|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
24.8.2010 9:04:47   
Zoja Miša
In naše praznovanje na morju...torta je bila res dobra. Mmmmmmmmm....jami.
user posted image

In naša frajerka, ki še vedno uživa na morju!
user posted image

< Sporočilo je popravil Zoja Miša -- 24.8.2010 9:05:57 >


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
24.8.2010 9:07:31   
buhtlčk
Zoja Miša ful lepo ste stanovanje opicanil :)

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
24.8.2010 12:08:35   
bella02
Živjo!

5 min za vas, preden končno sedem za knjigeuser posted image .
Zjutraj sem peljala Tejo v vrtec, pa je nekaj jamrala, da uho "li", pa upam, da ne bo nič. Tjaša je doma, barva pobarvanke, ki sem jih ji potegnila iz spletauser posted image . Mož je prišel na malico. Sej malico sem mu naštimala v 10 min, potem je pa polil kozarec soak in moram pomit po tlehuser posted image . Za vokend smo bili v Bohi nju. Veliki otroci so uživali na trampolinu in ga/se sproti zardi vročine močiliuser posted image . Teja je bila gor, ko nisop točili vode, to je blo pa večino časa. Ima energije za izvoz. Zv ečer sem jo dala spat in jo slučajno vidim, kao je prišla ven: direkt na glavo na napihnjeno blazinouser posted image , me je skor kap. V nedeljo je zato opoldne nisem dala spat, ker sem se bala njenih atrakcijuser posted image . V soboto smo šli brez Tjaše do slapa Savica in sem Tejo nesla zadnjih cca 100 stopnic. Še nikdar v življenju mi ni pot tekel od komolcevuser posted image . Skratka, lep vikend!

Erin, za gor smo bli torej prepozni, za nazaj je pa Teja zaspala v trenutku, ko smo vžgali avto. Do konca Bleda smo se vozili več kot uro, morda celo uro in pol. Potem smo sam pičili dam. Pa drugič, ja?

Zoja Miša, lepooooooouser posted image . Na ta način pleskava midva stanovanje od samega začetka, le da kotov ne polimava, ampak samo ne gre do konca z barvo, So linije še malce bolj mehkeuser posted image . Lepo imate, resuser posted image ! Pa zaradi poroke ne skrbi, verjetno bo Kaja Lina v avtu dala kakšno rundo čez, jih preveč utrudi vse skupaj.

Krysia
, držim pesti za pozitiven odgovor!

Gajka, tolažmo se s tem, da bodo otroci kmalu odrasli in bo bolje. Tudi jaz nisem imela kaj dosti od kopanja, predvsem zarad Teje in njene alergije, prej je blo pa slabo vremeuser posted image .

Buhtlč, lepa tortauser posted image . Mislim, da sem izpustila tvojega malčka, torej: vse najboljše, GAŠPER!!!

user posted image

Tudi NEJCU vse naj naj za 2. svečko!!!

user posted image

Več se ne spomnim, kaj bi morala pokomentiratuser posted image . Mejte se!!!

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
24.8.2010 14:00:34   
gajka
ZM - super sta pobarvala! user posted image Pa sliki v dnevni sta mi všeč. user posted image

bella02 - a ni to fino, ko ti dec pripravi takšno lepo "presenečenje", da ja ne bi brez dela ostala? user posted image Pa veselo učenje!

buhtlčk - lepa torta! user posted image Upam, da je šla slavljencu v slast.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
24.8.2010 17:49:15   
gajka
Informativni individualni sestanek v vrtcu je za nami. Vzgojiteljici sta se mi zdeli prijazni. Jih bo 13 v skupini, 4 novi, ostali pa že od lani. Upam samo, da bo Roku v vrtcu všeč! user posted image

user posted image Kako se kaj obnesejo oblačila od Next-a? Izkušnje? Velikosti? Pošiljanje direktno iz Anglije (koliko časa traja)?

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
24.8.2010 19:59:50   
K_a_t_j_a
Zoja Miša zelo lepo sta pobarvala sobol! Res lepa kombinacija! user posted image  user posted image

bella super za uživancijo v Bohinju!user posted image Bohinj je zelo lep.

gajka mi še niti vabila nismo dobili za sestanek za v vrtec.user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
24.8.2010 20:30:36   
buhtlčk
gajka ja celo torto smo zmazal, ne morem verjet, ker je bila tako velika, da ni šla v hladilnik. No ja, tri dni smo jo jedli user posted image
drugače pa next sayuri naroča. Mi še nismo, je pa za katerkoli paket 5 funtov poštnine. Kupla sem mu par stvari na ebayu, mal večje mormo mi vzet, drugače so mi pa všeč njihove cunjice. Edino obuval pa še nisem sprobala, sploh pa nimajo št. 26 sem dans gledala user posted image 9 je namreč 27, čeprav sayuri pravi, da je tud to boljš mal večje vzet.

Kolk pa so vaši otroci kaj veliki dandanesuser posted image ? Mi smo se dans cepili proti vnetjem ušes (upam, da bo kaj zaleglo) in ga je še izmerila. Ima 15,6 kg, 91cm, nogo ma pa 26.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
24.8.2010 20:48:27   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

Danes praznuje 2. rojstni dan NEJC (tinka14).

Nejc vse najboljše! user posted image




Hvala Katja user posted image , smo ga fajn zalil user posted image !


_____________________________

Od raja so nam ostale zvezde, cvetlice in otroci.
(Dante Alighieri)

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
24.8.2010 20:49:43   
K_a_t_j_a
IZVIRNO SPOROČILO: tinka14

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

Danes praznuje 2. rojstni dan NEJC (tinka14).

Nejc vse najboljše! user posted image




Hvala Katja user posted image , smo ga fajn zalil user posted image !



No super! user posted image Pol pa bo zihr zdrav!


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
24.8.2010 20:52:11   
K_a_t_j_a
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Kolk pa so vaši otroci kaj veliki dandanesuser posted image ? Mi smo se dans cepili proti vnetjem ušes (upam, da bo kaj zaleglo) in ga je še izmerila. Ima 15,6 kg, 91cm, nogo ma pa 26.



Uf tale vaš Gašper je pa pravi korenjak! user posted image   user posted image

Jan je velik okoli 87 cm, težek cca 11,6 kg, številko nogice imamo pa še glih za glih 23. Odvisn tut od modela čevlja.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
24.8.2010 21:20:50   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Kolk pa so vaši otroci kaj veliki dandanesuser posted image ? Mi smo se dans cepili proti vnetjem ušes (upam, da bo kaj zaleglo) in ga je še izmerila. Ima 15,6 kg, 91cm, nogo ma pa 26.



Uf tale vaš Gašper je pa pravi korenjak! user posted image   user posted image

Jan je velik okoli 87 cm, težek cca 11,6 kg, številko nogice imamo pa še glih za glih 23. Odvisn tut od modela čevlja.



ja vedno je bil med prvimi. Nesli so ga se mi zdi le trije fantje, pa še ti so u bistvu en mesec starejši (Ivan od Cebrce, Rok od Gajke in Lovro od Sayuri). Pa me mal zanima kako kaj kaže, ko ma pa mami 160cm in mi je kar mal smešno (moj dragi ma pa 178cm), tamal me bo očitno prerasel v tretjem razredu user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
24.8.2010 23:12:34   
sayuri
Čer. DA vas malo pozdravim user posted image  Zdaj se je začela služba in je cajta še manj user posted image  Pa bomo že zvozili. user posted image  L&Z sta spet zajadrala v vrtec. Zdaj sta že ok, nekaj dni sta pa kar nekaj jokala user posted image  Filip se počasi pripravlja na šolo. Komaj čaka. user posted image  JAz sem zdajle še likala user posted image  Počasi bo treba proti postelji. Zdaj spet vsako jutro budilka brni user posted image


gajka, jaz naročam Next. Zadovoljna s kvaliteto. Velikosti so realne. Oblačila za Z&L naročim sedaj 2-3. Čevlje sem vedno sfalila user posted image  Sem anročila škornje št 24, pa so čist ok številka. Lovru sem naročila platnene superge 25, pa so tok velike, da bojo lih pozim prav user posted image user posted image  Tko, da čevljev ne bom več naročala. Sem pa eno naročilo lih zdaj dobila. Prišlo je v 4 dneh. poštnina je 5€ - ne glede na to, koliko naročiš. Moraš pa naročat na slovenski strani (klikni našo zastavico spodaj). Je z a nas manj stvari na voljo, kot za angleže user posted image

Nč....grem u mižule.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
25.8.2010 8:16:58   
Zoja Miša
Jutrouser posted image
Ja, se vidi, da so se začele vse mogoče obveznosti. Še manj čvekateuser posted image .
user posted image  gre danes na Lošinj po Kajo Lino. Jutri popoldne bo že doma! Komaj čakam!user posted image  V petek imam dopust (ups, nihče še ne veuser posted image ), v soboto gremo na poroko. Za ponedeljek si bom varstvo uredila, v torek bom spet doma, v sredo naša frajerka gre po 2 mesecih in 1 tednu zopet v vrtecuser posted image . Tudi pri nas bo jok, sigurno. Pa sem najprej mislila, da bi jo par dni jaz peljala...ampak mislim, da jo bo kar user posted image . Naj se kar oba navadita.

Cote moramo tudi mi naši princeski vse komplet novo nabavit. Trenerke so ji tako, kot bi ji jih v vodi krojiliuser posted image . Dolge majče so ji še ene 3 prav...Treba bo v šoping, ja! Mislim, da bomo šli tja, ko lani v Avstrijo in nabavili čimveč. Pa bom tudi jaz poskusila v Nextu kaj nabaviti.
Buhtlček, kaj če bi mi2 to skupaj? Manj stroškov...no, sam preblisk je bil.
Velika je Kaja Lina nekje 86 cm, tehta nekje 11 kg. Nogo ima 23. Ja, tudi čevlje moramo vse nove nabavit. Joj, joj...

Hvala vsem za pohvala pleskanja.user posted image Sva sploh prvič se tega sama podstopila...je kar zanimivo, ja. Barve od Jub-a (Jupol Trend) pa res ne morem prehvalit. Super so!
Erin, sem na FB prebrala.user posted image Daj se nam še tukaj malo pohvali no!!!

Bella, hvala za tolažbo za spanje in poroko, saj bo res notri spravila, saj je že velika punca! Pa v petek sva doma...če se ti da priti dopoldne na kakšno kavico?

Gajka, vse nas malo stiska tale vrtec, ne? Mene že spet! Tebe vsaj lani niuser posted image  

Clara, Tejkaz, Ryssa kje ste?  Madona pa Sandre ni že celo večnost! Pa ziher še katere...punce dejte nooooooooooo!!!

< Sporočilo je popravil Zoja Miša -- 25.8.2010 8:18:49 >


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: *** Avgustovčki '''''''''''''''''''''''''...
25.8.2010 8:19:17   
gajka
K_a_t_j_a - je pa malo čudno, da še nobenega sestanka za vrtec nimate napovedanega. user posted image Kaj pa, če malo povprašaš, ker to je vendarle že zadnji teden pred začetkom?

buhtlčk - naš ima okrog 14,5 kg in okrog 94 cm (malo suh za svojo velikost), čevlji št. 26 so nam pa trenunto že "na knap", bo treba za jesen že 27 nabavit.

sayuri - hvala za info o Nextu. Me pa vseeno velikost še malo matra, ker naš mulo je kar dolgin in tukaj mu kupujem št. 98, pri Nextu pa je samo 92-98 (2-3 leta) ali pa 98-104 (3-4 leta), pa se bojim, da bi mu bilo 98-104 ful preveliko, 92-98 pa bi prehitro prerastel. user posted image Koliko sta pa tvoja dva velika, da jima sicer ustreza 92-98?

ZM - glede vrtca me niti ne stiska preveč. Upam samo, da se Rok čim prej navadi. Cunje in čevlje moramo pa tudi mi vse nabavit, ravno zato sem začela tudi po Nextovi strani brskat. Sem včeraj kar za štos malo izbirala, kaj vse bi naročila za Roka (in nekaj malega še za Zaro) pa sem nabrala za preko 350€ robe! user posted image

user posted image Kako pa oblačite otroke za vrtec? Mislim, a jih oblačite v lepše cunje ali bolj v trenirka variante?

< Sporočilo je popravil gajka -- 25.8.2010 8:25:19 >

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: *** Avgustovčki '''''''''''''''''''''''''...
25.8.2010 8:31:21   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

user posted image Kako pa oblačite otroke za vrtec? Mislim, a jih oblačite v lepše cunje ali bolj v trenirka variante?


Mi izključno le v trenerke ali pajkice oz pozimi žabe, pač varianta, da je kamot. So nas na to tudi opozorili, ker ipak otroci so v tem cel dan in v tem spijo...v glavnem, jaz zase vem, da sem najbolj kamot v trenerki, v kaobojkah ne morem biti doma...in tako oblačim tudi Kajlo Lino.

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
25.8.2010 8:37:02   
buhtlčk
Jutro

Zoja Miša lahko skupaj naročiva, valda se pozna, za tiste € razlike lah že kaj dodatnega kupiva user posted image . Ko bo katera hotela kaj naročit se pokličeva, velja. Mi imamo bolj spodne dele trenerk za naročit najbrž. Pa sem vidla v Lidlu reklamo, so bili le par evrčkov, pa sem seveda zamudila akcijo. No ja, bo pa next. Ostalih stvari ima se mi zdi da še več kot dovolj, sorodstvo dostavlja user posted image . Sem pa hotla še škornje nabavit, a pol pa ne sayuri, sploh ker 8,5 cifra ne obstaja sploh.

gajka cunje za v vrtec so trenerke na sto in en način. Pa v omari ene tri pare spodnjih delov trenerk in navadnjih bombažnih majic (dolgih ali kratkih, v prehodnih obdobjih pa obojih) in še kake nogavičke, zdaj še gatke, za preobleč (ko se polije, polula ipd). Trenutno ima kratke hlače, ker je vroče, tako da za septembra računaj na to, da bo lahko še vroče kak mesec in da bolj v poštev pride to.
No Rok torej še malo vodi pred Gašperjem, razen v kilaži user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
25.8.2010 8:37:29   
clara23
jutro,

evo, tukaj semuser posted image . Berem vas, pisati se mi pa zadnje dni res ni dalouser posted image . V petek imam izpit (zadnjega letos) in se malo več za knjigami zadržujem, takoj po mojem izpitu me pa mojedva pobereta in direkt pičimo na morčka. Vračamo se v torek, v sredo gremo pa že v vrtecuser posted image

Praznovali bomo pa naslednji vikend in upam, da nam bo vreme naklonjeno..Danes gremo kupit še darilo za našega korenjaka-bo dobil velik boben, takega, kot ga ima babica v lutkovni igrici Žogica Marogicauser posted image . Lajno že ima, zmaja že ima, tako da nam samo še boben manjka, pa bomo lahko uprizorili lastno predstavouser posted image .

Vikend smo preživeli lepo, smo šli v Litijo h kolegici gledat 2m staro punčkouser posted image - Ko bi ve vedele kako je deklina pridna..nisem mogla verjet..njen starejši bratec, ki bo novembra dopolnil 2 leti in Mark, sta se pa super ujela!user posted image Sem  vesela, da moj sine postaja malo bolj socialno bitjeuser posted image . Zdaj tudi sosedovima otrokoma dovoli uporabo njegovih igrač-in to brez jokauser posted image

Pa včeraj sem končno končala sliko, ki jo bom dala prijateljici za poročno darilouser posted image . Če bom kasneje imela čas jo bom poslikala in jo prilimala semle.

Aja, Zoja Miša, lepe steneuser posted image Tiste rožice so mi full full všeč! Barvno ravno v mojem stiluuser posted image

Krysia, upam, da se za službo izteče kot si sama želiš!

Buhtlčk, tvoj Gašper je pa res velik fant! Jaz nimam pojma koliko cm meri Markuser posted image Težek je cca 13kg, št. nogice ima pa 23 ali 24-odvisno od modela čevlja.

Obleke..sem mu ravno ta teden nabavila en kup enih majčk, trenerkic itd. Stvari od lanskega leta mu niso več prav..razen enega puloverčka, ki mu je bil takrat prevelik. Kupujem pa povsod, H&M, C&A, tudi v Šparu sem mu eno lepo trenerkico kupila, Čarman,...

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
25.8.2010 9:17:43   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Kolk pa so vaši otroci kaj veliki dandanesuser posted image ? Mi smo se dans cepili proti vnetjem ušes (upam, da bo kaj zaleglo) in ga je še izmerila. Ima 15,6 kg, 91cm, nogo ma pa 26.



11,5 kg, 85 cm, 22 noga

mi smo cuckaniuser posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
25.8.2010 11:34:48   
tejkaz
Merjeni v petek 11,3 kg, 89 cm, št noge 26 (ima veliko nogo po mamici user posted image ). Naročili smo se za cepljenje proti pnevmokoku - 55€ za enega.

Oblačila nosi 92 oz. 2-3 leta. Next mu je prav 2-3.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
25.8.2010 11:35:43   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

V petek imam dopust


Tudi jaz user posted image Moram še starega koristit in me v petek ne bo.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: *** Avgustovčki ''08 ~ 1.del ***
25.8.2010 11:56:33   
Ryssa
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Ryssa, res si dobila službo? Super. Čestitke!!! Kje? Si zadovoljna? Je tvoja stroka?




Začnem šele po morju. Je pa to delo v bolnici, bom administratorka. Ni ravno moja stroka, ampak nekje je treba začeti. Mogoče se mi bojo pa kasneje odprle kakšne možnosti.

Pa super sta zbelila user posted image user posted image

krysia in katja držim pesti, da se tudi za vaju nekaj najde user posted image user posted image


Naš je pa 93 cm in 16 kg, nogica 25.
Oblačila kupujemo večinoma 98, nekatere tudi 104. Če bi kaj naročila od nexta, bi vzela 98/104, ker nimajo pretirano velikih številk. Manjše kot hm.

Joj, kaj več pa kasneje, ko gre mali spat.
Zdajle Rorija gleda, je čisto nor ratal na to risanko.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
25.8.2010 12:57:37   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Naročili smo se za cepljenje proti pnevmokoku - 55€ za enega.



a imate količinski popust user posted image Mi smo dali namreč 72€

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
25.8.2010 13:17:05   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Naročili smo se za cepljenje proti pnevmokoku - 55€ za enega.



a imate količinski popust user posted image Mi smo dali namreč 72€



Nič popusta. Cene teh cepiv se očitno zelo razlikujejo. Že pri klopnem miningitisu so se.
Oba bosta cepljena enkrat in bosta plačala (no, jaz bom plačala) za vsakega 55 €.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
25.8.2010 13:46:22   
gajka
user posted image Zakaj pa je tole cepljenje proti pnevmokoknim okužbam dobro? A so to pogosta obolenja? user posted image

Ryssa - a pol ti svetuješ, da če se že odločim, da za našega dolgina pri Nextu kar 98-104 vzamem? user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
25.8.2010 16:10:42   
sayuri
gajka, jaz garantiram, da bo Roku Next 98 - 104 prevelik. Res. JAz sicer ne vem, kolk je lOvro velik, ampak je res med večjimi, no. PA ima majčke 2.3, hlačke pa tud. LAhko ti recimo izmerim kakšno majčko, hlačke (dolžino hlačnic, rokavov) Drugače bi pa jaz prvič naročila eno stvar 2-3, eno pa 3-4, tko da boš vsaj približno videla, kakšne so velikosti. user posted image

< Sporočilo je popravil sayuri -- 25.8.2010 16:11:07 >

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Izraz posvojitev
agnes

Ali se strinjate, da se beseda posvojitev uporablja tako za posvojitev otroka kot za "posvojitev živali"? (prosim, zapišite komentar)

Se zelo strinjam. (27%)

Se strinjam. (20%)

Mi je vseeno. (30%)

Se ne strinjam. (10%)

Se nikakor ne strinjam. (14%)


Število vseh glasov: 271

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!