|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
6.9.2009 13:34:22   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: biba007
.... No, pa sem razmišljala, da bi mogoče zdajle malo zamenjala vir, pa bi kakšno priporočilo. Kateri vir folne se vam je najbolj obnesel? Kakšne so izkušnje z Elevitom?





...ker ima vitamin A, mi je šlo še bolj na bruganje, kot običajno...prešaltala na centraMed Mami, superca  user posted image user posted image


_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
6.9.2009 13:35:14   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Z miklo in pikico je vse ok, samo od ležanja jo vse boli. Vse le pozdravlja!







ooo, lepo jo pozdravi.......



kaj pa podganca, kdo ima kontakt z njo ???user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
6.9.2009 18:18:17   
obayifo
no,pa se koncno javljam,sicer iz lezecega polozaja,pa vseen..
Reby,kruce in miska,cestitke in posebno lepe zelje,miska pa naj cimprej javi vzpodbudne novicke
Tle sem vas prebrala,cestitam se novim noseckam in grem gledat kaj je novga na otrockih

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
6.9.2009 19:45:29   
blanč
Punce naš ratatujček vas vse lepo pozdravlja in vam sporoča, da so vsi trije uredu. Rok je sicer na pediatriji, kjer je preživel operacijo in zdaj pridno okreva, Nejc pa je zraven mamice v porodnišnici na intenzivnem oddelku in že lepo papca mamino mleko in je vsak dan bolj močn.
miška moja draga tisoč user posted image  inuser posted image za vse tri.


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
6.9.2009 21:09:02   
lana70
Blanč, kaj pa je bilo tamalemu user posted image ...dej lepo jo pozdravi no, pa držim pesti, da čimprej vsi trije pridejo domov.

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 7:18:23   
loremi
Dobro jutro!

evo še tukaj kavica user posted image

user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 11:58:36   
Bumo
Jutro...
spet ta nesramno dobra kava..Loremi tenx.
Me malo ni blo gor, pa ste že odprle na novo temo user posted image user posted image
Ufff...kaj sem zamudila...
Kruci...čestitke in držim pesti, da si tvoja ženkica čimprej opomore.
Miškica.....upam ,da ste vredu?
Miklica. zate še bolj upam, da bo vse vredu še naprejuser posted image
Obika, te ležanje že kaj mantra?
Podganca, a pri vas tudi vse OK?
Pa Shadow vidim ,da se je javila..pa kje hodiš ti meni???
Joj...pa ostale moje nosečke in mamice...na vse vas mislim.....user posted image user posted image
Bibika, welcome...jaz sem papcala Folacin, vse ostalo me je full "na stran" gnalouser posted image user posted image

pusa,pusa

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 13:07:38   
kimsy
Danes sem tok jezna, da morem nekomu pojamrat...
Imela sem morfologijo in sem oz sva oba z mojim razočarana 100/h.  Dohtarca je komaj uz znala prižgat, pa podatke vnest ... Skratka, našla ni nč, na koncu pa kao vse. Skoz ji je sestra potrjevala kaj vidijo in zdravnica jo je za potrditev vprašala a vidite in ko je sestra odgovorila ja, to je to, je tud zdravnica vidla! Kap!!!
Fora: Me vpraša če bi rada vedla spol, pa moj hitro reče ja, čeprav jst ga nočem in me sestra vpraša če sva že bla na nuhalni, pa rečem ja in naj ji poveva kaj so nama rekli za spol. Rečem jst nč, moj pa da veva, sam ne poveva, ker jih preizkušava! user posted image  Pa je dr. rekla naj poveva, da ne bo zastonj iskala in se matrala! Mislim haloooo! Pa zato si tukaj in ne mislit da je kaj našla! Nimamo pojma kaj mamo in še boga moja bebica je vsega kriva, ker tako čudno-prečno leži.
Aja posteljica je spredaj nizko! Kaj za vraga to pomeni???? No gospa, pa sej boste kmal imeli pregled, pa vam bo vaš G vse razložil!

Mikla - sam da ste fajn! Naj tako ostane!!! user posted image

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 13:36:35   
gapii27
kimsy ne se jezit.... kje pa si to bila na morfologiji?  men je tud rekla že na nuhalni da mam postlco spredaj nizko za enga, drugega pa ni komentirala...pa sem vprašala potem mojo g. in je rekla da je vse vredu da ju ne nosim prenizko... tak da ne vem...


lp

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 13:41:09   
Reby
Dan! Danes sem govorila z miklo - dohtar ji je danes povedal, da je bila že čisto odprta in MV praktično sploh ni več imela in da ni sigurno, če in kako dolgo bo zdržala cerklaža. Je čisto obupana revica in brez volje do življenja. Sem jo potolažila malo, pač kolikor se je dalo, ampak saj vemo, kako je. Jezi me, da če se ji je že to enkrat naredilo, da ji niso naredili preventivno cerklaže in kr čakali. Pa sej ne morš verjet.
mikla - drži se čim dlje user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 13:47:17   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Punce naš ratatujček vas vse lepo pozdravlja in vam sporoča, da so vsi trije uredu. Rok je sicer na pediatriji, kjer je preživel operacijo in zdaj pridno okreva, Nejc pa je zraven mamice v porodnišnici na intenzivnem oddelku in že lepo papca mamino mleko in je vsak dan bolj močn.
miška moja draga tisoč user posted image  inuser posted image za vse tri.


Super, samo da je vse vredu. Lupčka vsem trem user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 13:47:30   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Dan! Danes sem govorila z miklo - dohtar ji je danes povedal, da je bila že čisto odprta in MV praktično sploh ni več imela in da ni sigurno, če in kako dolgo bo zdržala cerklaža. Je čisto obupana revica in brez volje do življenja. Sem jo potolažila malo, pač kolikor se je dalo, ampak saj vemo, kako je. Jezi me, da če se ji je že to enkrat naredilo, da ji niso naredili preventivno cerklaže in kr čakali. Pa sej ne morš verjet.
mikla - drži se čim dlje user posted image  user posted image  user posted image


...joj revče malo user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 13:48:08   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Punce naš ratatujček vas vse lepo pozdravlja in vam sporoča, da so vsi trije uredu. Rok je sicer na pediatriji, kjer je preživel operacijo in zdaj pridno okreva, Nejc pa je zraven mamice v porodnišnici na intenzivnem oddelku in že lepo papca mamino mleko in je vsak dan bolj močn.
miška moja draga tisoč user posted image  inuser posted image za vse tri.


Super, samo da je vse vredu. Lupčka vsem trem user posted image  user posted image  user posted image


..o super user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 13:49:02   
kimsy
mikla - drži se! Upam in močno držim pesti, da bo še vse ok!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja reby - zakaj ji niso naredili cerklaže preventivno? A šla je že v bolnico na ta poseg, pa nč, kdo bi jih razumel? Jst sm včasih tok jezna na te dohtarje! Prosim povej ji, da smo v mislih vsi z njo!

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 14:10:56   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: kimsy

mikla - drži se! Upam in močno držim pesti, da bo še vse ok!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja reby - zakaj ji niso naredili cerklaže preventivno? A šla je že v bolnico na ta poseg, pa nč, kdo bi jih razumel? Jst sm včasih tok jezna na te dohtarje! Prosim povej ji, da smo v mislih vsi z njo!


Je reku baje njen dohtar, da ni potrebno, da je vse ok, potem ga pa ni bilo, je bil na dopustu in je imela pregled šele čez 5 tednov in so jo kr noter obdržal in ji nardil cerklažo. Še morfologije ji zdej ni naredu. Jaz tud ne razumem, če je že enkrat na ta način izgubila otročka, zakaj niso naredili. Upam, da bo danes kaj več jasno in da bo vse vredu.

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 17:31:08   
Kruce Fiks
Mi smo doma!

user posted image

Dohtarji so eni sekretarji! In če si tiho se tud njim jebe........user posted image

Mikla, držim/o pesti!


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 17:31:46   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Dan! Danes sem govorila z miklo - dohtar ji je danes povedal, da je bila že čisto odprta in MV praktično sploh ni več imela in da ni sigurno, če in kako dolgo bo zdržala cerklaža. Je čisto obupana revica in brez volje do življenja. Sem jo potolažila malo, pač kolikor se je dalo, ampak saj vemo, kako je. Jezi me, da če se ji je že to enkrat naredilo, da ji niso naredili preventivno cerklaže in kr čakali. Pa sej ne morš verjet.
mikla - drži se čim dlje user posted image  user posted image  user posted image





pa sej ne moreš verjet no!!!user posted image  Ma halo!!! Pozdravi jo Reby.

Kimsy, to si pa res mela štalo, pa kje si jo staknila??? Mislm!!! kaj vse človek ne doživi....

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 17:32:56   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Mi smo doma!

user posted image




hej krucek user posted image user posted image user posted image  kako lepo......sem prav vesela...lepo se cartajte in uživajte z malo princesko....

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 17:33:37   
lana70
aja, krucek, kako je s kruciko?user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 21:28:27   
zarja1
Miklaromka.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 21:30:16   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Punce naš ratatujček vas vse lepo pozdravlja in vam sporoča, da so vsi trije uredu. Rok je sicer na pediatriji, kjer je preživel operacijo in zdaj pridno okreva, Nejc pa je zraven mamice v porodnišnici na intenzivnem oddelku in že lepo papca mamino mleko in je vsak dan bolj močn.
miška moja draga tisoč user posted image  inuser posted image za vse tri.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Blanči lepo jo pozdravi!!!!!!!!!


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
7.9.2009 21:30:50   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Mi smo doma!

user posted image

čudovita je!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
8.9.2009 4:43:13   
Reby
Jutro user posted image

user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
8.9.2009 8:04:17   
a.jrad1
Dobro jutro!

Miklarom držim pestke da bo na koncu vse ok in da boste zdržali čim dlje!

Jaz sem včeraj opravila morfologijo pri dr. Reš Muravec in je vse ok; plodek je težak že krepko čez 400 g, a na žalost nam ni pokazal premoženja med nogicamo, tako, da bo presenečenje res do tazadnjega! user posted image

lp,

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 2. del
8.9.2009 8:46:00   
biba007
Rebika, evo, še tule, hvala za kofiko, ampak res vstajate čisto prezgodaj...a nam hočeš sporočit, da si, HB, tako lepa-lepa, da sploh ne rabiš lepotilnega spančka? Itak, saj vemouser posted image

A.jrad, supe teža, pridna, pa super, da je dete ok. A da je bil sramežljiv? Ah, saj veš, kako pravijo, saj ni važno, kaj bo, samo da bo fant zdravuser posted image

Kruce, vaša je pa res lepotička. Še ena lepa-lepauser posted image . IIIiii, ampak tile sivo-rjavi kompletki so pa očitno absolutno mainstream.....sta Tomi in Karolinca čisto barvno usklajena....al' pa so morda le skrbni starši ekstra pozorni na šik design RRjauser posted image ?

Miklca, drži seuser posted image

Bibon se pa, akhem, še vedno pretežno vlači po IVF postopu...me je kar malo strah, da bi s prehitrih prestopom v imenitnejšo nosečniško kategorijo lahko kaj džinsknila....jao, kako se vleče tole do prvega UZjauser posted image ....

(odgovor članu a.jrad1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?