|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJČICE 2010
21.9.2009 17:19:52   
*Mojca*
En lep podzrav in dobrodošlica od junijke 2008. Ufff kako čas leti user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: JUNIJČICE 2010
21.9.2009 19:10:20   
smrketa24
Čestitke prvi junijki. Sama sem junijka 2009, sicer sem rodila maja, pa vseeno user posted image Želim vam lepo nosečnost, čim manj slabosti ter zdrave otročke. Na jutrišnji dan pred enim letom sem tudi jaz zagledala svoj plusek user posted image

_____________________________

26.05.2009 ob 23.56 sva postala ponosna starša malemu Mateju
23.10.2011 ob 02.25 pa je Matej dobil sestrico Mašo

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: JUNIJČICE 2010
21.9.2009 23:16:12   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene,
da se pofočkam...evo prvo junijkouser posted image  

Če bo vse po sreči zibamo 1. junija...bom zaenkrat še anonimna, slabe izkušnje od prej, pa vendar upamo sedaj na srečen konec in čudovito user posted image


Srečno od junijke2009....

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: JUNIJČICE 2010
22.9.2009 12:39:22   
Hanuši
Na današnji dan, pred točno enim letom, sem zagledala plusek, sedaj pa že cartamo pridnega korenjaka.

Lepo nosečnost, čim manj problemov in same zdrave junijčke, vam želi junijka 2009

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: JUNIJČICE 2010
22.9.2009 15:06:13   
Anonimen
Hvala vsem za lepe želje...želim si, da bi bilo sedaj pa res vse tako kot je treba.

(odgovor članu Hanuši)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: JUNIJČICE 2010
23.9.2009 21:59:59   
mk8
Lepo nosečnost in zdrave ortočke od še ene junijke2009

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: JUNIJČICE 2010
26.9.2009 13:45:08   
tanjusi
kako sedaj? se mi zdi da sedaj bi pa se že mogla kaka junijčica javituser posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu mk8)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: JUNIJČICE 2010
26.9.2009 15:52:46   
Anonimen
hja očitno še vedno samevamuser posted image

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: JUNIJČICE 2010
26.9.2009 20:32:15   
Anonimen
Evo malo družbe. 3. nosečnost, 2.otrok, PDP 5.6.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: JUNIJČICE 2010
26.9.2009 21:09:21   
kaminek
še da vam jst zaželim lepo nosečnost, s čim manj problemčki ter veliko smeha, preverjeno ugodno vpliva na otročke, so potem pravi smejkoti.user posted image

tudi jst sm pred enim letom ugledala ta lepi plusek, sedaj pa ga imamo tukaj, med nami in se smejemo, jokamo, cartamo, igramo itd. mmmmhhh, kako je to lepo.user posted image

srečno vsem junijkam 2010, kmalu boste na vrstiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: JUNIJČICE 2010
27.9.2009 17:15:04   
Anonimen
Da bom prepoznanva bom Anonimna 1 - prva junijkauser posted image . No počasi se bo začela odpirati tudi junijska sezona.user posted image Jaz sem bila lani julijka, pa mi ni bilo usojeno, tako da upam in vem, da bo junij 2010 lepši. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: JUNIJČICE 2010
27.9.2009 19:21:13   
tanjusi
Anonimke , kdaj pa se mislite razkriti?user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: JUNIJČICE 2010
27.9.2009 22:15:33   
Anonimen
Jaz bi rada počakala do 1. pregleda. Anonimna 1, seveda bo tokrat vse o.k. Vedno moramo tako razmišljat!

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: JUNIJČICE 2010
28.9.2009 7:49:39   
slovenka
jaz sem pa prva prava junijka, nič anonimna. user posted image V glavnem izračun mi pride za 1.6. Bomo videli, kam me vrže po pregledih. Sem 2. user posted image , doma imamo 15m pupo. Bila sem tudi pri junijkah 2008 in potem rodila 2.7. tokrat sigurno ne bom pri julijkah user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: JUNIJČICE 2010
28.9.2009 8:46:20   
anadami
Evo, pa se razkrijemuser posted image (anonimna 1). Tudi jaz imam PDP 1.06user posted image . Drugače pa nimam sploh občurka da sem noseča. V prvi nosečnosti sem imela taaakkkeee slabosti, tam od 8 pa do 19 tedna. Groza. Upam sedaj na najbolje in da tudi slabosti ne bo!!!

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: JUNIJČICE 2010
28.9.2009 9:01:41   
bačko
Čestitke prvi junijkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Jaz sem tudi junijka samo 2009!Čim lepšo nosečnost želim in čim manj težav.

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: JUNIJČICE 2010
28.9.2009 9:49:30   
slovenka
bačko, kateri prvi? Sva že dve oz. tri user posted image

No, jaz sem pa dvojna junijka - 2008 in 2010. Čeprav vem, da pri prvem sem samo pogojno junijka, ker je bil porod potem 2.7., samo sem imal pa majico 'pridem junija' in vse user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: JUNIJČICE 2010
28.9.2009 9:52:15   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: anadami

Evo, pa se razkrijemuser posted image (anonimna 1). Tudi jaz imam PDP 1.06user posted image . Drugače pa nimam sploh občurka da sem noseča. V prvi nosečnosti sem imela taaakkkeee slabosti, tam od 8 pa do 19 tedna. Groza. Upam sedaj na najbolje in da tudi slabosti ne bo!!!


Ojla anadami user posted image user posted image user posted image Kdaj si pa ti prvič rodila? in kje?
Jaz v prvo nisem imela slabosti, fajna nosečnost, morda dva dni malo otečene noge, ker je bilo vroče, sicer pa vse super. Porod bolj slaba izkušnja, tako da sedaj iščem alternative. Ja, pa tudi jaz nimam občutka, da sem noseča - edino zize se mi spet napihujejo user posted image Ampak mi je tri dni stara novica o nosečnosti, tako da sem še zmeraj v šoku, sploh ker je ratalo v prvem krogu, česar nisem pričakovala... user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu anadami)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: JUNIJČICE 2010
28.9.2009 10:17:24   
anadami
Tudi meni je nepričakovano uspelo v prvouser posted image  

Sreča pa je pri nama še toliko večja, ker je najina prva bušika angelčekuser posted image  , je bila žal bolana in se je morala roditi v 6 mesecu...tako da upam, da me moj angelček sedaj tam nekje pazi ter bo poskrbela za to, da bo njen bratec ali sestrica zdrav in živahen...

Ampak nič žalosti več, sem vesela in razmišljam pozitivno!! Tako da juhu user posted image je spet tu!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: JUNIJČICE 2010
28.9.2009 10:20:00   
slovenka
anadami, žal mi je za prvo izkušnjo. sigurno bo pa sedaj vse v redu user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu anadami)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: JUNIJČICE 2010
28.9.2009 10:21:21   
anadami
itak da bo, v to sploh ne dvomnimuser posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: JUNIJČICE 2010
30.9.2009 20:43:24   
anadami
še vedno vlada zatišjeuser posted image

(odgovor članu anadami)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: JUNIJČICE 2010
30.9.2009 21:22:04   
slovenka
mhm, nobene nove nosečke user posted image Ja, kaj ste pa delali? Samo po trgatvah hodili? V starih časih je bila drugačna praksa po trgatvah user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu anadami)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: JUNIJČICE 2010
30.9.2009 23:07:29   
Anonimen
sem pravkar nardila testek in se je pokazala rahla črtica, če tale tini mini testek drži, bo PDP 8.6.2009 (nimam rednih ciklusov). lep večer še ena anonimnauser posted image do nuhalne

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: JUNIJČICE 2010
30.9.2009 23:21:23   
Luna*
Punce pozdravljena! Jaz vam iz vsega srca želim lepo nosečnostin zdrave otročičke. user posted image

Mi2 sva "planirala" otročička v letu 2010 pa vidim, da bova mogla malo pohitet, če hočeva to uresničiti , glede na to, da ste že junijke na vrsti user posted image   Vam povem, da vas bom malo spremljala za informacije, kako se kaj dogaja v nosečnosti, če vas ne moti, ker je to čisto drugo, kot pa kr malo po netu srfat in brati "strokovno literaturo"...

Držte se in čimmanj slabosti  user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?