|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 19:01:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ???
11.8.2009 19:12:24   
Vijoličarka
Dragi frog, kdo pa pravi, da je življenje vedno fer? Včasih en sam trenutek nepremišljenosti in nepazljivosti za vedno spremeni življenje. Nekateri postanejo invalidi, drugi ugasnejo življenje sočloveka, eni postanejo očetje in tako naprej.

Informacije so danes vsakomur dostopne. Treba je ravnati odgovorno in se lahko izogneš marsikateri neprijetni situaciji ali celo nesreči. Žal se marsikdo požvižga na pameten nasvet, dokler ni do vratu v govnu. Takrat je prepozno.

Zgodovina pretežno ni bila pravična do žensk. Pred sprejetjem množične uporabe kontracepcije so morale ženske rojevati po 10 otrok in več in zato mnogim spolnost ni bila prav noben užitek, ampak vir strahu. Na to so se moški večinoma požvižgali. Naskakovali so, ker jim je pasalo, ostalo jih ni brigalo. Če so zapeljali lahkoverno dekle in je potem zanosila, ona ni imela nobene izbire - morala je roditi in pogoltniti 'sramoto' ali pa iti sama v smrt, gospod pa so jo lahko odkurili, če se jim je tako zahotelo.

Kaj bi ti pravzaprav rad? Zakon, ki bi naložil ženski, da naj gre/ne gre delati splav, pač naredi tako, kot se odloči moški? Kakor pač moškemu paše?

Ne bo šlo. Še vedno je ženska tista, ki bo nosila in rodila otroka in opravila levji delež, če ne že vse delo. Zato je odločitev njena.

In ker je končna odločitev njena, se morajo moški, ki tradicionalno menijo, da je zaščita ženska stvar, temu prilagoditi, če so pametni. Poleg tega, da se skoncentrirate na to, da vam 'bo lepo', se skoncentrirajte tudi na to, kako trosite svoje seme. Če ne želite, da vaše seme vzklije, potem tudi poskrbite za to. In ker nič ni 100%, potem ne hodite v posteljo z ženskami, ki so nestabilne. Ko enkrat seme oddaste, izgubite pravico, da bi odločali o njegovi usodi.

Mene in še na tisoče deklet moje generacije so vzgajali v stilu: 'da ne boš kaj domov prinesla'. Čas je, da začnejo tudi fante vzgajati v stilu: 'da ne boš okrog trosil'.

Imam občutek, da si je ta ženska vsaj podzavestno, če ne že zavestno želela otroka. Ja, to je nevarnosti, ki grozi moškim, ki se 'želijo imeti lepo', ampak so čisto sami krivi, če se ujamejo na limanice.

Zdi se mi prav, da otroka priznaš in plačuješ preživnino. Če ne želiš stikov z njim, se resno pogovori z materjo, naj te pusti pri miru.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ???
11.8.2009 19:22:38   
eternety
Dejstvo je, da je ženska noseča in bo otroka obdržala. Edino pravilno se mi zdi, da samo ženska lahko odloča, če bo naredila splav ali ne, saj gre za njeno telo.  Brezveze sem mi zdi debatirati ali je kriva ona ali on. Vsi delamo napake in kasenje je treba sprejeti posledice svojih dejanj in zanj prevzeti odgovornost. Žal, vsaka šola nekaj stane.  Frog čim prej se sooči z nastalo situacijo, ker zbežati stran več ne moreš. Boš pač plačeval preživnino. Bolj me skrbi drugo dejstvo, da bo nedolžni otrok trpel, saj se bo celo življenje spraševal zakaj se mu je oče odpovedal. Itak noben denar na svetu ti ne odtehta očetovske ljubezni. Če boš lahko s tem živel pa ti lahko rečem le "have a nice life".

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ???
11.8.2009 19:28:32   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Dragi frog, kdo pa pravi, da je življenje vedno fer? Včasih en sam trenutek nepremišljenosti in nepazljivosti za vedno spremeni življenje. Nekateri postanejo invalidi, drugi ugasnejo življenje sočloveka, eni postanejo očetje in tako naprej.

Informacije so danes vsakomur dostopne. Treba je ravnati odgovorno in se lahko izogneš marsikateri neprijetni situaciji ali celo nesreči. Žal se marsikdo požvižga na pameten nasvet, dokler ni do vratu v govnu. Takrat je prepozno.

Zgodovina pretežno ni bila pravična do žensk. Pred sprejetjem množične uporabe kontracepcije so morale ženske rojevati po 10 otrok in več in zato mnogim spolnost ni bila prav noben užitek, ampak vir strahu. Na to so se moški večinoma požvižgali. Naskakovali so, ker jim je pasalo, ostalo jih ni brigalo. Če so zapeljali lahkoverno dekle in je potem zanosila, ona ni imela nobene izbire - morala je roditi in pogoltniti 'sramoto' ali pa iti sama v smrt, gospod pa so jo lahko odkurili, če se jim je tako zahotelo.

Kaj bi ti pravzaprav rad? Zakon, ki bi naložil ženski, da naj gre/ne gre delati splav, pač naredi tako, kot se odloči moški? Kakor pač moškemu paše?

Ne bo šlo. Še vedno je ženska tista, ki bo nosila in rodila otroka in opravila levji delež, če ne že vse delo. Zato je odločitev njena.

In ker je končna odločitev njena, se morajo moški, ki tradicionalno menijo, da je zaščita ženska stvar, temu prilagoditi, če so pametni. Poleg tega, da se skoncentrirate na to, da vam 'bo lepo', se skoncentrirajte tudi na to, kako trosite svoje seme. Če ne želite, da vaše seme vzklije, potem tudi poskrbite za to. In ker nič ni 100%, potem ne hodite v posteljo z ženskami, ki so nestabilne. Ko enkrat seme oddaste, izgubite pravico, da bi odločali o njegovi usodi.

Mene in še na tisoče deklet moje generacije so vzgajali v stilu: 'da ne boš kaj domov prinesla'. Čas je, da začnejo tudi fante vzgajati v stilu: 'da ne boš okrog trosil'.

Imam občutek, da si je ta ženska vsaj podzavestno, če ne že zavestno želela otroka. Ja, to je nevarnosti, ki grozi moškim, ki se 'želijo imeti lepo', ampak so čisto sami krivi, če se ujamejo na limanice.

Zdi se mi prav, da otroka priznaš in plačuješ preživnino. Če ne želiš stikov z njim, se resno pogovori z materjo, naj te pusti pri miru.


Ful dobro povedano!!!!!
Edino še to...lahko ga pustijo na miru, samo plačevat pa bo še vseeno moral...

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ???
11.8.2009 19:48:07   
pipika 13
Kar nekaj vprašanj imam:
- A si jo vprašal, če je zaščitena?
- Kako lahko zahtevaš, da ubije živo bitje? Bi ga ti ubil? Hja, na žalost nimaš te možnosti in če bi jo imel, dvomim, če bi. Lahko je govorit, ko moraš pa sam naredit, pa je malce drugače.
- Zakaj se mi zdi, da si poročen in bi rad vse zatauškal?
- Zakaj nisi nataknil kondoma? Vidiš, tako je, če razmišljaš samo z spodnjo glavo in ko greš v seks samo zaradi užitka in ne tudi zaradi ljubezni.


Oba sta odgovorna in nobeden od vaju se ne more umaknit. Odločitev je njena. To je isto, kot da bi nekdo od tebe zahteval, da se kastriraš ali steriliziraš.

Poslej ****nja, nema kajanja - pravi balkanski pregovor.



_____________________________

5. 1. ob 23.30 nas je končno s razveselil naš sonček David, mamino in atkovo veselje.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ???
11.8.2009 19:54:11   
Anonimen
ce ze razmisljate, da je pametno naredla da je do otroka prisla....
men se ne zdi pametna, ce je izbrala brezposelnega...

(odgovor članu pipika 13)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ???
11.8.2009 20:05:02   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: pipika 13

Oba sta odgovorna in nobeden od vaju se ne more umaknit. Odločitev je njena. To je isto, kot da bi nekdo od tebe zahteval, da se kastriraš ali steriliziraš.


no, no....pretiravat pa ni trebauser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pipika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ???
11.8.2009 20:05:20   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Dragi frog, kdo pa pravi, da je življenje vedno fer? Včasih en sam trenutek nepremišljenosti in nepazljivosti za vedno spremeni življenje. Nekateri postanejo invalidi, drugi ugasnejo življenje sočloveka, eni postanejo očetje in tako naprej.

Informacije so danes vsakomur dostopne. Treba je ravnati odgovorno in se lahko izogneš marsikateri neprijetni situaciji ali celo nesreči. Žal se marsikdo požvižga na pameten nasvet, dokler ni do vratu v govnu. Takrat je prepozno.

Zgodovina pretežno ni bila pravična do žensk. Pred sprejetjem množične uporabe kontracepcije so morale ženske rojevati po 10 otrok in več in zato mnogim spolnost ni bila prav noben užitek, ampak vir strahu. Na to so se moški večinoma požvižgali. Naskakovali so, ker jim je pasalo, ostalo jih ni brigalo. Če so zapeljali lahkoverno dekle in je potem zanosila, ona ni imela nobene izbire - morala je roditi in pogoltniti 'sramoto' ali pa iti sama v smrt, gospod pa so jo lahko odkurili, če se jim je tako zahotelo.

Kaj bi ti pravzaprav rad? Zakon, ki bi naložil ženski, da naj gre/ne gre delati splav, pač naredi tako, kot se odloči moški? Kakor pač moškemu paše?

Ne bo šlo. Še vedno je ženska tista, ki bo nosila in rodila otroka in opravila levji delež, če ne že vse delo. Zato je odločitev njena.

In ker je končna odločitev njena, se morajo moški, ki tradicionalno menijo, da je zaščita ženska stvar, temu prilagoditi, če so pametni. Poleg tega, da se skoncentrirate na to, da vam 'bo lepo', se skoncentrirajte tudi na to, kako trosite svoje seme. Če ne želite, da vaše seme vzklije, potem tudi poskrbite za to. In ker nič ni 100%, potem ne hodite v posteljo z ženskami, ki so nestabilne. Ko enkrat seme oddaste, izgubite pravico, da bi odločali o njegovi usodi.

Mene in še na tisoče deklet moje generacije so vzgajali v stilu: 'da ne boš kaj domov prinesla'. Čas je, da začnejo tudi fante vzgajati v stilu: 'da ne boš okrog trosil'.

Imam občutek, da si je ta ženska vsaj podzavestno, če ne že zavestno želela otroka. Ja, to je nevarnosti, ki grozi moškim, ki se 'želijo imeti lepo', ampak so čisto sami krivi, če se ujamejo na limanice.

Zdi se mi prav, da otroka priznaš in plačuješ preživnino. Če ne želiš stikov z njim, se resno pogovori z materjo, naj te pusti pri miru.



tole je zelo realno napisano in se strinjam...podpišem se pa tudi pod kalba...se mi zdi še edin taprav desc tle gor :)

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ???
11.8.2009 20:08:59   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Zakaj bi pa morala biti ona kriva...lahko da je samo pametna...
Mogoče si je potihem želela otroka, resnega partnerja ni bilo, malo jo še preganjajo leta...in hopsala se najde en ki jo ima samo za sex. Seveda mu ona svojih želj ne pove, on je seveda niti ne vpraša in BUM...se je uresniči želja user posted image


pametnauser posted image

ma hinavka od hinavk.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ???
11.8.2009 20:13:10   
blaža
ben, ma kdo je rekel, da ga je okoli prinesla ? lahko, da sta se pač peštala, pa da nista imela s sabo kondomov in ko je vse skupaj prerastlo v strast,... se nista ustavla. In slučaaaajno, je ratalo. lahko tudi z predsemensko tekočino.

recimo. Samo hipoteza.



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ???
11.8.2009 20:14:46   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: frog

ja glej, vse lepo in prav v teoriji. nič nimam proti tej ženski, je v redu oseba. zaščite nisva oba uporabila. pač bili so trenutki ko sva se imela lepo. Nič več, nič resno. Sigurno je veliko od vas že bilo v taki ''zvezi'' - pač nama se je zalomilo, kaj naj rečem.


tebi se je zalomilo.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ???
11.8.2009 20:20:20   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Zgodovina pretežno ni bila pravična do žensk. Pred sprejetjem množične uporabe kontracepcije so morale ženske rojevati po 10 otrok in več in zato mnogim spolnost ni bila prav noben užitek, ampak vir strahu. Na to so se moški večinoma požvižgali. Naskakovali so, ker jim je pasalo, ostalo jih ni brigalo. Če so zapeljali lahkoverno dekle in je potem zanosila, ona ni imela nobene izbire - morala je roditi in pogoltniti 'sramoto' ali pa iti sama v smrt, gospod pa so jo lahko odkurili, če se jim je tako zahotelo.



Uh   j.e.bo.t.e ...


Kaj bi ti pravzaprav rad? Zakon, ki bi naložil ženski, da naj gre/ne gre delati splav, pač naredi tako, kot se odloči moški? Kakor pač moškemu paše?


Na grmado z njim. Popraviti zgodovinske krivice !

Imam občutek, da si je ta ženska vsaj podzavestno, če ne že zavestno želela otroka. Ja, to je nevarnosti, ki grozi moškim, ki se 'želijo imeti lepo', ampak so čisto sami krivi, če se ujamejo na limanice.


Nic pretresljivega, nobene grmade za zensko, ki "nategne" moskega samo za to, da dobi otroka, ki si ga zeli? Se ti niti najmanj ne zdi, da je to zloraba, da je neodgovorno, sebicno, nemoralno, grdo.... in ali bo zenska, ki je zmozna na prevaro dobiti otroka zmozna spremeniti se v odnosu do otroka. Hocem reci, da zensko, ki je pripravljena za tako zivljenjsko stvar nekoga prevarati, ne krasi morala ali dobrota, ki bi ji bile na kozi pisane za vzgojo otroka. Morda pa tako zrastejo prevaranti... ucijo se od malega....


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ???
11.8.2009 20:22:18   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ce ze razmisljate, da je pametno naredla da je do otroka prisla....
men se ne zdi pametna, ce je izbrala brezposelnega...



Kdor misli, da je pametno naredila, da je cloveka prevarala da je do otroka prisla je enako moralno in eticno sporen, kot drugi, katere tako obsoja.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ???
11.8.2009 20:28:35   
pipika 13
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: pipika 13

Oba sta odgovorna in nobeden od vaju se ne more umaknit. Odločitev je njena. To je isto, kot da bi nekdo od tebe zahteval, da se kastriraš ali steriliziraš.


no, no....pretiravat pa ni trebauser posted image



Saj vem, samo hočem mu dopovedat, da ene ženske si nikoli ne oprostijo, da so naredile splav. Vedno jih spremlja.

_____________________________

5. 1. ob 23.30 nas je končno s razveselil naš sonček David, mamino in atkovo veselje.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ???
11.8.2009 20:33:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ce ze razmisljate, da je pametno naredla da je do otroka prisla....
men se ne zdi pametna, ce je izbrala brezposelnega...



Kdor misli, da je pametno naredila, da je cloveka prevarala da je do otroka prisla je enako moralno in eticno sporen, kot drugi, katere tako obsoja.



cinizem

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ???
11.8.2009 20:34:37   
Anonimen
ampak, saj on nje ne sili na splav. "samo" noce nic z otrockom in njo imet.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ???
11.8.2009 20:45:55   
miapia
To je tudi njegova pravica. Če se je tako odločil, se je tako odločil. Mi pa tukaj moraliziramo na vse pretege. Oba sta odgovorna, zakaj se nista zaščitila, ne vemo, ona se je odločila za ne-splav, on pa otroka ne želi. Dilema? Niti ne. Ona naj otroka ima, preživnino je rekel, da bo plačeval, on bo pa živel naprej po starem z mislijo, da ima tam nekje otroka. Pa smo stvar rešili. Ali pač še ne? Je fer ali ni fer? Ne zdi se mi pa prav, da žensko častimo in uboga reva, on je pa ta grdi in edino kriv. Oba sta "kriva" in vsak naj odgovornost nosi na svoj način in plačuje ceno za tistih 5 min užitka.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ???
11.8.2009 20:47:41   
miapia
Kot da bi živeli v kameni dobi, res. Še Kremenčkova sta se verjetno zaščitila s kakšnimi usnjenimi oblekicami.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ???
11.8.2009 20:50:46   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Zgodovina pretežno ni bila pravična do žensk. Pred sprejetjem množične uporabe kontracepcije so morale ženske rojevati po 10 otrok in več in zato mnogim spolnost ni bila prav noben užitek, ampak vir strahu. Na to so se moški večinoma požvižgali. Naskakovali so, ker jim je pasalo, ostalo jih ni brigalo. Če so zapeljali lahkoverno dekle in je potem zanosila, ona ni imela nobene izbire - morala je roditi in pogoltniti 'sramoto' ali pa iti sama v smrt, gospod pa so jo lahko odkurili, če se jim je tako zahotelo.


Ja, dragi moji, to je bilo včasih, danes se piše pa 2009. Danes nobeni deklici ni treba pogoltniti sramote. Lahko se zaščiti ali pa preprosto reče ne. (razen v ekstremnih primerih, kot so zlorabe, ampak o tem ne bi)

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ???
11.8.2009 20:52:45   
frog
ah, vidim da je šlo že kar daleč z raznoraznimi hipotezami.
v redu, sem prasec pa vse druge žaljivke. I dont care. nekateri pametujete o zaščiti in bla bla. ja, poznam zaščito. sigurno ste vsaj enkrat v živlenju imeli tak sex ko vas je mal stiskalo kaj pa če... pa pač ni blo nič. bil sem lahkomiselen in sem verjel njej ko je rekla da ima ginekološke težave in da baje ne more zanosit. nisva sexala sam enkrat, ampak večkrat - s kondomi. ko pomislim za nazaj.. ja neumen sem bil..

in ja res je, sem v zvezi.. ampak takrat ko sem bil z njo ne. sedaj pa sem spet prišel skupaj z bivšo punco, ki pa čisto vse ve, ji ne skrivam ničesar.

Ona se je odločila da bo otroka obdržala. Jaz pa nisem tako hotel. Kaj pa če bi blo obratno. Jaz bi hotel otroka a ona ne... Ah, pri vsem tem bo res otrok trpel in se bo spraševal zakaj je tako.. ampak sprejel sem odločitev, tako kot jo je ona.



(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ???
11.8.2009 20:54:14   
frog
v bistvu me je samo zanimalo kakšne so moje opcije ( pravice in dolžnosti obenem..)

vse ostalo vem!

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ???
11.8.2009 20:57:42   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: frog

ah, vidim da je šlo že kar daleč z raznoraznimi hipotezami.
v redu, sem prasec pa vse druge žaljivke. I dont care. nekateri pametujete o zaščiti in bla bla. ja, poznam zaščito. sigurno ste vsaj enkrat v živlenju imeli tak sex ko vas je mal stiskalo kaj pa če... pa pač ni blo nič. bil sem lahkomiselen in sem verjel njej ko je rekla da ima ginekološke težave in da baje ne more zanosit. nisva sexala sam enkrat, ampak večkrat - s kondomi. ko pomislim za nazaj.. ja neumen sem bil..

in ja res je, sem v zvezi.. ampak takrat ko sem bil z njo ne. sedaj pa sem spet prišel skupaj z bivšo punco, ki pa čisto vse ve, ji ne skrivam ničesar.

Ona se je odločila da bo otroka obdržala. Jaz pa nisem tako hotel. Kaj pa če bi blo obratno. Jaz bi hotel otroka a ona ne... Ah, pri vsem tem bo res otrok trpel in se bo spraševal zakaj je tako.. ampak sprejel sem odločitev, tako kot jo je ona.




Sem ti že napisala, kaj si mislim in sem ena redkih, ki te ne obsoja. Je pa za razmislit, če bi ti hotel otroka, ona pa ne? Naj se tisti, ki mislijo, da si p....., razpišejo še o tem. Drugače sem se tudi jaz že tresla, samo sem šla po tabletke in stvar je bila rešema. Je pa kruto od nje, da govori, da baje ne more zanosit, potem pa zanosi. Res podlo in res se mi smiliš, če ti to kaj pomeni.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ???
11.8.2009 20:59:27   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: frog

v bistvu me je samo zanimalo kakšne so moje opcije ( pravice in dolžnosti obenem..)

vse ostalo vem!


Imaš kar nekaj opcij, o pravicah je pa tudi marsikaj napisanega, drugače je pa najbolje, da se obrneš na tvoj Center za socialno delo, kjer boš vprašal in iz prve roke izvedel, kar te zanima. Bolje kot da nas tukaj bereš, ko vsak po svoje nekaj blebeta.


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ???
11.8.2009 21:03:13   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

To je tudi njegova pravica. Če se je tako odločil, se je tako odločil. Mi pa tukaj moraliziramo na vse pretege. Oba sta odgovorna, zakaj se nista zaščitila, ne vemo, ona se je odločila za ne-splav, on pa otroka ne želi. Dilema? Niti ne. Ona naj otroka ima, preživnino je rekel, da bo plačeval, on bo pa živel naprej po starem z mislijo, da ima tam nekje otroka. Pa smo stvar rešili. Ali pač še ne? Je fer ali ni fer? Ne zdi se mi pa prav, da žensko častimo in uboga reva, on je pa ta grdi in edino kriv. Oba sta "kriva" in vsak naj odgovornost nosi na svoj način in plačuje ceno za tistih 5 min užitka.


In, kaj sem jest napisal? Temu cepcu se zdi pač nefer, da je splav edino in samo ženska odločitev in zato jamra. A tebi se tvoje telo ne zdi nedotakljivo? V temu je poanta.
O tem kaj si mislim o takih pokvekah pa ne mislim več govort, ker je škoda mojih živcev.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ???
11.8.2009 21:06:38   
Anonimen
kalbo, pa saj je ne sili na splav. pa ne ne zagovarjam ga.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?