|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 14:20:35   
jancyika
oj...
cel dan se mi že po malem čep lušči pa krče imam vendar niso redni...mislite da bi se mogla it pokazat takoj ali počakam da se krči redno pojavljajo???aja sem pa 2 dneva čez rok.

(odgovor članu bony)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 14:23:28   
veselka
Dulsineya evo joške so na toplem. sicer nisem nič pogrela, ampak samo podložila, ker se ne morem spomnit na čem bi pogrela. a na steklokeramično ploščo se sme dat, pa na najmanjšo temp.?

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu bony)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 14:27:19   
tažana
polikaj brisačko ali kaj podobnega.

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 14:46:00   
Lubenička
Pozdravljene,

jst sm še vedno 2 v 1 user posted image Danes sem se ob 4h zbudila...me je zgaga pekla, pa vroče mi je blo...zaspala sem šele ob 8h in sem malo potegnila danes. user posted image Sem pa zelo čudno počutim... Moj user posted image je zelo miren in to že od petka... Ob 18h imam pregled in upam, da zvem, kaj novega...če nič drugega me bo vsaj pregledala in povedala, kako je z našim user posted image .

Baby blue...tok si jamrala, da boš čez rok...en dan si počakala user posted image želim, ti čim hitrejši in lažji porod!! user posted image

JaLuca...kako dobra novička...jutri lahko že cartaš! user posted image
Jaz bi tudi... user posted image

janchyka...če se ti čep lušči, ti ni treba iti v P (ker se ti lahko tri, en teden pred porodom ulušči...meni se še ni, pa sem 5 dni čez rok. Sploh pa mi je babica v P povedala, da ta čep ni nič pomemben.) Ti počakaj, da boš imela redne popadke...pol pa v P. če jih nimaš...lažni alarm. Važno je edino, da čutiš svojega user posted image in našteješ 10 gibov čez dan.



_____________________________

17.9.09 je nasvet prijokal Arian...naša mala sreča!

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 14:46:26   
katka11
cestitke novi mamici, seveda pa naj baby blue cimprej mine!!!

no jaz sem danesimela ctg,vse ok, 24 pa amnio. me pa danes bolijo sramne kosti za popi....ma vse skup tm dol... ampak sej bo kmal boljse...

lepo se imejte in srecno vsem, ki vas bo "zvilo"

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 14:47:14   
Dulsineya
Veselka držim pesti, da ti rata tako, kot je meni, za segret pa če nimaš termoforja je res najboljš če kar zlikaš, kot je Tažana predlagala, se ne spomnem kaj drugegauser posted image , mam te dni ene tri termoforčke okoli sebe, dva za moji joškici, da si še dodatno s toplim podložim, ko se grem vlečt, enega pa Lili naštimam v njeno posteljico in malo pogrejem preden jo dam not... se mi je kar prebudila tudi če je na trdno zaspala, ker je blo bolj hladno kot v mojem naročju, zdej je pa boljše

Joj, se prav pozna tu čudno vreme, me tak v šivu od carskega zateguje da to ni res...pa mala se je začela z nogicami opirat, ko kupčka podirama in vedno glih ta šiv nacilja...pa sem že mislila kaka srečka sem, ker me razen prve dni ni nič boleluser posted image

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 15:01:11   
jancyika
hvala lubenička...bom še mal počakalauser posted image

(odgovor članu Lubenička)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 15:17:47   
dolenjka
Dan user posted image

Jaz sem nazaj, tko kot sem obljubila user posted image  Seveda vse po pričakovanjih - CTG de lux in imam naslednjega 21.9. user posted image  Je rekel, veste, to je 1 teden pred rokom - a dej no nehi? user posted image

Kje je pa Barika user posted image  A je bil CTG preveč lep, pa je tko jezna, da se ji tut tipkat ne da al je kaj na brzino spedenala in že ziba user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu jancyika)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 16:34:03   
Tanik
no saj vem da bo, samo res počutje je za en user posted image . mogoče bo pa mali pred rokom ven prikukal, da se stvari normalizirajo.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 16:41:24   
Anonimen
Baby_blue je prestala uspešen porod porod je trajal 12 ur oztiroma 3 dobre ure kar je gor preležala se ne šteje.. user posted image user posted image

Ime: LANA

Teža : 2900

Velikost:50

Počutita se vredi obe zdravi mamica bla malo šivana ampak se je splačalo!! user posted image user posted image
Zdaj pa letim nazaj  pogledat naši dve dečvi..user posted image user posted image   user posted image user posted image

(odgovor članu Tanik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 16:43:39   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka



Kje je pa Barika user posted image  A je bil CTG preveč lep, pa je tko jezna, da se ji tut tipkat ne da al je kaj na brzino spedenala in že ziba user posted image


šele zdejle sem prišla domov. morem še malo okol hodit, dokler še lahkouser posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 16:44:22   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Baby_blue je prestala uspešen porod porod je trajal 12 ur oztiroma 3 dobre ure kar je gor preležala se ne šteje.. user posted image user posted image

Ime: LANA

Teža : 2900

Velikost:50

Počutita se vredi obe zdravi mamica bla malo šivana ampak se je splačalo!! user posted image user posted image
Zdaj pa letim nazaj  pogledat naši dve dečvi..user posted image user posted image   user posted image user posted image




čestitke družinici!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 17:06:37   
Lubenička
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Baby_blue je prestala uspešen porod porod je trajal 12 ur oztiroma 3 dobre ure kar je gor preležala se ne šteje.. user posted image user posted image

Ime: LANA

Teža : 2900

Velikost:50

Počutita se vredi obe zdravi mamica bla malo šivana ampak se je splačalo!! user posted image user posted image
Zdaj pa letim nazaj  pogledat naši dve dečvi..user posted image user posted image   user posted image user posted image



čestitke!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

17.9.09 je nasvet prijokal Arian...naša mala sreča!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 17:13:10   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka



Kje je pa Barika user posted image  A je bil CTG preveč lep, pa je tko jezna, da se ji tut tipkat ne da al je kaj na brzino spedenala in že ziba user posted image


šele zdejle sem prišla domov. morem še malo okol hodit, dokler še lahkouser posted image



user posted image  user posted image  user posted image  Ti si kot jaz, samo čakam kdaj mi bo naš ključe od avta vzel user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 17:13:54   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Baby_blue je prestala uspešen porod porod je trajal 12 ur oztiroma 3 dobre ure kar je gor preležala se ne šteje.. user posted image user posted image

Ime: LANA

Teža : 2900

Velikost:50

Počutita se vredi obe zdravi mamica bla malo šivana ampak se je splačalo!! user posted image user posted image
Zdaj pa letim nazaj  pogledat naši dve dečvi..user posted image user posted image   user posted image user posted image




user posted image  user posted image  user posted image  Čestitke user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 17:16:11   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka



Kje je pa Barika user posted image  A je bil CTG preveč lep, pa je tko jezna, da se ji tut tipkat ne da al je kaj na brzino spedenala in že ziba user posted image


šele zdejle sem prišla domov. morem še malo okol hodit, dokler še lahkouser posted image



user posted image  user posted image  user posted image  Ti si kot jaz, samo čakam kdaj mi bo naš ključe od avta vzel user posted image  user posted image  user posted image


eh, vozim jaz že dolgo ne, ker nimam avta user posted image , po mene drugi pridejo, danes npr. mami, ko mi je malega pazila, potem smo šli pa še malo v trgovino, pa k mojim domov, pa mine cajt, kot bi mignil.user posted image

jutri bom pa peš okol hodla, sej tist krog, ko ga jaz naredim imam P. čisto blizuuser posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 17:20:14   
JaLuca
baby blue user posted image  za user posted image

Barika kaj si imela spet lep CTG?

Jaz se zdaj z malima igram, smo bile tudi na igrišču (upam, da hitra hoja in lovenje po igrišču bo kaj pomagalo), pred tem sem še tudi jaz hodila po trgovinah (zadnji nakupi), zdaj pa si še delam zadnjo večerjouser posted image  (pečen krompir in pohane perutničke in skleda paradižnikove solate).

Babica v P mi je rekla, da se morem še spraviti k user posted image , če mi pač ne pomaga letanje za tamalima.
Pa sem mislila včeraj, pa sva se na koncu nekaj spričkala za prazen nič...hormoni user posted image




(odgovor članu Lubenička)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 17:36:47   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka



Kje je pa Barika user posted image  A je bil CTG preveč lep, pa je tko jezna, da se ji tut tipkat ne da al je kaj na brzino spedenala in že ziba user posted image


šele zdejle sem prišla domov. morem še malo okol hodit, dokler še lahkouser posted image



user posted image  user posted image  user posted image  Ti si kot jaz, samo čakam kdaj mi bo naš ključe od avta vzel user posted image  user posted image  user posted image


eh, vozim jaz že dolgo ne, ker nimam avta user posted image , po mene drugi pridejo, danes npr. mami, ko mi je malega pazila, potem smo šli pa še malo v trgovino, pa k mojim domov, pa mine cajt, kot bi mignil.user posted image

jutri bom pa peš okol hodla, sej tist krog, ko ga jaz naredim imam P. čisto blizuuser posted image



Sej nič hudega če je P daleč, očitno ti nič ne pomaga user posted image  Bo treba k maši user posted image  user posted image  user posted image

Jaz se pa še vozim in nekak planiram, da se naslednji ponedeljek v PO še sama peljem na pregled, pol bomo pa vidl, je reku slep user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 18:08:10   
Sarchi
baby blue ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za pupo LANO. čestitke tud očiju.....zdej pa le crtat crtat crtat.......

_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 18:20:11   
polari
Baby blue, čestitke user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem prejšnji teden še vozla avto, zdaj pa nič več, ker mi nič ne paše več, pa še moj user posted image mi ne pusti....user posted image user posted image user posted image

Ne vem, če se ne bom jaz tudi spravla k maši user posted image user posted image user posted image

Danes me je že kar trgalo....ampak je tudi prenehalo...user posted image mogoče še bo kaj...bi res morala mojega user posted image   spravit v akcijo user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 18:33:49   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: polari

Baby blue, čestitke user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem prejšnji teden še vozla avto, zdaj pa nič več, ker mi nič ne paše več, pa še moj user posted image mi ne pusti....user posted image user posted image user posted image

Ne vem, če se ne bom jaz tudi spravla k maši user posted image user posted image user posted image

Danes me je že kar trgalo....ampak je tudi prenehalo...user posted image mogoče še bo kaj...bi res morala mojega user posted image   spravit v akcijo user posted image user posted image user posted image user posted image





sej mislim da imaš še čas, ob 7h je ponavad al kako že user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 18:54:43   
Nepoznana
Baby_blue in ponosni očka, čestitke za Lano!! user posted image user posted image

Naša pupa se pa tko kobaca po trebuhu, da mi nič ni jasno, kje ji prostor. Sem bila pa na kratkem sprehodu in mi je začelo vse tko dol tiščat, da lahko zdej sam ležim. Ah, pa še v trgovino moram "skočit"...

Sem pa izvedela, da v brežiški porodnišnici sprožijo porod že po kakšnem tednu user posted image , torej bom vsega rešena že najkasneje v 14 dneh. Upam, da me res ne bodo predolgo matrali, če se dama že ne bo spomnila kej prej rodit.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 19:06:58   
mayathebee

IZVIRNO SPOROČILO: polari

...bi res morala mojega user posted image   spravit v akcijo user posted image user posted image user posted image user posted image






hehe polari: to ne pomaga,preverjenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 19:30:24   
Lubenička
Jaz sem iz pregleda...

stanje je isto...2 prsta in neredni popadki... user posted image
bo že...


_____________________________

17.9.09 je nasvet prijokal Arian...naša mala sreča!

(odgovor članu mayathebee)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Septembrke 2009 - part. III
14.9.2009 19:45:29   
indy0024
dannnuser posted image srecke,hmmmm jz ne spadam med njimi,najprej iskrene cestitke za vse mamice,bravooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz pa kaj naj recemuser posted image ctg zaenkrat uredu,neki se kaze sam niso se redni popadki,boli pa za popi..........zdit,v petek imam kontrolo,18.9 ce do takrat nic ne bo,moram priti v nedeljo,da mi sprozijo porod.uglavnem vsi navijajo za datum 20.9,mene pa cakanje ubija.user posted image ahhhh bo ze,veselo cartanje vsem mamicam!!!!user posted image

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?