|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ...
7.9.2009 17:48:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

Verjetno oba trpiva zdaj.. jaz komaj živim, jo pogrešam.. njene nasmehe.. dotike..



Verjetno ona ne trpi vec, sploh ne. Mogoce ji je malcek neugodno, da vajina zveza ne gre tja, kamor je zelela, ampak to je tudi vse, sitna muha, ki jo je treba odgnat.

Ce je, je trpela vsak tisti petek, ko si ti prijateljeval s kozarcem namesto s svojo najboljso prijateljico.

Se jo bos pogresal....samo ona ne bo tebe.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ...
7.9.2009 17:57:07   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Sicer pa si dobro zabluzil. Npr: zakaj ni izpostavila marsicesa? Se ji ni dalo, ji je bilo odvec... ali sepa komunikacija po celi crti?? ; Ljubezen ni bila pod vprasajem, je pa po enem letu odjadrala domov, ker si ti mnenja, da je alkohol druzbeno sprejeta droga? - se ti zdi smiselno? In ne, ne pride pri vseh parih, da zena zapusti moza po enem letu zakona zaradi stalisca o alkoholu ali stopinj naravnavanja klime.... to je prej izjema kot pravila.
IMO vzroki so nekje dosti globje in dosti dlje od mesta kjer jih ti isces.



skupaj sva 3 leta... pri komunikaciji sva res malo zaspala.. to tudi priznam. vendar je resnično bilo zmeraj to problem.. to sem zdaj videl, ko gledam nazaj... moji pogledi na te stvari so bli napačni in se je zadeva stopnjevala...

zdaj pravi, da razmišlja v tej smeri.. da bi sla probat počasi gradit nove temelje..

nekako je pa še vedno oddaljena.. hočem ji samo pokazati, da razmišljam drugače... in da nebi naredil nič kar bi jo prizadelo... tudi prej ni bil to moj razlog.. so pa moji pogledi mogoče tako kazali..

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ...
7.9.2009 18:37:30   
Arwenko
Zahi, daj ji mir, počakaj da ona pride nazaj če bo, mam občutek da preveč siliš z njo, čeprav z dobrimi nameni. Bolj boš silil slabše bo. Sem jaz enako počela, doler nisem dojela, da s tem delam samo sebi škodo. Odmakni se...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ...
7.9.2009 18:40:20   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ce je, je trpela vsak tisti petek, ko si ti prijateljeval s kozarcem namesto s svojo najboljso prijateljico.



to je tisto... meni je ona najboljša prijateljica... ampak že od začetka so te petki prisotni... če bi vedel, da je njej to tako grozno, tega nebi počel.. to je tista napaka ki sva jo oba delala... jaz že od začetka tako delam.. ona pa ni nič rekla, ker me ni hotela spreminjat.. ampak sem ji zdaj povedal, da me s tem nebo spremenila.. da sem sam prišel do tega, da tega nočem početi.. sploh pa ne, če je njej to trn v peti..

vedno sem jo in jo bom spoštoval.. nikoli nebi naredil ničesar, da bi jo prizadel! je pa malo na njej, da ni tega izpostavila.. in držala v sebi dokler ni počilo... sem ji zdaj povedal, da tega ne bom več počel.. zaradi sebe.. in zaradi nje..



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ...
7.9.2009 18:42:59   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Zahi, daj ji mir, počakaj da ona pride nazaj če bo, mam občutek da preveč siliš z njo, čeprav z dobrimi nameni. Bolj boš silil slabše bo. Sem jaz enako počela, doler nisem dojela, da s tem delam samo sebi škodo. Odmakni se...


hmnja.. to je tisto.. eni govorijo, da nej ne pustim da se umakne.. eni govorijo, da nej delam na tem, da bo sama videla, da niso le besede.. eni pa da nej se jaz umaknem...

strah me je, da če se umaknem jaz... se bova čustveno oddaljila...

kaj pa vem.. ne vem kaj naj storim.. jaz hočem samo pomagati in boli me, ker mi ne pusti tega.. zmeraj sem ji pomagal.. zdaj pa ne morem, ker je ni poleg mene..


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ...
7.9.2009 18:45:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ce je, je trpela vsak tisti petek, ko si ti prijateljeval s kozarcem namesto s svojo najboljso prijateljico.



ampak že od začetka so te petki prisotni... če bi vedel, da je njej to tako grozno, tega nebi počel.. to je tista napaka ki sva jo oba delala...



Zakaj bi jo delala oba user posted image .

Zakaj jo dela ona? Zato ker ni dovolj tecna in dosledna in ker ne udari po mizi, zdaj je tega dovolj? Kaj bi morala ona naredit (in na kaj bi ti definitivno drugace reagiral), da to ne bi bila napaka obeh?

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ...
7.9.2009 18:45:57   
Arwenko
Glej, jaz sem bila v zelo zelo podobni situaciji, kakšne 3 mesece nazaj, junija, malo pred najino 2. obletnico poroke...poglej si malo temo Konec je..., sicer druge težave, ampak točno vem kako se počutiš, delala sem isto kot ti, razmišljala sem isto kot ti in dojela da je NAROBE in stvar rešila!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ...
7.9.2009 18:52:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi


strah me je, da če se umaknem jaz... se bova čustveno oddaljila...


A zdaj sta blizu user posted image ?

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ...
7.9.2009 18:54:35   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Zakaj bi jo delala oba user posted image .

Zakaj jo dela ona? Zato ker ni dovolj tecna in dosledna in ker ne udari po mizi, zdaj je tega dovolj? Kaj bi morala ona naredit (in na kaj bi ti definitivno drugace reagiral), da to ne bi bila napaka obeh?


to ne pomeni biti tečna.. tudi jaz sem ji povedal če me je kaj motilo... in če je ona rekla da jo kaj moti, sem to tudi upošteval.. teli "petki" so pa od samega začetka tukaj.. in mislim, da bi mi mogla to povedati.. s tem nebi mislil da je tečna.. ali ji kaj zameril.. ampak bi reagiral drugače.. sva se pogovarjala o tem.. vendar ni nikoli rekla, da jo to tako zelo moti.. ampak mi je rekla, da je pač to sprejela kot del mene..

če bi mi povedala, da je to nekaj zaradi česar ne moreva biti skupaj.. nebi niti sekunde razmišljal in zadevo popravil.. to je pa držala v sebi ves ta čas.. in se je pač nabiralo... zdaj mi je pač povedala to, kar bi mi mogla že prej.. vsekakor bi naredil tako, da nebi bilo več te ovire..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ...
7.9.2009 18:56:13   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
A zdaj sta blizu user posted image ?


še vedno si vsak dan kaj napiševa.. mi napiše da me ma rada.. da me pogreša.. jaz ji pišem da jo pravtako pogrešam.. so neka nihanja.. vendar ne vem kaj bi bilo bolje.. pustit na miru še nekaj časa.. ali delati na tem, da pride nazaj..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ...
7.9.2009 18:58:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

in mislim, da bi mi mogla to povedati..


Kako ti ni? Saj v uvodnem postu celo pravis, da jo je to zelo motilo.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ...
7.9.2009 18:59:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Glej, jaz sem bila v zelo zelo podobni situaciji, kakšne 3 mesece nazaj, junija, malo pred najino 2. obletnico poroke...poglej si malo temo Konec je..., sicer druge težave, ampak točno vem kako se počutiš, delala sem isto kot ti, razmišljala sem isto kot ti in dojela da je NAROBE in stvar rešila!


jaz vem da ni narobe.. sva ustvarila marsikaj skupaj.. marsikaj zgradila.. preživela težke čustvene čase.. smrti v družinah.. si stala ob strani.. sem ji pomagal pri službah.. ona meni drugje.. si čisto vsak dan rekla, da se imava rada.. potem pa takole poči.. mogoče se njej ne zdi malenkost.. ampak iz mojega vidika je to mala malenkost, katero odpravim z levo roko.. ona pa verjetno misli, da sem pač tak..

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ...
7.9.2009 19:00:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
A zdaj sta blizu user posted image ?


še vedno si vsak dan kaj napiševa.. mi napiše da me ma rada.. da me pogreša.. jaz ji pišem da jo pravtako pogrešam.. so neka nihanja.. vendar ne vem kaj bi bilo bolje.. pustit na miru še nekaj časa.. ali delati na tem, da pride nazaj..



Ne vem, verjetno odvisno od tipa cloveka.
Jaz hitro zbezim, ce imam obcutek, da me hoce kdo kam povleci. Ampak jaz ti nisem neka jaka referenca user posted image .

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ...
7.9.2009 19:12:18   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Glej, jaz sem bila v zelo zelo podobni situaciji, kakšne 3 mesece nazaj, junija, malo pred najino 2. obletnico poroke...poglej si malo temo Konec je..., sicer druge težave, ampak točno vem kako se počutiš, delala sem isto kot ti, razmišljala sem isto kot ti in dojela da je NAROBE in stvar rešila!


jaz vem da ni narobe.. sva ustvarila marsikaj skupaj.. marsikaj zgradila.. preživela težke čustvene čase.. smrti v družinah.. si stala ob strani.. sem ji pomagal pri službah.. ona meni drugje.. si čisto vsak dan rekla, da se imava rada.. potem pa takole poči.. mogoče se njej ne zdi malenkost.. ampak iz mojega vidika je to mala malenkost, katero odpravim z levo roko.. ona pa verjetno misli, da sem pač tak..



Zahi, zdaj si pa čisto mimo vsekal in vzel stvar iz konteksta. Ni narobe, da poskušaš stvar rešit in nima veze kaj sta preživela v preteklosti skupaj (sma midva tudi), meni se zdi narobe, da zdaj siliš v njo, narobe da ji poskušaš v tem trenutku dopovedat kako se bo to spremenilo, itn. Saj se bo, če misliš iskreno, ampak počasi, dojela bo takrat ko bo ona pripravljena dojet, ne ko se bo tebi zdelo, da bi morala. Pričakuješ od nje nemogoče v tem trenutku, tako kot sem jaz v svojem trenutku pričakovala nemogoče od svojega moža. Tudi pri nama je vse zgledalo super in oh in sploh, dokler ni počlo, tudi midva sva preživela podobno, smrt v najožji družini, težke čase, pa na drugi strani se skupaj veselila najsrečnejših trenutkov skupne mladosti. Pa to v tistem danem trenutku ni imelo nobenega pomena, počilo je zato ker se je nabralo stvari, nabralo malenkosti, nabralo stvari ki sva jih drug drugemu tolerirala, v sebi pa ne. In ja, tudi jaz sem bila tista, ki sem šele takrat marsikaj dojela, stvari, na katere so me bližnji opozorjali že veliko prej in se spremenila. Zase, predvsem zase, seveda pa delno tudi za naju. To je bil prvi korak, na katerem si zdaj ti. Ampak stvari se niso izboljševale, nasprotno, s podbnimi dejanji in razmišljanjem kot ga ti pišeš zdaj tukaj, sem ga samo še bolj odrivala. Dokler si pač nisem poiskala pomoči in pač dojela, da mu moram dat čas, da ga moram pustit, dobesedno pustit zato da sva lahko na novo začela gradit in da sva zdaj že zelo veliko postavila nazaj. In to kar sva postavila je celo lepše kot prej. Samo če bi vztrajala pri svojem prejšnjem razmišljanju, na katerega me tvoje sedanje zelo spominja, bi samo dokončno podrla most med nama, čeprav tega nikoli nebi hotela. To danes vem, ampak pač treba je izstopiti včasih malo iz svoje sence, če si nekaj resnično želiš doseči.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ...
7.9.2009 19:27:33   
Zahi
zanimivo... no.. me je prosila za čas.. sem ji ga dal... sem razumel njene dileme.. potrebo po tem da je malo sama.. zdaj pravi da razmišlja o tem, da se vrne... jaz bi ji samo stal ob strani.. ji dal čas.. šel počasi naprej, da bi vidla da s tukaj dejanja in ne besede...

da bi videla, da mi pomeni vse na tem svetu in da bi izgubila tisti filing zaradi katerega je šla... to ji hočem dat in pokazat.. da ni več tistih preprek..

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ...
7.9.2009 19:28:12   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
problemov je res več.. ampak so precej minorni.. npr. kdo bo peljal psa na sprehod ipd.. na koliko bo naštimana klima..


... in je na koncu vedno ona psa peljala ven, klima je bila pa ful na hladno naštimana, kot je tebi pasalo?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ...
7.9.2009 19:29:53   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
da sem imel napačen pogled na alkohol.. da kamorkoli sem šel.. se je moglo pit pir..


Aka, kamorkoli. Potem niso bili samo petki?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ...
7.9.2009 19:31:54   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
po eni strani mi je govorila, da jo moti moj pogled na alkohol.. po drugi strani pa rekla, da je pač tak sem... to je bilo 3 leta..


3 leta ti je govorila, da jo nekaj moti, ampak ker te je imela za odraslega človeka in ne za otroka, ki mu je nekaj treba prepovedat, je to zate pomenilo "saj je vse O.K." Je tako?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ...
7.9.2009 19:34:10   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

... in je na koncu vedno ona psa peljala ven, klima je bila pa ful na hladno naštimana, kot je tebi pasalo?


psa sem tudi sam peljal.. vem pa da bi ga lahko večkrat, da bi njej kaj olajšal s tem..

klima je bla naštimana tako kot sva se potem zmenila.. ampak jo tudi ugasnem če je to težava.. in še in še...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ...
7.9.2009 19:36:29   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


3 leta ti je govorila, da jo nekaj moti, ampak ker te je imela za odraslega človeka in ne za otroka, ki mu je nekaj treba prepovedat, je to zate pomenilo "saj je vse O.K." Je tako?


rekla da jo moti.. ampak potem rekla, da jo ne moti, ker me je sprejela takega kot sem... zdaj pa pravi, da jo je res to preveč motilo... če bi to na začetku vedel.. bi brez pardona stopil do nje in rekel, da mi to nič ne pomeni v primerjavi z njo...

ker sem iz take družbe in družine.. mi je to bilo nekaj naravnega.. ampak še vedno ne pomeni ničesar proti njej...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ...
7.9.2009 19:38:16   
Pikec
Bolj kot berem bolj mam občutek, da tu nekaj manjka.... ali pa je nekaj preveč.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ...
7.9.2009 19:48:17   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Bolj kot berem bolj mam občutek, da tu nekaj manjka.... ali pa je nekaj preveč.


prišla sva do točke.. kako naprej?

tako kot je bilo pač ne gre.. to vem jaz in to ve ona.. jaz vem da bi delal drugače, ona pa ni prepričana v to... čustva so še zmeraj tukaj.. želja tudi.. vendar je pri njej prisoten strah, da temu ne bo tako.. v življenju sem že marsikaj rekel.. in to tudi storil.. če je pa vprašanje moje žene, je pa vprašanje, če bi to storil, neprimerno in samoumnevno.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ...
7.9.2009 19:56:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Bolj kot berem bolj mam občutek, da tu nekaj manjka.... ali pa je nekaj preveč.


prišla sva do točke.. kako naprej?


Pohitel si user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ...
7.9.2009 20:18:11   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Bolj kot berem bolj mam občutek, da tu nekaj manjka.... ali pa je nekaj preveč.


prišla sva do točke.. kako naprej?

tako kot je bilo pač ne gre.. to vem jaz in to ve ona.. jaz vem da bi delal drugače, ona pa ni prepričana v to... čustva so še zmeraj tukaj.. želja tudi.. vendar je pri njej prisoten strah, da temu ne bo tako.. v življenju sem že marsikaj rekel.. in to tudi storil.. če je pa vprašanje moje žene, je pa vprašanje, če bi to storil, neprimerno in samoumnevno.



A ni to čudno? Bogve zakaj ti ne verjame?user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ...
7.9.2009 20:22:02   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


A ni to čudno? Bogve zakaj ti ne verjame?user posted image


no pa smo pri mojem prvem vprašanju... kaj naj naredim?

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?