|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
4.8.2009 20:59:37   
lana70
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Jaz pa večerjat. Sem si dans soperge kupla in upam, da jutri začnem laufat user posted image


jelda, upaš, da jutri začneš laufat user posted image user posted image user posted image
ti od koga je pa to odvisno, a ti začneš laufat ali ne, mislim samo toliko, da je treba upati zraven (a sem žleht) user posted image user posted image


Od tega, če se mi bo dalo user posted image  user posted image  user posted image



aha, mislm, da pol že veš, če boš jutri laufala.... mismis..d ne bova taki user posted image ...ampak, sej obe misliva isto, a ne user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
4.8.2009 21:16:18   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

takle forwardiram sms....

ctg super, v glavnem vse ok...

no sej več bo pa itak sama napisala


Čaki, čaki, jaz sem ti pa mal več napisala user posted image  

Dodajam še to, da je naše dete sesalo (pa ne prstka) in sma se obe z G ful smejale, res je bil luškan. Rito je obrnil na drugo stran, glavico pa ima še vedno dol in bo tako tudi ostal. Je rekla G, da je ful lep otroček, ravno pravšnji, se je pa itak spet razkazoval čez cel ekran. Kaj češ, taprav dec. No, zdej se mora še sam odločt, kdaj bo šel ven user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
4.8.2009 21:20:05   
Reby
gigi - o, pridna, boš začela laufat, upam, da te ne bo tvoj dekoltejčič preveč oviral pri teh podvigih user posted image
aquica - super za skorajšnji nizki start pri Reškotu user posted image
sonček - tvojega škrata sem pa že prav pogrešala, dobr, da grem že prot koncu, zdej se mi lahk mal cuker poveča user posted image
Bebiii, Zarja, lana - helou
Madonca, dans ste pa po dolgem cajtu celo neki naklofale user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
4.8.2009 21:20:30   
Rakica_80
Reby, supeeercaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja nimaš kej, super starši-super decuser posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
4.8.2009 21:21:32   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: Reby



Madonca, dans ste pa po dolgem cajtu celo neki naklofale user posted image



Ja ja, se začenja spet sezonauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
4.8.2009 22:48:21   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33


IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

...saj je vsak večer user posted image ...ti ti...

Lako tebi



...zdej boš rekla da je pa pri tebi kaj drugače user posted image ...


IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Midva 2x na danuser posted image user posted image





user posted image ...kok ti pa uspe ko si 10 ur odzuni user posted image




ja kako, gloria, saj ima dan 24 ur ... veš kolikokrat bi še lahkouser posted image


...ha ha ha user posted image ...ste pa hitra user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
4.8.2009 22:49:31   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
4.8.2009 22:52:10   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

takle forwardiram sms....

ctg super, v glavnem vse ok...

no sej več bo pa itak sama napisala


Čaki, čaki, jaz sem ti pa mal več napisala user posted image  

Dodajam še to, da je naše dete sesalo (pa ne prstka) in sma se obe z G ful smejale, res je bil luškan. Rito je obrnil na drugo stran, glavico pa ima še vedno dol in bo tako tudi ostal. Je rekla G, da je ful lep otroček, ravno pravšnji, se je pa itak spet razkazoval čez cel ekran. Kaj češ, taprav dec. No, zdej se mora še sam odločt, kdaj bo šel ven user posted image



...evo tole jaz ful pogrešam...ta filing.....kok je zanimivo da ko smo noseče komi čakamo otročke ko pa se rodijo pa pogrešamo trebušček,brcike user posted image ....uživaj še malouser posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
4.8.2009 22:53:24   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

IZVIRNO SPOROČILO: Reby



Madonca, dans ste pa po dolgem cajtu celo neki naklofale user posted image



Ja ja, se začenja spet sezonauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



...ja res je...september je tu......čim več nosečk hočem tuki gor user posted image user posted image ....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
5.8.2009 6:35:12   
Reby
Dobro jutro!
No, pa glih zdej se začenja sezona, ko ne bom mela toliko časa gor viset user posted image

user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
5.8.2009 7:39:04   
loremi
Dobro jutro,

ja Reby, kdo nam bo pa potem stregel take slastne jutranje kavice user posted image .
Aha, še mal, pa se spoznaš s svojim luškanim detetom user posted image .


Lep dan želim vsem!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
5.8.2009 8:45:54   
lana70
morgeeeeeen...en lep dan vam želim

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
5.8.2009 9:42:08   
gigi1
Helou user posted image

Reby user posted image  user posted image  user posted image . Sem vedla, da bo vse super user posted image

Zarči sva približno glih user posted image  user posted image  user posted image . Jaz sem tudi včeraj trenerke gledala, pa so se mi vse zdele nekam pretople user posted image

Mišmišu a tebe niso učil, da se starejših ne sme zaj.bavat? user posted image  user posted image  user posted image

No, da potolažim vašo radovednost. Sem se odpravila laufat in mi je ratalo laufat celo minuto user posted image  user posted image  user posted image . Pol se pa prestavila v 5. in nadaljevala s sprehodom. Sem skor dušo spustila v tej minuti. Še zmer globok diham user posted image .
Nikoli v lajfu nisem laufala ali se ukvarjala s kakšnim športom. Sem probala s tenisom in sem parkrat skup padla, pa sem nehala. Tud kot otrok sem bila sposobna laufat le na 100m ostalo so bili pa porazni rezultati.
No...bom probala jutri 2 min user posted image . Če bo volja močna, mogoče uspem s takim tempom čez eno leto laufat že pol ure user posted image  user posted image  user posted image



_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
5.8.2009 10:01:04   
Anonimen
Ojla.

bebiii, potem se bomo pa spet videle. user posted image

aqua, sem vesela zate, da imaš določen štartni dan!!! user posted image user posted image user posted image user posted image Bomo skupaj trepetale.

sonček, super stimulacija.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Luškan je tale tvoj Lovro.

reby, super!!! Sedaj je pa počasi res že čas, da vaju pride obiskat.  joj, pa kakšna lepa kavica.. js pa na montiju. user posted image

gigi, sej veš kako pravjo - počas se daleč pride.. user posted image   user posted image   user posted image



(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
5.8.2009 10:27:47   
blanč
Gigi dejmo, gigi dejmo vsaj dve minuteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
5.8.2009 10:51:45   
cukica
Dobro jutro ali dober dan vsem,jaz grem na pregled po operaciji pregrade in me že prav firbec matra kaj bodo povedal.
Vam sporočim !

Lep pozdrav vsem in lep dan še naprej

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
5.8.2009 11:25:02   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Zarči sva približno glih user posted image  user posted image  user posted image . Jaz sem tudi včeraj trenerke gledala, pa so se mi vse zdele nekam pretople user posted image

No, da potolažim vašo radovednost. Sem se odpravila laufat in mi je ratalo laufat celo minuto user posted image  user posted image  user posted image . Pol se pa prestavila v 5. in nadaljevala s sprehodom. Sem skor dušo spustila v tej minuti. Še zmer globok diham user posted image .
Nikoli v lajfu nisem laufala ali se ukvarjala s kakšnim športom. Sem probala s tenisom in sem parkrat skup padla, pa sem nehala. Tud kot otrok sem bila sposobna laufat le na 100m ostalo so bili pa porazni rezultati.
No...bom probala jutri 2 min user posted image . Če bo volja močna, mogoče uspem s takim tempom čez eno leto laufat že pol ure user posted image  user posted image  user posted image




Zdravo, punce moje. Kako ste kaj? Evo mene, prilezla iz ilegale po parih mesecih. Da počasi spet štartamo, se razume (ata se je namreč že vrnil z dopusta...).

Žižetka, tole z džogingom je superca, obljubim. Sicer pa nič skrbi, saj veš, kako gre to pri puncah...štartaš z a-veš-kolk-luštno-majčko-sem-kupila....pa tooolk-srčkane-superge (punce brez tega pač ne gremo na led). No, in potem vse te luškane stvari gledaš ene par dni, potem imaš pa malslabo vest (saj si jih vendar kupila za resno uporabo, a ne!?!), no pol pa imaš še mal slabšo vest...In po kakih dveh tednih se končno zbrcaš ven. In greš v akcijo. In je porazno. Zadeva nikamor ne gre, noge imaš kot iz svinca in sploh ti ni jasno, kako da drugi zgledajo tako navdušujoče aerobično lahkotno. Si misliš, da mora bit nekje neka finta. Najbrž v tehniki...Ampak veš, ni vrag, potem zadeva kar nekako steče. Daj poročaj, kako ti bo šlo. Saj veš, da bomo lahko dihale s tabouser posted image

Sicer pa vas grem še malo prebrat za nazaj. Biba je namreč, malomarnica, kar nekaj stvari najbrž gladko zgrešila... En velik user posted image vsem.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
5.8.2009 11:35:54   
miska73
BibekTolstojBond pa kej si ti?
Sem tu močo pogrešal

Gigi user posted image user posted image user posted image
Moj nasvet... organizirana vadba.
Jst sem z laufanjem bila vedno približno toliko domača, kot si ti opisala.

Sonči Kaki cuker je pa Lovro. Pa pravi velik fant je že. user posted image

Gloria a pol so potresi pri vas...

Še mal pa bodo stekle avgustovske akcije. user posted image user posted image


(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
5.8.2009 11:44:44   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi



bebiii, potem se bomo pa spet videle. user posted image





Suzi, kdaj pa smo se jaz pa ti videleuser posted image ? No lepo, sem vesela, da se bova spoznaleuser posted image

Reby, obljubim, če bom jaz postala srečkauser posted image , da bom limala kavice jutranje- vsako jutrouser posted image no dobro, kakšna kavica tudi paše popoldanska a ne?user posted image user posted image user posted image

Lep dan vseeeeemuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
5.8.2009 13:27:27   
lana70
oo, žiži, vsaka čast!! user posted image user posted image user posted image  že to, da si se obula in spravila ven je podvig...pa nisem verjela da se boš spravila v superge..to ti zanalašč, auser posted image user posted image user posted image ...drgač pa..dsanes minuta, jutri dve...počasi, pa boš našla tempo, ki ti paše in vsak dan več boš lahko prelaufala...držim pesti.....

meni je pa vsak dan slabše, za pop.......celo noč mi je bilo tako slabo, da sem bila prepričana, da bom bruhala in sedaj imam želodec tudi v grlu...za znoret, pa kolko časa to traja????

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
5.8.2009 13:40:34   
Rakica_80
Lana70, kaaaj jamrašuser posted image user posted image user posted image , jaz bi tudi tako, sam ne od piva, ampak oduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sej bo boljše, prvo trimesečje je takouser posted image se da zdržat valda ne?user posted image
Kako si mi kej drugače, razen slabosti, kaj počenjata?
Se bosta kej oglasila v Kopru?

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
5.8.2009 13:44:15   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Lana70, kaaaj jamrašuser posted image user posted image user posted image , jaz bi tudi tako, sam ne od piva, ampak oduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sej bo boljše, prvo trimesečje je takouser posted image se da zdržat valda ne?user posted image
Kako si mi kej drugače, razen slabosti, kaj počenjata?
Se bosta kej oglasila v Kopru?




aaaa,  ja ja lahko rečt, jaz sem tudi rekla, ni važno, sam da bom noseča...ampak to zdaj je pa že malo dooolga in huda!!! Imam namen prit dsol ja, do izi mobila naročit eno vgradno omaro....pa sem se danes vsedla v avto..sem imela do štacune skozi želodec v grlu user posted image ...najboljše, da prideš ti kaj naokrog...in kako si...pripravljena na nove boje?

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
5.8.2009 14:17:18   
mismis
Dober dan,

danes sem bolj med ta poznimi, so mi sovražniki (beri informatiki) zaplenili mašino, ki je v zadnjih izdihljajih, nato so mi pa dali neko nadomestno. Kr neki...

Loremi, kaj pa če bi ti prevzela kuhanje jutranje kavice, ko bo naša Reby uživala sadove svojega dela user posted image user posted image user posted image . Tako ali tako si med prvimi gor.

Reby, akcija ali ne, sezona gor ali dol, ti boš kmalu zaposlena z bolj prijetnimi opravili. Imaš pa prav, ti si mi včeraj v sms več napisala, pa sem malo gruntala, da ne vem, kaj od tega bi ti napisala za javnost, potem sem pa napisala samo epiloguser posted image

Žiži, nije to, da ja zaje.bavam starejše, več koga stignem user posted image user posted image user posted image . Pa saj ti mene vešuser posted image . Vidim, da si se le odpravila laufati, jo no, minuta je ipak več, kot nič minut, saj veš kako pravijo, počasi se žabo dere user posted image . S tem tempom boš do konca tedna že prelaufala minuto in 48 sekund. user posted image

SSuzi, kdaj pa ti štartaš. Ali imaš že datum za dvig stimulacije?

Cukica, upam da bodo rezultati dobri in obetavni user posted image

Lana, rečemo po šolsko, da slabosti trajajo do nekje 12 tedna.
Jaz pa upam, da jih bo konec do konca avgusta,
ko pridem jaz z dopusta,
da se končno dobimo in
tisti 40+ piknik naredimo (rima je naključna user posted image user posted image user posted image ).

BEBIII, kdaj torej greš ti po špike? Ali moraš čakati, da user posted image  pride?

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
5.8.2009 14:27:29   
cukica
Sem zelo vesela maternični vhod končno čist brez pregrade,maternica večja lepe oblike in vse kot bi moralo biti,sluznica lepe.
Komaj čakam september,....
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
5.8.2009 15:41:29   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Lana, rečemo po šolsko, da slabosti trajajo do nekje 12 tedna.
Jaz pa upam, da jih bo konec do konca avgusta,
ko pridem jaz z dopusta,
da se končno dobimo in
tisti 40+ piknik naredimo (rima je naključna user posted image user posted image user posted image ).




itaaaak, user posted image , kako je že rekla, mislim da žižetka - pa z lavorjem okrog vratu...user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?