|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 22:28:53   
Leela
no vidte zdaj bi pa prav prišli uni tulčki za stoje lulat v tapervare posode user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
4.8.2009 8:21:26   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
Potem se pa zgodi, da se kar med igro polula, čist nevede po moje, na mivko. Zadnjič se je tudi pokakala, edinkrat, in mi je prišla malo s strahom povedat. Pa smo slekle kopalke in kakec zavile v robček in dale v vrečko s smetmi, ki jo imamo vedno zraven. Tud če se na mivko polula, tisto dam na lopatko pa v vrečko.


No evo, pol te pa pol plaže čukasto gleda, kako lahko tvoj otrok tako lula... Meni je to kr nekej no... Zato mi je pa bedno zdej hodit na morje, kjer bi bil nagec (ga navajam na kahlo)- če bi se pa kaj zgodilo, bi pa po dopustu tu gor brala. Eh.

No ve, ki ne prenašate lulanja v morje in kamorkoli drugod kot v wc- kaj naj s takimi otročki, ki še ne znajo zadrževat in se uvajajo? Jih moramo v tej vročini v plenice tlačit? Kako pa se potem sploh lahko uvedejo? Najbrž bi morali biti po vaše kar doma??


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
5.8.2009 10:30:12   
Rozmarinka
 
FLASK_A: kako lepe fotke imas v podpisu ! Cestitke avtorju, prekrasne so ! user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
6.8.2009 7:20:22   
Jožica Č.
a ste že slišale za kartonaste kahlice za enkratno uporabo-za na pot ali plažo zelo učinkovito v bejbi centrih se dobijo 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
6.8.2009 13:42:55   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

ja kam pa nej dam 3 letnga otroka na plaži lulat! na plaži ni wcja. je peščena plaža. je pa grmovje pri kraju..a nej jo dam v grmovje? to bo pol šele dišalo, ko se urin razkraja tm na soncu, pa še kaka kača te lohk piči, ko lezeš not po grmovju..kam nej jo po tvoje dam pol lulat?


moj gre v grmovje, pol grem pa s kanglico po vodo in zalijem tam, kjer je lulal.
V morje pa definitivno ne! Če se vam gabi wc, naj lula v kahlico (ali kako manjšo skledico), pa jo pol nesite same na wc, da otroku ne bo treba hodit.

In vse tiste izjave v smislu, saj vsi drugi tako delajo, bom pa še jaz - to je izvirno zlo, da smo danes na taki točki varovanja okolja, kot smo. Priporočam pogled z druge strani: kako lahko od drugih pričakujem neko obnašanje, če ga sam nisem pripravljen sprejeti. Začneš pri sebi!

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
6.8.2009 13:52:50   
2ursae
aja, pa to, da ribe seksajo, pa kiti kakajo: za take nečistoče je tu morsko rastinje, pa ježki, kumare, ki to sfiltrirajo. Ja, namenjene so čiščenju nečistoč morskih prebivalcev, mi, ljudje, pa smo v morju gostje. Če še mi, turisti, dodajamo svoje, se nečistoča ne more očistit.

Pa glede uvajanja na kahlico: mi, ko se je naš odvajal, smo pač vlačili na plažo tudi kahlo in jo praznili na wc. Pa saj, če mu je v morju kdaj ušlo, ni panike, se pač zgodi, glavno je, da ga ne učiš, da je lulanje v morje v redu.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
6.8.2009 13:58:07   
ALWAYS LARA
in kam gre pol tisto lulanje, ki ga iz kahle nesem gor v wc, ki je oddaljen ne vem 200m od plaže? hmm..mogoče gre pa v vesolje? al pa ja ja ja že vem izpuhti? ne čak mal kam že?

in ja če lula v grmovje pa pol s kanglco splknem..kam gre že pol tisto lulanje??hmm..mogoče pa pajki v grmovju pojejo? al pa hmm..mogoče pa gre tut v vesolje?


sej sem že rekla ritke in lulike si dol zavežte, ker ste vsi eni packi..kamrkol se polulate al pa pokakate gre na konc tist V MORJE!

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
6.8.2009 16:07:22   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

in kam gre pol tisto lulanje, ki ga iz kahle nesem gor v wc, ki je oddaljen ne vem 200m od plaže? hmm..mogoče gre pa v vesolje? al pa ja ja ja že vem izpuhti? ne čak mal kam že?


ne moreš za 100% trdit, da gre direkt v morje, čisto možno je, da imajo greznico, ali pa kakšno čistilno napravo na kanalizaciji, vse je možno. Upaš, da imajo za to poskrbljeno, ti poskrbiš za svoje, oni pa za svoje.

IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

in ja če lula v grmovje pa pol s kanglco splknem..kam gre že pol tisto lulanje??hmm..mogoče pa pajki v grmovju pojejo? al pa hmm..mogoče pa gre tut v vesolje?

 

lulanje razredčiš (da ne smrdi) in ja, gre v vesolje user posted image , no ok, le v atmosfero - izhlapi. Ajoj, saj res, katastrofa, imaš prav, konča v morju - v obliki dežja. Tega pa res ne smemo dovolt user posted image , zakaj bi se matral, če pa na koncu vse konča v morju...

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
6.8.2009 16:16:40   
TiaSara
In ko smo že pri varovanju okolja - ko odneseš kahlo na WC moraš potem še splahniti WC za kar porabiš dragoceno pitno vodo, potem si pa še roke umiješ z milom - da na koncu vse skupaj konča v morju in ga bolj obremenjuje, kot če bi opravili kar tam. In morju veliko bolj škodijo naše kreme in olja za sončenje kot pa naš urin. Je pa res, da je na kopališčih koncentracija že kar velika.  Sicer pa letos na plaži nisem opazila kaj dosti ljudi,  ki bi prav pogosto odhajali iz plaže na WC - potem pa ne vem, ali imajo tako velik mehur?

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
6.8.2009 21:30:50   
2ursae
ma ja, saj absolutno pravilnega odgovora itak ni. Vsak naredi kot se mu zdi prav, saj smo vsi razumni odrasli. Morda je pa še boljš, da delamo različno, da se efekt malo razprši user posted image .



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   [Brisano sporočilo]
6.8.2009 21:40:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
6.8.2009 21:41:36   
čebelica01
sej to sem že povedala ,pa še kar naprej o tem lulanjuuser posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   [Brisano sporočilo]
6.8.2009 21:42:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
7.8.2009 0:15:17   
2ursae
evo, tule je odgovor: KLIK user posted image  - lulali bomo v kantice za gorivo user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
7.8.2009 10:22:57   
anitaz
A za kužke imate tudi skodelice in mini wc-je sabo?user posted image user posted image  

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
9.8.2009 23:08:42   
valči
Ja,popolnoma se strinjam z 2ursae,ker je lepo napisala.Namreč mojo pupo bomo letos na plaži dajali lulat na kahlo,ker se je 14. dni nazaj odvadila plenice.In doma tudi ima kahlo zunaj,jo hodim not praznit,ker če jo na hitro pritisne,vidi kahlo in gre sama.Ravno tako bo na plaži.Pogostejer,kot na eno uro tak ne hodi.In v kampu bom pravtako počela.

Se pač s kahlico sprehajala do wc-ja.user posted image

Tavečjadva tudi ne lulata v morje-ne moreta.WC-ji so blizu,zelo urejeni,ker smo v enem super kampi,kjer je res red in čistoča,vsakič,ko gremo,čistilke glancajo.

Smo pač taki,pa ne gledam tako na to,da gre vse v morje.Saj res gre.

Gre se mi zato,da otrokom vcepiva v pozavest,kaj je kulturno delat in kaj ne.
Pač smo komplikatorji.Meni se to ne zdi tako slabo.

Aja,pa da napišem,da smo nudisti,pa to taki,da na sekret hodijouser posted image
Sigurno pa ne ediniuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
16.8.2009 7:09:57   
ksenija12
Nas je dolgo mučila dilema, kako rešiti zadevo lulanja na plaži..pa da povem, kakšen način smo našli:) Vedno imamo s seboj ene 3 plenice (ta mali 18 mesecev jih še rabi, starejši skoraj 3 leta pa več ne). In ko mora starejši lulat ali kakat, šibamo k našemu ležalniku, tam mu dam gor plenico, vanjo se takrat polula ali pokaka, potem pa jaz plenico zavijem in pospravim..evo, najboljši način, ki bo ziher lahko laufal vsaj še kakšno leto (dokler bomo imeli plenice zaradi tamalega na rezervi..). Je pa res, da starejši zmeraj pove, ko ga lulat in to lahko reguliramo..

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
16.8.2009 13:42:17   
Dudica1
hmmm mi smo imeli na plaži tako betosko ograjo in ob njej borovce in je hodu ke zadaj lulat,kakat pa na wc ki je bil malo stran.user posted image

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
17.8.2009 7:00:11   
zojabor
Tudi midva z možem sva vedno kolebala kam, ampaka roko na srce, kje pa pristan urin in še kaj iz stranišč, kot je meni znano je večina speljana v morje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
17.8.2009 13:31:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

Ljudje smo si različni. Vendar ne glede na vse sem mnenja, da v kolikor obstaja možnost WC-ja bi ga naj uporabljali, ne pa da zavestno počnemo nekaj, kar ni higiensko.

Tudi hoteli bodo morali spremeniti svojo politiko, ampak najprej se moramo spremeniti mi.

Da nam bo samoumevno, da če nekje priredimo pojedino v naravi, da vzamemo smeti s sabo, da če gremo nabirat gobe, da jih ne teptamo, da ne odvržemo plastenko od pijače katero smo spili v gozdu, da leži tam še naslednjih 50 let. Da če gremo v gore, da smeti gredo z nami v dolino.

Marsikaj se moramo naučiti.


Ne glede na vse kar je nastalo iz te debate, bi še samo 1-x ponovila bistvo zakaj sem sploh se spuščala v debato tu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
17.8.2009 18:45:03   
Jessy
Najbolj eko je kar v morje.user posted image Ne potrebujes papirja za brisanje, niti mila za umivanje rok, rok si ni treba nikamor obrisat, pa se na vodi prisparas pri splakovanju in umivanju rok.

Prej ali slej bo tisti urin priplaval do morja, pa ce je bil spuscen na WC-ju ali pa ne.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
13.10.2009 12:28:00   
laurine
mal hecno in naivno se mi zdi ko pa je vsa kanalizacija tko al tko napeljana v morje. hočeš nočeš konec koncev vsi lulamo v morje, direktno ali posredno. hecna debata.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 147
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?