|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lyoness?!
1.8.2009 15:02:53   
ROZSI
Danes sem slišala o neki kartici ugodnosti LYONESS!?Ali mogoče kdo zna kaj več o tej zadevi??
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lyoness?!
1.8.2009 16:39:35   
rija
Mam kartico, ker mi jo je brat naročil....drugače pa nimam pojma. Pa trgovine očitno tudi ne, ker sem jo želela predložiti v Mullerju, ki je bojda član Lyonessa, pa niso nič vedeli o kakšni kartici? nO, mogoče samo v ms ne....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ROZSI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lyoness?!
1.8.2009 16:49:15   
Anonimen
Pojma  nimam, prvic slisim.
Ampak od mene to niti ne gre pricakovati, se Mercator Pike nimam user posted image . Vem pa, da obstaja user posted image . To je ze kar nekaj.

(odgovor članu ROZSI)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lyoness?!
2.8.2009 10:38:18   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Mam kartico, ker mi jo je brat naročil....drugače pa nimam pojma. Pa trgovine očitno tudi ne, ker sem jo želela predložiti v Mullerju, ki je bojda član Lyonessa, pa niso nič vedeli o kakšni kartici? nO, mogoče samo v ms ne....

jz jo mam tud... tkole je... zaenkrat kartica še ne velja povsod, ker vse trgovine še nimajo teh pos terminalov... mislim da bojo mal drugačni... zaenkrat si za lidl in muller naročiš bone in z njimi plačuješ... jz že kakšen mesec kupujem na bone... ko pa pridejo v vsea trgovine terminali, pol se bo pa s kartico plačevalo... je pa huda zadeva in se full splača

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lyoness?!
2.8.2009 20:16:02   
Sibil_
Kje pa to naročiš in kolk se dejansko splača?

KAkšen link bi bil dobrodošel ...user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lyoness?!
2.8.2009 22:52:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: rija

Mam kartico, ker mi jo je brat naročil....drugače pa nimam pojma. Pa trgovine očitno tudi ne, ker sem jo želela predložiti v Mullerju, ki je bojda član Lyonessa, pa niso nič vedeli o kakšni kartici? nO, mogoče samo v ms ne....

jz jo mam tud... tkole je... zaenkrat kartica še ne velja povsod, ker vse trgovine še nimajo teh pos terminalov... mislim da bojo mal drugačni... zaenkrat si za lidl in muller naročiš bone in z njimi plačuješ... jz že kakšen mesec kupujem na bone... ko pa pridejo v vsea trgovine terminali, pol se bo pa s kartico plačevalo... je pa huda zadeva in se full splača


kje pa naročiš te bone? na njihovi spletni strani?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lyoness?!
2.8.2009 22:53:08   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Kje pa to naročiš in kolk se dejansko splača?

KAkšen link bi bil dobrodošel ...user posted image


sibilka, ti jo naročim če želiš....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lyoness?!
2.8.2009 22:59:11   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Pojma  nimam, prvic slisim.
Ampak od mene to niti ne gre pricakovati, se Mercator Pike nimam user posted image . Vem pa, da obstaja user posted image . To je ze kar nekaj.


Mič nisi edina, pri prvem in pri Piki.

Mi gre že malo na živce, ker mi v vsaki trgovini molijo neke kartice zvestobe, ki jih moraš nujno ves čas s sabo nosit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lyoness?!
3.8.2009 10:56:21   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Kje pa to naročiš in kolk se dejansko splača?

KAkšen link bi bil dobrodošel ...user posted image

ne vem če se lahko kr tako naročiš... to ti ne morm garantirat,... k mi smo pršli tko notr, da je kolegica vpisala mojga partnerja, pol je pa on mene vpisal... tko da te vedno nekdo priporoči

tole je pa link do strani podjetja
http://www.lyoness.ag/SI/

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lyoness?!
3.8.2009 10:59:08   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: rija

Mam kartico, ker mi jo je brat naročil....drugače pa nimam pojma. Pa trgovine očitno tudi ne, ker sem jo želela predložiti v Mullerju, ki je bojda član Lyonessa, pa niso nič vedeli o kakšni kartici? nO, mogoče samo v ms ne....

jz jo mam tud... tkole je... zaenkrat kartica še ne velja povsod, ker vse trgovine še nimajo teh pos terminalov... mislim da bojo mal drugačni... zaenkrat si za lidl in muller naročiš bone in z njimi plačuješ... jz že kakšen mesec kupujem na bone... ko pa pridejo v vsea trgovine terminali, pol se bo pa s kartico plačevalo... je pa huda zadeva in se full splača


kje pa naročiš te bone? na njihovi spletni strani?

imaš 3 načine naročanja bonov...
1) preko njihove strani, samo morš že met njihovo kartico in PIN kodo (jz je zdej še nimam, ker še čakam na kartico)
2) spirntaš obrazec z njihove strani in pošlješ po pošti
3) pokličeš po telefonu in se zmente - ponavad ti pol una punca (receptorka) reče da kr po mailu pošlješ - vsaj tko je men rekla... tko da pol v mail napišeš kere bone b rada, za kero vrednost, pa svojo uporabniško številko in telefonsko številko... jz jih glih dons pričakujem da pridejo naslednji boni..

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lyoness?!
6.8.2009 9:26:28   
Blueeyes
aja, pa mislim da ne piše o vsem na spletni strani, tko da če mate kakšno vprašanje mi lahko na ZS pišete... če pa rabte kartico pa se tud lahko zmenimo user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lyoness?!
6.8.2009 9:52:02   
moja malenkost
In koliko prišparaš?

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lyoness?!
6.8.2009 10:18:36   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: moja malenkost

In koliko prišparaš?

od vsazga nakupa dobiš 1% nazaj.. pol je pa kle še verižna stvar k še od drugih dobivaš ti .. tko da se kr nabira počas user posted image

< Sporočilo je popravil Blueeyes -- 6.8.2009 10:19:10 >

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lyoness?!
17.8.2009 13:24:33   
JAPE
Blueeyes koliko časa pa si ti že v tem? Ali se ti je že kaj obrestovalo? kako pa gledaš na to "piramido"?

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lyoness?!
17.8.2009 13:41:04   
Detece
To naj bi v drugih deželah že delovalo, tudi v sosednji Avstriji. Je neke vrste mrežni marketing...Če želiš pa imeti neko mrežo pod sabo, so pa tudi neki vložki, od 50 eur naprej....neki takšnega no, sem bila enkrat na enem sestanku...
Imam pa nekaj prijavnic še doma, če katera želi kartico.

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lyoness?!
18.8.2009 9:48:22   
Urko15
Sam sem se včlanil v Lyoness s pomočjo prijatelja (finančni direktor), ki mi je vse skupaj tudi predstavil in svetoval. Dejstvo je da sistem deluje in če imaš v mislih, da lahko nekaj privarčuješ in ne obogatiš potem je stvar OK. Pri Mullerju npr. dobiš 8% rabata s tem ko si član Lyoness.
Sam predvsem uporabljam bone pri Lidl-u in Muller-ju ter spletno nakupovanje v Avstriji (TUI, OTTO, La redoute, Forstinger..). S kartico pa lahko operiraš v določenih restavracijah in podjetjih. Ampak pozor, to ni plačilna kartica, ampak se na njej le zabeleži tvoj nakup, da se potem lahko obračuna rabat.
Sedaj pa še čakam, da pride še OMV (pogodba je že podpisana) tako da bom tudi tankal ceneje (pa kurilno olje...).
Pa saj niso ogromne vsote, ampak nekaj pa je le. Resda je vse skupaj ena piramida ampak ne gre v neskončnost, saj lahko pobereš 0.5% rabata le od tistih ki so največ dva nivoja pod tabo, potem pa se ustavi. Ko se nabere skupaj 10 EUR , pa ti to nakažejo na Osebni račun. Vse skupaj lahko spremljaš na Internetu, ko postaneš član.

Torej, če koga zanima, pa naj me kontaktira.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lyoness?!
18.8.2009 11:22:45   
JAPE
Urko15, kako pa izgleda spletno nakupovanje v Avstriji? Ali ima npr. OTTO kataloško prodajo kot v Sloveniji. Ali se v Sloveniji pri OTTO ne da naročat s to kartico?
Ali bo notri tudi katera od drugih živilskih trgovin, npr. mercator, spat, tuš,....?

(odgovor članu Urko15)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lyoness?!
18.8.2009 12:04:17   
Urko15
Ja v Avstriji je pač tako, da moraš imeti tam kakšnega prijatelja ali naslov kamor lahko pošljejo robo. Slovenski OTTO trenutno še ni v tem sistemu, saj je Lyoness tukaj šele eno leto, ampak ponavadi se stvari iz Avstrije počasi selijo tudi k nam. La Redoute pa naprimer pošlje tudi na eno izmed 560 pošt v Avstriji, kjer te paket počaka o čemer te obvestijo po SMS. Potem lahko online kupuješ še v mytoys.de, kjer te poštnina v Slovenijo stane 16 EUR ...
OMV je sigurno že notri, za ostale živilske se pa samo govori o Spar oz. Interspar, medtem ko mercator in TUŠ  sigurno ne bosta, saj imata svojo kartico in sistem zbiranja točk oz. česarkoli že.
Vglavnem stvar se hitro širi po celi Evropi.

lp





(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Lyoness?!
18.8.2009 14:42:37   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: JAPE

Blueeyes koliko časa pa si ti že v tem? Ali se ti je že kaj obrestovalo? kako pa gledaš na to "piramido"?

jz sem zdej v tem 1 mesec, naši kolegi pa že kr neki časa... Ja v Avstriji je to v polnem teku... tm je tud v tem sistemu že tisoče trgovin in soritev, k jih zaenkrat pri nas še ni... ampak to se je pri nas šele začelo, tako da se storitve sproti notr dodajajo..

je res kot pravi Detece če pa daš notr še svoje denarne vložke, se ti bolj obrestuje.. Jz bom zdej dala notr 350€, da si zakupim 7 pozicij, in od vseh teh in naslednjih dobivam še dodatno denar od vsakega nakupa
 
urko15 tud mi že nestrpno pričakujemo bone za OMW.. baje zdej zelo v kratkem, da se že tiskajo

to pa itak.. to ni zato da obogatiš, ampak privarčuješ.. je kot kaqrtica Leclerc in podobne, za razliko v tem, da pri ostalih karticah dobiš denar na kartico in lahko zapraviš samo v njihovih trgovinah, pri Lyoness dobiš na denar na TR tko da ga ahko zapravljaš kjer hočeš

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Lyoness?!
23.9.2009 20:25:57   
martin32v
če koga še kej zanima glede tega nej mi piše da mu vse razložim. LP

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Lyoness?!
23.9.2009 20:34:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

Jz bom zdej dala notr 350€, da si zakupim 7 pozicij, in od vseh teh in naslednjih dobivam še dodatno denar od vsakega nakupa


Za 350€ user posted image

Kar naj imajo svoje popuste user posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Lyoness?!
24.9.2009 7:21:58   
pupika
Noben pa ni nič napisal kolikšna je članarina oz. koliko je potrebno plačati, da dobiš kartico, ker koliko sem razumela je bilo tistih 350E vložek, ki ga lahko položiš ali pa ne. Ali se motim?
Naj še kdo napiše koliko je obvezno potrebno plačati za pristop k njim, oz. da dobiš njihovo kartico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Lyoness?!
24.9.2009 7:30:18   
rija
jaz nisem plačala nobene članarineuser posted image

pa me tudi živi bog ne prepriča, da dam nekomu 350 eur za popuste....a ste si sploh zračunale, koliko bi morale potem nakupiti v dveh, treh trgovinah v slo, da bi to dobile nazajuser posted image

jaz v te mlm ne verjamem glih najbolje....še manj pa, odkar so me na firmi hoteli lyonessi skasirat 600 !!!! eur, da mi postavijo njihovo mašino, da bomo v njihovem sistemuuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Lyoness?!
24.9.2009 7:42:27   
pupika
rija kaj jo lahko še naročiš, imaš še vedno to možnost. Kajti če ne rabiš nič dat, bi jo jaz tudi mela.
Tistih 600E pa je tudi preveč, da si v njihovem sistemu.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Lyoness?!
24.9.2009 7:45:56   
rija
ja lahko, mislim....pošlji mi podatke na ZS, pa ti jo moj brat naroči, on je bolj v tem....jaz sem samo zato, ker mi jo je on kar naročiluser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?