|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ???
12.8.2009 10:59:27   
čebelica01
kalbo več takih rabimo - ker pa je očitno več pezdetov, kot pa takih kot si ti .

se strinjam z tvojimi izjavami user posted image user posted image user posted image

ženske pa - spoštujte se vendar, vsaj nekatere

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: ???
12.8.2009 10:59:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: lunca77
Samo zanima me kako bi ve odreagirale če z vašimi otroci bližnji ne bi hotel imeti nič - jaz bi bila na smrt prizadeta in žalostna.

"prijatelj" za posteljnje igrice (p.o.r.i.v.a.č.) pa ja ni bližnji user posted image

Veš kaj se mi zdi? Vse ljudi se meče v isti koš. Nekateri so razočarani nad svojimi očkati in svoje razočaranje zgrinjajo na poste. Vsi so pezdeti, vsi idioti. Samo oni so pa popolni. Svet se žal ne vrti tako. Vsa negtivna čusta se da sproščati na preproste načine in vsem, ki jih držijo v sebi, to priporočam, kajti zadrževanje, tlačenje v sebi ima lahko resne posledice, lahko tudi v vaši vlogi očeta ali mame. Mogoče bo vaš otrok čez 30,40 let govoril o tem, kako je razočaran nad svojimi starši.


No tale zadeva leti name. Veš draga moja, ni to razočaranje, men se danes fučka za tisto kar je blo, edino nočem, da bi karkoli od tega preživljal še kakšen otrok, predvsem pa moji trije. To je to. Ves gnus, vsi pezdetje so bli pa izrečeni v smislu siljenja k splavu in jamranja da to pa ni fer. To pa nima nobene zveze z mojim očkatom oziroma mojim razočaranjem nad njim, ampak gre to iz naslova spoštovanja do žensk in njihovih pravic.

Zdej mi pa le še kdaj očkata vrži naprej, brez skrbi, ne bom se razpištolil, ker me to ne gane več, me je pri 16. letih, zdaj pa ne več.


no, jst iz tvojga pisanja tega ne razberem, pa sem ženska.user posted image čudn, a ne....

in jst nisem nikjer razbrala, da bi jo on silil k splavu, samo potožil je, da je nefer, da če si ženska ne želi otroka, gre in splavi, ne glede na vse, tukej nobenga ne zanima bogi otrok in bodoči očka, ona pač ma to pravico....če pa si moški ne želi otroka, ma pa spet žensak to pravico, da odloča a otrok bo a ne bo. sam to.

in s pravicami pridejo tudi dolžnosti. ne moreš met samo pravico otroka donosit al ne, je treba met tud dolžnost se zavedat, kaj to za sabo potegne.

ene pa kr mislijo, ja se bo že omehčal....mu kako slikco pošljam, pa mu ga prpeljem pokazat, tak luštkan krofek, ga bo pa je mel rad pa še mene zravnuser posted image ogabno.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: ???
12.8.2009 11:03:44   
kalbo
Ma nimam več komentarja na takele stvari. Itak sem zaslepljen s sovraštvom do svojega očita in nisem merodajen za komentiranje. Še dobro da ni na svetu več ljudi s takim razmišljanjem, bi blo na svetu mnogo sirot z živimi starši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: ???
12.8.2009 11:04:04   
slutnja

ene pa kr mislijo, ja se bo že omehčal....mu kako slikco pošljam, pa mu ga prpeljem pokazat, tak luštkan krofek, ga bo pa je mel rad pa še mene zravnuser posted image ogabno.



cestitke za tole!!!


_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: ???
12.8.2009 11:05:24   
frog
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

nism zasledila odgovora na moje vprašanje.
zakaj že nočeš biti z njo????!

Imel je punco, pa sta šla narazen, vmes sta s to nosečo punco malo športala, zdaj je pa spet z bivšo, ki jo ima zelo rad. In seveda ne bo šel k njej nazaj zgolj zato, ker je noseča.


miapia: zato ja

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: ???
12.8.2009 11:05:49   
kalbo
Ja čestitke za takole ogabno razmišljanje.

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: ???
12.8.2009 11:07:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ma nimam več komentarja na takele stvari. Itak sem zaslepljen s sovraštvom do svojega očita in nisem merodajen za komentiranje. Še dobro da ni na svetu več ljudi s takim razmišljanjem, bi blo na svetu mnogo sirot z živimi starši.


no tak, bogi kalbo je povlekel surlo ves užaljen in se posipa zdej s pepelom in v nemoči se je clo nad moje otroke spravu, da so siroteuser posted image

in pol bi nej več takih rabli?

ajoj....jst vsaj ne bom otrok vzgajala v mržnji do česarkoli in kogarkoli....pa če moj jutr spoka gate in zokne in jo sklizne z prsato0 blondinko, k ne bojo ene žal besede slišali otroc čez njega....

sej bi še kej rekla, sam se bojim da kalbo nebi prenesu...k je njegov ego že tko blazno užaljen in prizadetuser posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: ???
12.8.2009 11:07:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ja čestitke za takole ogabno razmišljanje.


a jst sem zdej ogabna, una k pa dejansko tko razmišlja, pa ni ogabna????


jao....

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: ???
12.8.2009 11:09:50   
kalbo
Ja in pol začneš zezat, čestitke. Nisem užaljen in moj ego ni prizadet. Sam s takimile umotvori se žal ne da razpravljat. Ko vam zmanjka, hitro povlečete na dan mojega fotra in dejmo. Tvojih otrok pa nisem označil za sirote, očitno tud brat ne znaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: ???
12.8.2009 11:13:01   
čebelica01
ma kake klanfate , ma da mi je vidt vas v taki situaciji , kot je tale ženskica od froga .

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: ???
12.8.2009 11:15:30   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

To pa nima nobene zveze z mojim očkatom oziroma mojim razočaranjem nad njim, ampak gre to iz naslova spoštovanja do žensk in njihovih pravic.


Vse ljudi, ne glede na spol je treba spostovati v enaki meri, saj se trudimo (manj ali vec) svetu povedati, da smo enakopravni, ne glede na spol.  Spostovanje zensk in njihovih pravic v taksni luci, zenske se vedno postavlja v polozaj, ko jih je treba na taksen ali drugacen nacin zascitit - so nesposobne biti enakopravne, pa potrebujejo dodatno zascito.
Zal je pa to seksizem na mala vrata in nikakor ne spostovanje zensk.
Pri dati temi se gre tocno o tem, da bioloske razlike postavijo zensko v polozaj, da ne rabi upostevati pravice moskega do izbire o lastnem potomstvu. V dolocenih situacijah je povsem jasna kolizija pravic. Dilema je skoraj neresljiva, vendar vsako postavljanje moskega v polozaj, da je pezde ali ne vem kaj vse ne slabega, ker meni, da ima pravico tudi sam odlocat o svojem zivljenju in svojih potomcih, je enako situaciji, ko so zenski govorili, da je **** ali karkoli ze, ker je htela volit.
Dileme bodo vedno in jasno je, da prav v vseh polozajih ne moremo biti popolnoma enakopravni. Vendar nikakor pa ne rabimo skrbnega moskega, ki bo govoril o spostovanju zensk do sebe in o pezdetih, ki ne spostujejo zensk.  Ce imam jaz pravico boriti se za svoje mnenje, nacela itn.. ih ima vsak. In zato ne sme in ne more biti pezde.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: ???
12.8.2009 11:17:46   
Anonimen
Tvojih otrok pa nisem označil za sirote, očitno tud brat ne znaš.



hm...

Še dobro da ni na svetu več ljudi s takim razmišljanjem, bi blo na svetu mnogo sirot z živimi starši.


hm....tvoje besede....


misek user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: ???
12.8.2009 11:21:52   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ja in pol začneš zezat, čestitke. Nisem užaljen in moj ego ni prizadet. Sam s takimile umotvori se žal ne da razpravljat. Ko vam zmanjka, hitro povlečete na dan mojega fotra in dejmo. Tvojih otrok pa nisem označil za sirote, očitno tud brat ne znaš.


Kalbo, ti sam povleces tvojega fotra, ga dajes za primer in primerjas tvojo situacijo s situacijo predstavljeno na forumu. In to skoraj redno, ko pride do taksne teme. O tem, da te je oce "oznacil" in "odbelezil" za vse zivljenje pa ni dvoma.
Sicer pa v enak ocitek nazaj bi lahko dobil, da ti vedno potegnes na dan tuje otroke. In to prav ti, ki kao otroke postavljas na prvo mesto.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: ???
12.8.2009 11:25:23   
slutnja
frog... nazaj ti nikakor ni trebba...

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: ???
12.8.2009 11:29:40   
slutnja
pa se enkrat...
, sej kok ji bos placeval za otroka je odvisno od tvoje financne zmoznosti... nikakor te ne more prisilit da bi se sedaj zaposlil... ko pa se bos ti bodo nevem kok % trgali za otroka.. mislim pa da ti ni treba potem za nazaj placevati..to bi moral le v primeru ce bi ti bil zaposlen in nebi placeval.. to je edina tvoja dolznost.. lepo pa je da te otrok pozna in da ga imas kak dan tudi pri sebi, ko bo mozno to brez matere seveda, ker berem da ne zelis nje vec v blizini...

za drugic pa: kondomi so zlo pocen...


_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: ???
12.8.2009 11:55:56   
miapia
kalbo, veliko je otrok na svetu, ki so zaželeni ali pa nezaželeni, pa morajo doživljati marsikaj. Ženska je lahko srečna, če bo preživnino plačeval. Vsaj toliko ga je v hlačah, da ni pobegnil. Veliko otrok je pa lačnih, bolnih, zanemarjenih in če ravno govoriš o doživljanju otrok, meni gre na bruhanje, ko današnji naši otroci delajo norca iz hrane, vode, oblek in igrač, ker imajo polno rit. Nekdo v Afriki bi pa še njegovo zavrženo oslinjeno žemljo pojedel. Tisti otroci doživljajo, ja.
Druga stvar pa je, tudi pri nas se štepa otroka na otroka (še vedno ne vem zakaj, pa tuhtam že sto let), na koncu pa jamrajo, kako težko živijo, pa še to živijo od davkoplačevalskega denarja. Tabletke so zastonj, kondomi so res luksuz, ker so dragi, abstinenca je pa tudi zastonj. na koncu vedno otroci nasrkajo, ker njegovi sošolci imajo, on pa ne, ker je njegova številčna družina revna. Toliko o otrokovih čustvih in doživljanju. Lahko bo imel samo mamo, pa bo bolj srečen kot tisti, ki ima oba starša.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: ???
12.8.2009 12:00:26   
dory
vsak kovanec ima dve strani...bi bilo zanimivo slišat še njeno zgodbo...

zakaj nisem več toliko prisotna na RR? Ravno zaradi inteligence nekaterih, katerih izjave so dobesedno na ravni butalcev...

kalbo,kapo dol pred tabo...morda si malce preveč čustveno napeljal ampak vseeno me veselijo tvoji nazori...pa še nekaj je takih,ki normalno razmišljate...

pljuvat po nekom,ki ga ne poznaš, niti ne poznaš zgodbe, ali pljuvat kar tako...kaže samo na odraz sebe...mi je žal za nekatere...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: ???
12.8.2009 12:00:51   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ja in pol začneš zezat, čestitke. Nisem užaljen in moj ego ni prizadet. Sam s takimile umotvori se žal ne da razpravljat. Ko vam zmanjka, hitro povlečete na dan mojega fotra in dejmo. Tvojih otrok pa nisem označil za sirote, očitno tud brat ne znaš.

kalbo, ti si povlekel na dan svojega fotra, ne mi. Če je pa to sedaj predmet debate, si si pa sam kriv.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: ???
12.8.2009 12:01:50   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: slutnja

frog... nazaj ti nikakor ni trebba...

se strinjam. zakaj bi trpel v vezi samo zaradi otroka, če že ima žensko, ki jo ljubi?

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: ???
12.8.2009 12:03:44   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: dory

vsak kovanec ima dve strani...bi bilo zanimivo slišat še njeno zgodbo...

zakaj nisem več toliko prisotna na RR? Ravno zaradi inteligence nekaterih, katerih izjave so dobesedno na ravni butalcev...

kalbo,kapo dol pred tabo...morda si malce preveč čustveno napeljal ampak vseeno me veselijo tvoji nazori...pa še nekaj je takih,ki normalno razmišljate...

pljuvat po nekom,ki ga ne poznaš, niti ne poznaš zgodbe, ali pljuvat kar tako...kaže samo na odraz sebe...mi je žal za nekatere...


"normalnost" je relativen pojem. Kar je tebi normalno, še ni nujno sprejemljivo. In obratno, seveda.

< Sporočilo je popravil miapia -- 12.8.2009 12:04:24 >


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: ???
12.8.2009 12:10:02   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

no, jst iz tvojga pisanja tega ne razberem, pa sem ženska.user posted image čudn, a ne....

in jst nisem nikjer razbrala, da bi jo on silil k splavu, samo potožil je, da je nefer, da če si ženska ne želi otroka, gre in splavi, ne glede na vse, tukej nobenga ne zanima bogi otrok in bodoči očka, ona pač ma to pravico....če pa si moški ne želi otroka, ma pa spet žensak to pravico, da odloča a otrok bo a ne bo. sam to.

in s pravicami pridejo tudi dolžnosti. ne moreš met samo pravico otroka donosit al ne, je treba met tud dolžnost se zavedat, kaj to za sabo potegne.

ene pa kr mislijo, ja se bo že omehčal....mu kako slikco pošljam, pa mu ga prpeljem pokazat, tak luštkan krofek, ga bo pa je mel rad pa še mene zravnuser posted image ogabno.


ulla80: mislim, da je brezveze, ker smo nekateri, ki realno razmišljamo, ogabni oz. ogabno razmišljamo. Vsi so svetniki, vsi so seksali vedno z zaščito in vedno s človekom, ki so jo izredno ljubili. Aja, pa njihov partner-ka je prvi-a in edina. Prosim vas, nouser posted image user posted image user posted image  Jaz sem pa z lune, ja.
Če bi bila jaz v frogovi koži, bi otroka priznala, zanj plačevala in mu bila oče, nikoli pa ne bi bila z njo, če je ne bi ljubila. Kaj ima pa otrok veze z njo? Pa stopite na realna tla, ker ni vse tako kot v pravljici.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: ???
12.8.2009 12:17:23   
Šaki
sej bolj ko tole berem vsi več ali manj govorite iste stvari.



_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: ???
12.8.2009 12:17:41   
Anonimen
pljuvat po nekom,ki ga ne poznaš, niti ne poznaš zgodbe, ali pljuvat kar tako...kaže samo na odraz sebe...mi je žal za nekatere...


me veseli, da si napisala tole, ker....

In, kaj sem jest napisal? Temu cepcu se zdi pač nefer, da je splav edino in samo ženska odločitev in zato jamra. A tebi se tvoje telo ne zdi nedotakljivo? V temu je poanta.
O tem kaj si mislim o takih pokvekah pa ne mislim več govort, ker je škoda mojih živcev.


Ena ti je napisala, da se ji zdiš razumen moški, v mojih očeh si glede na napisano navadno ušivo revše (ne bom rekel pezde), ki se boji odgovornosti za svoja dejanja.


več se mi ne da iskat, je pa še tegauser posted image



(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: ???
12.8.2009 12:19:17   
Anonimen
Vsi so svetniki, vsi so seksali vedno z zaščito in vedno s človekom, ki so jo izredno ljubili. Aja, pa njihov partner-ka je prvi-a in edina.


ja ja, teme dipo forumu sp pa znanstvena fantastika, ki se odvija na luniuser posted image user posted image

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: ???
12.8.2009 12:31:26   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

pljuvat po nekom,ki ga ne poznaš, niti ne poznaš zgodbe, ali pljuvat kar tako...kaže samo na odraz sebe...mi je žal za nekatere...


me veseli, da si napisala tole, ker....

In, kaj sem jest napisal? Temu cepcu se zdi pač nefer, da je splav edino in samo ženska odločitev in zato jamra. A tebi se tvoje telo ne zdi nedotakljivo? V temu je poanta.
O tem kaj si mislim o takih pokvekah pa ne mislim več govort, ker je škoda mojih živcev.


Ena ti je napisala, da se ji zdiš razumen moški, v mojih očeh si glede na napisano navadno ušivo revše (ne bom rekel pezde), ki se boji odgovornosti za svoja dejanja.


več se mi ne da iskat, je pa še tegauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Sponzorstvo
muška

Bi šli za sponzorja ob lokalni preditvi? Seveda ob predpostavki, da imate podjetje.

da (65%)

ne (9%)

nikoli mi ni prišlo na misel (13%)

vedno sodelujem (4%)

nikoli se ne udeležujem (4%)

me me zanima kaj se dogaja v moji okolici (4%)


Število vseh glasov: 246

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!