|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
22.8.2009 15:21:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Povišan holesterol
22.8.2009 15:22:45   
silvya
Pa če ti bo še kaj tole v pomoč.
tukaj

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
22.8.2009 15:23:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Povišan holesterol
22.8.2009 15:25:11   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: silvya

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Na netu sem prebrala marsikaj o holesterolu, vendar me zanima, ali obstaja kakšno domače zdravilo, ki ti zbija povišan holesterol? Hvala.


Zeleni čaj, kozarec rdečega vina pri kosilu, namesto masla becel margarina... V glavnem ne rabiš črtat vseh maščob z jedilnika. Pazit moraš, da uživaš tiste, ki ti dvignejo dober holesterol in znižajo slabega, ki maši žile.
Ko sem imela jaz tak problem, mi je bila v veliko pomoč knjiga S hrano do zdravja.

Saj margarine in masla ne jem.Vinček bom nadomestila s čim drugim user posted image
Meni je čudno to, da ko sem na dieti, mi zraste holesterol. Ko sem pa pujsauser posted image je pa vse bp.
Po moje je kriv stres.user posted image


Kaj pa sladkarije? A veš, da določene vrste sadja zaradi vsebnosti sladkorja tudi povzroča dvig nezdravega holesterola? Ni vse zdravo, vedno res zdravo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
22.8.2009 15:26:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Povišan holesterol
22.8.2009 15:29:38   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Sladoleda sem pa res pojedla ogromnouser posted image . Od sadja jem največ jabolka in nektarine. Zelenjave pa itak full pojem.


In kaj misliš, da je v sladoledu? Mlečne maščobe, sladkor... Pri zvišanem holestrolu je polnomastno mleko "prepovedano".

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
22.8.2009 15:30:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Povišan holesterol
22.8.2009 15:33:13   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: silvya

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Sladoleda sem pa res pojedla ogromnouser posted image . Od sadja jem največ jabolka in nektarine. Zelenjave pa itak full pojem.


Jap, domače. S polno smetane na vrhu. user posted image Samo res probaj z zelenim čajem. Ti rečem, da pomaga. Čeprav ga ni ne vem kako užitek piti. Pomaga pa. user posted image

In kaj misliš, da je v sladoledu? Mlečne maščobe, sladkor... Pri zvišanem holestrolu je polnomastno mleko "prepovedano".

Pijem kozje mleko user posted image


Jap, domače. S polno smetane na vrhu. Samo res probaj z zelenim čajem. Ti rečem, da pomaga. Čeprav ga ni ne vem kako užitek piti. Pomaga pa.






< Sporočilo je popravil silvya -- 22.8.2009 15:34:08 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
22.8.2009 15:35:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Povišan holesterol
22.8.2009 22:41:51   
Anonimen
Menda imajo tudi ovseni kosmiči pozitiven učinek na znižanje slabega holesterola.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Povišan holesterol
23.8.2009 22:25:29   
nu_tella
Punce iz vašega pisanja se da razumet, da je polnozrnata štručka namazana z becelom (torej margarino/maslom) bolj zdrava (kar se tiče zniževanja holesterola) kot pa nenamazana?!?!  Kje je tle logika user posted image

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Povišan holesterol
24.8.2009 15:19:30   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella

Punce iz vašega pisanja se da razumet, da je polnozrnata štručka namazana z becelom (torej margarino/maslom) bolj zdrava (kar se tiče zniževanja holesterola) kot pa nenamazana?!?!  Kje je tle logika user posted image


-becel pro aktiv ima omega 3 maščobe, ki znižujejo slab holesterol. Margarine do zdaj so bile iz transmaščob, ki so škodljive in zamašujejo žile. Očitno gre za drugačen postopek za izdelavo margarine.
-maslo je iz mleka, torej ima nasičene maščobe, ki pa ne znižujejo slabega holesterola.

Omega 3 maščobe znižujejo slab holesterol.

Torej becel (oz. podobne margarine iz omega 3 maščob) ni enako obična margarina in ni enako maslo.

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Povišan holesterol
24.8.2009 19:09:03   
nu_tella
Najlepša hvala za razlago. Imam full gužbo (fax, služba + iskanje novega stanovanja) tako da mi je ta tema prav prišla.

Sej teh omega tri se ne da "preveč pojest" - če npr. jem becel in udarim eno kuro z tabletami?!?

Torej od zdej naprej zjutraj kruh za becelom namest s sirom ;)
To je mala malca. Sladkarijam se odpovedat...to pa je druga zgodba user posted image

A katera ve po kolko časa spremenjene prehrane naj bi se ponovili krvni testi?

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Povišan holesterol
24.8.2009 21:48:50   
bojevita
Poznam kar nekaj oseb, ki so si s programi HERBALIFA zelo popravili krvno sliko...predvsem povišan holesterol. In seveda en kup stvari. Če te zanima kaj več o tem, me lahko kontaktiraš na ZS.

drugače pa se mi zdi fajn, da želiš ukrepat (ker študiraš, sklepam, da si mlada), ker je treba za zdravje prej skrbeti, ko je še čas. Dobila si pa en kup nasvetovuser posted image

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?