|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 20:42:56   
Sarchi
IZVIRNO SPOROČILO: veselka

js mam pa pouhn kufer nenehnega lulanja user posted image


ahhha tud jzt, najbl me pa to jezi ponoči....vsako uro grem....noro user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 21:22:35   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi

IZVIRNO SPOROČILO: veselka

js mam pa pouhn kufer nenehnega lulanja user posted image


ahhha tud jzt, najbl me pa to jezi ponoči....vsako uro grem....noro user posted image user posted image user posted image



mene pa bolj čez dan...

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 21:22:38   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: tulpek


Barika, oktavija ali pa katera druga Celjanka: kje bi se dalo testirat za streptokok b (upam, da sem prav napisala) na širšem Celjskem? V Š. je čist preveč drago (32 E), glede na to, da nekatere pišejo, da so plačale od 10-15 EUR.
Sem pa ravno danes slišala za eno, ki ga je imela in je mogla biti potem 14 dni v P... pa ne bi tvegala.



pojma nimam user posted image user posted image user posted image user posted image
mogoče kakšen Celjski ZD, ŽAlec??

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 21:33:18   
Sarchi
IZVIRNO SPOROČILO: veselka


IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi

IZVIRNO SPOROČILO: veselka

js mam pa pouhn kufer nenehnega lulanja user posted image


ahhha tud jzt, najbl me pa to jezi ponoči....vsako uro grem....noro user posted image user posted image user posted image



mene pa bolj čez dan...


vsaj to, verjami d je ponoči še bl zoprno. sej tud čez dan grem ful pogosto ma ponoči je tečno


_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 21:34:23   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi

IZVIRNO SPOROČILO: veselka


IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi

IZVIRNO SPOROČILO: veselka

js mam pa pouhn kufer nenehnega lulanja user posted image


ahhha tud jzt, najbl me pa to jezi ponoči....vsako uro grem....noro user posted image user posted image user posted image



mene pa bolj čez dan...


vsaj to, verjami d je ponoči še bl zoprno. sej tud čez dan grem ful pogosto ma ponoči je tečno




..mene ma moj že poln kufer, ker ga baje za vsako zbudim user posted image

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 21:38:29   
JaLuca
Uh, ste bile pridne popoldne.

Lulanje, lulam nonstop, tudi ponoči, najmanj 3x, že od l. 2005, torej odkar sem bila prvič noseča, potem pa še dojiš, pa ful piješ zraven, pa konec dojenja, pa 2 noseča, pa dojenje, pa konec, pa 3 noseča, potem bo še dojenje...user posted image
Za mene je že aleluja, če grem 1x na noč lulat, za čez dan pa boljše, da ne komentiram, sploh če kam grem, pa ni wc blizuuser posted image

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 21:46:15   
JaLuca
user posted image  vedno spi v posteljici zraven naju, oz. zraven mene, dostikrat pa spi kar na atijevi strani, ati pa na kavču. Prva predvsem zato, ker se je pogosto ponoči dojila, na 2 uri, druga pa zato, ker je zaradi krčev in polivanja zaspala komaj ob enih, dveh ponoči, prva pa je bila dosti bolana, ati je ponoči delal in mi je bila to najboljša rešitev.
Če pa bom tudi zdaj prakticirala, bom vidla, če ne bo šlo drugače se bo ati ponovno selil na kavč, saj na zakonski postelji je dovolj prostora, samo reče, da naj bolj komot spim, da se spočinem, zdaj sploh, ko prva čez dan ne spi več kaj dosti, dostikrat sploh ne, mala pa še nekako, ampak ne za dolgo.

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 22:10:22   
škorpijončica
Živjo

Sm dobila slikce iz kolpe kjer sem bla v nedeljo, in to je moj bušek pri 34. t.
user posted image

Kar ne morm verjet, da mam tok velik trebuh, ko gledam fotke..uf, kako je hitr zrastu.

Mogoče ste spregledale moj prejšnji post, zato vas bi rada še enkrat vprašala, če seveda želite to deliti tukaj na forumu kako je pri vas kaj z user posted image ? Včeraj sem imela lažne popadke kar dve uri po spolnem odnosu, zdaj pa ne vem ali je bilo to sam naklučje, da ravno takrat, ali sva mogoče s tem pouzročila? Najboljš, da danes spet probava pa bom vidla, če se bo ponovilo.
Sem pa brala v knjigi, da je v spermi neka snov, ki povzroči popadke, hkrati enaka snov, ki jo vsebujejo tudi sredstva za umetno sprožitev poroda. khm...
A je imela še katera podobno izkušnjo, da je bilo sicer s samim spolnim odnosom vse ok, sam se potlej pa ni najbolje počutila? Men je kar naenkrat spodnji del trebuha otrdel in postal boleč kot menstruacijski krči..
Pa se drugače pogosto dajete dol? Midva sva kar malo pozabila kako to zgleda, vse do včeraj, zdaj se pa kar malo bojim, da si jaz ne bom upala več, ali pa on ne bo hotu zaradi tistga učeraj. Kaj pa položaji?

Aja Beti boš napisala kako se pravilno diha med porodom, ali si že mogoče, pa nisem vidla?

lepo se imejteuser posted image

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 22:12:37   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi

IZVIRNO SPOROČILO: veselka


IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi

IZVIRNO SPOROČILO: veselka

js mam pa pouhn kufer nenehnega lulanja user posted image


ahhha tud jzt, najbl me pa to jezi ponoči....vsako uro grem....noro user posted image user posted image user posted image



mene pa bolj čez dan...


vsaj to, verjami d je ponoči še bl zoprno. sej tud čez dan grem ful pogosto ma ponoči je tečno



sej ponoči tut hodimo, sam ne tolk pogosto

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 22:16:12   
koss
Zdravo!
Tudi jaz hodim skozi na wc, da ne govorim o tem, kolikokrat grem pooči:))SEm pa dobila zadnje dni hemoroide in me grozno boli...Ima morda katera podobne tezave oz. rešitev, kako se tega čimprej znebiti? V lekarni sem si sicer kupila nek gel, vendar mi po 2 dneh ni še nič kaj dosti boljše...Hvala vam z avsako pomoč..

Zdrzite v vročini in uživajte v nosečnosti.

Papa

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 22:27:18   
eltea333
Oj pupe in ženske!
Za naju z user posted image letos ne bo nekega konkretnega dopusta, ker nama ne znese, zato pa sva imela te 3 dni dnevne izlete, s pon na tor sva bila v KP, včeraj pa sva se potem odpravila še na Bled in se prej vrnila.. me je kar utrudilo to najino pohajčkanje.
Ogromno ste napisale, zato sem vas samo na hitro preletela.
Škorpijončica midva še vedno seksava, za 1x nisem imela še nobenega problema. Mislim, da nama rata vsaj ene 3x na teden, odvisno od časa, počutja.. Položaji? Itak vsi ne pridejo več v poštev, takoj, ko mi je neudobno ali ko začutim, da mi trebuh otrdi, menjava. Sperma pa vsebuje prostaglandine, ki mehčajo in pomagajo odpirati že zrelo maternično ustje, prej nima vpliva, ne more kar sprožiti popadkov. Popadke ti pa najbrž lahko sproži orgazem, ker se ob njem maternica krči in se to krčenje lahko nadaljuje naprej. Poizkusita, kako bo, vendar bodi pozorna na svoje telo - če bi pa začutila, da kaj ni v redu, raje prekinita in se pocrtajta. user posted image
Nočko

(odgovor članu škorpijončica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 22:32:15   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: tulpek


Barika, oktavija ali pa katera druga Celjanka: kje bi se dalo testirat za streptokok b (upam, da sem prav napisala) na širšem Celjskem? V Š. je čist preveč drago (32 E), glede na to, da nekatere pišejo, da so plačale od 10-15 EUR.
Sem pa ravno danes slišala za eno, ki ga je imela in je mogla biti potem 14 dni v P... pa ne bi tvegala.



pojma nimam user posted image user posted image user posted image user posted image
mogoče kakšen Celjski ZD, ŽAlec??



Sem mislila, če kaj veš, imam občutek, da vse obvladaš user posted image ... se poznajo izkušnje user posted image . Bom jutri klicala na veliko, upam da bom imela srečo.


Lulanje: zaenkrat pravljično, kot pred user posted image . Nekje do 7. meseca sem bila non stop na wc-ju, sedaj pa lepo tako kot prej, ampak sem bila že prej redna obiskovalka wc-ja, ker non stop pijem. Ponoči pa samo 1krat. Naj traja čim dlje.

Škorpijončica, orgazem lahko povzroči lažne popadke in otrdevanje trebuha. Če je z nosečnostjo vse OK, to ni nevarno. Vsaj tako pravijo.


Lepi bušiji, kar dajte še slikice, da jih potem dodamo na seznam bušijev.

Ena je spraševala, če bo part. IV
... js  sem zihr, da bo. Samo da se začnejo porodniške... Pa mene že vse tak zateguje in trebuh imam tak težek, da se mi kaj več kot sedeti za računalnikom, ležati v postelji ali kaj podobnega tako ne da. Saj rezultat je viden user posted image .



< Sporočilo je popravil tulpek -- 29.7.2009 22:36:00 >

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 22:39:37   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: tulpek


Barika, oktavija ali pa katera druga Celjanka: kje bi se dalo testirat za streptokok b (upam, da sem prav napisala) na širšem Celjskem? V Š. je čist preveč drago (32 E), glede na to, da nekatere pišejo, da so plačale od 10-15 EUR.
Sem pa ravno danes slišala za eno, ki ga je imela in je mogla biti potem 14 dni v P... pa ne bi tvegala.



pojma nimam user posted image user posted image user posted image user posted image
mogoče kakšen Celjski ZD, ŽAlec??



Sem mislila, če kaj veš, imam občutek, da vse obvladaš user posted image ... se poznajo izkušnje user posted image . Bom jutri klicala na veliko, upam da bom imela srečo.




"smotka" user posted image user posted image user posted image , govorim samo iz svojih izkušenj user posted image user posted image user posted image user posted image
Škorpijončica, nimam takšnih problemov ..kaj je to sex??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 22:42:36   
barika
part 4?? uf, bomo mogle bit pa fejst pridne user posted image user posted image

Zdej se že kmalu začne "veseli avgust" ...kar poglejte seznam user posted image

28.08. 
altaja
29.08.
Eternety

30.08. 
Lorian          
tulpek           
 31.08
veselka     
eva Ana

punce, a vas že kaj "stiska"?user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 22:45:33   
klaja
Bety11 vem samo za primer, ko je mamica otroka nesla iz porodnišnice (oz. iz pediatrije) v tisti veliki torbi, ki je pred 10 leti bila ful popularna (sedaj so take v nekaterih vozičkih), pa ji nihče ni nič rekel (to je bilo pred 3 leti). Ko pa sem jaz šla domov z drugo hčerkico, pa nas sploh nihče ni pogledal ob odhodu, tako da sestre sploh niso vedela kdaj smo šle iz sobe in kako.

Škorpijončica z pa je tako, če ti ne paše in imaš potem težave potem nima smisla, se pa da uredit tudi kako drugače. Sicer pa bo tvoj že moral počakat kaka dva meseca! Pri nama je po slončkanju tudi tako, da me vse nekje tišči in boli, tako da pač poskušava čim bolj nežno vse skupaj speljat, ampak boma počasi ta šport dala na stran, ker mi ne paše več najbolj.

Jasmina in tadej najboljše da si šotor postaviš pred porodnišnico, da ne boš prepozno prišla. Saj tega je pa mene strah, da slučajno ne bi pravi čas prišla do porodnišnice. Pravijo, da gre pri tretjem po hitrem postopku, pa preden bi moj prišel iz službe, pa še potem do porodnišnice, ojojoj...

Kupido zdrži še malo, glede predihavanja popadkov pa ti sicer potem v porodnišnici babica pove kako in kaj, tako da ne rabiš imet straha glede tega. Ampak jaz sem zmeraj dihala na svoj način, tako kot mi je pasalo, pa itak ni nič pomagalo.


Prostor za spanje: zibelko bom imela v spalnici, potem pa bo user posted image še en čas pri nama, kasneje, ko se nehava ponoči dojit in bo prespal celo noč, pa se seli k sestricama. Že imate postavljene zibelke in posteljice za user posted image ?

Tanik pri nas doma imamo sicer vse v enem nadstropju, ker pa zmeraj kuham pri mami ( v spodnjem nadstropju), bom pač tako kot ponavadi hodila gor in dol po stopnicah. Če bo pa takrat, ko bom kuhala user posted image   buden, ga bom pa imela v dnevni sobi na sedežni ( vsaj na začetku) ali pa za kratek čas v ležalniku, drugače bom pa postavila prenosno posteljo.

S sabo bom imela toaletno torbico, za glavnik, labelo, lanulin, zobno krtačko in pasto ter gel za tuširanje bo še to preveč.

Lubenička uživaj na morju! Pa glej da boš prišla domov še v enem kosu!

Mi je uspelo vse prebrat, sedaj pa grem spat,

lahko noč!!!



(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 22:49:30   
tulpek
Barika, če pa res obvladaš user posted image . Js bom tudi, če bo še kak user posted image . Je fajn met take na forumu.

In ja, me že mal stiska. Sem imela kar nekaj neprijetno bolečih lažnih popadkov... in me sploh ne zanima več, kakšni so pravi user posted image . Na srečo imam od takrat, ko si napisala, da so pogosti obiski wc-ja in posledično čiščenje telesa, lahko priprava telesa na porod, mir... kaj dela psiha user posted image .
Ampak sploh ni nujno, da bo katera od nas naslednja. A gremo ugibat user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 23:01:14   
barika
Tanik, za sprehode po stopnicah je super slinguser posted image (če imaš tako situacijo da boš malo "zgoraj in malo spodaj"user posted image ) - ali pa ga daš v ležalnik, pa ga neseš zraven. moj polh je vedno zaspal, ko sem ga dala v sling pa malo nosila okoli po stanovanju.user posted image

Klaja, midva še nimama postlce pripravljene, ker ni prostora - more moj eno komodo prestavit, pa ne vem kaj čaka ..verjetno mene, da jo čez balkon zabrišem, ker je že 2 leti praznauser posted image user posted image user posted image user posted image

Tulpek, jaz sem se prvič prepričala, da ne smem rodit, ker  sem bila prehlajenauser posted image , pa sem bila tulk čez rok, da adijo pamet  - no pozdravla sem se že prej ampak vseeno 12 dan sem rodila ...za crknatuser posted image
.Zdej se pa prepričujem, da bi bilo fajn ene 14 dni prej, pa me skoz neki navija, pa šravfa - bomo vidluser posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Septembrke 2009 - part. III
29.7.2009 23:10:44   
škorpijončica

Aja, torej je orgazem kriv..pol se pa ne splača; dve uri popadkov ni vredno da mi enkrat pride... Klaja, saj drugače je bilo vse v redu včeraj, med sexom ni nič bolelo in tud pasalo je, sam pol me je pa zvilo. Drugače pa je moj dragi kar potrpežljiv, nič ne sili in sam čaka, da jst dam pobudo, sicer pa tud kako drugače poskrbim, da mu preveč ne primanjkuje slončkanja. Nič, bova probala danes še enkrat, ker me firbec matra, vam napišem kako bo, če se bo ponovilo potem se bom pa tud jst odpovedala temu športu.

Se slišimo ju3, lepe sanje vam želim

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 7:07:47   
vila MaLiNa
Dobro jutro, dober dan....

zajtrk za lepši dan...


user posted image

user posted image

Pa še malo nekalorične sladice user posted image user posted image :
user posted image

(odgovor članu škorpijončica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 7:50:31   
veselka
jutro,


user posted image user posted image vila malina hvala za zajtrk user posted image

dons moram kej pametnejšega najt za delat kot nič user posted image , ker mi že mal vn tolče





_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 7:53:36   
chebelica21

Jutro,...

Mene pa je včeraj ko sem se peljala domov začel kar neprijetno bolet spodnji del trebuha,... Sem doma potem bolj ležala, ampak danes se mi zgodba ponavlja,... user posted image Mislim, da bo čas da obiščem malo P,... Moja G. je na dopustu nadomestnega pa ni, tako da mi ne preostane druga kot da se oglasim v P. Malce bom še počakala pol pa gremo,... user posted image
Imam pa konstantno bolečino, če sedim ali se sprehodim. Ko se pa vležem pa popusti, edino če se obračam je spet tukaj,... user posted image user posted image

Kaj pravite, morem malce na obisk kaj?? user posted image user posted image

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 8:03:42   
Bety11
Dobro jutro....kakav sem skuhala za vse....user posted image user posted image

Otroška posteljica....Pri meni je vedno zraven mene 2 leti. Potem se pa otrok seli v otroško sobico(ker ne morem več seksati v miru user posted image user posted image ) , kjer pa nikakor ni sam, saj v moški sta že 2 fanta in v ženski orng pupa...user posted image ....
Ne vem, samo en materinski čut mi ne dovoli, da bi otrok spal sam in da v vsakem trenutku ne bi vedel, da je varen, ker so starši zraven ali pa nekdo drug....

Zgaga...Jaz je nimam....Mogoče pa bi preštudirale, kaj uživate...Zgaga pride od paštete, salame, svinjske masti, surovega masla, preveč sladkorja.....

Lulanje....če pogosto lulate pomeni, da je maternica zelo nizko in otrok verjetno že v porodnem kanalu....Torej, mirkajte se....

Očetovstvo....Po mojih izkušnjah se te papirje veliko bolj enostavno uredi na matičnem uradu...

Chebelica 21...ufffff...Kar odpravi se v P počasi...Boljše je, da prideš prezgodaj in zastonj kot prepozno...
Držim pesti, da to ni nič in da moraš samo počivati...Drži se!!!!!!!!!1

Škorpijončica....ufffff.....tudi ti....Trebuh imaš resnično že spuščenega in šđe tisti popadki po slončkanju.....hmmmmm....Jaz mislim, da boš prav kmalu v P....Prav rada bi, da se motim.....Srečno!!!

Dihanje opišem takoj v posebnem postu, ker me že rit boli od branja teh treh strani...user posted image

(odgovor članu indy0024)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 8:23:16   
barika
Jutrouser posted image
spala ko polh, z enim vstajanjem .. ampak, če ne bi bilo tak vroče ponoči, mi še to ne bi bilo treba


(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 8:44:32   
baby blue
Dobro jutro

UUuuuuu pa smo že v 3. delu... user posted image user posted image user posted image

Midva sva včeraj uredila vse papirje glede moje porodniške in priznanja očetovstva user posted image Res da sva se mogla vrnit nazaj na center ker ga je pravnica postarala - ko smo se zaklepetali je vpisala napačno letnico tako da sem jo potem ko sva prišla domov klicala in je popravila... Glavno je da je to sedaj poštimano... Za odločbo je pa tudi rekla da jo dobim konec tega ali pa v začetku naslednjega tedna...


Sem pa včeraj  mogla zavit spet v BC - je takoj zraven CSD-ja in sem kupila trojne žabice pa vložke Vir80 zase... Bo treba počasi pripraviti seznam in neko potovalko ali nekaj za stvari za v P...user posted image


Drugače sem pa na dopustu ker moram še letnega pokoristiti... Samo na vsake toliko časa priletim v pisarno da papirje pospravim user posted image

Me je pa včeraj skoraj skozi ves dan tako tiščalo med prsmi da sem mislila da me bo pobralo...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 8:47:46   
Tanik
SEPTEMBRSKI BUŠIJI

user posted image
Baby blue 29t3d

user posted image
altaja 32t

user posted image
tazana 27t4d

user posted image
veselka 31t

user posted image
tanik 27t


user posted image
Tulpek, 33t


user posted image
sontschica 30t

user posted image
barika 31t

user posted image
Sarchi 30t


user posted image
škorpijončica 34t

user posted image
vila MaLiNa 31t4d

user posted image
larilu 29t2d

user posted image
indy0024  30t

user posted image
Lubenička 31t



user posted image
Kepica 33t


user posted image
mayathebee, 31. teden



user posted image
Erdbeere

user posted image
Polari, 33t

user posted image
Casiopea 32t

user posted image
srečanje septembrk: Erdbeere, škorpijončica, Lubenička, veselka, sontschica, pupček,tanik




_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?