


No, mi KK registracije nimamo, imamo pa zato NM. Je fajn krinka, če se kje kaj z avtomobilom po LJ motoviliš in te vsak prizanesljivo pogleda v smislu "naj ti bo, ker niste navajeni po takih "velemestih" vozit"user posted image . Drugače pa tudi jaz za vsakim avtom s KK registracijo pogledam in optimistično upam, da bo kdo, ki ga poznamuser posted image .

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: spodnjeposavska
10.8.2009 11:07:25   
vanilla
Pikica, kje v LJ pa živiš?
Jaz sem tudi 4 leta živela zdej.... do lani, ko sem se z mojim preselila na Ptuj, ker je on Ptujčan... Službo imam pa še zmeraj tam, sam sem zdej na porodniški... Je pa tko, da ne bom mogla več v LJ se vozit delat, ker je predaleč in z otrokom... Bi bla tamala cel dan sama, ker bi jaz že ob petih zjutraj morala na pot, pa bi se ob 18h ali 19h vrnila... To si pa ne želim.... Tako da me je kar groza, ker bom morala iskat nekaj v MB... Bo kar stresno, pa še tamala bo vrtec začela.... huh user posted image .

In, kako pogosto kaj greste v posavske konce? Mi gremo nekje na 3 tedne, ker prej ne znese. Sem pa že ful pozabla, kje je kaj IN v Posavju in že sto let nism bla res prav v Brežicah ali Krškem... Kvečjemu se samo mimo peljemo. Pa prijatleje pogrešam fuuul.... Hja, takle mamo, bi rekli.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: spodnjeposavska
10.8.2009 11:39:51   
pikica*
Vanilla, jaz tudi več ne vem kje je v tistem koncu kaj IN. Ravno pred kratkim so me seznanili, da je Tik med bolj obleganimi. V Brežicah pa itak nisem bila že nekaj letuser posted image . Bi pa šla enkrat pogledat....v spomin na gimnazijska leta user posted image .
Ponavadi gremo dol 1x mesečno ali pa še to ne, ker naši večkrat pridejo v LJ. Čakamo, da dokončajo tisto nesrečno avtocesto. Ko pa že gremo, se največkrat držimo kar pri hiši mojih staršev, ker imamo tam vse, kar potrebujemo....veliko prostora, da naša dva mulčka prosto letata okrog. Zato lokalcev skoraj ne srečujemo, stike sem pa praktično z vsemi s tistega konca že izgubila. Ostalo je samo par prijateljic, s katerimi se vsake toliko slišimo. Sem pa zato toliko bolj v stikih s Krčani v LJuser posted image .

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: spodnjeposavska
10.8.2009 23:14:30   
Andrejka9386
Dober večer. Je sicer že pozno, ampak ne hodimo prej spat...
Vikend je itak mimo, in spet je tud nov teden...hudo res...
Ravno urejam vabila za krst. Bomo imeli v septembru. Pa moram poslati malo prej ker imajo vsi neke čudne službe, da si bodo vzeli frej tisto nedeljo user posted image
Ja, imam trimesečnega kobacajčka. Ravno danes sva opazila, kako se že dviguje. Res nenormalno je močan. V sredo gremo pa na cepljenje. Me je kar strah... Bojim se samo kakšnih nepotrebnih reakcij. Bomo videli kako bo in poročam o tem v sredo :D
Ja nič, vidim da ni nobene tu gor. Ni se pa še nobena druga javila :D Nas ni nekaj pretirano tu iz teh krajev :D

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: spodnjeposavska
11.8.2009 13:19:45   
niwci
Andrejka sej počasi počasi pa se nas bo neki nabralo. Vsake tolko se le javi kira nova user posted image Za cepljenje pa user posted image , boš vidla da bo vse OK.

Jst pa živce zgubljam, ker mi gre zadnje čase vse neki narobe. Sem si prejšnji teden končno dala razvit cel kup slik, ker sem jih enkrat imela prištimane na USB kjučku, ki pa se je pokvaril. In se zdej to spravim zlagat v album in lej ga zlomka. Vse slike so že notri. Jst pa sploh ne vem kdaj sem jih dala razvit user posted image . Zdej jih pa zbiram tiste, ki jih lahko prjatlom podarim (ma jih je bol malo user posted image ). Sm prou ena zguba.

Danes pa nam pride mojstr pogledat kuhinjo, da nam malo svetuje kaj lahko naredimo, da bo bolj funcionalna, ker je zelo mala. user posted image se še čisto nič ne mudi, meni se pa tako hitro ti meseci odvijajo, da bo februar tik tak tuki in naš user posted image . Sploh ko pomislim da bomo morali še uso opremo nabavit, pa lubi bi rad tudi avto zamenjal z enoprostorcem,....

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: spodnjeposavska
11.8.2009 21:45:24   
Nepoznana
Posavke, ki ste že mamice...kje ste rodile? V kateri porodnišnici? Kako je bilo? Osebje, bolniške halje, vložki, mrežaste spodnje hlačke, hrana? Vse me zanima...se mi vidi, da še en mesec, pa grem....user posted image

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: spodnjeposavska
11.8.2009 21:50:38   
Crystall
Nepoznana ... mene isto zanima. Jaz se bom najbrž odločila za novomeško porodnišnico, zgolj iz razloga, da nudi 24/7 epiduralno. Zihr je zihr.

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: spodnjeposavska
11.8.2009 23:13:13   
Andrejka9386
Rodila sem v Celju. Kar zadeva vložkov, mrežastih hlačk in vsega...je super. Vsega je dovolj. Sem imela sicer seboj za vsak slučaj, ampak nisem nič porabila. 

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: spodnjeposavska
11.8.2009 23:20:33   
milči
Rodila sem v Brežicah februarja, vse super, izredno zadovoljna.
Z osebjem, kot z vsem ostalim. Vložkov, mrežastih hlačk, pidžam,.. vse je bilo na vozičku nastavljeno in si vzameš, ko rabiš.
Majhna porodnišnica napram drugim, to je meni všeč.
Omejeni obiski na ožje člane, kar je super zame, da ne tekajo kar vsi povprek naokoli in ob katerikoli uri.

_____________________________

Pa jo imamo- princesko Klaro!!!

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: spodnjeposavska
11.8.2009 23:34:34   
milči
Tudi jaz sem vesela, da vidim tole temo posavskih mamic in nosečk.
Drugače sem doma iz okolice KK, z vasi, tako, da če je katera kdaj v KK, se res lahko dobimo kdaj na kakšni kaviciuser posted image user posted image
Vidim, da vas nekaj pričakuje in čaka s trebuščki še letos, nekaj že za drugo leto, super, še posebej navijam za februarčice, ker sem bila sama tudiuser posted image
Lep večer!

_____________________________

Pa jo imamo- princesko Klaro!!!

(odgovor članu milči)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: spodnjeposavska
11.8.2009 23:36:47   
Andrejka9386
Jaz sem šla v Celje, ker smo navajeni gor hodit. Drugače pa sem slišala pohvale ze Brežice. Moram vam povedat, da sem rodila z  ultivo...nisem nič se govorila o tem user posted image

(odgovor članu milči)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: spodnjeposavska
11.8.2009 23:38:10   
Andrejka9386
Lepo da se nam je še ena pridružila :D Saj se nas bo kar nabralo user posted image user posted image

(odgovor članu milči)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: spodnjeposavska
12.8.2009 11:21:29   
Andrejka9386
hejla...kako ste kaj? nobena se ne javlja user posted image
Mi se počasi pripravljamo za celjenje... Upam da res ne bo kakih reakcij nepotrebnih. Pa danes smo se šli slikat za osebno...me res zanima kakšne bojo slike od malega user posted image
Je prav navihan Jaka...smeji se vsemu počez, a ko pa zagleda da se ga bo slikalo, pa čist resen...sploh ne morva verjet da prav ve, kaj sledi user posted image prav noče se slikarit...
Tiste ki že imate bebike...a imajo dude? Naš mali noče in noče met. Takoj ko ugotovi (3sek) da ni to flaška, je noče...Pa sej ni problema, sem vesela da je tak ampak rada bi vsaj, da bi  jo imel za zvečer preden zaspi, ker nič druga ne zaleže kot mlekec...ne vem... Dans grem kupit še aventovo, ker imamo vse flaške tud avent, dude pa sem imela zdaj Mam-ove...bomo vidli če bo hotel tisto.

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: spodnjeposavska
13.8.2009 18:02:15   
smuki
Bok punce!

Evo, danes je za menoj še NS in so rezultati zadovoljivi. Vse sva lepo videla in se čudila, kako se že vse lepo vidi. Mene je ful zanimal spol, vendar nisva vprašala (če bi bila sama noter, verjetno bi). Sem pa vseeno dala še kri, da vidimo, kaj bodo še hormončki povedal. Aja, bila sem v NM in je bila zdravnica dr. Klarič Kamin strašno prijazna in nama je vse razložila.

Zdaj bo pa res treba tud v službi povedat, ker so mi še PDP spremenili (na prej). Joj, to mi bo največja muka.

Andrejka, kako je šlo cepljenje? Pa nova duda?

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?