|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
1.9.2009 13:28:40   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: dalara


Kar se tiče crocsov zunaj, si samo predstavljajte vsa tista igrala in plezala na vrtčevskem igriščuuser posted image . Pa mogoče še kje kakšno roso. Ko bo prišlo do nesrečeuser posted image , bo pa vrtec kriv, a ne? Kar se pa notranjih prostorov tiče, pa saj crocsi vendar ja niso copatiuser posted image . V trgovini je na voljo toliko dobrih copatov. Od teh novih Robeez, ki so se pri jasličnih skupinah odlično obnesli naprej.



pa dobro....kaj ne znate bratiuser posted image  majku vam milu....pa kje za vraga sem jaz napisala, da jih bo imel zunaj na igralihuser posted image

dajte no....še vedno mislite, da bo zunaj in noter v njih?

za zunaj mali itak prisega na superge....ki se pa glih tak zdrsnejo, če gre prej po rosnati travi, pa potem na igrala...

mater, mogoče mu sprinterce z žebljički nabavim....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu dalara)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
1.9.2009 13:29:46   
Anonimen
pancarje, rija, pancarje...da tud mrdnt nau mogu, pol ziher tud padu ne bouser posted image

< Sporočilo je popravil ulla80 -- 1.9.2009 13:30:06 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
1.9.2009 16:27:48   
dalara
Rija,pol pa najboljš, da mu napakraš: superge za na igrala, ene crocse za na sprehod, pa še ene za not.
Sam vprašanje ulla80: kaj je pa tvoja ula v vrtcu obuta. Če po tvojih člankih sklepam ima notr robeez-ove copate, za ven pa tud kej uporabnega. Dvomim, da ma crocse, ker čist preveč realno na stvari gledašuser posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
1.9.2009 16:59:38   
Anonimen
za notri ima ene ala roobeez copatke, pač nekaj podobnega...otrok v jaslih itak ne hodi v kopalnico tko da ni bojazni da bi bla mokra...letos so jo pa prestavili in bojo mel umivalnico, pa ji bom napokala ene rezervne zraven, če bi se slučajno zmočla. drgač je pa velik bosa tud v vrtcu, sem rekla da je komot in nimajo nič proti.

crocsov nima, ima pa neki podobnega sicer, samo je bolj kot sandal in se lepo oprime noge. na mokri travi pa verjetno tud drsi, sam kak čevelj pa neuser posted image drugač ima pa elephantke, to je zame mega čeveljuser posted image pa en čist leve, pa čist poceniuser posted image sam s super podplatom in mehke, da kar plava v njihuser posted image

(odgovor članu dalara)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
1.9.2009 17:10:50   
dalara
No, sem vedla da ga ne sračkaš s crocsi po vrtcu, a ne user posted image  !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
1.9.2009 22:36:32   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: dalara

No, sem vedla da ga ne sračkaš s crocsi po vrtcu, a ne user posted image  !



DALARA....ohladi se....user posted image  pa usput še razloži, če ti je že očitno vse jasno, od kje tebi še posebni čevlji za sprehoduser posted image  Jaz sem spraševala samo za ZNOTRAJ (kapiš?????) za zunaj mamo zadeve razpucane....nekatere od vas pa očitno ne...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu dalara)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
1.9.2009 22:39:36   
Anonimen
rija jst bi ti čist tkole rekla, pa ne prehudo vzetuser posted image sine gre v vrtec, to bo prineslo en kup novosti, tudi prilagajanj itd. sem pač nej spafdajo tud copati. jaz nebi kaj dosti debatirala tukej, naj si izbere copate sam, take k mu bojo kul, sam mora jih pa met, ker jih majo vsi, pač pogruntaj ene razloge, utemeljene, lohk tud vzgojiteljice poprosiš da mal pomagajo, razložiš kako je. in otrok bo hitro skužil, da v vrtcu pač copati so, doma pa lohk še naprej hodi bos, če mu paše.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
1.9.2009 22:39:44   
mamči
Jaz prakticiram superfitke in se obnesejo. Smo imeli pa tud že tele simpatične in so tud fajn:

http://www.jurcek.com/slike/slika.php?t=products&f=pr_image&id=191&w=240

< Sporočilo je popravil mamči -- 1.9.2009 22:43:24 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
3.9.2009 7:53:41   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

..torej zanima me katere copatke naj kupim sinu za v vrtec


ciciban...user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
3.9.2009 8:02:01   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

rija jst bi ti čist tkole rekla, pa ne prehudo vzetuser posted image sine gre v vrtec, to bo prineslo en kup novosti, tudi prilagajanj itd. sem pač nej spafdajo tud copati. jaz nebi kaj dosti debatirala tukej, naj si izbere copate sam, take k mu bojo kul, sam mora jih pa met, ker jih majo vsi, pač pogruntaj ene razloge, utemeljene, lohk tud vzgojiteljice poprosiš da mal pomagajo, razložiš kako je. in otrok bo hitro skužil, da v vrtcu pač copati so, doma pa lohk še naprej hodi bos, če mu paše.


user posted image user posted image

ulla....a tole bi naj bilo hudo?user posted image

bomo videli....ga bomo vzeli še na en điro po trgovinah....mogoče mu bo kaj všeč...glede na to, da sva zvisela za sponge Bob krokse.....so naju prebidaliuser posted image

in copati so itak najmanj....ga bo treba do vrtca sploh še spravit....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
3.9.2009 8:17:52   
Anonimen
ja rija kle gor nkol ne vešuser posted image je treba vnaprej mal teren prpravituser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   [Brisano sporočilo]
3.9.2009 12:49:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
3.9.2009 13:24:54   
polma
za v vrtcu: Jinwood

za ven: crocs, Tipsie toes, gumijasti škornji

Itak se pa na RR delimo v vsaj 2 skupini-eni kupujejo ortopedsko obutev, eni pa ne-ortopedsko.Izbire je pa dovolj za vse.



< Sporočilo je popravil polma -- 3.9.2009 13:31:13 >


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
3.9.2009 13:54:12   
Tjašy
Naš triletnik ima v vrtcu zajčke,enoletnik pa cicibanke,......in ni nobenih težavuser posted image

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
3.9.2009 14:30:32   
Anonimen
Nas je imel lani in letos superfitke.

(odgovor članu Tjašy)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
4.9.2009 0:32:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
4.9.2009 20:04:20   
manika1
taanika, jaz sem svojima dvema kupila copatke iz eko usnja, so super,
imata suhe nogovičke in nogice, ker nogica diha, prej sta imela skoz vlažne nogavičke in copatke.
Pediatrinja mi jih je svetovala, ker je to alternativa bosi hoji in se nogica tako najbolje razvija.
sem jih kupila v spletni trgovini www.ekolife.si. upam, da se boš lažje odločila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
4.9.2009 20:12:49   
Shorty_
najprej je imela take superfitke
user posted image
pol pa takeuser posted image

(odgovor članu manika1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
4.9.2009 20:15:50   
Taanikaa
hvala manika,sem si dodala link med priljubljene,ima sicer superfitke,ampak sem se zmenila v vtrcu da je zaenkrat kr bos pač  z nogavičkami na abs,ker se mi ni nič ustajal,dvigoval k je bil obut,bos pa to dela in bolje je zanj da je bos zaenkrat,ima že cel kup teh nogavičk abs,pač debelejše bo nosil da ga nebo zeblo,je pa kr toplo v vrtcu pa zaenkrat to še gre..hvala tebi in vsem,so si mnenja pa kr različna vidim kar je prav,pač vsak se odloči po svoje..hvalauser posted image

(odgovor članu manika1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
4.9.2009 22:45:29   
Marelica
V našem vrtcu pa ne dovolijo bosih nogic (ena je omenila, da so bili poleti večinoma bosi) niti samo zokenčkov z ABS. Tako da sem pri malem, ki še ni shodil morala v nakup... smo imeli Elefanten copatke. Doma je pa vedno samo bos ali v zoknih, tako da se je moral kar na novo navadit.

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
5.9.2009 13:05:56   
manika1
Taanikaa, copatki kot so superfit pogosto ovirajo otroka pri gibanju, usnjeni  copatki iz ekološkega usnja Pololo,
pa res otroku omogočajo, kot bi hodil bos, poleg tega pa nogica diha in se ne poti. Tako, da so nogavičke
ABS sigurno boljše kot superfit, kot si že sama ugotovila. Pololo copatki tudi ne drsijo, moja dva si jih tudi
ne sezuvata, prej ko sem imela superfit, sta bila skoz bosa, ker sta si jih stalno sezuvala.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
5.9.2009 16:45:39   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

Jaz sem pa razmišljala,da bi ga imela kar v Pediped "čeveljčkih",kaj menite.Sicer pa,če otrok še ne hodi,a so potrebni v vrtcu copatki,ali ne,saj ga pri plazenju oz, kobacanju bolj kot ne ovirajo.




se strinjam,naš še ne hodi,dvigne se,hodi ob opori,ampka je treba gledat da bo slej ko prej shodil,zato sprašujem za copatke,jst bi ga najraje imela bosega,sej zdej bo še šlo,čez kak mesec dva pa ne več ko bo bolj hladno pa ko bo hodil

joooj sej nevem no za kaj se naj odločimuser posted image

naš ima že od aprila v vrtcu copatke, podobne tem:
user posted image

pa so super. Drsijo mu ne, lahko lepo hodi v njih, mehki so, motijo ga ne user posted image fajni so tudi za tiste, ki še ne hodijo, pa se postavljajo na nogice. nam so edino to rekli, da kasneje, ko se hodijo umivat v umivalnico (zaenkrat se umivajo pri umivalniku v igralnici in ni mokro po tleh), je tam po tleh večkrat mokro in bodo morali imeti obute copatke z gumijastim podplatom. Bo treba takrat začet iskat kaj drugega ... zaenkrat je pa tole super user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil scorpiogirl -- 5.9.2009 16:48:56 >


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
5.9.2009 20:19:59   
Taanikaa
ja nekaj podobnega sem tud že nabavila jinwood ..no nevem če sem prav napisalauser posted image ,tk da imamo doma te,pa superfirke,v vrtcu je pa bos,naša nevrofizioterapevtka nam je pa rekla da zdej naj bo bos,ko pa shodi pa ciciban,tk da se bomo vrjetn kr tko držali naprej,morem rečit hvala bogu da mi ne komplicirajo v vrtcu in da je lahko bos,kr moji kolegici komplicirajo,kr ima otroka bosa in jih je mogla obut,sicer že hodita oba..zdej pa sam držat pesti da naš reginček kmalu shodiuser posted image user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kateri copatki za v vrtec?
5.9.2009 20:23:13   
Taanikaa
popravek-imamo doma jinwood in superfitke ampak smo tud doma bosi,mislila sem da sploh ni obut,doma so copatki,še zapakiraniuser posted image ,superfitke so v vrtcu v omari,nošeni prvi dan vrtca,pol smo se pa zmenili da bo bos.

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?