|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 11:07:19   
tulpek
Sem že poslala sms obveščevalni službi, ampak mi je sedaj dolgčas v klistirnici. Odločili so se, da sprožijo. Baje sem dost odprta in zmehčana. Ko pridem iz wc - ja mi bodo predrli mehur, potem pa bomo videli.

(odgovor članu bony)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 11:39:06   
katka11
no evo pa si docakala!!! drzim pesti da gre cim hitreje in cim lazje, pa da bo vse ok.

ampak mamo pa skori on line porod, kaj punce user posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 11:49:33   
tažana
To Tulpek!! user posted image user posted image
Sedaj pa se bo vsaj začelo. Držimo pesti!!

vsem novim mamicam čestitke user posted image user posted image

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 11:50:17   
Erdbeere
to Tulpek, končno....držim pesti, da bo čimlažje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 11:50:33   
bony
no pa bo šlo...juhu user posted image user posted image user posted image user posted image upam Tulpek da čimhitreje in brez težav ... potem pa cartanje user posted image user posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 11:52:16   
barika
Tulpek, še tukaj ...srečno in čim manj boleče!!!!

jaz imam tudi zelo rahle popadke in otrdevanje trebuha, izcedek in glavobol user posted image - vsaj nekaj.

sma pa mogla it s tamalim do planeta tuš, ker nima gospod nobenega bodija za oblečt ... in sem mu jih kupila 7 za 20 €user posted image (dvoletniku št. 104user posted image )

VSEM NOVOPEČENIM MAMICAM PA ISKRENE ČESTITKE user posted image ... ampak punce, vrsta je za menoj user posted image

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 11:53:14   
Tanik
vidim da je tulpek že sama napisala, nisem mogla ker sem psa kopala.

torej tulpek sporoča user posted image , vsak trenutek ji bodo končno sprožili porod.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu bony)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 11:59:36   
Tanik
kepica sporoča:
hvala punce da držite pesti. danes izvem malo več ko bodo prišli izvidi. Anže se je okužil pri porodu z mojo bakterijo. vedeli smo da jo imam, dobila sem antibiotik ob porodu pa žal ni pomagalo. ob porodu je bilo vse ok, bila sva normalno odpuščena, 5 dan pa je začel odklanjat hrano, dobil je vročino 39. v bolnico smo prišli zadnje sekunde. rekli so da je sepsa ampak se testirajo. komaj so ga rešili, bil je že v krizi. kaj so potem delali z njim je bolje da ne vem, vem samo za punkcijo. do jutra smo čakali kam se bo zadeva obrnila.priklopili so ga na aparature, dobiva 3 različne antibiotike na dan. trenutno je stanje stabilno, vsak dan mu gre na bolje. UZ možganov in organov je HB bp. lepo je začel jesti, vročina je padla. upam samo da jo odnesemo brez posledic. hvala vsem ker ste z nama. javim ko bo kaj novega. lp,kepica

< Sporočilo je popravil Tanik -- 10.9.2009 12:01:06 >


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 12:00:59   
indy0024
tulpek drzimo pesti za te in za user posted image ter da bo porod cim hitrejsi in nebolec!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image baby blue vsaj tvoja se drzi roka,user posted image pri meni pa je vse se mirno,zgleda da bom jaz tudi cez rok!!!!!user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 12:04:21   
Erdbeere
oooo držim pesti naprej, da bo Anže lepo brez posledic jo odnesel user posted image



(odgovor članu indy0024)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 12:07:04   
indy0024
kepica tudi jaz drzim pesti za anzeta,da si bo opomogel in da ne bo nobenih posledic!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 12:37:18   
_melody_
Helo!

Najprej čestitke vsem novopečenim mamicamuser posted image !

Kepica user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image za Anžeta...

Jaz sem tudi včeraj imela pregled in če ne bi bil alb negativen bi mogla it v bolnico, ker dost zatekam. Strogo morm počivat pa nč slanga jestuser posted image Sej to se ful merkam, sam še vseeno zatekam, so mi športni, široki čevlji za celo cifro premaliuser posted image .

Zanima me, če je tukaj katera, ki uporablja kontaktne leče? Zanima me koliko časa po porodu jih naj ne bi uporabljala oz. če jih lahko??

Moram vam še povedat kaj vse se človeku ne zgodi..ponoč so bili neki fantje zunaj pred blokom (mi smo v pritličju) in itak so se tako drli, da je že mož hotel malo zaragumentatuser posted image . Ok, ker sva glih še eno serijo gledala, so pol tut oni počasi odnehal. Greva spat, ko ponoč zvonec zazvoni. Sva že mislila, da je jutro, kak poštar al kdo v tej naglici. In je bla ura 3, ko sta se na vratih pojavla dva mulca kao brez telefona in brez prevoza..Jima je moj dragi poklical taxi pa sta potem šla. Jst sem bla tak razkurjena in ful sem se vstrašlauser posted image user posted image . Kdo z zdravo pametjo gre ob treh zjutri kr na ena vrata zvonit??? Pa tut pol sem se vstrašla, da ne bi kdo kaj user posted image naredil, jst sama, al pa kaj odnesli. Sej kuk je v današnjem času ****jenih ljudi res ne morš vedet kaj pričakovat...user posted image Sem si oddahnla šele pol, ko sem slišala da sta se odpelala..

LP


_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu indy0024)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 12:42:27   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: _melody_

Zanima me, če je tukaj katera, ki uporablja kontaktne leče? Zanima me koliko časa po porodu jih naj ne bi uporabljala oz. če jih lahko??





jaz jih ne bom ziher kak mesec .. včasih me ful motijo, npr danes je en tak dan, da sem špeglarkauser posted image

KEpica, držim pesti!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 12:49:43   
polari
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: _melody_

Zanima me, če je tukaj katera, ki uporablja kontaktne leče? Zanima me koliko časa po porodu jih naj ne bi uporabljala oz. če jih lahko??



jaz jih ne bom ziher kak mesec .. včasih me ful motijo, npr danes je en tak dan, da sem špeglarkauser posted image



Jaz jih trenutno še uporabljam, ker me ne motijo...zvečer pred gledanjem tv si jih dam ven...potem pa jih ziher ne bom nekaj časa...računam pol leta. tak bom šla potem enkrat na pregled, ker mam spet malo slabši vid (na preglede hodim vsaki dve leti in se mi za 0.25 vedno poslabša) tak da bom pol verjetno dobla nova očala, pa leče pol tudi...

Čestitam vsem novopečenim mamicam! user posted image user posted image user posted image Kaki naval naenkrat...user posted image

Pr nas je danes tudi malo bolj....ne vem...ne bom vnaprej predvidevala, ker bom pol razočarana, samo nekaj me pika in boli in otrdeva......držim pesti, hehe....


_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 12:50:13   
baby blue
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tulpek pa si le dočakala... Lahko rečemo končno ane... Zdej pa čim lažji oziroma čim manj boleč porod pa hiter in brez problemov... user posted image user posted image



kepica za vajinega Anžeta držim pesti da bo kmalu bolje user posted image user posted image user posted image ... Sem brala da sepsa zna biti huda... Še dobro da ste hitro prišli in da so hitro ukrepali...


Ja naša se kar drži roka... HB... Sem pa zdejle imela take krče pri jajčnikih kot pred tem ko sem M čakala... Tako da se kar dogaja... user posted image user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 12:50:55   
Bety11
Kepica....HB, da gre vse na bolje in da je z možgani vse OK....user posted image

Ne vem pa kaj je to za ena bakterija????? Če se prav spomnim, je Kepica delala test za streptokokB in je le ta bil negativen......user posted image

Dolenjka....Hvala za informacije, ki so koristne. Dobila sem napotnico za porod in praviš, da je to dovolj. Pol pa OK....Moj zdravnik je Tašev že odkar hodim G....

Melody....Jaz bi tudi bila prestrašena....Fantom bi poklicala, kar zahtevajo, vendar vrat ne bi odpirala...Bi se zmenili kar tako, skozi zaprta vrata.......

Čestitke vsem novim mamicam.....user posted image user posted image user posted image ...

Larilu....Tvoj fantek pa me je očaral....Tak bjondo, pa lepe in velike učke...Punčka pa je čisto nasprotje....Ponavadi so punčke podobne očetom, fantki pa mamicam....Imam prav???


(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 13:02:53   
Tanik
zaenkrat ni še novih info od tulpek, čakam nestrpno.user posted image
zdaj sem vse naredila, še skuham potem pa malo pred Tv ker sem čisto zmatrana od kopanja psa pa sesanja stanovanja.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 13:27:47   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: polari

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: _melody_

Zanima me, če je tukaj katera, ki uporablja kontaktne leče? Zanima me koliko časa po porodu jih naj ne bi uporabljala oz. če jih lahko??



jaz jih ne bom ziher kak mesec .. včasih me ful motijo, npr danes je en tak dan, da sem špeglarkauser posted image



Jaz jih trenutno še uporabljam, ker me ne motijo...zvečer pred gledanjem tv si jih dam ven...potem pa jih ziher ne bom nekaj časa...računam pol leta. tak bom šla potem enkrat na pregled, ker mam spet malo slabši vid (na preglede hodim vsaki dve leti in se mi za 0.25 vedno poslabša) tak da bom pol verjetno dobla nova očala, pa leče pol tudi...



..js jih nosim vesčas, ker so mi očala grozna ..imam pa tudi zelo visoko dioptrijo.. če se bo le dalo jih bom tudi med porodom imela, da bom kaj videla user posted image ... drugače jih bom pa skoz normalno nosila...lani nisem imela nobenih problemov..

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 13:55:05   
anitka7
tulpek no zdaj pa se gre zares.....user posted image  user posted image naj bo hitro in čimmanj boleče

kepica superca da gre na bolš...pa zlo hitr je šlo na bolš user posted image dobr da ste tko hitr ukrepal

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 14:00:27   
Lubenička
oooo Tulpek user posted image Končno! user posted image user posted image čim lažji porod in držimo pesti, da bo vse ok user posted image user posted image user posted image

kepica...to so lepe, vspodbudne novičke... user posted image user posted image user posted image


ah...jst sm pa še vedno 2v1 user posted image ob pol 4h imam pregled, pa bomo videli, kako bo...


_____________________________

17.9.09 je nasvet prijokal Arian...naša mala sreča!

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 14:11:49   
baby blue
Lubenička držim pesti da bodo dobre novičke... user posted image

(odgovor članu Lubenička)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 14:27:48   
veselka
kontaktne leče večinoma jih niti nimam, vsaj kolikor sem doma. za med porodom jih nisem dala notr in hvala bogu, ker je itak predolgo trajal, pa še precej sem mižala.

bety11 kolikor se spomnim naj bi kepica imela neko bakterijo v telesu, ki se ji po različnih organih premika in ima to tudi v MK zapisano, ker jo je bilo strah, da bi med porodom bla ravno tam, kjer jo najmanj rabijo in očitno je na žalost bla.



_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 15:05:46   
Freycha
pa še ena novička od mene:

Evo, končno dobila sms od baje*!! user posted image user posted image user posted image
ob 11:26 je na svet pokukala Ema, težka 3800g in velika 52cm. Obe se super počutiva!
 
 
čestitke vsem štirim Baja*, pa obilo cartanja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 15:31:36   
_melody_
baja čestitkeuser posted image user posted image user posted image !

Se mi zdi, da je ona edina na PDP rodilauser posted image user posted image ?!


_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Septembrke 2009 - part. III
10.9.2009 15:34:52   
polari
Baja*, čestitke user posted image user posted image user posted image

Meni se zdi, da je Veselka tudi na PDP, ni? Pa Sontschica? nisem ziher......




_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?