|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ???
11.8.2009 22:01:58   
slutnja
se opravicujem... resno ze mal zaspana.bo treba it spat..user posted image   no res, bolje oce na daljavo kot sploh ne...
sam bo pa tezk ce si ona predstavlja da ga bo nazaj dobla sam z otrokom...


_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: ???
12.8.2009 7:04:34   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa
jst ga nic ne tolazim. sam skusam cist nepristransko razmisljat o tej stvari, ker se mi zdi zelo zanimiva debata.

meni pa ni čisto nič nezanimiva, ker hoče en tip, ki je brezskrbno sexal, zdaj prit okol in se izmuznit skrbi za otroka, ki ga je po butastem naredil. mislim da vsi odrasli na tem svetu vemo, kako nastanejo otroci.

a štekaš? čist mi je jasno o čem je govora, ampak ne mu pritrjevat prosim, da je to res nepošteno, raje mu naj kdo pove, da je zdaj oče, pa hoče noče in da se zreli odrasli drugače obnašajo. štekam, nima denarja, se bo pač zaposlil in poskrbel za otroka. 

a ti pa ni butasto, da ženska hoče obdržat otroka na tak način? predvidevam, da ga hoče le nase priklenit... ma dej umpalumpa tudi ženske nis(m)o svetice

sploh pa, strinjam se, da so moški pri tem "prikrajšani" torej kot praviš, ženske se odločijo za splav, če nekaj ne štima, zveza, finance... kaj pa moški? ne, ta se nima kaj odločat, hoče noče bo tko kot ženska pravi... res ne fer. sicer pa, ko že tako zagovarjaš njegovo žensko. če hoče met otroka brez njega, naj mu ne pošilja slik UZ, ko bo čas za preživnino, jo bo plačal (moral plačati) in to je to... ampak ona seveda hoče več, kot le očeta otroku user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: ???
12.8.2009 7:09:19   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Je enkrat ko sva bla še frišna počil kondom in sva pač romala na urgenco sredi noči po tabletko.

Od ženske ne moreš zahtevati splava, ker če samo pomisliš o tem, si pač pezde, ki ne šteka, da je njeno telo nedotakljivo. 

ok... kakšna je razlika med tabletko in splavom? tudi tabletka je vrsta splava user posted image  oz uničenje ploda

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: ???
12.8.2009 7:14:14   
Anonimen
ok... kakšna je razlika med tabletko in splavom? tudi tabletka je vrsta splava user posted image oz uničenje ploda

to pa ni res.
tabletka po SO prepreci zanositev.predno je jajcece oplojeno. zato pa je casa samo 24 al 48 ur. ne vem vec.
in ja, tudi jst sem jo ze sla iskat.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: ???
12.8.2009 7:16:47   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Edina humana rešitev proti taki KRIVICI je, da se moški zaveda, da je trosenje semena hudičevo resna stvar. Razen seveda, če ne bi bilo treba v skladu z zgodovinsko logiko žensko kaznovati in podrediti moški volji: če bo on hotel da splavi, naj splavi, če bo hotel otroka, naj ga rodi. Vrag pocitraj njene želje, okoliščine in sposobnosti.

Ne moreš se kregati z usodo, če moraš nositi posledice trenutne nepremišljenosti. Karkoli je že ona mislila, karkoli hotela, če je sploh kaj hotela - on sam bi lahko to preprečil. Pa ni. Zato ni prav nobena žrtev in se mu ne godi nobena KRIVICA.

se čistro strinjam... ampak ne fer je to, da če se ženska že odloči imeti otroka brez očetove privolitve... bo kljub temu oče vezan na njo (finančno)... medtem pa, če se ženska odloči za splav, pa moški nima nobenih pravic... sicer pa, naj se razumemo KRIVA STA OBA in ne samo oče, ki trosi semena, temveč tudi mama, ki jih (namerno ali ne) sprejema...
zase sem prepričana, da če bi zanosila z nekom, ki ne bi želel najinega otroka, bi ga istega trenutka skenslala in bi ta človek zame umrl... torej niti očetovstva niti preživnine nočem, če hočem otroka sama in na lastno željo... še manj pa bi mu pošiljala informacije o nosečnosti... jaz to situacijo gledam kot način, kako privezati (beri prisiliti) moškega, da je ne zapusti

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: ???
12.8.2009 7:20:43   
Anonimen
še manj pa bi mu pošiljala informacije o nosečnosti... jaz to situacijo gledam kot način, kako privezati (beri prisiliti) moškega, da je ne zapusti

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: ???
12.8.2009 7:21:19   
marjetica11

Tako zanimivo, da moram zopet tudi jaz nekaj napisati.

Tako žal mi je, da so moški res tako naivni. Vsaj v mojem okolju, kjer sem jaz preživela tista nora leta. Prav jezna sem tudi, ker se večina moških kar spusti v vsako razmerje, če mu je ženska kolikor toliko všeč. Najbrž za to niso krivi moški kot posamezniki, ampak je narava moških sama po sebi takšna. Kljub temu, moški uporabljate zaščito (tudi zaradi bolezni)!!!
Kar se te punce tiče, morda ne bi bil odveč še kakšen resen pogovor. Morda jo pa še lahko prepriča. Saj je fant zares brez službe, ... Morda ne bi bil odveč kakšen razgovor pri kakšnem svetovalcu, ... Če se punca zares odloči za rojstvo, pa naj preveri očetovstvo, saj nikoli ne veš.
Jaz se otroku ne bi odpovedala v naprej. Morda je to edini otrok, ki ga bo kdaj imel,... Usoda se velikokrat poigra z nami. Otroku naj nudi toliko ljubezni in materialnih dobrin kolikor zmore. Glede preživljanja naj se dobro pouči na CSD.
Pozdrav,

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: ???
12.8.2009 7:23:06   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: slutnja
kaj a pol bi zdej MOGU bit z njo da bi skrbel za froca?

sej to je najbrž njen cilj... user posted image

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: ???
12.8.2009 7:24:54   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
ok... kakšna je razlika med tabletko in splavom? tudi tabletka je vrsta splava user posted image oz uničenje ploda

to pa ni res.
tabletka po SO prepreci zanositev.predno je jajcece oplojeno. zato pa je casa samo 24 al 48 ur. ne vem vec.
in ja, tudi jst sem jo ze sla iskat.

meni je to isto, če gledamo z vidika neodgovornosti... nisem proti splavu, še manj pa ne siljenje nekomu otroka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: ???
12.8.2009 7:25:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: slutnja
kaj a pol bi zdej MOGU bit z njo da bi skrbel za froca?

sej to je najbrž njen cilj... user posted image

po mojem tudi. ce ga klice in posilja slikice od UZ:

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: ???
12.8.2009 8:04:19   
Anonimen
vsi govorite samo o tem, da nej on prevzame odgovornost? kaj pa ona? madona, a ona se pa ne more zaščitit?
in, ne, to da bo rodila otroka ni nobena odgovornost, pač pa je prelaganje dela odgovornosti na nekoga, ki si tega ne želi. in ja, totalno nefer je, da je to pravica izključno žens.
jst sem tud mela tako razmerje, pa v tem razmerju seks brez zaščite ( ja groza, a ne). pa je blo fajn, seks je bil super, dost smeha itd., sam skupi pa s tem dedcem nikol neb bla. pa on tud ne z manouser posted image hb se ni nič zgodilo. lohk bi se pa. tko kot se je v tem primeru. in če se ženska odloči sama obdržat otroka, nej ga tud sama pol gor spravlja. lahko je rečt ja sej vseen, ga bom pač sama mela, če ga ti nočeš, če točno veš, da bo on mogu finančno pomagat in da nekak bo že. me zanima kolk žensk bi blo pripravljenih met samih otroke, če bi jih dejansko mogle pol tud same preživljat.

in tolk ste se razpisali o pravicah žensk, pa kok je on prasc, sam one dileme se pa noben ni dotaknil, tko da ponavljam : kaj pa v priemeru, da si moški želi otroka, ženska pa ne?  tuki se pa kr pozabi na nič krivega otroka, pač pa je v prvi vrsti spet pravice ženske do odločanja....ma gnilo do amena!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: ???
12.8.2009 8:08:11   
Anonimen
kaj pa v priemeru, da si moški želi otroka, ženska pa ne?

to sem se tudi jaz sprasvala....
ulla se pa popolnoma strinjam s tvojjim nacinom razmisljanja....



sibam na pregled. upam da me poslje naprej!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: ???
12.8.2009 9:28:01   
slutnja
ja tud zensko bi blo treba mal v roke prijet, ne pa da dela kar hoce... sploh pa sama sem se zascitila ko nisem se zelala otrok.. sej kondom mi edina zastita da bi mogu pa sam moski na to mislt..pomoje je ona prav lepo premisla na vse in upala da ga bo prklenla nase z otrokom... 

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: ???
12.8.2009 9:35:51   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Je enkrat ko sva bla še frišna počil kondom in sva pač romala na urgenco sredi noči po tabletko.

Od ženske ne moreš zahtevati splava, ker če samo pomisliš o tem, si pač pezde, ki ne šteka, da je njeno telo nedotakljivo. 

ok... kakšna je razlika med tabletko in splavom? tudi tabletka je vrsta splava user posted image  oz uničenje ploda

Ja, zlivanje spermijev po rjuhi pa tud a ne. Nebi zdej o tem bulšitu okol splava, ker se mi ne da. Dejstvo je, da jest takrat nje nebi mogel prisilit, da bi pogoltnila tabletko a ne, prav tako je nebi mogel in smel silit v splav in za to gre in kle se men čist nič ne zdi nepošteno. Kot je ena napisala, trosenje semena okol je resna stvar, ki lahko pusti posledice in s posledicami je treba računat preden namakaš lulčka v luliko. Tko je in nič drugače.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: ???
12.8.2009 9:43:02   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

vsi govorite samo o tem, da nej on prevzame odgovornost? kaj pa ona? madona, a ona se pa ne more zaščitit?
in, ne, to da bo rodila otroka ni nobena odgovornost, pač pa je prelaganje dela odgovornosti na nekoga, ki si tega ne želi. in ja, totalno nefer je, da je to pravica izključno žens.
jst sem tud mela tako razmerje, pa v tem razmerju seks brez zaščite ( ja groza, a ne). pa je blo fajn, seks je bil super, dost smeha itd., sam skupi pa s tem dedcem nikol neb bla. pa on tud ne z manouser posted image hb se ni nič zgodilo. lohk bi se pa. tko kot se je v tem primeru. in če se ženska odloči sama obdržat otroka, nej ga tud sama pol gor spravlja. lahko je rečt ja sej vseen, ga bom pač sama mela, če ga ti nočeš, če točno veš, da bo on mogu finančno pomagat in da nekak bo že. me zanima kolk žensk bi blo pripravljenih met samih otroke, če bi jih dejansko mogle pol tud same preživljat.

in tolk ste se razpisali o pravicah žensk, pa kok je on prasc, sam one dileme se pa noben ni dotaknil, tko da ponavljam : kaj pa v priemeru, da si moški želi otroka, ženska pa ne?  tuki se pa kr pozabi na nič krivega otroka, pač pa je v prvi vrsti spet pravice ženske do odločanja....ma gnilo do amena!



Lepo se vsedi, pa preberi še enkrat, kar si napisala. V skledo lastnih pravic pljuvaš, pa sej ne morem verjet. Kako lahko pričakuješ od moškega, da spoštuje tvoje telo, če ga še sama ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: ???
12.8.2009 9:46:58   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: slutnja

ja tud zensko bi blo treba mal v roke prijet, ne pa da dela kar hoce... sploh pa sama sem se zascitila ko nisem se zelala otrok.. sej kondom mi edina zastita da bi mogu pa sam moski na to mislt..pomoje je ona prav lepo premisla na vse in upala da ga bo prklenla nase z otrokom... 

Ja res je in možno. Samo vso to kolobocijo bi rešila srajčka čez prijateljčka. Zdej je kar je, človek mora prevzeti svoj del odgovornosti za svojo naivnost. V splav ali pa ne v splav pa ženske žal ne more prisilit, ker živimo v svobodnem svetu, kjer je telo posameznika nedotakljivo in zaenkrat je še tako, da plod raste v ženskem telesu, ne v moškem. Če pa katera od vas želi drugače, se pa selite v Afriko, tam še vedno režejo ščegije.

Sejanje semena je resna stvar. Štekam, da najstniki tega ne razumejo. Samo odraslih žensk in celo žensk z otroki v avartarjih pa ne štekam.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 12.8.2009 9:48:21 >

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: ???
12.8.2009 9:48:12   
lunca77
Mogoče je pa ona želela in pričakovala od razmerja pač več kot on. Mogoče se je punca uštela in predvidevala, da če moški spi z njo, da nekaj čuti in mu ni vseeno. Mogoče pa je res bila prepričana, da ne more imeti otrok in ko je zanosila je bila tega tako vesela, da ni niti pomislila na to, da bi naredila splav. Kaj jaz vem. Dejstvo je, da je morda bila tudi ona prevarana z njegove strani in kaj sedaj? Odločila se je, da bo imela otroka in želi, da oče za to prevzame odgovornost. Samo zanima me kako bi ve odreagirale če z vašimi otroci bližnji ne bi hotel imeti nič - jaz bi bila na smrt prizadeta in žalostna. Je že res, da se ženska na koncu odloči in prav je tako. Je tudi res, da je lahko situacija tudi obratna pa moški ne more nič, razen, da si poišče drugo dekle, ki si bo otroka z njim želela.
Vseeno na koncu bo ona ostala z otročičkom sama in mu bo morala pojasnit zakaj si ga je mami želela, očka pa ne. In tole ne bo ravno piknik.
Res pa je tudi, da so ljudje včasih popolni idioti, tako ženske kot moški in taki si otrok niti ne zaslužijo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: ???
12.8.2009 9:49:29   
Anonimen
Lepo se vsedi, pa preberi še enkrat, kar si napisala. V skledo lastnih pravic pljuvaš, pa sej ne morem verjet. Kako lahko pričakuješ od moškega, da spoštuje tvoje telo, če ga še sama ne.


ah dej kalbo, mal se umiri pa odrasti in preboli fotra. ti bo koristilo.

in jst sebe spoštujem predvsem toliko, da se nikol nebi spustila tako nizko, da bi kakega dedca na kakršenkoli način izsiljevala z otrokom in nosečnostjo. ker zame je to poden od podna. za nekatere pač ni - očitno, a ne.

in una boga reva je trpela zravn, a ne, kot večina žensk, je verjetn seksala sam zato, k je un hotu, pa ji je blo brezveze, sam ajd, nej mu bo, a ne. in zdej k je prasec revci otroka naredu (ona seveda ni mela nič zravn), pa nej prevzame odgovornost. najboljš da se poroči z njo, namoga še kakšnga mulčka in glumijo hepifemili...pol bomo pa brali spet na dipoju....

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: ???
12.8.2009 9:51:28   
špelin@
kalbo, saj bi ti zaploskala, ampak bi zvenelo preveč izrabljeno. Bom raje takole rekla: hvala za odgovorno razmišljanje in spoštovanje, ki ga izkazuješ tudi ženskam. Kapo dol.

Nekaterim drugim pa samo tole: v podanem frogovem primeru se pogovarjamo o njegovem kosu odgovornosti, njenega dela zgodbe in njenih namenov žal ne poznamo in zato ne moremo soditi (o) njej...


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: ???
12.8.2009 9:59:06   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

vsi govorite samo o tem, da nej on prevzame odgovornost?


to pa ni res.

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: ???
12.8.2009 10:05:30   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Lepo se vsedi, pa preberi še enkrat, kar si napisala. V skledo lastnih pravic pljuvaš, pa sej ne morem verjet. Kako lahko pričakuješ od moškega, da spoštuje tvoje telo, če ga še sama ne.


ah dej kalbo, mal se umiri pa odrasti in preboli fotra. ti bo koristilo.




No tale izjava je pod koleni. Veš, veliko, veliko je treba, da preboliš oziroma odpustiš lastnemu staršu takšno stvar. Tebi očitno to ni blo nikol potrebno, zato ti niti ne zamerim tele tvoje provokacije. Izjava, ki si se je znebila pa dokazuje, da potrebuješ ti še kar nekaj do tega, da bi lahko rekli, da si odrasla.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: ???
12.8.2009 10:06:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

vsi govorite samo o tem, da nej on prevzame odgovornost?


to pa ni res.


kako ne?

pe če smo že pri tem - če je izključno ženska pravica o donositvi al ne, pol nej bo tud zaščita predvsem njena dolžnost.

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: ???
12.8.2009 10:07:58   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

vsi govorite samo o tem, da nej on prevzame odgovornost?


to pa ni res.


kako ne?

pe če smo že pri tem - če je izključno ženska pravica o donositvi al ne, pol nej bo tud zaščita predvsem njena dolžnost.



o sranje sem prebrala ona.sori.
brrrrrr. se vid da sm premlo spalauser posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: ???
12.8.2009 10:08:59   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

vsi govorite samo o tem, da nej on prevzame odgovornost?


to pa ni res.


kako ne?

pe če smo že pri tem - če je izključno ženska pravica o donositvi al ne, pol nej bo tud zaščita predvsem njena dolžnost.



Resno, pa s katere lune si pa ti padla, men je dobesedno vrglo čeljust na tipkovnico....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: ???
12.8.2009 10:10:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Lepo se vsedi, pa preberi še enkrat, kar si napisala. V skledo lastnih pravic pljuvaš, pa sej ne morem verjet. Kako lahko pričakuješ od moškega, da spoštuje tvoje telo, če ga še sama ne.


ah dej kalbo, mal se umiri pa odrasti in preboli fotra. ti bo koristilo.




No tale izjava je pod koleni. Veš, veliko, veliko je treba, da preboliš oziroma odpustiš lastnemu staršu takšno stvar. Tebi očitno to ni blo nikol potrebno, zato ti niti ne zamerim tele tvoje provokacije. Izjava, ki si se je znebila pa dokazuje, da potrebuješ ti še kar nekaj do tega, da bi lahko rekli, da si odrasla.




lej, iz tvojga pisanja kar veje sovraštvo, zato pač taka moja izjava. ker me čudi, kako en odrasel moški z otroci in družino, en odrasel moški, ki je splošno dokaj razumen, ne more preko tega, ne more gledati nevpletno, z distance.

in če bi ti jst o svoji familiji začela, kaj vse je blo, pa o svojmu fotru itd....ma za glavo bi se prjel, verjemuser posted image sam ne bom....sam jst sem to razpucala, kolkr nisem z njim, sem pač sama s sabo in na odnose in take stvari ne gledam skoz prizmo naše družinske polomije. pač tko je blo, kaj nej zdejuser posted image vse življenje vlačim to s sabo in se šibim pod težo tega bremena? mi ni, sem lenuh po naraviuser posted image pa raj grem lagano skoz lajf naprej, brez tega....

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




ime
mama je

kakšno ime naj izberem?

alija (6%)

mija (13%)

žana (13%)

ema (31%)

tina (11%)

zala (26%)


Število vseh glasov: 446

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!