|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 127 [128] 129   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
11.2.2010 13:05:24   
zaspančka
Jaz bi se vam tudi rada pridružila in sem pisala elli, vendar nisem dobila odgovora. user posted image

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu tacamuca)
Neposredna povezava do sporočila: 3176
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
11.2.2010 14:53:06   
donna22
Punce, počakajte na ZS-je ...

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 3177
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
11.2.2010 17:42:32   
_ella_
Blacky skor sem te že vrgla iz foruma.
Tacamuca in zaspanček mata SZ

Pa malo več sodelujte prosem, sta šli skor v pozabo.

< Sporočilo je popravil _ella_ -- 11.2.2010 17:48:59 >

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 3178
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
11.2.2010 19:25:54   
Blacky24
_ella_, registrirala sem se ampak prijavit se pa ne morem, ker piše da je geslo neaktivno. Sem spet jaz za luno..ali?
Se bomo na privat več oglašaliuser posted image

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 3179
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
11.2.2010 20:20:57   
_ella_
Si aktivirana zdej. >Nismo te aktiviral, ker nismo vedli kdo si! Dobro da si me spomnila.

(odgovor članu Blacky24)
Neposredna povezava do sporočila: 3180
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
11.2.2010 21:00:40   
tanc555
glede na to, da se selite na privat forum se bomo morale očitno malo bolj angažirati tudi tiste, ki vas bolj ali manj le beremo. Jaz sem včasih še kaj napisala, sedaj pa vas pa le še berem... mi kar ne znese pri dveh otrocih še pisat tukaj, čeprav si večkrat rečem da bom.
No, naš Žan je star že 6.5 mesecev je pravi korenjak, težek že čez 9kg, pa okoli 70 cm velik. Dnevi nam prehitro minevajo... noči pa sploh, saj Žan ponoči bolj slabo spi. Če ga vzameva k sebi v posteljo je bolje, zato je sedaj reden gost v najini postelji user posted image
Drugače pa ima atopijski dermatitis... čakam še vedno na testiranje na pediatrični, vmes sem pa na dieti brez jajc in mleka, samo se mi zdi, da zaenkrat nič kaj dosti ne pomaga... fleki, lišaji, pikice po telesu...včasih se spraska skor do krvi... kakšen dan je pa koža spet bolje.

Toliko na kratko... obljubim, da se večkrat javim, če me vzamete tudi na privat forum.

Ella, mi boš lahko poslala navodila za registracijo???

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 3181
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
11.2.2010 22:26:30   
lola11
Ojoj. Tudi jaz bi se vam rada pridružila! user posted image Vas redno berem, ampak se iz različnih razlogov nekak ne odločim, da bi se pridružila debati. Na zaklenjenem forumu bi pa z veseljem čvekala. Sploh zadnje čase, ko smo kr boščki. Tako da, če lahko  ella, bi te lepo prosila, da me vključiš na privat forum.  Seveda, če se tudi ostale punce strinjate. user posted image Kaj ti na ZS pošljem sporočilo in podatke al kako to gre-navodila user posted image ?

Drugače pa tanc555 imamo tudi mi atopijski dermatitis in smo na dieti brez jajc in mleka, ampak zaenkrat zares  pomaga samo krema-balzam za atopično kožo (imena verjetno ne smem napisatiuser posted image ), po glavi pa se včasih še vedno kr do krvi spraska. Pa tudi idej za GH mi počasi zmanjkuje, začela sem s sojinimi izdelki, pa ne vem, al je to pametno. Punce, ki ste na dieti (Anci, Boomer-če se ne motim)- kakšen nasvet?


(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 3182
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
12.2.2010 12:04:03   
anci banci
lola11... mi imamo tudi diagnozo atopijski deramtitis-obraz umivamo z čajem iz lipovih cvetov, občano mažemo z naravnim-domačim olivnim oljem, poleg tega uporabljamo kremo atopiclar(full pomaga) in negovalno kremo(zmežano po receptu v lekarni)

kar se tiče soje-mi tega ne smemo, jemo pa vso zelenjavo in sadje(dobro razen jagod in kivija in citrusov), krompir, riž, purana, piščančka... mlečen riž(z aptamilom ADC al pa Allernovo).. to je več al manj vse jedilnik

(odgovor članu lola11)
Neposredna povezava do sporočila: 3183
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
12.2.2010 15:02:39   
zaspančka
_ella_, koliko časa traja, da aktivirate račun na zaklenjenem forumu? Včeraj sem se prijavila, vendar še nisem dobila maila o aktivaciji računa.

Upam, da ne težim preveč. user posted image


_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3184
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
12.2.2010 20:32:47   
lola11
anci banci hvala za info. Mi uporabljamo lipikar baume ap, sam je precej draga -cca.27 eur za 400 ml. a je atopiclar kej cenej? Me v lekarni vsak mesec na rit zabriše, ko grem po obisku dermatologinje v nabavo predpisanih kremic.

Ja, jedilnik pa je približno enakuser posted image , ni kej dosti filozofirat. Sam glede soje me zanima al je na splošno ne priporočajo, al je to samo v vajinem primeru?

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3185
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
12.2.2010 21:14:53   
tanc555
lola 11, mislim, da sojini izdelki do 2 leta niso priporočljivi. Če bi že rada nadomestila daj raje riževo mleko... čeprav mora otrok še vedno spiti kar nekaj prilagojenega mleka (Aptamil ADC, allernova) ali pa če dojiš... ker riževo nima potrebnih hranil... je bolj za zraven.

Jaz drugače AD mažem z Adermo (mah ne vem , če kaj pomaga) al pa z eno zadevo, ki so jo v lekarni zmešali... pa tudi ne vem, če kaj dosti pomaga. Stanje je namreč en dan boljše drug dan slabše. Kopam ga pa v kopeli, ki ji dodam olivno olje.

(odgovor članu lola11)
Neposredna povezava do sporočila: 3186
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
12.2.2010 22:30:27   
bimbambom
Minilo je že 14 dni od tretjega cepljenja, moja punčka pa ima še vedno bulo - zatrdlino na nogi. Kaj naj storim? Ali ima katera podobne izkušnje? Prva dva ceplenja sta bila brez reakcij.

(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 3187
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
12.2.2010 23:29:21   
_ella_
Punce pa kje ste hodile mesece?
Glede bule ti predlagam da pokličeš pediatra

(odgovor članu bimbambom)
Neposredna povezava do sporočila: 3188
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
13.2.2010 8:31:25   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: lola11

anci banci hvala za info. Mi uporabljamo lipikar baume ap, sam je precej draga -cca.27 eur za 400 ml. a je atopiclar kej cenej? Me v lekarni vsak mesec na rit zabriše, ko grem po obisku dermatologinje v nabavo predpisanih kremic.

Ja, jedilnik pa je približno enakuser posted image , ni kej dosti filozofirat. Sam glede soje me zanima al je na splošno ne priporočajo, al je to samo v vajinem primeru?



lola11 artopiclar je tam cca 20 EUR(samo je majhna tuba), sedaj smo dobili pa še eno novo kremo, ki jo sprobavamo A-derma (približno ista cena, sam večja tuba)
bomo videl če kaj pomaga, drugače je pa atopiclar zakon, mi smo v enem tednu zrihtal kožo(prej je bil kot cvetača v glavo)
soje nam niso prporočali, za druge pa žal ne vem... bom kaj več zvedela v torek ko imamo teste

no mi smo bili cepljei in smo imeli hudo alrgijsko reakcijo in smo zopet na začetku, mali je flekast in bulast in se nonstop praska

< Sporočilo je popravil anci banci -- 13.2.2010 8:32:21 >

(odgovor članu lola11)
Neposredna povezava do sporočila: 3189
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
13.2.2010 21:35:34   
lola11
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

Punce pa kje ste hodile mesece?
Glede bule ti predlagam da pokličeš pediatra

Ja, smo bl med talenimi (vsaj jaz), pa sem rabila eno "brco" za se spravit pisat. V bistvu ste že ve vse tako lepo povedale...user posted image . Pa če sm še do konca iskrena, mi za kakšno bolj konkretno debato nekak ne  odgovarja javni forum, sploh pa glede slikic. Kaj to pomeni, da bomo za kazen kr tle ostale?user posted image user posted image

Anci: a-derma nam ni pomagala. Po lipikarju je bistveno bistveno boljše, ni pa vse izginilo.  No vsaj kot cvetača ni..user posted image user posted image sem se nasmejala. Mogoče bo pomagala dieta, bom pa sprobala tudi atopiclar. Sojine izdelke bom pa samo jaz konzumirala-upam, da lahko glede na to, da še dojim.

Imam pa občutek, da se je vse skupi začelo po prvem cepljenju, sam pediatri pravijo, da mamice itak vse prepisujemo temu in da mu je cepljenje sicer lahko poslabšalo stanje, ne pa povzročilouser posted image . ne vem, nisem več pametna.
Kaj imaš občutek, da se je z dieto situacija kaj izboljšala? Jaz imam občutek, da je tako, kot  pravi tanc555. Ste bili prvič cepljeni? Revček mali. Pa je šel ves trud po gobe. Kakšna pa je bila reakcija, če lahko vprašam? me je kr malo groza teh cepljenj. Držim pesti, da čimprej rešite situacijo.user posted image

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 3190
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
13.2.2010 22:45:42   
_ella_
Debata še poteka a vas sprejeti ali ne. Konec koncev nas morete razumeti, smo se umaknili na zaseben forum, da se izognemo vohunjanja. Vas pa ne poznamo in ne znamo oceniti, ker nikoli niste nič pisali in sodelovali. Torej kako se odločiti za ali proti. Trenutno poteka še glasovanje , ker tega pač ne odločam samo jaz. Ne smete tega jemati kot kazen.

(odgovor članu lola11)
Neposredna povezava do sporočila: 3191
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
14.2.2010 16:11:24   
zaspančka
Da se boste lažje odločile, da me sprejmete, nej povem, da sm v nosečnosti kar redno, vsaj 1/teden pisala, zdej ko imam pa user posted image , mi pa ni do tega, da bi vsi javno brali o njemu, zato nisem nič pisala, sem vas pa redno brala. Ker ste se pa umaknile na zasebni forum bi pa tudi jaz z veseljem kakšno rekla.

Upam, da me sprejmete. user posted image


_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 3192
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
14.2.2010 18:35:34   
bimbambom
Tudi sama sem vas bolj brala kolikor je čas dopuščal. Če sem imela kakšno vprašanje ste ga že obdelale in dale nasvet, zato se mi ni zdelo potrebno oglašat. Sama pa nimam cajta vohunit, mi je pa forum koristen, da pridobim informacije, kej se dogaja z nasimi cmrljcki, ki so isto stari. Tako, da bi bila vesela, če me sprejmete na zasebni forum, se bom potrudla vec oglasat.

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 3193
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
14.2.2010 22:12:22   
taika
Evo še ena, ki vas je redno brala. Vidim, da nas je kr neki takih ki smo vas samo brale, tudi jaz namreč nism velik pristaš javnih forumov, sem pa z veseljem spremljala kako napredujejo naši user posted image .  Tudi sama sem našla ogromno dobrih nasvetov ki ste jih dajale, zdej pa kr pogresam to. Sej vem, da sm sama kriva, sam ...
No drugače pa imamo Urha, ki je ze pravi korenjak. Lep pozdrav mamicam ter vasim user posted image .

(odgovor članu bimbambom)
Neposredna povezava do sporočila: 3194
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
15.2.2010 9:53:24   
anci banci

IZVIRNO SPOROČILO: lola11

IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

Punce pa kje ste hodile mesece?
Glede bule ti predlagam da pokličeš pediatra

Ja, smo bl med talenimi (vsaj jaz), pa sem rabila eno "brco" za se spravit pisat. V bistvu ste že ve vse tako lepo povedale...user posted image . Pa če sm še do konca iskrena, mi za kakšno bolj konkretno debato nekak ne  odgovarja javni forum, sploh pa glede slikic. Kaj to pomeni, da bomo za kazen kr tle ostale?user posted image user posted image

Anci: a-derma nam ni pomagala. Po lipikarju je bistveno bistveno boljše, ni pa vse izginilo.  No vsaj kot cvetača ni..user posted image user posted image sem se nasmejala. Mogoče bo pomagala dieta, bom pa sprobala tudi atopiclar. Sojine izdelke bom pa samo jaz konzumirala-upam, da lahko glede na to, da še dojim.

Imam pa občutek, da se je vse skupi začelo po prvem cepljenju, sam pediatri pravijo, da mamice itak vse prepisujemo temu in da mu je cepljenje sicer lahko poslabšalo stanje, ne pa povzročilouser posted image . ne vem, nisem več pametna.
Kaj imaš občutek, da se je z dieto situacija kaj izboljšala? Jaz imam občutek, da je tako, kot  pravi tanc555. Ste bili prvič cepljeni? Revček mali. Pa je šel ves trud po gobe. Kakšna pa je bila reakcija, če lahko vprašam? me je kr malo groza teh cepljenj. Držim pesti, da čimprej rešite situacijo.user posted image

malčku dieta ful pomaga, men pa tud saj grejo kole dol...
ne bili so 3.cepljeni in šele sedaj smo imeli tako rekacijo
pa A-derma tud pomaga, je koža že 80% boljša
upam da tud vi rešite situacijo:)



(odgovor članu lola11)
Neposredna povezava do sporočila: 3195
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
15.2.2010 11:51:44   
BOOMER
evo javljava se sam tko da veste da sva živi. Bom vse nad oknadla sam da mal biznis popusti pa tale bronhitis mi tud ni lih v plus user posted image tko sam na hit - zarad vseh nitk pa teh alergij naše male nismo v 3tje cepli. mi ni žal. naslednjih verjtno ne bom. grem se še na zasebni forum javt pa slikce gor dat :)

aktivno sodelovanje (enoročno tipkanje s tečkasto asistenco - papir and tipke in my mouth d.o.o.user posted image )

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3196
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
15.2.2010 13:45:58   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: BOOMER

aktivno sodelovanje (enoročno tipkanje s tečkasto asistenco - papir and tipke in my mouth d.o.o.user posted image )



ulala...to pa poznam...jaz mam tud tako teckouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BOOMER)
Neposredna povezava do sporočila: 3197
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
15.2.2010 20:29:04   
lola11
ella sej ni bilo tako resno mišljeno user posted image , seveda razumem situacijo, v kateri ste. Kakorkoli boste odločile, bo pač prov, pa tudi, če bi si želela drugačeuser posted image .

anci banci ja upam, da bo tudi nam dieta pomagala in da bo 3 cepljenje minilo brez posledic, čeprav bom skušala s cepljenjem zavlačevati. Glede kil pa imam slab občutek, ker sem že zvohala na tone prilagojenih receptov za sladkiše user posted image .  Tudi krofe sem včeri naredila in so bili odlični.

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 3198
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
25.2.2010 8:02:47   
elevitka
Aja zasebni forum je ? nisem vedela. Ker imamo zelo muhastega otročka sem vas občasno brala... sploh ko smo imeli kake težave in tako iskala pomoč, časa za pisanje pa imam res bolj malo ...

vsekakor vas bom pogrešala

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu lola11)
Neposredna povezava do sporočila: 3199
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
4.3.2010 18:45:26   
linaema
o,vidim,da se selite na zas.forum.
no,jaz sem vas tut bolj brala,včasih kaj napisala,a za kaj več ni blo časa!user posted image
uživajte in cmočka vsem julijčkomuser posted image , sedaj so že pravi korenjakiuser posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  125 126 127 [128] 129   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 127 [128] 129   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?