|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 8:49:02   
Anonimen
Meliitak verjetno imaš prav. Verjetno bi se že začelo kaj dogajati. Saj veš malo nestrpnost ( strah, veselje,...vsi možni občutki ) dajejo.  Mogoče je pa user posted image po dragemu, ker ni nikoli točenuser posted image

(odgovor članu Meliitak)
  Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 9:14:44   
ursa30
Sporočam, da je Tane danes ob 00.12. rodila zdravega fantka z imenom Lev, težkega 3440g in velikega 51 cm.

Mladi družinici iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ursa30 -- 10.10.2009 9:15:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 9:17:10   
Anonimen
Tane čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 9:17:48   
aqua77
Čestitke Tane!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa čim več prespanih noči !!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 9:19:06   
Meliitak
bravo Tane...lep začetek v nov dan user posted image ...čestitke ob sinčku in veliiiiik caratanja za celo družinico!!!

                                           user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 9:38:03   
Crystall
Boob, Pravoda ... zadnje čase non stop. Sam so pa napadi vse krajši. Današnji je bil samo pol ure, ni primerjave s tistim, ki me je mučil 4 ure. Zelooo boleče in neprijetno, ampak za pikico se da potrpeti. Sem pa šla potem spat in sem spala do 9h. Jupiiiii user posted image

Tane ... čestitke ob rojstvu sinčka! Cartajte se user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 9:59:03   
najčka
TANEuser posted image user posted image user posted image za sinkota!!!!

NINA res upam da je za tabo vse skupajuser posted image user posted image user posted image

EMILY , GORENJKA in LENIKA83 vse najboljše!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 9:59:06   
Anonimen
Tane ... čestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 10:02:31   
Februarka08
Jutro.

Tane, iskrene čestitke za vašega princauser posted image user posted image user posted image
user posted image
Jaz sem bla dons tud ob 4.30 pokonci, potem pa ne spat do 6.30user posted image user posted image eh, sem čist koma. Samo od poroda še razmišljamuser posted image pol sem pa le še mal zadramala, se je pa itak princesa zbudila in je bla akcija. No, zdaj smo po zajtrku, torta je pa tudi že v hladilnikuuser posted image nisem verjela da bom danes še v enem kosu, pa sem še vednouser posted image sicer sem mislila, da bo že včeraj kaj akcije, pa je potem HB minilo.

Glede čepa pa - ena februarka je bila še 1 teden user posted image po odstranitvi čepa, tako da bom pomoje jaz tudiuser posted image user posted image
Zdaj pa mal počitka, potem pa pospravljanje... še zadnjičuser posted image

Nina, me prav zanima kako siuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 10:21:49   
Anonimen
No Februarka08 pa sem mislila, da si ti tudi že kam šla. Tudi meni se vse skupaj vleče če od srede tako, da se kmalu pridružujem tvojemu PDP-juuser posted image , ker moj že ''štrajka'' za 1 dan. Lepo praznovanje vam želim danesuser posted image

Čestitke za rojstne dneve punce, čim več zdravja, sreče in seveda družinskega veselja.



(odgovor članu Februarka08)
  Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 10:24:35   
Crystall
Emily, Gorenjka in Lenika83 ... VSE NAJBOLJŠE! Lepo praznujte user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Upam, da se Ninasiki čimprej javi, pa da sporoči, da je vse ok user posted image

Zdajle sva bila z Matejem na sprehodu, pa sva spotoma srečala patronažno - ženska je dušica, nežna, prijazna. Pride v sredo dopoldne k meni - še pred porodom, da se malce spoznamo. Kak sem vesela, da imamo takšno fino patronažno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 10:41:03   
Talika19

IZVIRNO SPOROČILO: najčka

TANEuser posted image user posted image user posted image za sinkota!!!!

EMILY , GORENJKA in LENIKA83 vse najboljše!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






Čestitke tudi v mojem imenu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu najčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 11:02:49   
spelka12

TANE iskrene čestitke za sinkota!!!!user posted image user posted image user posted image

NINA da bi čimprej držala malčka v naročju.user posted image user posted image

EMILY , GORENJKA in LENIKA83 vse najboljše!!user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu najčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 11:07:03   
karmen b
Emily, gorenka in lenika tudi jaz vam želim vse najboljše, predvsem pa čudovito materinstvo...in pridne otročičke seveda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tane čestitam, sem jo že nekaj časa pogrešala, no pa zdej vem kje je user posted image

To je z moje strani vse, ker ne morem bit pri računalniku, saj imam za sabo neprespano noč zaradi zelo hudega glavobola, ki še še od včeraj ni umiril in je bolje, da ne gledam v računalnik. Upam, da bo do jutri kaj bolje in bom kaj bol sodelovala z vami.

Zdaj grem pa dokončat otroško sobico.


_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 11:41:13   
Meliitak
Emily, gorenka in Lenika83...VSE NAJBOLJŠE!!! Kako je lepo praznovat v družbi ane user posted image !!! Še ena dobra vila za vas:

user posted image

ja punce res je tak težek dan, mogoče zarad dežja, pol smo pa tud mi težke, tko da dejmo rajš mal več počivat

(odgovor članu karmen b)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 11:45:24   
metka_zone
Dobro jutro user posted image  !

Sem ravno dvignila tazadnjo iz postelje in popila kavico...Nik je šel na dopust s taščo in z malim Žanom sva sama doma,tako da sem si danes dala duška in še cel teden si ga bom user posted image ...

Čestitke vsem novopečenim mamicam in čimveč cartkanja z novorojenčki user posted image ...

Šibam dol,povpraševanje po mleku je zelo glasno.

Lp

(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 12:01:38   
emaa
Tane čestitkeuser posted image user posted image

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 12:03:37   
stuhica
Tane čestitke za sinka user posted image user posted image user posted image

Nianasiki kako si kaj, že kaj cartaš? Dejmo punce mal še navijat za dobre novičke...

Michelle  ah ja sej ne vem će ne bova midva tud kaj ponovila bogvedi samo takrat pa sigurno načrtno zarad te butaste diete... ki mi je re že ornk morasta ampak si pravim da žše tele 3 tedne sfuram pol pa bo upam da uredu... je pa problem ker imava majhno stanovanje dvosobno pa z tremi mulčki no ja kjer je za 4 je tud za 5 pravijo... user posted image user posted image  Ampak dejmo najprej tega ven spravt user posted image user posted image user posted image user posted image

Emily gorenka in lenika vse naja naj... lepo praznujte...

Glede teme punce kar selite se na okobrčke ne nas čakat k smo pri koncu... je fajn da ste kar tam da os vsi infoti na kupu.... tako da kr dejmo Oktobrčki 2009 se kr strinjam z naslovom...


Februarka si pa dobra cel teden  z odluščenim čepkom, kaj pa voda ti kaj odteka al nič, mislim plodovnice maš dost??

Jaz sem včeri končno zlikala še cotke, danes sem prištimala posteljico, navlekla posteljino, baldahinčka zrihtala... tako da je treba res še rodit, včeri sva s sestro eno omarco iz ikeje sestavile ker je moj kr buksel za take stvari mu ne gre-user posted image  itka vse po liniji najmanjšega odpora, če je pa karkoli za šiht se pa kuj najde in nardi tm pa bog bpomagi da bi kej pozabil... oh desc....

Zdej pa čakam da mi stroj opere, ker dež pada, bom nesla kar k naši mami sušit na balkon ( pokrit) k pr men se bo sušil 3 dni v stanovanju... pa še skoz več je teh cotk, sploh odkar je mali v vrtcu vsak dan ga preoblečemo od glave do pete... tako da zdej ko prid epa še naš mali user posted image bo pa sploh pestro...

MM zelo lepo si napaisla gled e poroda... se strinjam s tabo, je treba res babco poslušat, je težko ampak se splača mal potrpet,
čeprav jaz ko sm bila šivana sem čutila vsak šiv, ki mi g a je nardila in še potem dolgo časa, tako da tu smo si pa res različne...



_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 12:04:38   
drobtinica29
dan punce!
da se še jaz malce javim, da nebom med pogrešanimi! user posted image

vsem ki ste že rodile čestitke user posted image user posted image user posted image  in čimveč uživanja in cartanja želim!


naš user posted image dela take vragolije v trebušku da je joooj user posted image , se kar nasmejem zraven. mene pa je začelo boleti v križu, pa medenične kosti in špikanje je tud prisotno od spodaj, tak da jaz mislim da se vse skupaj počasi začelo pomalem pripravljat.

ta teden sem bla kar zaposlena, sem še zadnje podrobnosti urejela za prihod novega čalana. Dobila sma dolgopričakovani vožiček in pa predalnik za pod previjalno,...  imela sem pridnega mizarja, mi je predalnik naredil v 14 dneh in včeraj ga je pripelaj, in jaz sem lahko ponosno vanj zložila vse kar imam za user posted image , ... jeeeej.
Tako sedaj pa čakamo samo še user posted image !


Emily, gorenka in Lenika83...VSE NAJBOLJŠE!!! user posted image user posted image user posted image , da se vam ispolni vse kar si želite!

lp, vsem ostalim

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 12:21:37   
Anonimen
Emily, Gorenjka in Lenika83 ... vse najboljše user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crystall)
  Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 13:06:51   
LINDI
MAJAKLA kako lep bejbi,upam,da bom moj tudi tako lep pa tako lepo pančka,cukerček je.user posted image user posted image user posted image
Joj Sasy,upam,da bo vse v redu pri tebi,imaš pa res tooliko stvari,da dol padeš bogica,kako lahko eni osebici toliko stvari nakopljejo v enem šusu,držim pesti,da bo vse v redu.user posted image user posted image

(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 13:30:16   
*sonchek*
"Kuku, zamudnica Zara je končno tu. Težka 3530 in dolga 51. Obe z mamico se počutita odlično. Ati in Iza sta presrečna."

Čestitke skačica!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 13:33:59   
boob
tane čestitke user posted image

Emilyuser posted image , gorenkauser posted image in Lenika83user posted image    VSE NAJ BOLJŠE
 
a o Nini pa še nč info user posted image

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 13:36:32   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: *sonchek*

"Kuku, zamudnica Zara je končno tu. Težka 3530 in dolga 51. Obe z mamico se počutita odlično. Ati in Iza sta presrečna."

Čestitke skačica!!! user posted image user posted image user posted image


skačica pa je le uspelo user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitke

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Oktobrke 2009 2.del
10.10.2009 13:36:54   
pinky girll

Tane, Skačica čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!


Jaz tudi komaj čakam, da gremo rodit.user posted image


Emily, Gorenjka in Lenika83 vse najboljše in najlepšeuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?