|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009 - 2. del
30.8.2009 17:57:58   
nogavicka80
jaz bom prala izključno s pralnimi oreščki (kupila preko interneta - www.biosi.si ) in pa tekočim praškom iz pralnih oreščkov (kupila v mullerju)

bolečine pa so tudi pri meni vse pogostejše...ja, rastemo in zelo brcamo...

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: November2009 - 2. del
30.8.2009 19:33:14   
mashy
IZVIRNO SPOROČILO: nogavicka80

jaz bom prala izključno s pralnimi oreščki (kupila preko interneta - www.biosi.si ) in pa tekočim praškom iz pralnih oreščkov (kupila v mullerju)

bolečine pa so tudi pri meni vse pogostejše...ja, rastemo in zelo brcamo...


Si že preizkusila te oreščke? Jaz imam nagledane neke pralne kroglice v eni BIO trgovini, ampak ne vem točno kako se reče. Stanejo okoli 50 EUR in naj bi zadostovale do 300 pranj user posted image  

(odgovor članu nogavicka80)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: November2009 - 2. del
30.8.2009 19:38:03   
nogavicka80
Oreščke sem sprobala, tekočine pa še ne. Z oreščki sem zadovoljna, res pa je, da sem prala perilo, ki ni bilo nikoli pretirano umazano - v glavnem oblačila, ki  jih je potrebno preprati zaradi potenja...Sem pa opazila bistveno razliko pri pranju spodnjega perila - prej sem imela zaradi praškov in mehčalcev dosti več belega toka, zdaj tega skoraj več ni...Pa še ekološko sem dokaj osveščena, tako da...vidim v tem več plusov. Z nakupom pa pomagaš tudi ljudem, ki vse to obdelajo ročno - UPAM, da pomagaš. Včasih se mi zdi, da sem res preveč naivna...

(odgovor članu mashy)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: November2009 - 2. del
30.8.2009 20:35:10   
spelap1
pralne kroglice so res fine, jih jaz uporabljam, kupim pa tudi kapljice ki se dajo names mehčalca in odišavi perilo, sem zelo zadovoljna. če bo pa treba bom pa samo dokupla sredstvo za dezinfekcijo-se baje dobi v bio trgovini za pranje pralnih plenic. 

(odgovor članu nogavicka80)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: November2009 - 2. del
30.8.2009 21:43:26   
pi82ka
Ojla moje souser posted image


VSEM TISTIM ,KI IMATE PROBLEM IN PROBLEMČKE ŽELIM TEH ČIM MANJ, DA ČIM PREJ OKREVATE, POŠILJAM VAM user posted image IN user posted image ZA SREČO.

Barbachen si bila v Postonjski materinski?

Kile 8+, 91cm obseg busija v 27t5d

Jutri pa pregled cukr 2. in pa inekcija za rh- dobim


LEP VEČER IN SLADKO NOČKO, PRIJETNO JUTRO IN EN MIREN DAN VAM ŽELIMuser posted image


(odgovor članu spelap1)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: November2009 - 2. del
30.8.2009 22:34:32   
Lupinca
čer user posted image
pa sem le uspela do foruma malo priti.
Sej ravno toliko da povem, da smo preseljeni, v glavnem že razpakirani, samo še malo bo treba detajle porihtat, ampak glavno je narejeno.
Sem vmes tudi že imela pregled pri G in je videt vse ok, tako da gremo mirno naprej.
Zdej vas grem pa čvekice malo prebrat, da vidim "kaj dogaja".
Sem vas pa že malo pogrešala, tako da komaj čakam da bom imela več časa, da vam bom lahko sledila!user posted image

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 8:36:02   
Nezy85
Dobro jutro souser posted image

Upam da ste se naspale, danes ponoči pa je res blo fino za spati fajn sveže!!! Seveda izjemoma obiskov wc-jauser posted image kar je pač neizogibno!! Uffff še 2-dni pa imama tudi mi2 z mojo bibo pregled!!!Upam da dobim zdaj papirje za urejeta, ker bi se rada čim prej rešla teh stvari in da česa slučajno ne izpustim!!!V četrtek pa še imam zobozdravnika, to še bo veselo, za puljenje modrostnega zoba sem se pa šla prenaročit, ker lani ko sem šla me je mev 1uro pa pol na stolo, ker mam take zaj.....user posted image ...e korenine in revež več ni vedo kaj naj nardi, zato ne bi raje reskirala ker nikoli ne veš kaj se lahko zalomi, sicer tega bojo pa kr operativno odstranli, hvala bogu!!
Lep dan še naprejuser posted image


_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu Lupinca)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 10:37:38   
mayamaya
Dobro jutro user posted image

ja zdaj se pa tudi pri nas da že kar lepo spat user posted image . je prav fino ko se morem pokriti.

sem mislila ta teden uredit papirje na CSD, pa mi je ena ki tam dela rekla, da naj še počakam avgustovsko plačo, pa potem to nesem. tako, da sem vse skupaj preložila na konec drugega tedna user posted image . sem bila že vesela, da bom vsaj neki zrihtala.

sem pa razmišljala, da bi prijavila začasno prebivališče na naslovu od mojega, kjer dejansko živiva in bo tam prijavljen tudi otročiček. a katera ve, če rabim kaj posebnega ali grem samo na UE in to vse zrihtam tam.

lep začetek tedna in čim manj težav user posted image


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 11:12:00   
tassika
Mayamaya rabiš soglasje lastnika nepremičnine, da ti dovoljuje, da se tam prijaviš, navadno sprintano na papir in podpisano. Jaz sem šla danes po papirje, samo zdaj ne vem kako naj uredim to s službo, a odnesem a pošljem,...?

Druga zadeva, ki me pa daje je pa kako obleči dojenčka za iz porodnišnice. Hotela sem kupiti pajacka, pa sem zdaj za v v oziček kupila ovco, ker je bolj prikladno kot otroka tlačit v kombinezon. Kaj pa za domov, ok bombažni spodnji del, pliš pajacek čez in pa dekico za v lupinico, meni se to zdi kar malo malo? Kako boste pa ve ga oblekle?

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 11:21:11   
Nezy85
Moja biba bo imela v avtosedežu ovčko, odspodaj bombažni beli body, nogavičke, kompletek ki mu ga je kupila babica(moja mami)iz flisa, ter štrikane copateke, kapica, pokrit bo pa z kociko iz 100% bombaža, mislim da je to čisto dovol ker ovčka greje baje nenormalno fulll, najbol pomembne so pa seveda nogice, da so čim bol toplo zavite!!

_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 11:37:29   
ninka80
Oj,

ja, končno se je malo shladilo, da se lažje spi in čez dan premika naokrog.

tassika, po moje bo to dost oblečeno. Tko smo mi našga novemberčka domov odnesl. Oziroma je imel zgornji del tudi bombažni kompletek in ne flisa. Sej otročke sasm do avtomobila odneseš, no vsaj večina.

nezy85, jst ne bi imela ovčke v avtosedežu. Vem, da je bil naš vedno moker, kadar smo se kamorkoli peljali, ker imaš itak avto "zakurjen", ovčke pa full oddaja toploto. To je samo MOJE mnenje, tko da ti pa itak naredi po svoje.

Mi smo bili med vikendom v toplicah in je mali užival 100 na uro, je blo fajn, tko da bomo verjetno še ponovili enkrat v troje.

LEP DAN VSEM.


_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 11:44:21   
tassika
Meni je pa tole všeč:

http://soncek.si/si/bkf7127-podlozen-jopic-s-kapuco-0-3m-i17762.shtml

Sam zdaj vidim da itak ne bom rabla pa bom potem mogoče vzela večjo številko za spomladi. Sej v vozičku bo pa tudi dovolj ovčka in pa odejica. Ah ja tisoč vprašanj, pa sej bom videla pri -10 itak ne bom vn hodila, potem pa vidiš ali ga zebe ali mu je vroče a neuser posted image

Aja pa od next-a sem gledala imajo ugodne lepe zadeve, samo nam se baje bolj splača če jih več skupaj naroči zaradi poštnine. A je katera že kaj tko naročala?

< Sporočilo je popravil tassika -- 31.8.2009 11:45:09 >


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 11:53:55   
Nezy85
ninka80 saj to je to ker  baje tale ovčka nenormalno "zakuri", se popolnoma strinjam stabo, iz bolnice do avta pa ga res ne bo zazeblouser posted image

_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 12:35:25   
barbchen
IZVIRNO SPOROČILO: pi82ka



Barbachen si bila v Postonjski materinski?





ja pi82ka, sva glih v četrtek začela in nama je bilo res všeč. ti tudi to rundo hodiš? če ja, upam, da se spoznava user posted image


_____________________________

Carpe Diem!

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 12:37:38   
barbchen
IZVIRNO SPOROČILO: Lupinca

čer user posted image
pa sem le uspela do foruma malo priti.
Sej ravno toliko da povem, da smo preseljeni, v glavnem že razpakirani, samo še malo bo treba detajle porihtat, ampak glavno je narejeno.
Sem vmes tudi že imela pregled pri G in je videt vse ok, tako da gremo mirno naprej.
Zdej vas grem pa čvekice malo prebrat, da vidim "kaj dogaja".
Sem vas pa že malo pogrešala, tako da komaj čakam da bom imela več časa, da vam bom lahko sledila!user posted image



lupinca, super za ekspresno selitevuser posted image , še bolj pa super, da je z vama vse kot mora biti, kar tako naprejuser posted image . In tudi me smo te pogrešaleuser posted image welcome back!


_____________________________

Carpe Diem!

(odgovor članu Lupinca)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 12:43:24   
caryn
ojla user posted image

pa sem prišla z dopusta in komaj najdla novo temo. Za nazaj ne bom brala, ker ste se res načvekale in bi rabila kar nekaj časa da bi se prebila skozi.

uf ste že daleč...razmišljate kako iz porodnišnice, jaz pa se šele začenjam ukvarjati s tem, kaj vse potrebujem za dojenčka. Bo pa sept. in okt. bolj intenziven na tem področju. Najprej naju čaka še šola za starše in pa pregled. Komaj čakam da vidim našega razgrajača. Brca, skače, boksa in premika se  tako močno, da me včasih prav boli. Največji užitek mu je če to dela ponoči, seveda, tako da mami ne spi...no mogoče me pripravlja na obdobje po porodu ?!?

uživajte!

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 12:52:49   
mayamaya
tassika hvala. sej imam že en papir (približno kot najemna pogodba) kjer piše da pač živim tam, pa bom kar to nesla.

za iz porodnišnice sem pa jaz razmišljala takole: en pajac spodaj, zgoraj mi bo pa mami neki seštrikala - kapico, majčko, hlačke, in nogavičke, pa še dekico bom imela za pokrit. jaz sicer računam na to, da pri nas na obali še ne bo hudo mraz v začetku novembra user posted image . je pa res da iz porodnišnice do avtomobila tudi ni daleč.




_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu caryn)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 12:53:22   
petkapet
Pozdravljene,

kako lepo frišno in sončno dopoldne, jaz pa doma. No boljše tako, dosti manj živčno in manj mi otrjuje trebuh.

PRANJE: Bom prala kr z navadnim praškom (luna), le da ga bom dala malo manj kot običajno. Mehčalca pa ne, čeprav sem ga pri prvem korenjaku dala, in ni bilo nič narobe.

OBLEKCA za domov: Ooo, kje smo še user posted image , je pa res tudi meni tako lepo sanjat malo za naprej.
No za domov bomo oblekli jenčija, kot prvega (rojen januarja). Plenička, bombažna mako majčka (ali bodi) in žabice,čez obojno pa plišast pajac, pa kapica in debela volnena dekca. Iz porodnišnice, pa bomo najbrž vse sedele pri njemu od zadaj in user posted image gledale kako se počuti.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 14:05:43   
pikica 28
ojla,

kak vas je fajn brat....vidim, da smo vse začele mislit na to kako bomo svoje jenčije oblekle...user posted image

Hm...plenička, body, žabice, plišast pajacek...nogavičke, kapica in seveda debela odeja ali celo zimska vreča...bom še videla kako in kaj...user posted image

_____________________________

20.10.2010 .. 3170g/51cm
1. mesec: .... 3870g/54cm
2. mesec: .... 4900g/59cm
3. mesec: .... 5930g/61cm
4. mesec:.... 6950g/63cm
5. mesec:......7330g/67cm

(odgovor članu petkapet)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 14:24:42   
mayamaya
ej, kaj je mogoče katera že kupovala preko spletne strani soncek.si (http://www.soncek.si/si/). mene zanima kako je kaj z garancijo pri njih.

_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu pikica 28)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 16:11:37   
Anonimen
Dan user posted image  kako ste?

Jest sm kr vredu, mal neprespana, bo že ane. Jutr začnemo tamalo uvajat v vrtec, pol pa končno pride mal počitka zame user posted image . Me kr mal skrbi, upam da ne bo prevelizga joka.

Vidm da se že pogovarjate o oblekcah za iz P. Kva pa vem, jest bom verjetn user posted image  oblekla v bodi, pa žabce, nogavičke pa kšn pajacek, kapica in dekica. Sej itak gre samo v avto, ki bo pa že ogret, tko da se mi zdi da ne bo panike.

Lupinca super da ste že preseljeni

Pranje: jest bom prala normalno, s praškom in mehčalcem ( sensitive), sm tko tud pri Gaji. Če pa user posted image  kej ne bo odgovarjal bom pa brez mehčalca.

Kar se tiče ceplenja za user posted image  pa bom jest definitivno dala cepit. Se ne strinjam s tistimi, ki user posted image  ne dajejo. Ampak vsak po svoje a neuser posted image

mayamaya nism še nč naročala tm tko da žal ne vem


(odgovor članu nogavicka80)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 16:25:53   
ninka80
mayamaya, super za vrtec. naš je tut zdej en teden nazaj v vrtcu in mi prov pa še dopoldan, da lohk v miru počas mal pospravim, mal počijemuser posted image .

pranje ... s praškom (Luna) in brez mehčalca, kot do sedaj.

cepljenje...tut tega user posted image bomo cepil vsa cepljenja, majčken počasi razmišljam, da bi ga tudi za rotavirus.user posted image user posted image , kasneje pa tut za klopni meningitis, tako kot ta večjega.

oblekca iz P še ne vem, no to bo edina stvar, k jo bom najverjetneje kupila novo. Drugače pa imamo vsega dovolj od sina.




_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 16:27:09   
ninka80
mayamaya, moja mami je tamalmu naročila par stvari preko sončka, ampak glede garancije pa ne vem, ker se nam HB ni nič pokvarlo. Ampak verjetno je garancijo kot drugje, na podlagi računa.

_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 16:30:58   
Anonimen
Ninka80 jest tud razmišjam za ceplenje proti klopnemu meningitisu, sploh ker živimo zravn gozda, pa za rotavirus tud še ne vem, Gaje nismo dal,tega bi blo pa mogoče pametno glede na to da bo Gaja v vrtcu. no bomo vidl

(odgovor članu ninka80)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: November2009 - 2. del
31.8.2009 16:37:14   
pi82ka
Ojla,
jah danes sem preživela un cukr in je v mejah normale hvalabogu. Sam sem pa od lakote skor skp zlezla ker nisem jedla vse skup 17ur...pila sem pa sam vodo, sem se res držala tega da 12 ur prej ne smeš jest pol pa še 3 ure traja pa izvide počakat pa je. Piješ pa res samo enkrat 4x ti pa kri vzamejo.

A pa u rito me je dons zbodla moja G zaradi Rh- krvi...pa ni hudga, mal pikne in to je to.

barbchen
Ja v postojin sem bla zdej v četrtek no pa jutri imamo spet. Iz kje pa si ti?

bodite pridne
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?