|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 10:40:16   
pattaya
Hojla souser posted image .

Moj je mel pa včeraj rojstni dan. Smo si pekli pri njegovem bratu, pa še ostali bratje in sestre so prišli, majo vsi bližje do brata kot pa do naju, tak da sma se odločla za to varianto in vse stvari peljala sabo.

Drugače pa že nekaj dni čutim, da nisem več sama in da ne zmorem več vseh del tak kot če bi bila sama. Sem zvečer že kar izmučena, pa še ponavadi se čez dan malo uležem.

Kar se tiče problemov z user posted image jih imam tudi jaz. Moj ima 2 do 3 krat na teden vedno čas, da gre po službi na pijačo, ki lahko traja tudi do 3 ure. Ko pa mu jaz rečem, da bi čez vikend kam šla pa je vedno zmatran in se mu ne da, tak da imam včasih občutek kot da ni vse na pravem mestu in kot da se me izmika. Pa ko tak celi teden nisma nič skupaj (razen v postelji ponoči), ker ima terensko delo in pride vedno bolj pozno domov.

Me je pa včeraj ful skrbelo, ker se moj user posted image ni nič premikal, razen zvečer sem čisto malo čutila. Upam, da bo danes kaj več akcije, drugače me bo panika zagrabla, pa saj imam jutri pregled pri gin.

Zdaj pa grem nekaj pojest.

LP

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 11:32:08   
ninasiki
ojla bejbe dobro jutro

brcike ja tko je z njimi kokr se uleže vsaj tko je men moja G. rekla ker sm ji rekla na zadnjem pregledu da kak dan se zgodi da ne čutim 10x min in je rekla naj se ne sekiram da je odvisno kako se uleže user posted image  ne vem jst jih kak dan res ne čutim ampak pol nadoknadva naslednji dan za vse dni nazaj k se ni javu user posted image  tko da ne se sekirat te bo že zbrcu/zbrcala k bo čas user posted image

blazina za dojenje ja jst mam tud to in je filana z kroglicami od stiroporja je pa baje tud dobra za nas zde v nosečnosti da si jo med noge daš pa objameš in zaspiš jst jo sicer ne uporabljam ampak sm vidla pa k je slikca gor narisana

moj dragi mam pa tako srečo večjo k pamet user posted image  ne hod glih nevem kaj vn edino z sodelauci se učas ustaujo na piru ampak še to je tok malkrat da sploh ne kompliciram tko da sm kr happy

no zdej grem pa na coffee pa na zajtrk pa se čujemo papa

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu pattaya)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 13:00:21   
stuhica
uhuhhhu kam smo že pršle... bravo čveke user posted image user posted image

nimam sploh ne vem kolk časa sam na brzino... me mal zeza tale moj cuker sem vsa čudna k bi bila mal zmešana... mi skoz skače gor in dol... pa tale vročina me ubija.... user posted image user posted image sej pol so pa še cukri visoki... user posted image user posted image

Ah moj dragec je itak .. desc kaj naj rečem kot vsi drugi... mi gre na jetra k dobr ve da sem skoz doma on pa itak služba pa miljon opravkov pa kofetki pa pijačke da se mi včash kr rola... ampoak kaj čmo to so descii...


Shopping-- ja jaz sme že pri tamalem skoz hotla si kupt guno blazino za dojenje pa smo kr odlašal in odlašal pa jo nismo... zdej razmišljam ampak glede na finančnost pri naši bajti ki sledi se pomoje kr lahk spet mal prepričam da bo šlo skoz tud brez tega kot pri Alvinu... user posted image ...
pa tale ležalnik mi je tud ful cortkan od lemija k je v akciji ampak žal mormo zdej mal repek stisnt... smo se za dnevno tolk skeširal pa za šolo pa še neki mi je ostal še dva izpita za plačat tako da... žal bomo kašno stvar mogl kr mal zamižat... ... pa še naš amli ima kmalu 3. rojstni dan.. tako da ... oh ja tel dnarji kr grejo... še ne dobim plače pa je že vsa pošla skoriuser posted image user posted image user posted image user posted image ... še dobr da obstajajo limitiuser posted image

Drgač pa sem kr mal nervozna tud zarad tega user posted image  šihta ne morem ven z kože ampak mi gre na bruhanje sam da pmislim na šiht...

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 16:14:32   
Meliitak
hojla punce...

veste kaj je z našimi user posted image ? oni se ne zavedajo kaj je to bit nosečka, zato počnejo tisto kar ponavad počnejo...ko pa bo user posted image enkrat na svet privekal pol se bo vse obrnilo na glavo...no ja to je moja filozofija...za starševstvo in ljubezen sta potrebna oba partnerja, tko da tiste pivičke zvečer bo treba skrajšat al pa začasno ukint sj bodo vsi vedl da se čas posveča user posted image ...čisto realno gledano, samo kaj bo bomo pa tko vidle ane...

juhuuu dons bli v ZOO...blo je fenomenalno, čeprav je blo velik folka, ker mi včasih preseda, sm bla čist tolerantna dons...fino je ker je velik senčke in da se lahko usedeš sm pa tja...napako sem sam nardila ker nč sabo nisem mela za pit, pa tud tam nisem vzela, tko da sem proti koncu kr mal že tečna ratvala in mojga priganjala...sj je njemu tud sedl, ker on je bil pa lačen, tko da sva se potem zapeljala do kitajske v Kamniku (njami...najboljša kitajska) in se zmerno najedla in napila user posted image user posted image user posted image ...aja, user posted image se je kr nekajkrat iz trebuha javljal, zdej pa al mu/ji je ful pasal al pa glih ne, ker je to kar prijeten sprehod...pa saj veste ane...

Februarka...tud jest ne štekam takih mladih, kaj sploh grejo delat otroka, če pa o user posted image nimajo pojma in sploh ne vedo al si user posted image želijo al ne...grrr...eni pa si to želijo pa ne morjo met...groza...če bi vsaj bili bolj zvedavi in skrbeli, da se bo nosečnost normalno spremljala, pa se tud ne brigajo...takim je treba povedat da jim sam dr. ne bo povedal veliko, ampak da se more ženska sama malce informirati, če nč druzga, če tok visimo na internetu, bi kaj dobrega za bodočo štručko lahko tu izvedela
...pa Februarka za MV, men tud moja G nč ni omenjala niti merila, samoinicjativno sem se odločila za merjenje, ker se ona ne podviza ali pa ni plačana za to kaj pa vem...glavno da štima...resno je treba napisat vprašanja na papir reden se odpraviš na pregled, če ne kot jaz ponavadi vse pozabiš...mislim, da bi vsak G ti bil dolžan povedat kakšnih pregeldov si upravičen in kaj gre lahko narobe...

uživajte preostanek lepe nedelje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 16:15:29   
Crystall
Punce hvala vam user posted image

Upam, da bo boljš. Začelo se je ponoči in me še kr vsak premik boli, vsak korak ... hodim kot račka user posted image . Če pa ne bo mičken boljš, bom najbrž jutri vseeno preventivno poklicala!

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 16:57:40   
Aniiita
IZVIRNO SPOROČILO: stuhica



Ah moj dragec je itak .. desc kaj naj rečem kot vsi drugi... mi gre na jetra k dobr ve da sem skoz doma on pa itak služba pa miljon opravkov pa kofetki pa pijačke da se mi včash kr rola... ampoak kaj čmo to so descii...




Ma jst pa prav moram rečt, da se ne morem strinjat, da so pač "deci taki in vsi isti", ker ni res. Sama že imam drugačnega in ga moram prav pohvalit (ne grajat). Verjento oni rečejo isto- "babe, vse so iste"..pa nam to ni prav..nevem zakaj bi bili pa deci vsi isti.. Torej, garantirano niso vsi isti..je pa več takih, ki padejo v podobne okvire, to se pa strinjam, ja.

karmen b, ma kaj parodontax zobna krema mora biti zelena notri ali zunaj na beli embalaži imeti nekaj zelenega? Ker moja ima zeleno na embalaži, noter je pa rdeča- pa zdej nevem, če je ta že ta, ki jo ti priporočaš?

iraira, hvala za lepe želje user posted image tebi pa še naprej veliko veselja s tvojo punčko user posted image



(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 17:00:22   
Aniiita
Crstall, pa sej nič ne zgubiš če pokliše in vprašaš.. čeprav je verjento vse v najlepšem redu, je fajn to še slišat in potem res odmislit.  Kljub vsemu lepo nedeljo želim user posted image (in s tvojo pikico je skoraj gotovo vse ok)user posted image

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 18:21:01   
tane
Crystall, mogoče si si pa mehur ali pa ledvica prehladila, tako, da dej veliko pij, ampak res veliko še več kot ponavadi, če pa ne bo jutri nič boljše pa raje pojdi do G,  če ne drugega na pregled za urin in bo takoj pokazalo če je to...

Punce, ki se jim dedci velik potepajo oz. jih ni nič doma, a ste mogoče pomislile, da je to zato, ker če so ob vas si vas ful zaželijo...pa vemo, da zdaj ne gre več tako pogosto kot prejuser posted image
ne vem, moj tud zdaj bolj na pijačke hodi, pa sem ga vprašala in mi je to rekel, midva pa sploh ne smeva, ker imam bolj kratek maternični vrat...pa še to, da ve da potem nekaj časa ne bo mogel, ker mi bo pač moral pomagat...sem mu rekla o.k ampak septembra pa bolj doma ker nikol ne več če bo kaj prej...


< Sporočilo je popravil tane -- 26.7.2009 18:24:28 >

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 19:06:37   
Crystall
Hvala punce. Čist možno, da bi se prehladila. Bom upoštevala nasvet in veliko pila.

Moj dragi je pa na splošno vse večere in vikende ob meni. Pa odkar sem noseča še več časa preživiva skupaj. Jz sm dobila športnika in sem že prej vedela, kaj to pomeni in je odkar je z mano precej zmanjšal, tako da kot sem že rekla ima 3x na teden fitnes, 2x na teden nogomet pa še kak tenis vmes ali badminton. Mi je prav fajn - ker do zdaj sem bila jaz zelo zaposlena in sem ogromno za moje otročke v šoli pripravljala. Drugače si pa moj prav tako kot Aniiitin zasluži same pohvale user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 19:44:40   
LINDI
JAZ tudi nimam problemov z mojimuser posted image je ful priden,ves čas nekaj dela na hiški,ureja to in ono...priden je...zdaj nama sobico ureja,se seliva v malo večjo,dokler ne bo hiške,če pa gre na kak pir si ga pa že zasluži

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 20:16:00   
malaMravljica
punce, zgleda da na tej strani bomo sedaj pa vse hvalile nase partnerje. Moj si tudi zasluzi eno veliko javno pohvalo, tok je zlat in nimam cist nobene pripombe. Veliko dela, na pijacke pa sam ne hodi, ce greva pol greva skupaj, zadnje case pa itak pravi, da mu je najlepse, da se doma stiskava na kaucu. Je pa res, da sedaj ko sem noseca ne morem sportat z njim, prej sva skupaj in sedaj pac mora sam, poleti igra tenis v ligi in pac tudi mal trenira, pa me itak povabi zraven, da navijam zanj. Pa pri opremi za dojencka se je res izkazal, je bila to vse moja naloga, pa je pol full sodeloval zraven.

blazina za dojenje: jaz jo imam, sam bolj za pod glavo, za spat pod trebuh je ne rabim, razen sedaj sem ta teden doma in na tem jogiju pa rabim  nekaj, pa dam kar en dodatn poustr med noge in delno pod trebuh in prav normalno spim.

Crystall, ce te tko zelo boli poklici jutri tvojega g., on bo ze vedel kaj bi to bilo, sicer pa po moje ni nic narobe.

joj, se 68 dni do pdp-ja, cisto kmalu bom mami.

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 20:32:56   
LINDI
Jaz imam tudi blazino,ravnokar sposojeno,vendar je še nisem uporabila,jo pa imam namen,ker vedno težje spim,sem kot ventilator se ves čas obračam,dobila sem zibko,ker bom imela košek pri sebi,pri mamici doma pa zibko,vendar bi jo imela raje pri sebi,ampak je košek še od mojga,pa bi bila tašča verjetno užaljena,če bi ga k mamici vleklauser posted image imam pa že ogromno stvari za bejbija,manjka mi le jogi za posteljico,in previjalan miza,ki se že dela,pa zadeve iz lekarne in paket plenic in mleko za vsak slučaj veliko imam izposojeno,tako da po mojem ne bo tak finančni zalogaj,bom pa malo skupaj vrgla,da vidim koliko je šlo ,me prav zanima,sem malo pohitela z vsem ker me strašijo,da grem prej rodit zaradi visokega pritiskauser posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 20:42:16   
LINDI
MI JE REKLA MOJA GINEKOLOGINJA,KI JE ZDAJ ZAMENJALA PREJŠNJO,DA SE LAHKO ZGODI,DA MI NE PODALJŠAJO BOLNIŠKE,28.8.09 SE MI IZTEČE,PODALJŠATI PA BI MORALI DO 25.09.09,UPAM,DA TO NI RES,KER PREJŠNJA MI JE REKLA,DA MORAM BITI DO PORODNIŠKE NA BOLNIŠKI,TAKO,DA MI NI NIČ VEČ JASNO,KAKO IN KAJ,TA JE RAVNO IZ SPECIALIZACIJE,BOGVE KAJ BO NAPISALA...PRAV ZANIMIVO BI BILO,DA SEM DO ZDAJ DOMA, POTEM,KO PA JE TREBUH VEČJI,IN SI OKRETNEJŠI,NAJ GREM PA DELATI IN TEŽKO DVIGOVATIuser posted image PA ZDAJ MI ŽE NOGE ZATEKAJO,ZADIHANA  SEM NENORMALNO,V SLUŽBI JE PA ŠE VEČ STOPNIC....PO DRUGI STRANI SE PA BOJI PREEKLAMPSIJE IN ME ZATO VEDNO BOLJ KONTROLIRA,URIN,IN TAKO NAPREJ,KAKŠNE TEŽAVE PA IMATE ŠE ZRAVEN VE,KI IMATE VISOK PRITISK?DA VAM PODALJŠAJO DO KONCA?ME JE KAR MALO PRESTRAŠILA,ŠEFINJO JE SKORAJ KAP,KO SEM JI OMENILA,KAJ JE REKLA.user posted image JAZ NIČ KRIVAuser posted image  

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 20:53:25   
Februarka08
Ojla.

No, pa je vikend mimouser posted image ampak je bla prav luštna nedelja, smo bli velik skupajuser posted image sva z dragim kosilo nardila in v miru pojedla zunaj na terasiciuser posted image sva pa pojedla ceeeeeeeeelo skledo kislih kumar s krompirjemuser posted image ker jih oba obožujeva in sem bila nabita kot slončekuser posted image ko se je princesa zbudila in še ona pojedla smo lepo mal poležali v hladni dnevni, potem pa ven mal v bazenčka in na sprehod, pa je bil večer tukaj...

Ja, jaz res ne razumem nekaterih user posted image , zato sem pa tud to napisalauser posted image
Meliiitak, bom tud jaz jutri na pregledu rekla G za MV, čeprav dvomim da mi bo kaj meru, ker on ni moj G, je moja na dopustuuser posted image user posted image user posted image

Tud mene vse boli spodaj, zdaj so se mi pa začeli pojavljat še krči v zadnjicouser posted image user posted image user posted image a ma še katera kaj podobnegauser posted image včasih še vstat ne morm tako me zaboli, ne morm nič narest kot pa počakat da mineuser posted image zadnjič sem od bolečin celo jokalauser posted image user posted image pa popijem 2 Mg na dan, pa nič bolje... no ja, če ne drugač, bo pa oktobra boljuser posted image spodnji del trebuha me pa itak skoz boli, da je grozauser posted image

Aja, še glede moških... mojega tud lahko pohvalim, sem že omenila, da nikamor ne hodi na pijačke, ker ni tak tip, raje doma v miru kakšno pivo spije. Če ima žurko na šihtu, je pa to vse... tako da nimam pripombuser posted image je pa nasploh vzoren očka, ki ima najraje na svetu svojo princesouser posted image če bi mi to en prej povedal, ne bi verjela, ker ni bil nikoli tip za otroke... ko pa je prišla na svet najina Larisa, se je pa čisto spremeniluser posted image user posted image

Sem pa danes mal seznam gledala kaj še rabim, ni veliko stvari, sem že mojemu rekla, da greva en dan sama v šoping za user posted image in vse nabaviva, da je potem mir, ker imam v avgustu namen začet mal prat in pripravljatuser posted image imam pa že zibko v spalniciuser posted image user posted image

Zdaj mam pa pomoje zadostuser posted image
Lahko nočko!!!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 21:56:28   
Aniiita
No evo, prav lepo je videti tudi pohvale user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 22:12:43   
karmen b
Aniiita ja ta paradontax sem mislila, ko ima zeleno embalažo in rdečo vsebino. Obstaja namreč tudi, taka z rdečo embalažo, a je tidta prva boljša za krvaveče dlesni. Jaz zdaj že kako leto uporabljam sensodine, ker so mi dlesni nehale krvavet. Sem se pa odločila, odkar sem imela take težave s tem, da ne bom več nikoli šparala na zobni pasti....ti dve sta namreč znatno dražji, a mi ni škoda denarja.

Ninasiki..sej nočem bit tečna, samo te florestenčne barve je resnično težko prebrat in ne berem več stvari, ki jih takole napišeš, čeprav bi jih rada....pa brez zamere user posted image al pa tale no ne vem več točno katere uporabljaš...no pa saj verjetno razumeš.

< Sporočilo je popravil karmen b -- 26.7.2009 22:14:33 >


_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 22:14:02   
Crystall
Punce, oblekce boste začele že zdej prat? Jz sm mislila počakat do konca septembra, pa pol vse zložit in pošlihtat user posted image

Jz pa mojega kar pustim na pijačke, saj če gre, gre itak takoj po službi in to pred fitnesom. Ker on je prej živel 1 minuto peš stran od službe, potem se je pa k meni preselil in zdaj živiva 20 km stran od njegovega doma in službe. Ker ima njegov kolega fitnes, gre še vedno po službi najprej k mami domov na kosilo, potem če gre s kom na pijačko, ob 4h hiti na fitnes in potem šiba k nama user posted image . Ko bo pa dojenček, bo pa kupil kakšno napravico in doma imel fitnes, da bo lahko takoj k nama prišel. Sicer pa mislim, da bodo od dvigovanja in cartanja kmalu rastle mišice user posted image user posted image . Drugo leto, ko bo mali mičkeno večji, bo pa mami športala z atijem, mali naju bo pa gledal ali bo pa kakšno urico v varstvu. Imam veliko željo se tenisa naučit user posted image user posted image . Upam, da mi rata. Ve nasploh veliko športate oz. ste prej? Hmmmm, jz sem bolj anti - od hujšega zloma noge v otroštvu.

Delate kej nosečniške vaje - cd od vzajemne??? Jz jih z avgustom začnem redno izvajati, drugač se pa malce sprehajama in to je vse od športa user posted image user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 22:48:22   
ninasiki
IZVIRNO SPOROČILO: Crystall

Punce hvala vam user posted image

Upam, da bo boljš. Začelo se je ponoči in me še kr vsak premik boli, vsak korak ... hodim kot račka user posted image . Če pa ne bo mičken boljš, bom najbrž jutri vseeno preventivno poklicala!


uuuu mene je tud bolelo Crystall jst sm misnla da bom vsako kost posebi vn potegnla user posted image  take so ble bolečine pa še ponoč sm se zbujala na pou ure zdej morm pa trkat da že dva dni spim celi noč ubistvu je pa že cajt po ceumu tednu user posted image  tko da sej bo nehal sam mal bo trajal

SEZNAM ja jst sm ga tud že nardila tko da ni veliko več samo še ta kozmetila pa te malenkosti previjalno pa pojstlco pa dobim user posted image user posted image

KARMEN ej sorry sam se čiist spozabm

sm se pa dons najedla od sadja do cvrtja user posted image user posted image  sm zdele k bombica tko da grem sam še pod tuš in spat

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oktobrke 2009 2.del
26.7.2009 23:16:54   
stuhica
user posted image  No ja Aniitka mogoče se nisem prav dobr izrazla ja itak da smo vsi drugačni saj ni dveh enakih ljudi na svetu verjetno ampak ja veliko jih pa pač spada v en koš...

Na našga sem pomoje bolj jezna ker sama ne smem nikamor.user posted image user posted image .. in mi gre zato na jetra ker sem pol žalostnauser posted image user posted image ker sva že tako z tamalim sama... Kaj hudiča nej mu pa rečem sej je priden in skoz dela- gara, je dobra dušica, vse bi naredu samo včasih imam filing da veliko več za druge kot za naju... ampak vssenno da bi mu pa zdaj težila če gre po službi kdaj na pir to ne, ker ni nobenih težav... user posted image user posted image pomoje so boj pr men težavce ker sem sama nase jezna user posted image k nič ne smem pa še ta cuker k pijem sam vodo pol mi pa že mal ven udarluser posted image user posted image

Se pa strinjam z tane veretno je tud razlog to ker nič ne user posted image telovadimo tako da je zagotovo neki resnice v tem. Tud jaz imam kratek MV in ne smeva tako da glede na prej.....user posted image

mellitak a veš da sem že tud razmišljala da si bom prav nekam napisala kva vse me zanima da vprašam svojga G tist k me še zanima.... Sem prav pozabljiva ratala v tej nosečnosti... upam da to izgine potem... user posted image

Chrystal ja tud jaz včasih hodm k račka, sploh če grem na daljši sprehod...takoj občutim pa tud to k pravi Februarka za zadnjico imam tud že težave... me kr boli...

Lindi ni rečeno da boš šla prej rodit... lahko da boš šla pa še čez rok, je pa pritisk kr nevaren... moja sodelovka je imela preklamsijo cel srranje.... si je šele po dveh dneh opomogla... tako da upam da se bo vse uredilo...

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oktobrke 2009 2.del
27.7.2009 7:26:42   
Crystall
Dobro jutro user posted image

Mi smo že nekaj časa pokonci user posted image . Zdajle pa zajtrk in pospravljat. Potem pa imam kozmetični salon doma user posted image . Se moram malce urediti, ker grem jutri k sodelavki na 50-letnico! user posted image Me čaka puljenje obrvi (brrrrr user posted image ), umivanje in ravnanje las, britje nog, ki je ratal že kar ornk podvig čez trebuh. Fino, ko si človek vzame čas zase user posted image user posted image .

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
27.7.2009 7:59:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Crystall)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oktobrke 2009 2.del
27.7.2009 8:11:52   
Anonimen
Dobor jutro punce. Me ni 2 dni pa imamo že 2.deluser posted image .

Midva sva tale vikend izkoristila še za nakup nekaterih cunjc ( veliko sva jih pa sedaj kr na 1x dobila ). Tako, da kar se cunc tiče je konec šopinga. Kremce pa to pridejo na vrsti septembra ko bom že na porodniški. Ostalo : posteljico, jogi, post.prevleke, pa bova vzela v kompletu oz. v tistem kompletu ko sam sestaviš. Rada bi kupila še leseno stajico za v dnevno ( tako kot jo ima nekerman ali pa quelle ). Flaške pa to pa 2 imava, dudice tudi, tetra plenice tudi, vate, in čistilne krpice tudi tako da počasi bova zaključila, ker bo, kar bo potem nujnega, dragi skoču v lekarno ali trgovino. Da ne bo na koncu preveč stvari user posted image  Cunce sem eno rundo že oprala eno še morem, sterilizacijo flašk in dud pa bom delala tudi v času porodniške. Tako, da to je to...za 1x kar se opremem tiče.

No danes bo v službi kar napeto, ker moremo oddati ene pomembne zadeve potem pa kar bo pa bo. Zdržimo še cel avgust pa 1,5t v septembru ( imam pa res vse naštudirano user posted image ), seveda če ne bo prej kakšna bolniška padla.user posted image  To bomo pa videli na pregledu v avgustu, ker me skrbi samo tale MV. Za kar je bila že zadnjič presenečena, da se ni skrajšal.

Punce kako kaj vaše kg, meni se zdi, da odkar je tale vročina in pojem veliko sadja ( pa sladoleda ) , jogurtov, so se kr ustavile.user posted image user posted image  Tako, da vse skupaj sem trenutno ( po današnjem tehtanju ) pridelala v 29t 3d 7,3kg. Upam, da to kaj ne škoduje, če se kr ustavijo kg ali pa grejo rahlo rahlo dol ??? Drugače pa komaj čakam naslednji pregled saj malčka že od 20t sploh nisem videla ( od Mf ) tako da močno upam da ga bom ??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oktobrke 2009 2.del
27.7.2009 8:23:28   
karmen b
Dobro jutro user posted image

Sem pokonc že od 6h, pa raj nisem prišla prej do računalnika, ker bi mi blo dolgčas, saj je verjetno večina še sladko spančkala.

Jaz mam pa že cel teden heksnšus in je vsak dan slabšeuser posted image user posted image ...mogoče me bo shoping danes popoldne malo razvedril, kaj praviš muca*maca?


_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oktobrke 2009 2.del
27.7.2009 8:30:20   
skačica
jutro!

Evo, sem že pokonci, princesa še spi.
Se je pa včerajšnja nedelja potem čisto drugače obrnila. Moj je prišel po pol ure domov, ker se ga je kolega prejšnji večer napil in ni mogel it, mojemu pa tudi ni bilo, da bi hodil sam. Tako smo potem skupaj odspali še dve urci, šli vsi k maši, na pijačko, kosilo, potem pa k mami na obisk. Zvečer pa še s sestrami in svaki na večerjo. Na vago raje ne stopim.

Sicer sem pa do srede na bolniški, mi jo je dal moj os. zdravnik, bom pa tudi G. rekla, da bi kar ostala na B. Res imam službe in vožnje že poln kufer, trebuh v službi med delom pa kar naprej trd. Mislim, da mi že zaradi vožnje ne bo komplicirala.

Ja, jaz samo še čakam, da moj pripelje dol previjalno in bom začela kar prat in pripravljat stvari za dojenčka. Je BV čakat, jaz sem preveč živčna, če ni kaj pravočasno narejeno. Pa tud red imam rada, zdele ga pa ni, ker so cunjce kar po vrečah in tko. Mi gre na jetra.
Jaz ne bom kupovala nobenih hlašk in umetnega mleka, ker ne vem, če bom to sploh rabila. Iza ni marala  flaške, ne dude in ne umetnega mleka, samo dojenje. Je potem P nekaj težila z dodajanjem, ker je mala kao premalo dobivala na teži, ampak midve sva vztrajale in se izključno dojile do 5. meseca, potem pa še do 14.. Če bo sedaj tudi tako, potem vsa ta krama odpade. Imam samo eno dudko pripravljeno, če bo slučajno želela dudat.

Grem mal za cunjami za poroko pogledat, dokler še mala spi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oktobrke 2009 2.del
27.7.2009 9:01:07   
ninasiki
ojla

vas samo pozdravim grem v ljubljano dat na transfuzijo dat kri da mi dajo inekcijo za Rh- user posted image   pol me bo pa rita bubala user posted image user posted image user posted image  ampak sej bo

upam da ste dobr spale jst sm lep dan vm želim pa se slišmo ko priletim iz lj

papa

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?