|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 16:55:53   
indy0024
AJA CESTITKE ZA 3-DEL,BRAVOOOO SEPTEMBERKE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy0024)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 17:03:09   
barika
Evo smo se najedl, zdej pa počivamo ... danes sem tak aut, pa sem si naredila veeeliko kavo, pa ni nič boljše.
Bety, najbolj varern transport dojenčka je v lupinici, ki je obrnjena v nasprotni smeri vožnje, vse ostalo je, tako kot da ga sploh ne privežeš. V nekaterih državah je celo prepovedano prevažanje v košari (edino pravilno, le kako mora troka zabiti, če leži na strani), v isto smer vožnje ga pa obrneš nekje pri 8 mesecih (oz. ko mu je "jajčka" premajhna - našemu je bila pri 8 mesecih).
mi grejo pa kocine po konci, ko nekateri ne vežejo otrok, pa dojenčke v naročju na avtocesti user posted image user posted image user posted image , ker se jočejo ..WTF, to sploh ni izgovor. Ne odstopam od tega, otrok mora bit privezan, pa če se dere ko jesihar.

(odgovor članu indy0024)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 17:06:35   
vila MaLiNa
IZVIRNO SPOROČILO: eternety

Eno vprašanje glede spanja otroka oziroma kje boste imele posteljico. Ga boste že od začetka puščale samega v svoji sobici spat? Jaz razmišljam, da bi prvih nekaj mesecev posteljico postavila zraven zakonske postelje (ob moji strani seveda), da bom otroka imela na očeh. Kasenje pa bi ga selila v svojo sobico, ki je itak takoj poleg spalnice. Kakšne so vaše izkušnje?


Svetujejo, da imaš otroka ob sebi in sicer, da ko se zbudi, da ga podojiš in če je potrebno zamenjati pleničko še to hitro narediš. Če ga imaš v sobi ne bi mogla biti tok hitro pri njemu in oba bi bila budna. Ponavadi dajo otroke v svojo sobo takrat, ko že prespijo celo noč, da ti ni treba tok vstajati.

Midva bova prvo imela v ibelki, v kateri je ležal še moj user posted image , ko je bil majhen. Potem bova pa tudi posteljico v spalnico dala. Potem pa pač po občutku...user posted image

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 17:13:50   
vila MaLiNa
Najbrž bomo vse punce, ki smo tu gor vestno pripenjale svoje štruce. Če pa ostali tega ne delajo... jim pa tudi porodnišnica ne bo k temu pripomogla.
Da postavljajo pogoje, kako lahko svojega otroka odneseš iz porodnišnice je pa že absurd. Kot je ena napisala, kaj če se pa pride z vozičkom iskati? Potem obstajajo še košare, ki se lahko pripnejo v avto... Mislim, da ni treba postavljati takih pogojev... drugače lahko začnemo delati še teste za to kdo je dovolj odgovoren, da ima otroka in kdo ne.

Se pa absolutno strinjam, da ko voziš otroka v avtu mora biti v otroškem sedežu, lupinici in dobro pripasan tako zaradi svoje kot zaradi tvoje (voznikove) varnosti. O takih, ki ne poskrbijo za varnost otrok med vožnjo pa raje ne izgubljam besed!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 17:16:10   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: vila MaLiNa

Najbrž bomo vse punce, ki smo tu gor vestno pripenjale svoje štruce. Če pa ostali tega ne delajo... jim pa tudi porodnišnica ne bo k temu pripomogla.
Da postavljajo pogoje, kako lahko svojega otroka odneseš iz porodnišnice je pa že absurd. Kot je ena napisala, kaj če se pa pride z vozičkom iskati? Potem obstajajo še košare, ki se lahko pripnejo v avto... Mislim, da ni treba postavljati takih pogojev... drugače lahko začnemo delati še teste za to kdo je dovolj odgovoren, da ima otroka in kdo ne.

Se pa absolutno strinjam, da ko voziš otroka v avtu mora biti v otroškem sedežu, lupinici in dobro pripasan tako zaradi svoje kot zaradi tvoje (voznikove) varnosti. O takih, ki ne poskrbijo za varnost otrok med vožnjo pa raje ne izgubljam besed!


tudi to včasih n bi bilo napačno naredit, glede na to kaj se dogaja doma in po svetuuser posted image

Mi smo trenutno trije v spalnici, potem bomo štirjeuser posted image , čez kakšno leto boma mogla pa preuredit stanovanje, da bosta imela otroka svojo sobo, midva pa svojo.

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 17:18:08   
Tanik
bravo tretji del user posted image user posted image

jaz bom imela posjtlico v spalnici, samo previjalno pa zraven v kopalnici.sploh ne vem kako naj to izpeljem če bom čez dan v spodnjem štuku, a kopalnica in spalnica sta pa v gornjem štuku. a ima katera tako doma? in kako boste to izvedle, razen gor-dol po stopnicah.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 17:49:05   
jasmina in tadej


Vauuuu!  3.del user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!

Joj mene je pa taka panika full mam občutek da mi tu pa tam mal priteče tekočina ven! Nevem al je urin al?user posted image user posted image user posted image

A je katera probala tiste vložke ko se obarvajo če teče plodovnica!!????

user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 17:51:26   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: jasmina in tadej



Vauuuu!  3.del user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!

Joj mene je pa taka panika full mam občutek da mi tu pa tam mal priteče tekočina ven! Nevem al je urin al?user posted image user posted image user posted image

A je katera probala tiste vložke ko se obarvajo če teče plodovnica!!????

user posted image user posted image user posted image





verjetno je samo povečan izcedek ...
kolikor sem jaz seznanjena ti vložki ne obstajajo več ... če je kaj novega bi bila pa vesela informacij.

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 17:55:31   
kepica
Uh, smo že na trojkiuser posted image user posted image

Jaz imamo malo pavze. Delam, da se kar kadi. Omare v sobici so pomite, ena runda cunjic opranih in suhih, druga se še suši, tretja pa še pereuser posted image Joj, sem mislila, da je tega manjuser posted image Tetra pleničke in krpice so tudi že suhe, jutri pa začnem z likanjem.

Sedajle bom še s parnim čistilnikom osvežila košaro in obrisala voziček, potem bo pa že toliko ura, da bom dala ta velikega čmrlja spat. Jaz pa bom šla po moje kar z njim, ker sem čist aut. Pa niti nisem utrujena, samo vroče mi je za znoretuser posted image

Hrana po porodu: jaz sem po prvem porodu pazila, da nisem jedla preveč kislo, nisem jedla svežega sadja in vsega, kar napenja. Mali itak ni imel krčev, tako, da sem že zelo kmalu začela jesti vse po vrsti. Enako bom naredila tudi tokrat. Upam, da tudi tokrat ne bomo imeli krčev.

Za v porodnišnico bom vzela toaletno torbico, saj bom s seboj vzela le najnujnejše.

Tule sem pa našla seznam naših bušijev, če ga zna katera prilepit. Pa še mojega prosim dodajte zraven.

http://www.ringaraja.net/forum/m_4127192/mpage_161/key_/tm.htm

user posted image



(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 18:16:24   
Pupček
hojla!

velik ste načvekale v teh treh tednih, tko da sem le na hitro preletela vse vaše poste, komentirat pa jih ne morem, ker sem sproti vse pozabla user posted image . nič si več ne morem zapomnit, tudi tudim se več ne, ker je brezveze user posted image .

vidim, da ste vse pridne s pranjem pa likanjem. jaz sem do zdaj oprala le tetra plenice, zlikala jih še nisem - prevroče je!!! priznam, da me je ta vročina začela "malček" motit. pri nas je konstanto vroče. ohladitve, kaj je to??

kar se kompliciranja tiče.... nič ne mislim komplicirat. jedla bom vse, opazovala bom reakcije in se sproti odzivala. cotke bom oprala z mehčalcem (minimalno količino) z le enim izpiranjem. igrač in lupinice ne bom prala.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 18:21:20   
Pupček
No, vsaj mislim, da ne bom komplicirala. Enkrat ko se bo mikeni rodil, zna bit, da bom ratala ta valik paničar user posted image  user posted image  user posted image .

(odgovor članu Pupček)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 18:27:00   
Pupček
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: jasmina in tadej



Vauuuu!  3.del user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!

Joj mene je pa taka panika full mam občutek da mi tu pa tam mal priteče tekočina ven! Nevem al je urin al?user posted image user posted image user posted image

A je katera probala tiste vložke ko se obarvajo če teče plodovnica!!????

user posted image user posted image user posted image





verjetno je samo povečan izcedek ...
kolikor sem jaz seznanjena ti vložki ne obstajajo več ... če je kaj novega bi bila pa vesela informacij.



verjetno je res le izcedek ali pa se potiš. jaz imam gate skozi mokre in se tolažim s tem.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 18:29:43   
tulpek

SEPTEMBRSKI BUŠIJI

user posted image
Baby blue 29t3d

user posted image
altaja 32t

user posted image
tazana 27t4d

user posted image
veselka 31t

user posted image
tanik 27t


user posted image

Tulpek, 33t


user posted image
sontschica 30t

user posted image
barika 31t

user posted image
Sarchi 30t

user posted image
škorpijončica 31t

user posted image
vila MaLiNa 31t4d

user posted image
larilu 29t2d

user posted image
indy0024  30t

user posted image
Lubenička 31t



user posted image

Kepica


user posted image
srečanje septembrk: Erdbeere, škorpijončica, Lubenička, veselka, sontschica, pupček



(odgovor članu Pupček)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 18:42:31   
tulpek
Vem, da ste nekatere še nalepili bušije, ampak seznama vmes nismo obnovili, tak da jih nalepite še enkrat ali pa povejte, kje so.

Barika, oktavija ali pa katera druga Celjanka: kje bi se dalo testirat za streptokok b (upam, da sem prav napisala) na širšem Celjskem? V Š. je čist preveč drago (32 E), glede na to, da nekatere pišejo, da so plačale od 10-15 EUR.
Sem pa ravno danes slišala za eno, ki ga je imela in je mogla biti potem 14 dni v P... pa ne bi tvegala.


< Sporočilo je popravil tulpek -- 29.7.2009 18:48:15 >

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 18:50:12   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: draja


Bety pa saj lupinica je avtosedež za novorojenčke in dojenčke tam nekje do 13 kg oz. enega leta, obvezno pa tam nekje do 8-ih, 9-ih mesecev. Sedeži ki gledajo v smeri vožnje absolutno niso primerni za tako majhne dojenčke.
Če imaš pa košaro, ki se da v avto zapet in je torej tudi kot "avtosedež" je pa to tudi ok,čeprav jaz otroka ne bi vozila leže. Zame ni bolj varnega načina vožnje kot v lupinici.


..se popolnoma strinjam... naš fant je lupinico uporabljal do 8. meseca...

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 18:53:14   
Erdbeere
Dober dan al pa že kr dober večer, jaz mam pa danes generalno pucanje spet user posted image user posted image dons sem se pa na tepihe vrgla in jih z mokrim sesalcem sesam, matr sej sploh ni tko mal dela, sploh če že neki časa nisi tega delal.

Upam, da do poroda vse porihtam, kar imam v planu....je tok enga dela, da to res ni.

Evo še mojga bušija, še enkrat al pa ne na 182 strani je moj pa še od majathebee, če se da kateri jih prilepit.

Danes sem bila pa z mojima sončkoma pri zdravniku in sem šla spotoma še po zobno ščetko uno, ki ste jo priporočale, pa bom zvečer sprobala, sem trenutno še v polnem delovnem zagonu in še ni časa.

Aja pa bravo za part III. user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 19:20:38   
tulpek
Raje dajte manjše slikice (tiste s tavelikimi), tam na shrani.si izberite možnost: s predogledom, mislim da je to tretji link.

SEPTEMBRSKI BUŠIJI

user posted image
Baby blue 29t3d

user posted image
altaja 32t

user posted image
tazana 27t4d

user posted image
veselka 31t

user posted image
tanik 27t


user posted image
Tulpek, 33t


user posted image
sontschica 30t

user posted image
barika 31t

user posted image
Sarchi 30t

user posted image
škorpijončica 31t

user posted image
vila MaLiNa 31t4d

user posted image
larilu 29t2d

user posted image
indy0024  30t

user posted image
Lubenička 31t



user posted image
Kepica


user posted image
mayathebee, 31. teden



user posted image
Erdbeere


user posted image
srečanje septembrk: Erdbeere, škorpijončica, Lubenička, veselka, sontschica, pupček





< Sporočilo je popravil tulpek -- 29.7.2009 19:22:26 >

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 19:55:15   
kepica
aja, joj, pozabila napisat...moj buši je na sliki star 33 tednov.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 20:08:37   
Lubenička
super 3. del!! user posted image
samo, da se pofočkam user posted image

grem se pakirat...jutri na morje!! user posted image

Pridne bodte...


_____________________________

17.9.09 je nasvet prijokal Arian...naša mala sreča!

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 20:13:06   
Casiopea
Že tretji del ... a bo ta tudi zadnji ? user posted image

Mehčalec: jaz sem vse oprala z mehčalcem. Ker bom imela še dovolj časa bom oprala še enkrat, tokrat brez mehčalca.

Posteljica: midva jo imava postavljeno že dva meseca. Je poleg najine zakonske, seveda na moji strani. Testirava mačka, ali ga kaj mika. Za zdaj ne kaže nič. Se mi zdi boljše imeti malčka ob sebi.

Toaletni kovček - torba: nevem ali sem neumna, toda kakšna je razlika? Sama vedno itak preveč vzamem, se bojim,da bom napolnila kr potovalni kovček.

CTG: meni ga še ni določila. V katerem tednu je CTG? Sem v 32t. Ali bom morala v porodnišnico, ali ti to dela tvoj G?

Nenehno lulanje: brez komentarja. user posted image

Za na seznam: naslednji pregled 13.08., kg +10. Drugače pa se je moja G zmotila in mi naredila UZ v 30 t brezplačno. Lepo se razvijamo. Mere so ustrezne tako, da se zadovoljna im še prišparala 50 €.

Lepo se imejte ... Lubenička, uživaj na morju. Midva sva se ga letos odpovedala, ker finnačno ne bi šlo. mislim, da nisem nič zamudila. Aja, pa še slikico vam dolgujem. Le da ugotovim, kako jo pripeti.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 20:17:19   
eternety
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: jasmina in tadej



Vauuuu! 3.del user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!

Joj mene je pa taka panika full mam občutek da mi tu pa tam mal priteče tekočina ven! Nevem al je urin al?user posted image user posted image user posted image

A je katera probala tiste vložke ko se obarvajo če teče plodovnica!!????

user posted image user posted image user posted image





verjetno je samo povečan izcedek ...
kolikor sem jaz seznanjena ti vložki ne obstajajo več ... če je kaj novega bi bila pa vesela informacij.



verjetno je res le izcedek ali pa se potiš. jaz imam gate skozi mokre in se tolažim s tem.


Jaz mislim, da gre za povečan izcedek, ker se meni tud pojavi na vsake toliko časa.

(odgovor članu Pupček)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 20:18:22   
polari
user posted image
Polari, 33.teden

Bravo za III. del!!!

Še mojega dajte poleg.....če gre...user posted image

Midva boma tudi uporabljala lupinico....mi je pa mama svetovala, da, ker imam tudi tako košaro, ko otrok leži not, naj imam tisto recimo na preglede k zdravniku (seveda v avtu še vseeno v košarici), ker lahko malega tam lepo slečeš, al pa previješ itd.

Jaz bom imela v spalnici košarico za prve mesece, na moji strani, v otroški pa bom vseeno imela kinderpet za kasneje...Košarica pa je na kolcah, pa jo lahko vozim po celi hiši...user posted image

Mehčalec: jaz ga sicer uporabljam, ampak res čist malo, pa kupla sem lenor sensitive, prah pa imam persil sensitive. Bomo videli, kako bo.....

Joj, jaz za v P in glede torbe še sploh nimam planov, še je prehitro za mene.....user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: veselka

js mam pa pouhn kufer nenehnega lulanja


Jaz tudi...ker sem doma večinoma, spijem dosti več vode kot ponavadi in sem na wcju vsakih 10 minut....user posted image

In končno sem oprala vse male cotike...zlikala jih še bom danes...
Imava pa še plan prebarvat sobico...verjetno naslednji vikend....user posted image user posted image user posted image

Jutri grem gledat na jogo...pri nas imajo po mat.šoli še jogo, če si zainteresiran, pa grem malo pogledat, da vidim, kak je....

Moj user posted image gleda fuzbal....user posted image , jaz pa grem cotke pobrat...

Lahko noč vsem....

< Sporočilo je popravil polari -- 29.7.2009 20:21:43 >


_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 20:19:50   
veselka
meni je tudi nardila 3. UZ zastonj (pa vmes en kup zarad težav). sicer sama nisem nič vidla, ker ima ekran tako obrnjen... prvi pregled, NS in morfologijo pa sem gledala. mogoče je v tem skrivnost, kdo buli notr.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Casiopea)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 20:23:24   
Casiopea
user posted image

(odgovor članu Casiopea)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 20:23:48   
Casiopea
v 32 t.

(odgovor članu Casiopea)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?