|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljanske mamice
1.8.2009 9:34:20   
katrinka
jutrouser posted image

moj je sel delat - se bo treba navadit a bom vecino dneva sama s suziuser posted image
bi sla z vozickom kam pa je tok vroče zeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ljubljanske mamice
1.8.2009 9:47:32   
sinskaT
Katrinka in Suzi - saj nista tako daleč..če ti bo hudo dolgčas, sva pa midva z nikcom v bližini ; )

Glede srečanja je meni tudi vseeno kateri dan, samo da je med tednom...pa predlagam še eno lokacijo, kjer je senčka in igrala so, za tiste ki imamo še kakšnega precej migajočega paglavčka..Grad Kodeljevo na primer, se da tudi malo povozičkat okoli, ali pa Mostec, ZOO (sedaj so letne karte ful ugodne)...da ne bi bil stalno Tivoli. Kaj menite?


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ljubljanske mamice
1.8.2009 10:42:10   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: sinskaT

Katrinka in Suzi - saj nista tako daleč..če ti bo hudo dolgčas, sva pa midva z nikcom v bližini ; )

Glede srečanja je meni tudi vseeno kateri dan, samo da je med tednom...pa predlagam še eno lokacijo, kjer je senčka in igrala so, za tiste ki imamo še kakšnega precej migajočega paglavčka..Grad Kodeljevo na primer, se da tudi malo povozičkat okoli, ali pa Mostec, ZOO (sedaj so letne karte ful ugodne)...da ne bi bil stalno Tivoli. Kaj menite?



ja dobra ideja, loh bi menjavale lokacije - k jih je tok dobrih po lj, meni je koseski bajer všeč, pa stara lj tud pa vse gor ki si jih sinska omenilauser posted image

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ljubljanske mamice
1.8.2009 12:10:14   
Anonimen
sinskaT mi gremo danes v zoo,.. je na novem igrišču čudovita senčka pa z vodo se lahko igra v tistem peskovniku,... ko se naveliča igre, so pa tiste pravljice priročna zadeva!
dobro za Oskarja in dobro za Urbana. in seveda za očka in mamico!
bom še muffine spekla, da ne bomo praznili tistega avtomata za pijačo in jedačo!

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 8:35:41   
bjondi
Da se še jaz tukaj javim...sicer se še ne upam fočkat za kako vozičkanje,ker naš žiga ni ravno pristaš vozička...nosit ga pa ne mislim,ker mi je pretežek...ko se ulaufamo pa z veseljem...

user posted image  Vim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 8:39:22   
Pat74
Tud jest se pofočkam. Kar se tiče vozičkanja pa bi, sam kaj, ko ne vozim (moram spet začet), pa je pol logistika mal problem. Drugač sem pa iz Polja in mi ni problem peš v BTC al pa tud kam drugam, npr. po poti spomina.

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 9:08:22   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Tud jest se pofočkam. Kar se tiče vozičkanja pa bi, sam kaj, ko ne vozim (moram spet začet), pa je pol logistika mal problem. Drugač sem pa iz Polja in mi ni problem peš v BTC al pa tud kam drugam, npr. po poti spomina.


uf zdaj si me spomnila na otrostvo in kok sem prehodila ta pot spominov - 16 let sem zivela v novih jarsahuser posted image

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 10:08:57   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

sporočamo da smo v torek 28.7. ob 20:59 dobili fanka gašperja, velik 53 cm in tezak 3840 g, pozdravcek vim

user posted image  user posted image  user posted image

seznamček super, vidim da so nove slikce gor user posted image

kako je bilo z vašim mitingom?? a ste se pol dobile al ne?? ma kera kakšne slikce??

evo še našo frajlo mal k uživa
user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 11:32:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

npr. po poti spomina.


mi bomo šli danes (Šiška-Koseze-Rožna dolina). jaz in Oskar s kolesoma, očka in Urban z vozičkom.
sem včeraj po dolgem času kolesarila do zooja in nazaj in sem ugotovila, da kar pogrešam kolo. v Lj, ko je več ali manj vse ravno, je kolesarjenje prav prijetno!

ko bo Oskar šel septembra v vrtec, bova pa z Urbanom verjetno ves dopoldne na tej relaciji,...

(odgovor članu Pat74)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 12:21:23   
Anonimen
Ojla čvekice.... Se nisem nič oglasila user posted image Sem v petek popoldne prepričala svojega user posted image da me je peljal v MS in zdej sem tukaj user posted image user posted image user posted image

Včeraj smo bli v Grazu v Ikei user posted image , popoldne pa v Termah 3000 kjer je bla UBITAČNA gužva user posted image No ampak se nisem dala motit... Za (dobesedno) pet minut namakanja v bazenu in sončenja, smo plačali 9,90EUR po osebi user posted image Drago je, ampak terme 3000 sem pa vidla user posted image user posted image No pa kopalke sem tudi sprobala user posted image user posted image user posted image   Zvečer smo se najedli pečene koruze, trenutno pa čakamo kosilo, pol gremo pa na ribji piknik al pa v kopališče se še mal odmarat user posted image user posted image user posted image   Vikend bo minil user posted image user posted image user posted image

Punce jst mam eno vprašanje... Tiste ki ste že rodile.... Meni so se notranje sramne ustnice začele na ven obračat... A je to kakšen znak? Mam vse zatečeno spodaj user posted image user posted image user posted image Popek, ki je sicer luknja, se mi je tudi začel ven obračat user posted image

No tkole..... Sicer se ne bi nič pšritoževala če bi nas Pupo presenetil in se rodil v MS (tukajšnja P ima klimo user posted image user posted image user posted image user posted image in dovoljene obiske user posted image user posted image user posted image ) ampak nič ne kaže da bi se to res zgodilo... No če ne bomo pa v torek pri diabetologu probali sprositi sprožitev user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 12:26:36   
smrketa24
Živjo punce!
Sem nova na vašem forumu in bi se kar pofočkala pri vas user posted image Rodila sem 26.5., fantka Mateja. Sedaj smo stari dobra 2 meseca in smo se že navadili en na drugega. Imamo sicer nekaj problemov s kakanjem, vendar bomo tudi to upam da kmalu uredili user posted image Krčkov na srečo nimamo več.




_____________________________

26.05.2009 ob 23.56 sva postala ponosna starša malemu Mateju
23.10.2011 ob 02.25 pa je Matej dobil sestrico Mašo

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 14:18:50   
Anonimen
smrketa živjo!
pridruži se nam še na z-majčkih 2009!

živa, samo telo postaja pretesno, zato se ti je začelo vse na ven obračati,... upam, da boš čimprej rodila, ko si tako želiš!

mi se pa kar še naprej svaljakmo doma!user posted image

(odgovor članu smrketa24)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 14:24:59   
majana79
k.tja, smrketa je kar naša junijka, vam je ne damo user posted image

Mi smo tudi doma, je prevroče za kamorkoli it... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 14:43:14   
Anonimen
aj, majana, tega pa nisem vedela!
smrketa, torej te je Matej presenetil s svojim prihodom?

ja, meni se zdi zelo zelo soparno in pričakujem večerno ali nočno deževje.
zdaj so se fantje odločili, da bodo šli v Mostec brez mene, da si malo odpočijem. PSP bomo prihranili za kakšen bolj aktiven dan.
premišljujem, ali naj si sčrpam mleko, ali naj s seboj vzame mleko v prahu ali naj okrog 17h grem za njimi,...
Urbanu se v tej vročini ne da preveč joškati (sem si danes kar stisnila, da je popil vsaj nekaj, ker če ne takoj obupa) se mi zdi, da komaj čaka na večerno kopel.

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 14:45:04   
majana79
Jure je danes samo v plenički, ne mara vročine. Jaz pa tudi ne.

Ko bi vsaj padalo... Še tipkat ne morem, je skoz Jure pri meni...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 14:47:28   
Anonimen
z eno roko tipkaš? to gre res bolj počasi.

jaz sem tudi Urbana danes slekla da je malo nagec brcal, a se mi zdi, da se je ustrašil, ko se je polulal pa ni bilo pleničke,... je takrat začel res prestrašeno jokati (in je nehal, ko sem mu dala gor pleničkouser posted image ) očitno je bolj urbane narave in ve, da se ne spodobi biti v mestu goluser posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 15:00:25   
katrinka
andmoj - vse najboljšeuser posted image

ziva -ulala si pa uzivala, jaz komi cakam na pregled pri svoji g da dobim zeleno luc za namakanje v morju - potem pa mozka in mojo princesko popokam v avto in sibamo za kako urco na morjeuser posted image

smrketa
- kaksne tezave pa ima tvoj sinko s kakanjemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 15:02:25   
katrinka
Ljubljanske nosečke


=============================================================
        Nick(starost)                 PDP           Št.     Št.    Pregled       Spol
=============================================================
user posted image   polgara (28 let)           26.7.2009    1      0             ?            
user posted image   BOOMER (30 let)         29.7.2009    1      0              ?             
user posted image   M1987                        12.8.2009     1       0             ?            
user posted image   Zima07  (30 let)          13.8.2009     2       1            ?           
user posted image    živa25 (24 let)             20.8.2009    2      0             ?            
user posted image    anonimna                     26.8.2009    1      0            ?                   
user posted image    indy0024                     13.9.2009    1      0         19.8.2009        
user posted image    majica (29 let)             16.9.2009     2      1              ?                 
user posted image    larilu (23 let)                20.9.2009    3     1             ?             
user posted image    palegia30 (30 let)      17.10.2009    1      0              ?                   
user posted image    Gorenka (32 let)         25.10.2009    2     0            ?             
user posted image   murkica (24 let)            1.11.2009    2       0             ?               
user posted image    lupinca                          6.11.2009    2       0            ?                 
user posted image    LaMay (34 let)                3.3.2010    3      2             ?               
============================================================

   6

   2

  6

============================================================
                                            Pravkar povile svoje štručke     
 
 
======================================================
         NICK                 RODILA        SPOL       IME          VELIKOST      TEŽA
======================================================

user posted image  ronja                3.1.2009                    Lejla            
user posted image   naia               10.2.2009                    Lia
user posted image   grahec           26.2.2009                   Lucija            53 cm           3840 g
user posted image   yania               8.3.2009                   Timon            46 cm           2260 g
user posted image   UT_2008
user posted image   simonaa        24.3.2009                    Ana                                   2700 g
user posted image   Pupa7           27.3.2009                    Leonard        54 cm           4000 g
user posted image   pikatara        28.3.2009                    Karolina        46 cm           2090 g
user posted image   pikatara        28.3.2009                    Patrik            46 cm           2350 g
user posted image   wani              30.3.2009                   Vita Viktorija 52 cm           3750 g
user posted image   BrinaBA          3.4.2009                    Zala              50 cm           3030 g
user posted image   1hruška 
user posted image   nmag              7.4.2009                    Karolina         54 cm           4350 g
user posted image    april09                          
user posted image    angelito       14.4.2009                    Vita                52 cm          3400 g
user posted image   NinaMM         14.4.2009                   Zarja              51 cm          3020 g
user posted image
  Veronikab     27.4.2009                   Jakob              53 cm          3420 g 
user posted image   Blueeyes
        3.5.2009                    Gaja               51 cm          3260 g
user posted image    pat74            4.5.2009                    Andrej             54 cm         4050 g
user posted image   Ledenka         5.5.2009                     Maks              51 cm         3720 g
user posted image   petrazg           7.5.2009                    Luka               53 cm         4590 g
user posted image   k.tja              11.5.2009                   Urban              52 cm         3530 g 
user posted image   knutek           18.5.2009                   Nik                 47 cm          2690 g
user posted image   smrketa24    26.5.2009                  Matej               
user posted image   Tanja_           27.5.2009                  Hana              49 cm          3280 g
user posted image   Hindi              27.5.2009                Ian Patrik         50 cm          2840 g
user posted image   PapuaNG       28.5.2009                  Svit                  52 cm        3650 g
user posted image   Mony25           5.6.2009                 Aleks                49 cm        2810 g
user posted image   Majana79        5.6.2009                Jure                  50 cm        2920 g
 user posted image   Španka           5.6.2009                 Erik                   54 cm       3300 g
user posted image   Tej_a             15.6.2009                 Taj                    50 cm       3410 g
user posted image    Svet              18.6.2009                 Ana                  48 cm        2670 g
user posted image    linaema         25.6.2009                 Zoja                  51 cm       3080 g
user posted image   bjondi            27.6.2009                 Žiga                  51 cm        3140 g
user posted image   Lsica              29.6.2009                Maja                        
user posted image   nastja
user posted image    ana**            1.7.2009                   Val                   52 cm       3940 g
user posted image    anci banci       2.7.2009                 Svit                   51 cm       3150 g

user posted image   katrinka          13.7.2009           Suzana Vanesa     50 cm       2910 g
user posted image   sinskaT            16.7.2009                 Nik                   55cm        3730 g
user posted image   andmoj            23.7.2009              Kristina               51 cm       2870 g
user posted image   šivilja               25.7.2009                Hana                54 cm        4115 g
user posted image   tanatoraja
user posted image   vixen               27.7.2009                  Anže                51 cm        3780 g
user posted image   tina69             27.7.2009                   Tilen                50 cm        3420 g
user posted image   vim                  28.7.2009                Gašper              53 cm        3840 g
user posted image   sisy                   1.8.2009                  Mark                 53 cm        3620 g


Prosim vas, da ko spremenite svoje podatke za starost, datum pregleda, spol... da to obarvate z rdečo barvo, da bom hitreje našla ko delam seznam.. HVALA!!!


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 15:04:05   
katrinka
uf ta seznam - spet so slike sle - no, imamo 2 novi mamici in smrketo sem dodalauser posted image bom seznam kasneje uredila, sedaj sprehod vabiuser posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 15:05:00   
lake
K.tja Očitno ne bo maral nuditičnih plaž user posted image . Moja se pa z veseljem polula vsako jutro na povijalno, pa če še tok čakam s plenico pod ritjo, se polula takoj ko obupam, pol se mi pa še smeje, lumpa.

Majana Očitno je res vroče, če si ga ti slekla, ko si zanč govorila kako ga pokrivaš user posted image

Živa Upam da boš čim prej odrešena trebuha, men se ni nič navzven obračal, me je pa vse tiščal.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 15:20:12   
Anonimen
Hvala user posted image user posted image user posted image user posted image   Upam da mu bo kopanje kaj pomagalo. Grem zdejle spet na bazen, ampak na enega drugega kjer ni tako "poscana" voda... Včeraj mi res ni pasal tam v Termah 3000 user posted image   Sva se z mojim pogovarjala, da ne bova nikoli otrok tja peljala user posted image Sej ga z lahkoto zgubiš k je taka gužva user posted image user posted image user posted image GROZA!

(odgovor članu lake)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 15:28:13   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka


smrketa
- kaksne tezave pa ima tvoj sinko s kakanjemuser posted image



Ful slabo kaka. V enem mescu je kakal samo 2x. Pa nič ne pomaga. Ne sladke kamlice niti klistir niti termometer v rito. Na pediatriji sta mu šele 2 svečki sprožili kakanje, vendar je še to potreboval 7 ur, da se je pokakal.


_____________________________

26.05.2009 ob 23.56 sva postala ponosna starša malemu Mateju
23.10.2011 ob 02.25 pa je Matej dobil sestrico Mašo

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 15:28:20   
Anonimen
lake, ga bomo kar navadili na nudizem,... vsaj prva tri leta bo na morju brez kopalk.
glede lulanja in kakanja pa upam, da se bo hitro navadil na kahlico, če je tako "gosposki".user posted image  
ampak res vsakič zajamra, če ga lulat in nima gor plenice (tega pri Oskarju ni bilo),... da pa bi se mi pokakal med previjanjem, se mi je pa zgodilo enkrat, dvakrat čisto na začetku (v porodnišnici, ko je bil samo v tetra pleničko zavit v mojem naročju in enkrat doma... se mi zdi da prvi teden).
čist fant, kaj naj rečem.user posted image  tudi zaradi polivanja ga ne preoblačim tolikokrat kot Oskarja.

sem si nahitro stisnila mleko (samo 80ml, a bo dovolj za potešitev lakote... po dobri uri se najbrž ne nabere prav veliko pa še časovno sem bila omejena, ker se je fantom toliko mudilo) in čaja so vzeli s seboj = bodo že poskrbeli, da bo prav. (je šel še od mojega brat, ki ima tudi že otroke, tako da dva moška bosta pa že zrihtala moja fantiča, da ne bosta lačna in žejna).

jaz pa še malo na računalniku, potem pa spat!

(odgovor članu lake)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 15:29:42   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja


smrketa, torej te je Matej presenetil s svojim prihodom?




Me niti ni presenetil user posted image Sem potihoma kar čutila, da bo majski dojenček in ne junijski. Rok sem pa drugače imela 1.6.


_____________________________

26.05.2009 ob 23.56 sva postala ponosna starša malemu Mateju
23.10.2011 ob 02.25 pa je Matej dobil sestrico Mašo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 15:30:32   
smrketa24
Evo, še za na seznamček. Ko se je Matej rodil je imel 3285g in 51cm. Slikico bom pa drugič prilepila user posted image

_____________________________

26.05.2009 ob 23.56 sva postala ponosna starša malemu Mateju
23.10.2011 ob 02.25 pa je Matej dobil sestrico Mašo

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?