|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljanske mamice
25.3.2011 13:35:26   
katrinka
ana - iiiiiiiiiiiiii kok lep buhiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vozicek lep - a prav rdecega si narocila, meni je rdeca noro lepa barva...pri ta tretjem otroku si bom privoscila nov vozicek in bo rdecuser posted image user posted image user posted image

teyla - a so bli mogoče zobki, zaprta,preskok v rasti...a je dons kej boljeuser posted image

se iz moje strani lep lep materinski danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Ljubljanske mamice
25.3.2011 13:37:44   
katrinka
user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Ljubljanske mamice
25.3.2011 19:43:54   
kokoška10
ana  lep buši čestitam..

teyla poznam to štorijo pri  nas je blo tako kar vsake par dni,pa še zdaj smo skoraj na dveh urah pri petih mes.user posted image user posted image ,ker sam dojim.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Ljubljanske mamice
25.3.2011 19:52:23   
špica84
Lep dober večer

Mi smo imeli danes pediatra in imamo 5930g in 59 cm.Dr ni nič rekla da je premalo,ko mi je prejšnji mesec težila.Bila tudi prvič cepljena in je lepo prestala brez reakcije user posted image .
Jao komaj čakam da grem na dolensko mi je takšna tuga tle

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Ljubljanske mamice
26.3.2011 8:02:04   
kokoška10
Dobro jutro!

Mi smo danes že od pol šestih pokoncuser posted image ,nevem a bi šla nazaj spat ,al kaj delat.user posted image
Kako ste pa kaj ve, a vam otoci spijo?

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Ljubljanske mamice
26.3.2011 8:03:45   
kokoška10
Špica zelo lepo napredujete,na dolenskem se mej pa lepo,če greš dol.user posted image

(odgovor članu kokoška10)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Ljubljanske mamice
26.3.2011 9:25:24   
dect
No, midve pa sva pokonci od 6:15. Tudi nisem vedela ali naj ustanem, ali še malo poležim- no je moralo biti kar prvo- mala ni hotela nazaj zaspati.
Danes grem domov na kosilo, k staršem, ker mojih dveh fantov ni; sta šla že v sredo na vikend, na Hrvaško in prideta jutri zvečer. Jaz nisem šla, ker mala še nima osebne izkaznice- enkrat naslednji teden jo dobi. Ne vem, zakaj dojenčki na slikah za dokumente zgledajo tako debeli?
Pa še v trgovino bi morala iti, pa se mi ne da v gužvo- sobota je! A se katera javi, da gre namesto mene user posted image user posted image user posted image .
Dajte danes izkoristit lepo vreme, ker jutri bo že poslabšanje in spet bolj mrzlo.

(odgovor članu kokoška10)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Ljubljanske mamice
26.3.2011 10:24:44   
katrinka
tok lep soncek pa spet tok piha...no vsaj na barju...obupuser posted image
vceraj sem bila na vecerji s septembrkam...madonca je blo lustnuser posted image user posted image user posted image user posted image

tema spanje - ce odstejem trikrat ponoci dojit smo kr dobr spali....samo zdej bomo pa uro premaknili...me zanima kako bo slouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Ljubljanske mamice
26.3.2011 14:35:22   
Anonimen
Punce moje zlate ne bodite jezne... Bom kar kopirano besedilo prlepla, da ne bom 100x pisala  user posted image

No mi imamo norišnico... Sploh nevem kje se me glava drži in DOBRO da je Živa tako pridno dete, ker če bi še ona sranje delala bi blo veselo  user posted image
Žiga je včeraj pri moji mami padel (pač čisto običajen padec) ampak se je očitno čudno ujel in si pri tem lomil rokico  :roll:  Sej nevem... Nič posebno ni jokal ali kazal da ga boli... Ponoči pa norišnica  user posted image
Zjutraj ob 7h ga napokam u avto in k P, ker nisem vedla kaj naj še delam z njim... In dežurna je bla prav naša P in HVALA BOGU, ker noben drug se ziher ne bi tako posvetil in preventivno ukrepal. Najprej naju je napotila na ORL, ker je imel v desnem ušesku toliko masla, da se ni vidlo bobniča. IN to potegnejo ven in ugotovijo, da je uho vneto. Dobimo amoksiklav (pa smo v torek še jemali Hiconcil  ) in nek sirup proti alergiji, ker je  rekla, da lahko da ima kakšno alergijo in posledično zato tako ponavljajoča vnetja ušes (tole zdej je že 3tjič ta mesec user posted image )... No in kličem nazaj na Metelkovo, češ, da zdej vemo zakaj je jokal in da če je sploh treba na Urgenco... Pa pravi, da če toži da ga rokica boli, naj le gremo... In sva šla... Dec je doma Živo pestval, midva pa sama po dohtarjih... Gleda travmatolog in pravi, da sploh ni videt nič in da neve kaj bi naredu... In pogleda mene in pravi: "povejte... slikamo al greste še malo domov in če ne bo boljše pridete nazaj?" in jaz ga gledam in gledam in si mislim, da popoldne ne bom še enkrat nazaj hodila... Naj kar slikajo... IN HVALA BOGU!!! Rokica je zlomljena  user posted image   Tko da zdej imamo 39,5 vročine, vneta ušeska in zlomljeno desno rokico. IN prejle se je zbudil samo toliko, da je pobruhal kavč user posted image

GROZA!!! Midva z mojim sva pa mislila, kako bova naslednji teden uživala, ker ima dopust pred nastopom nove službe... Zdej pa k...ac user posted image   No ampak... Samo da bo Žiga boljši.... Dokler vsega tega dreka ne prenaša na Živo je OK!  user posted image

Aja... Edina dobra stran tega divjanja po dohtarjih danes je ta, da imamo izvid iz ORL, na katerem zdravnica priporoča cepljenje user posted image Upam, da to pomeni, da bo gratis in posledično manj takih divjih noči user posted image


(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Ljubljanske mamice
26.3.2011 20:46:50   
nmagk
Živa user posted image user posted image user posted image  za vse,posebno za Žigata bogi revček no,držim pestke da pride čimprej k sebi,rokica se bo pa tud zacelila,še enkrat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Žigca.....

No pri nas je pa padla odločitev,da si rane ob izgubi naše kužike zacelimo vsaj malo da si nabavimo novega kužka,otroci so presrečni,ne bo zamenjal Zoje samo bo pa lažje in s časoma bomo lažje preboleli Zojo,je res hudo jest kr skoz premlevam,ker sem vse to vidla me še bolj mori,bo pa tokrat beli višavski terier in fantek po imenu Rocky,tako so odločil otroc,čez 14 dni ga gre Robi iskat na koroško...

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Ljubljanske mamice
26.3.2011 21:13:35   
Anonimen
BRAVO!!! user posted image user posted image user posted image   Komi čakam slikce... In ko bo pri hiši pridemo malo pomencat kepico user posted image user posted image user posted image user posted image

Žiga je zaspal v svoji postelji!!! user posted image Upam, da bo tudi tam spal čim večji del noči user posted image No tokrat mu je malo oproščeno, da fintira user posted image

(odgovor članu nmagk)
  Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Ljubljanske mamice
26.3.2011 21:27:24   
Teyla
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka
teyla - a so bli mogoče zobki, zaprta,preskok v rasti...a je dons kej boljeuser posted image

Včeraj je bolje spala, čeprav je bilo tudi zbujanje na 2h, ampak je enkrt potegnila malo več kot 3h, tako da sva se naspala. Ziher ima zagon rasti, ker je nonstop lačna (podnevi skoraj na eno uro), tečna in skoz bi se nosila. Pa še ravno v pravem tednu je-vćeraj jih je lih 8 dopolnila. No, kakorkoli, upam, da bo kmalu mimo, bi z veseljem tiste 4h spanja v kompletu nazaj. user posted image

kokoška joj upam, da pri mei ne bo tako. To mora bit pa res utrujajoče.

živa25 ubogi tvoj mali, upam, da bo kmalu vse ok. user posted image   Zanimivo pa je, da ga rokica prej ni bolela.user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Ljubljanske mamice
27.3.2011 11:12:19   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

tok lep soncek pa spet tok piha...no vsaj na barju...obupuser posted image
vceraj sem bila na vecerji s septembrkam...madonca je blo lustnuser posted image user posted image user posted image user posted image

tema spanje - ce odstejem trikrat ponoci dojit smo kr dobr spali....samo zdej bomo pa uro premaknili...me zanima kako bo slouser posted image user posted image user posted image user posted image

o a si šla na večerjo, jaz nisem, sem se odločila ,da ne grem , glede na to da smo šli na morje postavljat prikolico na novo lokacijo in je bilo zelo veliko dela, imam take musklelfibre kot že dolgo ne, ampak pesek je pa na svojem mestu, sem fuuuuul vesela

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Ljubljanske mamice
27.3.2011 11:13:27   
lumpa6
živa25, joj ubogi žiga, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da se čimprej pozdravi

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Ljubljanske mamice
27.3.2011 11:23:45   
kokoška10
živa o bogi Žigauser posted image  ,ti pa tud,želim vama čimhitrejše okrevanjeuser posted image user posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Ljubljanske mamice
27.3.2011 12:24:52   
nmagk
Lumpa a vi ste loh že postavl prikolico,mi jo loh šele od 22.4.,no super jest tud komaj čakam tud mi mormo spet mal novega peska nasut,kok je fajn k je vse zrihtan a ne,nas to še čaka,sam važn je da mamo vse plačan,ena skrb manj.

Živa kako ste....

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu kokoška10)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Ljubljanske mamice
27.3.2011 20:19:20   
Anonimen
NMAGK trenutno smo za kuraaac... Se je pred eno uro zgodilo nekaj groznega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Iz 9. nadstropja naše stolpnice je en tip vrgel otroka in sebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Smo vsi čist iz sebe...... Sem vzela 3 persene in spila kozarec cukrane vode, da sem mal k sebi prišla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nmagk)
  Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Ljubljanske mamice
27.3.2011 20:52:56   
nmagk
Ojoj ojoj kok starga otroka,pa kaj mu je blo joj joj to je grozno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Ljubljanske mamice
27.3.2011 20:57:35   
Anonimen
NMAGK menda je bla 5 let stara punčka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   NO COMMENT!!!! Sem samo komentirala, da dobro, da je sebe takoj ubil, če ne bi ga še zlasala ko prasca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nmagk)
  Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Ljubljanske mamice
27.3.2011 21:49:53   
nmagk
Ojoj pa kaj je otrok kriv matr sam sebe naj bi vrgu,****ti kreten egoističen,boga mamica....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Ljubljanske mamice
27.3.2011 23:57:45   
Teyla
Ojej ojej, sploh nimam besed.  user posted image  user posted image  user posted image   Zakaj otroka, debil neumni?!! Uboga mami in ostala družina.  user posted image

< Sporočilo je popravil Teyla -- 27.3.2011 23:59:03 >

(odgovor članu nmagk)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Ljubljanske mamice
28.3.2011 9:17:35   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: nmagk

Lumpa a vi ste loh že postavl prikolico,mi jo loh šele od 22.4.,no super jest tud komaj čakam tud mi mormo spet mal novega peska nasut,kok je fajn k je vse zrihtan a ne,nas to še čaka,sam važn je da mamo vse plačan,ena skrb manj.

Živa kako ste....
ja seveda jo lohk postavimo, letos se kamp odpre že 15.4 do takrat mora biti vse tipi topi


sem brala o tem tipu k je vrgu otroka iz 9.štuka odbitekuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nmagk)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Ljubljanske mamice
28.3.2011 9:46:26   
kokoška10
groza,zdaj sem šele slišala kaj se je zgodilo, nimam beseduser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Ljubljanske mamice
28.3.2011 9:55:56   
ledenka
jutro, sem brala o tem kretenu user posted image user posted image user posted image  grozljivo!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu kokoška10)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Ljubljanske mamice
28.3.2011 10:05:01   
Anonimen
Menda je bil res kreten... Otrok je bil tukaj v varstvu in sploh niso tukaj stanovali user posted image Menda so pred leti bili v naši stolpnici v 1.nadstropju, ampak so potem njega zaprli. Je bivši policist in menda je ženo ubijal od batin user posted image   Menda je večkrat bežala kar čez okno user posted image   Zgleda in zelo smrdi po še enem primeru nepravne države pri nas... Kako je tak moški sploh lahko prišel do otroka user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?