|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 15:31:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka


smrketa
- kaksne tezave pa ima tvoj sinko s kakanjemuser posted image



Ful slabo kaka. V enem mescu je kakal samo 2x. Pa nič ne pomaga. Ne sladke kamlice niti klistir niti termometer v rito. Na pediatriji sta mu šele 2 svečki sprožili kakanje, vendar je še to potreboval 7 ur, da se je pokakal.



mislim, da sem slišala, da pomagajo maslene svečke, ki jih lahko narediš sama doma.
samo, šment, sem točno pozabila, kako (mislim, da maslo oblikuješ v tanke majhne rolice in ga daš v zmrzovalnik) baje takoj učinkujejo.
bom še enkrat povprašala na našem forumu (z-majčice),...

(odgovor članu smrketa24)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 15:58:54   
bjondi
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

k.tja, smrketa je kar naša junijka, vam je ne damo user posted image





Ja tako jaunijke jo ne damo user posted image ...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 21:30:50   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image
saj vam je ne bom ukradla!

(odgovor članu bjondi)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 21:36:35   
majana79
lake, danes je bilo za popiuser posted image , mu je bilo revežu ful vroče. Resno razmišljam, da bi nabavili klimo, da vsaj na 24 vzdržuje temperaturo, ker 26, 27 je čisto preveč, sva oba z Juretom totalno znervirana.

Pa še mislila sem da se bo jutri kaj shladilo in se valda še ne bo. user posted image

< Sporočilo je popravil majana79 -- 2.8.2009 21:37:00 >

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 21:51:46   
Anonimen
majana, saj bo kmalu hladneje! takrat bomo pa spet pogrešali sonček pa vročino,...
bi bilo luštno, če bi bila polovica dneva vroča, druga polovica pa hladna,... ampak bi verjetno spet jamrali.

ko so fantje prišli z Mosteca, se je najprej v kopeli osvežil Oskar in se mi zdi, da je bil Urban kar neučakan. še prav grdo se mi je pokakal, da je imel ves hrbet umazan (kaj ga nisem ravno hvalila z urbanostjo? no, tole je napravil kot pravi kmečki pob! pa še smejalo se mu je)... in ga čistim, da ga ja ne bi preveč umazanega dala v kopel, on pa v jok (je slišal, kako se toči voda in se mu je stožilo po njej), dokler ga moj ni potopil do vratu - takrat pa največji nasmešek tega dneva!

zdaj vsi trije spijo! imam čas za obešanje perila, za umazano posodo pa ne vem, če si bom vzela čas (joj, to se ne neha!)

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ljubljanske mamice
2.8.2009 22:54:47   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: sinskaT

Glede srečanja je meni tudi vseeno kateri dan, samo da je med tednom...pa predlagam še eno lokacijo, kjer je senčka in igrala so, za tiste ki imamo še kakšnega precej migajočega paglavčka..Grad Kodeljevo na primer, se da tudi malo povozičkat okoli, ali pa Mostec, ZOO (sedaj so letne karte ful ugodne)...da ne bi bil stalno Tivoli. Kaj menite?



siniskaT, jaz sem skoraj vsak dan tam - če bi se mi  pa katera kak dan pridružila bom pa zelo veselauser posted image . Mi je kar mal dolgčas ko vsepovsod sama šibam. Če so pa vsi na dopustu al pa v službi dopoldneuser posted image .

Uspe nama pa tudi do tržnice prit -če se katera kaj tam okoli giblje naj sporoči, da se zmenimo za kakšno pijačko al pa sladoled v Cacau.

V glavnem... vozičkarice kje ste???

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 9:26:57   
sinskaT
IZVIRNO SPOROČILO: Lsica

IZVIRNO SPOROČILO: sinskaT

Glede srečanja je meni tudi vseeno kateri dan, samo da je med tednom...pa predlagam še eno lokacijo, kjer je senčka in igrala so, za tiste ki imamo še kakšnega precej migajočega paglavčka..Grad Kodeljevo na primer, se da tudi malo povozičkat okoli, ali pa Mostec, ZOO (sedaj so letne karte ful ugodne)...da ne bi bil stalno Tivoli. Kaj menite?



siniskaT, jaz sem skoraj vsak dan tam - če bi se mi  pa katera kak dan pridružila bom pa zelo veselauser posted image . Mi je kar mal dolgčas ko vsepovsod sama šibam. Če so pa vsi na dopustu al pa v službi dopoldneuser posted image .

Uspe nama pa tudi do tržnice prit -če se katera kaj tam okoli giblje naj sporoči, da se zmenimo za kakšno pijačko al pa sladoled v Cacau.

V glavnem... vozičkarice kje ste???



No super se bova kaj zmenile - velja tudi za ostale.
kr rada grem tja, ker sva prej z lubijem živela na tistem koncu user posted image .

k.tja - tudi mi smo bili včeraj "med osami", je ful fajn in hladno, sam te ose so pa res brrrrr


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 9:51:31   
Anonimen
Ojla čvekice.... Mene so pa danes spet popadki ponoči zbudli, pa se spet ni nič izcimilo iz tega user posted image user posted image GROZA user posted image user posted image user posted image user posted image

Lsica jst pa mam tiso žabo zate user posted image user posted image user posted image   Sem jo našla user posted image user posted image user posted image user posted image   Jaz sem tudi za kak sprehod, ampak nevem kako bom kaj s časom ta teden. Trenutno čakam moja starša, ki prideta z dopusta, jutri mam pa Polikliniko... Pol bomo pa vidli kako in kaj... No sej mam številke pa vas malo pokličem user posted image

(odgovor članu sinskaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 10:27:32   
katrinka
dobro jutrouser posted image

glede vozickanja - ja jaz se vam pridruzim konec meseca - moj mora namrec avto popravt - k se mu je en zaletu vanj, v mojga sicr loh das lupinco sam je vse skup prevec zakompliciranuser posted image drugače pa cakam na patronazno da mojo suzi prvic skopamouser posted image user posted image user posted image a sem ze povedala da sem ze dobila zdr.kartico - sem tok vesela da mam to papirnato vojno zrihtan, ta teden pa se vloga za otroski dodatek in za vrtecuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 10:39:24   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24
Živjo punce!
Sem nova na vašem forumu in bi se kar pofočkala pri vas user posted image Rodila sem 26.5., fantka Mateja. Sedaj smo stari dobra 2 meseca in smo se že navadili en na drugega. Imamo sicer nekaj problemov s kakanjem, vendar bomo tudi to upam da kmalu uredili user posted image Krčkov na srečo nimamo več.

user posted image  user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka
smrketa - kaksne tezave pa ima tvoj sinko s kakanjemuser posted image

Ful slabo kaka. V enem mescu je kakal samo 2x. Pa nič ne pomaga. Ne sladke kamlice niti klistir niti termometer v rito. Na pediatriji sta mu šele 2 svečki sprožili kakanje, vendar je še to potreboval 7 ur, da se je pokakal.

upam da se čim prej to popravi, da se ne bo matral user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja
smrketa, torej te je Matej presenetil s svojim prihodom?

Me niti ni presenetil user posted image Sem potihoma kar čutila, da bo majski dojenček in ne junijski. Rok sem pa drugače imela 1.6.

kljub temu lahko čvekaš pri Z-majčkih 2009 (kot je že rekla k.tja)... sej jz sem tud mela rok 3.5., pa poleg zmajčkov čvečam še pri aprilskih krofetkih user posted image  (tko za zihr da mi ne bo dolgčas)

ma pa Gaja dons 3 mesece... ne morm vrjet kako čas leti user posted image

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 11:56:06   
majana79
Zdele sem se spomnila, da sem pozabila zadnjič replicirat glede vrtcev...

Jaz sem od H.C. Andersen dobila samo obvestilo o prejeti vlogi, kar morajo izdat vsi vrtci, na podlagi zakona in odloka. 2 obvestili še čakam... Jih bo treba očitno malo spomnit, ker ga morajo izdat v 15. dneh.

Bom probala razvozlat njihovo logiko... Vse moje vloge so dejansko za 1.6.2010, to je sprejem v šolskem letu 2009/2010.

Na obvestilu iz vrtca piše, da bo obravnavana vloga najkasneje v aprilu 2010, kar pomeni, da so jo oni avtomatsko prenesli kot vlogo za 2010/2011? Če je tako, bi mi morali izdati sklep oziroma odločbo o zavrnitvi vloge za 2009/2010. In če potem sklepam naprej, bi vsi, ki imamo rojene otroke med koncem marca (ko je potekel rok za oddajo vloge?) in septembrom, ko vlagajo itak že za naslednje leto, vložiti vloge še predno se nam otroci rodijo. Ker logika vrtcev je očitno taka, čeprav v zakonu piše da sprejemajo otroke v vrtec čez celo leto.

Zdaj sem v dilemi glede ostalih 2 vrtcev. Jim pošljem še enkrat vlogo za sprejem s 1.9.2010?

Pa koliko nas sploh je (razen Blue in mene), ki bomo rabile vrtec pred 1.9.2010. Kaj boste storile v tem času (pod pogojem, da s 1.9.2010 vrtec dejansko dobimo)? Midva namreč nimava nobene babice, ki bi ga lahko pazila. Boste iskale zasebno varstvo?

Kako bedno v bistvu, da otrok še 2 meseca ni star, pa se že obremenjujemo s takimi stvarmi in gruntam, če sem zamudila že kaj... Groza

Mi imamo spet 'crkljalni' dan, Jure nikakor noče spat v posteljici, ampak samo na mojem ramenu. Pa levi jajčnik me špika, očitno bom dobila 'obisk'. user posted image



(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 11:56:38   
bjondi
user posted image  Gaji za tri mesece...


Madona sem tok not padla v comp ,da se mi je rižota zažgala in to v taflonski posodi user posted image ,ja nič mal manj sem pojedla,oz. sem še puding počez...zdej grem pa k Žigatu panat,me je tko zdelu sprehod da je groza...zgleda ,da bo isto kot pri Karin k sem mogla malco s seboj na sprehode jemat-zase...da sem lahko do cilja prišla...tko da vsem tistim ki vozičkate z lahkoto- svaka čast...

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 11:56:45   
majana79
Aja, pa vse najboljše Taji in Gaji! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 12:02:14   
bjondi
Tud mi smo vlogo že oddali in bomo šele aprila zvedl če bo sprejet Žiga septembra...ja to je en velik problem ,ker v vrtec pred septembrom otrok ne jemlejo ker so počitnice...s prvim septembrom pa se začne uvajanje za naše malčke...sem bla pri karin na istem ,ker sta sam en dan razlike v dnevu rojstva in sem bla takrat na zavodu in mi je šla una tok na roke da mi ni blo treba čez počitnice laufat po razgovorih ,tako da je šla v vrtec iz 14 meseci ,kar pa mi je bilo več kot odlično kot pa z 11meseci...

Svakinja je zdaj na istem in soseda ki nimata varstva dva meseca za svoje malčke in si jih podajajo...v glavnem klinc je to...ta tretja kolegica pa dela ona štiri ure in nato jo mož menja ,ki si je tudi uredil delovni čas za štiri ure...

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 12:02:51   
majana79
bjondi, me mamo več zaloge kot ti user posted image  user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 12:44:07   
katrinka
oh tele vrtci, ja jaz bom oddala vloge ta teden, tudi jaz bi rabila vrtec pred septembrom - seveda ce mi podaljsajo pogodbo v sluzbi - mah bom sproti vidlauser posted image
drugače pa je bila nasa suzi danes prvic skopana, pa 3500g ima ze in sva bile zelo pohvaljeneuser posted image morm pa rect da je patronazna sestra mateja iz iga fenomenalnauser posted image res jo morm pohvaltuser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
3.8.2009 13:18:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 14:31:01   
katrinka
lih printam prosnje za vrtce iz neta - mam obcutek da mi bo ta tema se veliko zivcev pojedlauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 14:50:45   
majana79
katrinka, bomo skupi pizdile, pa naslednje leto bomo županu na magistrat peljale otroke, ker jih ne bomo mele kje pustit user posted image  user posted image

knutek, vidim da nas bereš, lahko se kej pofočkaš user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 15:39:20   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

katrinka, bomo skupi pizdile, pa naslednje leto bomo županu na magistrat peljale otroke, ker jih ne bomo mele kje pustit user posted image  user posted image



sem takoj za stvar - nasa obcina je pa itak sam provizoričnouser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 16:10:48   
petrazg
Ja, super ste tole temo odprle. user posted image user posted image user posted image Grem vas malo prebrat za nazaj, ker ni tako veliko... user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 16:13:36   
LaMay
Oooo... žabarke ste mi pobegnile iz nosečk user posted image user posted image
Sicer sm pa tut mamica tko,da bom kr tuki čvekala...

Včeraj smo praznovali rojstni dan od Filipa z družino.. Ju3 pa še pridejo kolegi tko,da bomo še enkrat torto jedli user posted image
Je bil celi dan ful pridn, vse ga je zanimalo... Zdaj pa ga budno spremljam kdaj bo naredil prve korake user posted image

In ravno v sredo je prvič rekel "mama" in se zdaj že 5minut oglaša in postelje in me kliče kot kakšn ptiček user posted image user posted image

Moram it, vam potem preberem

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 16:30:47   
Onasiss
niia-ma kako ti je uspelo tole z vrtcem...res mi ni jasno. Jaz sem mu tudi pisala in me je klicu ter me potolažil, da moj otrok bo dobil vrtec.....user posted image user posted image ...

_____________________________

So what....

(odgovor članu LaMay)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 17:12:15   
Anonimen
smrketa
 
Tole nam je zaupala mamica z našega foruma:
Iz masla (ne margarine) oblikuješ svečko (dolga slaba 2 cm in debela cca. pol cm). Jo daš za 10 min v zmrzovalnik (sicer se je ne da vstaviti, ker se topi) in to je to. Rezultat naj bi prišel kar hitro. Kot sem napisala - v praksi še nismo sprobali, je pa po nasvetu naše patronažne sestre.

Drugače pa upam, da ste v redu,... jaz imam bolj takuser posted image  dan danes. Si zdajle ravnam živčke za računalnikomuser posted image . Vas še malo preberem!

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ljubljanske mamice
3.8.2009 17:36:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sinskaT
k.tja - tudi mi smo bili včeraj "med osami", je ful fajn in hladno, sam te ose so pa res brrrrr


a ne kako so neprijetne, ko takole nepovabljeno letajo po otroškem igrišču??? na srečo se jih Oskar ne boji in ve, da ne sme opletati z rokami in glavo, ampak za Urbana me je pa kar strah, ko tako miga s svojimi udi, ko je zbujen,...

Blueeyes - Gaji pa čestitke za dopolnjen tretji mesec!user posted image user posted image

za varstvo imam pa srečo, da imam babice proste in voljne popaziti, v kolikor je potrebno, tako da... vlogo za vrtec bom oddala, a verjetno ne bo nič (bom pa v prednosti za leto 2011).
z Oskarjevo vzgojiteljico pa sva se danes zmenili, da se jutri srečamo in spoznamo,... me prav zanima, kakšna bo, upam, da bo Oskarju všeč (na srečo moj mali fantič ni tako zbirčen glede družbe),... mi je pa danes omenil, da bi bil kar doma, pri meni in Urbanu. se zna zgoditi, da bomo imeli septembra kakšno težavo s tem, da sem doma on pa v vrtcu (če bi bila v službi, sploh ne bi bil problem,...)

niia, a ne kako je fino imeti Oskarja?user posted image
je bilo hecno, ko sem za drugega izbirala ime (za Oskarja sem imela zbranega že dolgo preden sem sploh zanosila) in sva z mojim prišla do Urbana pa izzvem da je neka znanka, ki ima prvorojenca Urbana noseča in da pričakuje še enega fanta, za katerega sta med ožja imena dala tudi Oskarja (no, ko se je rodil, sta ga poimenovala drugače) pa še ona piše se tako kot moja fanta (njena sinka pa imata očetov priimek, sem kasneje izvedela)!

LeMay čestitke za "mama"!
pri Oskarju sem bila kar malo razočarana, ker je bila njegova prva beseda "a'to" (avto)... potem pa dolgo časa nič drugega.  joj, ti fantje! sploh ne vem več, kdaj sem bila na vrsti za poimenovanje jaz.
sem se pa včeraj smejala, ko sem prebirala za nazaj (ko sem še imela čas pisati tiste luštne dogodke):
pri desetih mesecih se je Oskar zjutraj, ko se je zbudil, ritensko splazil s tavelike postelje in šel do nočne omarice, s katere je vzel moja očala in mi jih dal, da si jih nataknem na nos in vstanem (njegova pantonima me je vedno fascinirala), potem pa počasi odkoracal v dnevni prostor... s temi budnicami je bil tako ljubek, da mi ni bilo težavno vstati! (pa še tista polna plenička je bila nekje pri kolenihuser posted image ). komaj čakam, da Urban zraste do te faze, ki mi je res najbolj prisrčna!

ah, potem pa zrastejo v takšne trmoglavceuser posted image

(odgovor članu sinskaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?